Balti liiga 2007/08

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

nate robinson? :D
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Nate Robinsoni ei suudaks me eluski palgata :D Nate Johnson tahtid sa öelda:)
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

kuid tsentrit oleks ikkagi meile hädasti vaja olgu kuidas sellega on,igas mängus on ju selgelt näha ,et jääme lauavõitluses alla
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

marxx762 kirjutas:Nate Robinsoni ei suudaks me eluski palgata :D Nate Johnson tahtid sa öelda:)
My bad, sorry! :D Mõtlesin jah Johnsonit.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Žalgirise uus mängumees on Michael Bradley, 208 cm pikk. Hooaeg alustas ALBA's, aga sealt sai ta kiiresti kinga.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
mh

Postitus Postitas mh »

Läinud nädalal Tanoka Beardist loobunud Kaunase Žalgiris sõlmis lepingu uue ameeriklasega. Euroliiga klubiga liitus NBA-kogemusega keskmängija Michael Bradley. Hooaja alguses kuulus 208 cm pikkune 28-aastane korvpallur Berliini ALBA koosseisu, teatab euroleague.net. NBA-s mängides kuulus Bradley Philadelphia 76ersi, Orlando Magicu ja Toronto Raptorsi rivistusse. Läinud hooajal mängis Bradley Hispaania meistriliigas Bruesa klubi eest kaasa 32 mängus, visates mängus keskmiselt 13,1 punkti ja võttes 8,4 lauapalli.

Millal siis Kalev saab lubatud teise keskmängija?
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Nii, vaatasin just edaspidist ajakava esimeses ringis ning arvan, et Kalevil on võimalus lõpetada see positiivse saldoga 8-7 või kui suudetakse võõrsil korra ühte tugevatest võita, siis 9-6.
Kaks eelseisvat mängu tulevad rasked, Zalgiris ja Barons võõrsil. Kuigi usun, et Barons sobib meile ning oleme võimelised neid ka võõrsil võitma. Kolm järgnevat mängu, kodused Rocki ja Siauliai vastu ning võõrsil Neptunase vastu, tuleb kõik võita. Edasi tuleb minna Riias vastu ASKile, on raske võitu loota, kuid võimalused on kindlasti hea mängu korral täiesti olemas. Raske tuleb kindlasti ka Tartus Rocki vastu mäng, kuid usun, et võit on sealt ainuke resultaat millega rahule saab jääda. Esimene ring lõpetatakse siis kahe kodumänguga - Läti Baronsi ja Valmiera vastu. Kui Baronsil Skele ja Gustas kinni saada (Arbet, Kriisa, Sokk on selleks võimelised), siis on võiduvõimalus Baronsi vastu on suur.
Loodan väga, et ebaõnnestunud algus BBLis on möödas ning ULEBi karastus, uskumine ja teadmine, et suudetakse ka Euroopa tipptasemel klubide vastu võite noppida, annab positiivse elamuse ka Balti liigat silmapidades. Siiski arvan, et kui tõesti praegu mingile sarjale rohkem keskenduda siis peab see loomulikult olema ULEB Cup, sest Balti liiga hooaeg on pikk ning play-offi koha saamine ei ole raske ülesanne.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

siin pole midagi, et Baronsit peaks võitma, Kalevil praegu hoog sees Zalgeriselt võetakse pühapäeval võit käest
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

