Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

YO kirjutas:Kunagi küsisin: Kas Kalevi agent on täiestu lollakas peast?
Täna sain sellele küsimusele vastuse:)

Toodi vend, kes oli Ventspilsis pingil. Hea töö!
Kui mees ei saanud Ventspilsis, kus on 1985 ja nooremad vennad( v.a Pettway) mängu siis mis TASEMEST siin rääkida saab?

Mehe mängud Benettoni vastu
http://www.euroleague.net/main/results/ ... code=EQR09
http://www.euroleague.net/main/results/ ... code=EQR09

Tundub olema sama kõva täiendus, kui härra Janev:)

Kas Kalevi juhtkond ei arva, et peaks äkki mõne asjalikuma manageri palkama, kes saaks satsi septembri alguseks kokku, mitte detsembri lõpuks?

Palun võtke kokku end!!!
võtan sõnad tagasi!
Odava raha eest on tal liigutusi küll:)
Vise on VÄGA hea, kaitset ei saand tänase hävingu juures jälgida aga täitsa norm vend 2-3 - me peale. Nüüd võiks E.Dorbeku või Arbeti vabaks lasta, et eelaravet kontrolli all hoida:)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Eks olekski sellist mängijat vaja, kes viskab igas mängus oma kolmesed ära, viimastel hooaegadel pole sellist meest Kalevis näinud.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

Ei oska sellise mängu põhjal midagi öelda tema kohta, hakkas siis viskama, kui vastasel enam kaitses mängida põhjust polnud. Vaatame kuidas ta mõnes põnevamas mängus kestab. Kui Arbet terveks saab ja üks pikk ka pühapäevaks leitakse, äkki Ventspilsi vastu suudame mängu näidata...
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

aga fakt on see, et Berkis 4 kyll mitte kingi valemiga välja ei mängi
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Postitus Postitas Eepica »

täna ta ei visanud peale palju andis teistele sööte 1 mäng ka alles küll pühapäeval pommitab venspilsi korvi täis. ainus asi on vaja lauda mehia meeskond ongi koos:) ma usun et keegi tuleb pühapäevaks
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

Minu arvates on meeskonda vaja kõigepealt pukki, seejärel jõulist äärt ja mängujuhti. Ja alles siis võiks viskajale mõelda.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Postitus Postitas Rix »

Mis seal pikalt keerutada- Veskist ei saa mängumeest ning Kalevisse tal asja ei ole, võimalusi on ta saanud, aga kui kaitses õhku mängida, siis oleks Purasonist sama palju kasu. Raadik pole samuti Kalevit väärt, tuleks minema lüüa, sest individuaalselt ta enda kallal vaeva näinud pole. Kurbasele tuleks anda ultimaatum, et peaks kevadeks olema märgatavalt edasiminekut. Berkisit oleks mõtet jätta vaid siis, kui mehe palk on võrdne Kurbasele makstavaga, võiks siis Arbetile ehk puhkust anda ning oleks üks väljast viskav mees Keerlese kõrval. Eriti arvestades, et arbeti vigastus võib olla pikaajalisem. Keskmängija on must be e mängija, kes suudaks kaitsest avzomashi suguste võistkondade vastu üks 10 korvi ära hoida ning ise stabiilselt 10-15 p panna. Suure ääreta pole ka midagi teha, tema peaks suutma siis ka keskmängijat asendada ning vähemalt võitlemishimuline. Siis võiks hooajast isegi asja saada ning arvan, et selliseid häbistavaid-koomilisi asju enam ette ei tuleks ning võiks rahulikult B liigas konkurentsi pakkuda.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

Miks Veski selles meeskonnas on? Selline mängija ei tohiks tasuta ka satsis olla!
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Ma ennem lajataks Raadiku välja, kui Veski...
Minu arvamus on selline.

Miks Erik täna ei mänginud? Haige?
Fear the prophet!
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

YO kirjutas:Miks Veski selles meeskonnas on? Selline mängija ei tohiks tasuta ka satsis olla!
Minu arvates tegi täna isegi enam-vähem mängu. Vise läks, paar puterdamist tuli sekka. Kaitses seisis ka korralikult, aga oleks võinud seal rohkem veaga maha võtta.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Kalev4ever kirjutas:Ma ennem lajataks Raadiku välja, kui Veski...
Minu arvamus on selline.

Miks Erik täna ei mänginud? Haige?
Jah, tõbine vist.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

And kirjutas:
YO kirjutas:Miks Veski selles meeskonnas on? Selline mängija ei tohiks tasuta ka satsis olla!
Minu arvates tegi täna isegi enam-vähem mängu. Vise läks, paar puterdamist tuli sekka. Kaitses seisis ka korralikult, aga oleks võinud seal rohkem veaga maha võtta.
Rünnakul pabistas, ja kaitses tuli tema pealt 30
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

YO kirjutas:
And kirjutas:
YO kirjutas:Miks Veski selles meeskonnas on? Selline mängija ei tohiks tasuta ka satsis olla!
Minu arvates tegi täna isegi enam-vähem mängu. Vise läks, paar puterdamist tuli sekka. Kaitses seisis ka korralikult, aga oleks võinud seal rohkem veaga maha võtta.
Rünnakul pabistas, ja kaitses tuli tema pealt 30
Siiski võrreldes teiste tema mängudega oli see pigem hea ning number efektiivsuses jäi ilusti plussi. Jah, kaitses oleks võinud räigemalt maha võtta.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Nagu ma aru saanud olen , siis mees olevat päris soodsa hinanga siia tulnud ja sellekohta pole üldse paha... kui ta oleks üks kolmest välismehest, siis väga hea ost (Y)
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Postitus Postitas BCKLV »

Veski tegi hea mängu. Rohkem enesekindlust vaja ainult. Kõige müstilisem on ikka see, miks 215 mehel nii olematu hüppevõime on.. Mis on see, mis takistab rünnakul pall ülevalt jõuga rõngasse lajatamast ?? Isegi Kriisa, eelmise hooaja Kalevi kaptenina, ei osanud Veski olukorda seletada...
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
Vasta