Balti liiga 2009/2010

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Postitus Postitas Sigmar »

Jaak54 kirjutas:
Sigmar kirjutas:
Jaak54 kirjutas: Huvitav kui palju hetkel mängib rolli meeskonna vähene kokkumäng ?
Ma arvan ,et see mängib kh ikka suurt rolli :) ootame veel veits :)...ja arvan ,et kalevi-Rocki vastasseis tuleb alati nii põnev nagu koguaeg on olnud....
Huvitav, kas heade tulemustega oleks lootust mõni sponsorgi juurde sebida ? Ma loodan tõsiselt, et see hooaeg tuleme rahaliselt ikka välja ja ei jää võlgu peale järgmiseks hooajaks.
Ma eriti ei usu ,et mingeid sponsoreid hooaja algul juba juurde tuleb...Võibolla tuleb mõni väikesponsor ainult !
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Jaak54 kirjutas:
Sigmar kirjutas:
Jaak54 kirjutas: Huvitav kui palju hetkel mängib rolli meeskonna vähene kokkumäng ?
Ma arvan ,et see mängib kh ikka suurt rolli :) ootame veel veits :)...ja arvan ,et kalevi-Rocki vastasseis tuleb alati nii põnev nagu koguaeg on olnud....
Huvitav, kas heade tulemustega oleks lootust mõni sponsorgi juurde sebida ? Ma loodan tõsiselt, et see hooaeg tuleme rahaliselt ikka välja ja ei jää võlgu peale järgmiseks hooajaks.
See hooaeg mai usu et palju võlgu jäädakse, sest palgad pole ei tea mis suured, korralikku palka saavad ainult 2 leegionäri ja Sokk, Keerles, Arbet.
+ majandus hakkab vaikselt taastuma ja ehitushinnad lähevad üles.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Sokk suutis end ka BBL ajalookaante vahele suruda.Jagavad nüüd Curtis Nash'ga resultatiivsus söötude edetabelit (11tk.)

Ja loodetavasti Riis jäi meil ikka mängukõlblikuks,sest nagu teada ega Sokk ka terasest pole.Temagi on meil tihti katki läinud.
YNWA
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

Meeskond väärib seekord küll kiitust, väga hea mäng kogu algviisikult ning väärt võit. Näidati, nagu ma juba pärast esimest mängu arvasin, et suure tahtmise ja ka hea õnne korral võidakse vabalt võidelda koos Rocki ja VEF-iga kohtadele 5-7. Selleks tuleb ainult kogu põhituumikul oma tase välja mängida otsustavates mängudes. Siiani on kõige rohkem kahtlusi olnud Arbeti ja Soku stabiilsuses. Nemad kahjuks alati eilset taset välja mängida siiani pole suutnud, ehk see hooaeg, kus tuleb nüüd täiesti vastutus oma kanda võtta, nad selles osas ka arenevad. Keerles ja G.Dorbek suudavad pigem stabiilsemad olla eile näidatud tasemel, ma usun. Bojici keskmist taset ma muidugi ei tea, aga kipun arvama, et ta on rohkem selline mees, nagu eile näitas, mitte esimese mängu tasemel. Eks kokkumäng on veidi paremaks läinud. Blagoj, ma usun, et on suuteline enamaks, kui eile nähtud.

Põhimeeste osas on klubi nüüd enam-vähem korralikult komplekteeritud, v.a see, et hädasti on ikkagi vaja mängujuhti, kes Sokule võiks ka puhkust anda. Riis (nagu ka eilne mäng näitas) on ikka väga aldis vigastustele ja ainult temale loota on liig. Ja mis juhtus meeskonna mänguga siis, kui Sokk pingil istus, oli väga hästi näha I poolajal lõpus, kus Kalev ikka väga mutta vajus. Ei ole Dorbekust tema asendajat. Selge see, et Sokk sellise koormusega kogu hooaega vastu ei pea. Küll aga on halvasti see, et pink on väga lühike. Peale nimetatud kuue võib ehk vahetust anda Kurbas. Eks näis kas ja kuidas ta hooajaga areneb. Võimalus on igatahes olemas. Ülejäänud kampa, kes seal pingi otsal istub, mul küll mingit suuremat usku ei ole. Ka BBL keskmike vastu jääb nende tase ikka väga nõrgaks. Kui peaks mõnel põhitegijal vigastuse või haigusega probleeme tekkima on klubi ikka väga haavatav ja võib jääda ka BBL nõrgemate klubide vastu hätta.
Viimati muutis nojah, 04 Okt 2009, 10:31, muudetud 1 kord kokku.
Ruutu
Kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Dets 2008, 15:36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ruutu »

