Balti liiga 2009/2010

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Optimist #1
Kasutaja
Postitusi: 75
Liitunud: 18 Mai 2008, 19:18

Postitus Postitas Optimist #1 »

Eepica kirjutas:kalev on 10 korda parem kui rock meie tsenter ja morris jeesus suur vahe on ikka
no täpselt, keegi veel managementi tahaks kritiseerida :P ? Mina igatahes olen pärast tänast mängu üle kivide ja kändude komplekteerimise ära unustanud :D
Kasutaja avatar
Madli
Kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 04 Okt 2007, 12:13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Madli »

Optimist #1 kirjutas:ALWAYS HAVE FAITH!!
Ohh, kirjutan alla ;)

Suurepärane tulemus, ma olen võiduga väga väga rahul.
Kasutaja avatar
Ragles23
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 01 Okt 2009, 22:57
Asukoht: Eesti,Soome

Postitus Postitas Ragles23 »

Super Super Super ! ! !
Tanel siis meie tänane sangar kes otsustaval hetkel raskusekoorma enda peale võttis ja tegi seda väga hästi :)
Muidugi ei saa unustada Arbetit, Keerlest ja Bojicit kes mängisid ka väga hästi :)
Bojic 22 punkti, 8 lauda
Arbet 21 punkti, 4 söötu, 7 lauda
Keerles 16 punkti, 8 lauda
Sokk 15punkti, 11söötu
Super Suoer Super ! ! !
[GO KALEV GO !
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Super!! kahest mängust kaks võitu!! Noh pessimistid, kus te nüüd olete? Eesotsas Spartaklasega kes selle aastast koosseisu nii maha tegi. Suudetakse küll mängida kui tahetakse ja paistab, et tahetakse.
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jaak54 »

Optimist #1 kirjutas:
Eepica kirjutas:kalev on 10 korda parem kui rock meie tsenter ja morris jeesus suur vahe on ikka
no täpselt, keegi veel managementi tahaks kritiseerida :P ? Mina igatahes olen pärast tänast mängu üle kivide ja kändude komplekteerimise ära unustanud :D
Ootan kommentaare Zerolt ja Spartalaselt ! Mis neil nüüd öelda on ?
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

Ragles23 kirjutas:Super Super Super ! ! !
Tanel siis meie tänane sangar kes otsustaval hetkel raskusekoorma enda peale võttis ja tegi seda väga hästi :)
Muidugi ei saa unustada Arbetit, Keerlest ja Bojicit kes mängisid ka väga hästi :)
Bojic 22 punkti, 8 lauda
Arbet 21 punkti, 4 söötu, 7 lauda
Keerles 16 punkti, 8 lauda
Sokk 15punkti, 11söötu
Super Suoer Super ! ! !
Unustasid Dorbeku kes meelitas väga palju vigu välja.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Üks mäng ei näita küll veel trendi, aga mulle meeldis kuidas mehed võitlesid, hoolimata sellest, et mängiti sisuliselt kuuekesi + Kurbase 8 minutit. Arbeti visked tabasid muidugi ulmeliselt hästi ja hmm vabavisked Kalevil 32- Vefil 10. Lätis-Leedus võib suhe olla vastupidine...
Hooaja lõpuni nii kahjuks vastu ei pea. Makedoonlane loodetavasti parandab oma taset, Bojic on tõesti nagu vaese mehe Travis Reed, tema piirid ja nõrkused (aeglus, kaitsemäng) on väga selged, aga vahel, nagu täna, suudab ta oma osavuse suurepäraselt maksma panna.
Viimati muutis Mr. Aff, 03 Okt 2009, 20:26, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jaak54 »

Ainuke asi, mis hetkel jääb kirpeldama on Riisi vigastus...
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Eepica kirjutas:kalev on 10 korda parem kui rock meie tsenter ja morris jeesus suur vahe on ikka
Eks sogase vee saab selgemaks alles, siis kui Rock ja Kalev omavahel kohtuvad. Rock mängis täna siiski Žalgirisega, nad on ju peajagu üle teistest võistkondadest koos Rytasega. Kalev see vastu mängis Läti number kaks klubi vastu.
Optimist #1
Kasutaja
Postitusi: 75
Liitunud: 18 Mai 2008, 19:18

Postitus Postitas Optimist #1 »

zero0 kirjutas:
Eepica kirjutas:kalev on 10 korda parem kui rock meie tsenter ja morris jeesus suur vahe on ikka
Eks sogase vee saab selgemaks alles, siis kui Rock ja Kalev omavahel kohtuvad. Rock mängis täna siiski Žalgirisega, nad on ju peajagu üle teistest võistkondadest koos Rytasega. Kalev see vastu mängis Läti number kaks klubi vastu.
mis sogase vee? Kalev võitis, sinu pessimism ei oma siin kohal mitte mingisugust tähtsust.