gametime kirjutas:Nii, vaatasin just edaspidist ajakava esimeses ringis ning arvan, et Kalevil on võimalus lõpetada see positiivse saldoga 8-7 või kui suudetakse võõrsil korra ühte tugevatest võita, siis 9-6.
Kaks eelseisvat mängu tulevad rasked, Zalgiris ja Barons võõrsil. Kuigi usun, et Barons sobib meile ning oleme võimelised neid ka võõrsil võitma. Kolm järgnevat mängu, kodused Rocki ja Siauliai vastu ning võõrsil Neptunase vastu, tuleb kõik võita. Edasi tuleb minna Riias vastu ASKile, on raske võitu loota, kuid võimalused on kindlasti hea mängu korral täiesti olemas. Raske tuleb kindlasti ka Tartus Rocki vastu mäng, kuid usun, et võit on sealt ainuke resultaat millega rahule saab jääda. Esimene ring lõpetatakse siis kahe kodumänguga - Läti Baronsi ja Valmiera vastu. Kui Baronsil Skele ja Gustas kinni saada (Arbet, Kriisa, Sokk on selleks võimelised), siis on võiduvõimalus Baronsi vastu on suur.
Loodan väga, et ebaõnnestunud algus BBLis on möödas ning ULEBi karastus, uskumine ja teadmine, et suudetakse ka Euroopa tipptasemel klubide vastu võite noppida, annab positiivse elamuse ka Balti liigat silmapidades. Siiski arvan, et kui tõesti praegu mingile sarjale rohkem keskenduda siis peab see loomulikult olema ULEB Cup, sest Balti liiga hooaeg on pikk ning play-offi koha saamine ei ole raske ülesanne.
Baronsi kohapealt niipalju, et Kebu Stewart saadeti koju ja toodi endale teine ameeriklane Jeff Graves (206cm). Graves mängis ennem näiteks Ljubljana Olimpijas ja horvaatlaste Cedevitas. Baronsi vastu tuleb tagaliinis väga häid match-upe, Skele - Arbet on neist vast huvitavaim. Kalevile võib palju pahandust teha ka Alexander. Kindlasti on ULEB andnud enesekindlust kõigile. Mäletatavasti hakkas Kalevi mäng paremini sujuma just peale tugevaid mänge Girona ja Bologna vastu.
Viimati muutis Demarr, 16 Nov 2007, 18:20, muudetud 1 kord kokku.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

miks kebu koju saadeti, mulle jättis hea mulje, kutsuks kalevisse, ta oli ju ikka täiega nahaalne MONSTER
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

jyrgen kirjutas:miks kebu koju saadeti, mulle jättis hea mulje, kutsuks kalevisse, ta oli ju ikka täiega nahaalne MONSTER
Kalevisse pole mõtet enam teistelt mandritelt mehi kutsuda. Mina pooldaks pigem targemat eurooplast, kui sellist kappi.
BC Kalev/Cramo
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Kalevil pole mõttet võta mitte eurooplast sest meistriliigas saab ju mängida ainult kaks mitte eurooplast.
Lootus sureb viimasena!
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

Raudsepp kirjutas:Kalevil pole mõttet võta mitte eurooplast sest meistriliigas saab ju mängida ainult kaks mitte eurooplast.
Kalevil pole mõtet võtta mitteeurooplast, sest meistriliigas saab ju mängida ainult kaks mitteeurooplast*
BC Kalev/Cramo
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

hmm klge, mul oleks üks küss..siin on püiisavalt gtarku vendi, kes suudavad sellele vastata usun..

nimelt uurin ma juba niisama igavusest mõnda aega Läti suuremaid saale. :D Ja noh tekkisgi küsimus, et kas ASK Riia mängib ikka kodumänge selles väikses saalis: http://www.youtube.com/watch?v=IEwcNpywmSo ja kui, kas siis on tegu sama saaliga, selle näol: http://www.youtube.com/watch?v=iSreOMNC ... re=related? (kuidagi sarnased näevad need välja). Ja kui teate, võiksite nende hallide nimed öelda, või siis halli..tekkis lihtsalt see küss, kuna mu teada on Riias ainult üks korralik suur saar Riga arena vms, kus Baronš kodumänge peab ja siis hakkasgi huvituma, et kas nii palju edukam klubi ASK mängib ikka selles väiksemaks saalis..? :) 10p sellele, kes mu jutust midagi aru üldse saab. :D
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

minu arvates ULEB'i mänge ja suuremaid mänge mängib ASK seal samas Riga Arenas. kuna mul selline asi meelde jäänud, et peale Kalevi ja Baronsi play-offi seal samas Arenas hakkas ASK'i ja Valmiera play-off kui ma ei eksi..

ULEB'i kodukalt leidsin sellise asja: Arena ARENA RIGA. ja ka bbl-i kodukal on Playing field: Arena Riga.

aga seda ma ei tea, kus nad kohalikke mänge mängivad.
Suletud