jyrgen kirjutas:Nii inimene nagu näiteks mina jõudis alles nüüd koju ja tahaks näha Kalevi mängu klippi, sest lihtsalt ei jõudnud mängule täna. On see võimalus kuskil ?
Siin on lätlaste kokkuvõte, aga minul jooksb see ikka ülimalt kehvasti(vb asi nendes reklaambänerites või ei tea milles). Kui keegi oskab, oleks tore seda videot youtube`is vaadata

http://sportacentrs.com/basketbols/bbl/ ... de_tallina
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Ruutu kirjutas:
jyrgen kirjutas:Nii inimene nagu näiteks mina jõudis alles nüüd koju ja tahaks näha Kalevi mängu klippi, sest lihtsalt ei jõudnud mängule täna. On see võimalus kuskil ?
Siin on lätlaste kokkuvõte, aga minul jooksb see ikka ülimalt kehvasti(vb asi nendes reklaambänerites või ei tea milles). Kui keegi oskab, oleks tore seda videot youtube`is vaadata

http://sportacentrs.com/basketbols/bbl/ ... de_tallina
Peaks saama küll, ma panen YouTube'i siis üles.
Ruutu
Kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Dets 2008, 15:36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ruutu »

Egert kirjutas:
Ruutu kirjutas:
jyrgen kirjutas:Nii inimene nagu näiteks mina jõudis alles nüüd koju ja tahaks näha Kalevi mängu klippi, sest lihtsalt ei jõudnud mängule täna. On see võimalus kuskil ?
Siin on lätlaste kokkuvõte, aga minul jooksb see ikka ülimalt kehvasti(vb asi nendes reklaambänerites või ei tea milles). Kui keegi oskab, oleks tore seda videot youtube`is vaadata

http://sportacentrs.com/basketbols/bbl/ ... de_tallina
Peaks saama küll, ma panen YouTube'i siis üles.
Tänud...
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Postitus Postitas mavs »

saal täiesti tühi ju
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
karel
Kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 06 Apr 2007, 10:56
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

Postitus Postitas karel »

ma sain küll kokku 7 arvestatavat mängumeest. Algkoosseis: Sokk, G.Dorbek, Arbet, Keerles, Boijic. Riis suudab anda vahetust positsioonidele 1-2 ja uus mees Blogaj (or smthg.) siis 3-5. pluss Kurbas mingi 5-8 min. ja Veski 1-2 ja kes teab äkki suudab E.Dorbek ka veel vormi jõuda ja Kajupank tagasi siis oleks eestikatel mängijaid kes saaksid rohkem põhimeestele vahetust anda ja meie põhituumik siis Balti liigas ja idaliigas madistada.:)
Ja muidugi ärme unustame Raadikut;)
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

bojici kaitse viga see et ta selle asemel et nagu vastu mehele hüpata hüppab nagu just eemale
seda tuleks muuta veits siis saab asja ka :)
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Postitus Postitas Sten »

Kellegil terve mängu salvestust on? :rolleyes:
Või vähemalt teise poolaja oma.
Viimati muutis Sten, 04 Okt 2009, 14:28, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

Kahjuks mängu ei näinud, boxscore on päris kena:)
Kuidas Blogaj mängis? ja miks ta ainult 15 minti mängis?
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

YO kirjutas:Kahjuks mängu ei näinud, boxscore on päris kena:)
Kuidas Blogaj mängis? ja miks ta ainult 15 minti mängis?
uus mees ju ikkagi ega siis kohe ei usaldata :P no ja egas mehed olid olemas ka kes skoorisid keerles ja arbet ....
jätis nats rabeda mulje esialgu tahab harjumist saada ...
nu eks kolmapäev saab rohkem ehk mängida valga vastu :)
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Postitus Postitas Rix »

Kuhu on kadunud nn mängude eelvaated? Siis saaks ikka iga mängu teema all foorumis muljetada...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Suletud