Kalev pistab see hooaeg veel nii Rytase kui Žalgrise kotti ;)

Huvitav, miks keegi ei pööra tähelepanu tõsiasjale, et Kõik mehed on koos teinud ainult kaks trenni!!
justfun
Kasutaja
Postitusi: 65
Liitunud: 13 Sept 2009, 10:28

Postitus Postitas justfun »

Tublid poisid,et suutsid pead selgena hoida ja võidu koju tuua.
nisu
Kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 19 Nov 2008, 20:18

Postitus Postitas nisu »

Optimist #1 kirjutas:
zero0 kirjutas:
Eepica kirjutas:kalev on 10 korda parem kui rock meie tsenter ja morris jeesus suur vahe on ikka
Eks sogase vee saab selgemaks alles, siis kui Rock ja Kalev omavahel kohtuvad. Rock mängis täna siiski Žalgirisega, nad on ju peajagu üle teistest võistkondadest koos Rytasega. Kalev see vastu mängis Läti number kaks klubi vastu.
mis sogase vee? Kalev võitis, sinu pessimism ei oma siin kohal mitte mingisugust tähtsust.

Kalev pistab see hooaeg veel nii Rytase kui Žalgrise kotti ;)

Huvitav, miks keegi ei pööra tähelepanu tõsiasjale, et Kõik mehed on koos teinud ainult kaks trenni!!
Rahune nüüd natuke.
Sa võid küll olla nime ja ennustuse poolt optimist, aga see, et Kalev (või rock) see hooaeg Zalgarist või Rytast võidab, see on natuke juba utoopia vallast.
Kusjuures ise ka eriti ei uskunud, et Kalev suudab VEF-i võita. Igatahes väga hea tulemus.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Optimist #1 kirjutas:
zero0 kirjutas:
Eepica kirjutas:kalev on 10 korda parem kui rock meie tsenter ja morris jeesus suur vahe on ikka
Eks sogase vee saab selgemaks alles, siis kui Rock ja Kalev omavahel kohtuvad. Rock mängis täna siiski Žalgirisega, nad on ju peajagu üle teistest võistkondadest koos Rytasega. Kalev see vastu mängis Läti number kaks klubi vastu.
mis sogase vee? Kalev võitis, sinu pessimism ei oma siin kohal mitte mingisugust tähtsust.

Kalev pistab see hooaeg veel nii Rytase kui Žalgrise kotti ;)

Huvitav, miks keegi ei pööra tähelepanu tõsiasjale, et Kõik mehed on koos teinud ainult kaks trenni!!
Ma küsiks selle peale mis pessimism? Kust sa siit jälle pessimismi välja loed?

Ja Rytase ja Žalgirise panevad kotti arvatavasti ainult Rytas või Žalgiris.

Hea meel Kalevi võidu üle!
Optimist #1
Kasutaja
Postitusi: 75
Liitunud: 18 Mai 2008, 19:18

Postitus Postitas Optimist #1 »

zero0 kirjutas:
Optimist #1 kirjutas:
zero0 kirjutas: Eks sogase vee saab selgemaks alles, siis kui Rock ja Kalev omavahel kohtuvad. Rock mängis täna siiski Žalgirisega, nad on ju peajagu üle teistest võistkondadest koos Rytasega. Kalev see vastu mängis Läti number kaks klubi vastu.
mis sogase vee? Kalev võitis, sinu pessimism ei oma siin kohal mitte mingisugust tähtsust.

Kalev pistab see hooaeg veel nii Rytase kui Žalgrise kotti ;)

Huvitav, miks keegi ei pööra tähelepanu tõsiasjale, et Kõik mehed on koos teinud ainult kaks trenni!!
Ma küsiks selle peale mis pessimism? Kust sa siit jälle pessimismi välja loed?

Ja Rytase ja Žalgirise panevad kotti arvatavasti ainult Rytas või Žalgiris.

Hea meel Kalevi võidu üle!
sry, emotsiooni pealt vastus sogase vee ja kevade jutule :D olin vb pisut liiga karm ;)

Kuid miks see utoopia peaks olema? Hea päev meil ja kehvem päev Žalgrisel/Rytasel ning olemegi omadega mäel ;). Ära riku pidu ära - täna võime kõiki võita! :D
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Ventspils võib heal päeval ka panna.
zero0 kirjutas:Ja Rytase ja Žalgirise panevad kotti arvatavasti ainult Rytas või Žalgiris.

Hea meel Kalevi võidu üle!
Suletud