Josh Akognon

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Postitus Postitas Kivipallur »

Ma tõsiselt loodan ,et see tüüp jääks ka siia ,juhul kui ta muidugi tasemel .Äkki vend tõesti arvab ,et tuli Euroopa tippsatsi:D ,pärast ehmub nii ära ,et läheb kohe minema.
Viimati muutis Kivipallur, 26 Okt 2009, 17:04, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
-Max_
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 26 Sept 2009, 19:43

Postitus Postitas -Max_ »

Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Loodame, et meest ei panda 1 mängima... sokk 1 ja Akognon 2 oleks väga hea (Y)
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Postitus Postitas Eepica »

ma loodan et ta teeb tartu rocki tagameestele 1-0:)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

aja... kindlasti ei tohiks mehele hommset mängu Kuremaaga näidata... selle peale sõidaks mees lihtsalt kohe minema.
Ruutu
Kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Dets 2008, 15:36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ruutu »

Oskar8 kirjutas:aja... kindlasti ei tohiks mehele hommset mängu Kuremaaga näidata... selle peale sõidaks mees lihtsalt kohe minema.
Jah, oleks võinud tõesti kolmapäevaks kutsuda. Või öelda, et:"Puhka tänane reisiväsimus välja, las teised mehed rapsivad Kuremaa vastu."
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

zero0 kirjutas:Korvi alla oleks vaja kedagi, Veskist mängumeest ei saa.
Kuidas juurde on vaja?? Kui Miller valjapuhanuna näitab, et on ikkagi hea mängumees siis leian ma, et Veski kõlbab talle vahetust andma küll. Ega ta seal korviall nüüd nii kehv ka ei ole. Pealegi tundub, et see uus armastab kolme loopida ja teeb seda väga hea protsendiga. See tähendab, et Keerles kolib oma õige koha peale tagasi ja hakkab korviall rassima, mitte kolmese joone taga nagu eelmised mängud on näidanud.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

vabakutseline kirjutas:
zero0 kirjutas:Korvi alla oleks vaja kedagi, Veskist mängumeest ei saa.
Kuidas juurde on vaja?? Kui Miller valjapuhanuna näitab, et on ikkagi hea mängumees siis leian ma, et Veski kõlbab talle vahetust andma küll. Ega ta seal korviall nüüd nii kehv ka ei ole. Pealegi tundub, et see uus armastab kolme loopida ja teeb seda väga hea protsendiga. See tähendab, et Keerles kolib oma õige koha peale tagasi ja hakkab korviall rassima, mitte kolmese joone taga nagu eelmised mängud on näidanud.
Hehe, Rocki mängu mäletad? Morrison tegi, mis tahtis. Pealegi Rockil ei mänginud ju kõik korvialused jõud.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

vabakutseline kirjutas:
zero0 kirjutas:Korvi alla oleks vaja kedagi, Veskist mängumeest ei saa.
Kuidas juurde on vaja?? Kui Miller valjapuhanuna näitab, et on ikkagi hea mängumees siis leian ma, et Veski kõlbab talle vahetust andma küll. Ega ta seal korviall nüüd nii kehv ka ei ole. Pealegi tundub, et see uus armastab kolme loopida ja teeb seda väga hea protsendiga. See tähendab, et Keerles kolib oma õige koha peale tagasi ja hakkab korviall rassima, mitte kolmese joone taga nagu eelmised mängud on näidanud.
Kindlasti on korvi alla kedagi veel vaja, arvestades seda, et üldjuhul teevad ameeriklased korv all oma vead suht kiirelt ära. Lyde oli sellest ehe näide.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Ma arvan, et tüüp võib homme isegi mängida Kuremaa vastu, eks paistab, mis ta peale mängu räägib :D:D:D
Aga ise homme ka kohale, vaatan uued mehed üle.
Ruutu
Kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Dets 2008, 15:36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ruutu »

zero0 kirjutas:
vabakutseline kirjutas:
zero0 kirjutas:Korvi alla oleks vaja kedagi, Veskist mängumeest ei saa.
Kuidas juurde on vaja?? Kui Miller valjapuhanuna näitab, et on ikkagi hea mängumees siis leian ma, et Veski kõlbab talle vahetust andma küll. Ega ta seal korviall nüüd nii kehv ka ei ole. Pealegi tundub, et see uus armastab kolme loopida ja teeb seda väga hea protsendiga. See tähendab, et Keerles kolib oma õige koha peale tagasi ja hakkab korviall rassima, mitte kolmese joone taga nagu eelmised mängud on näidanud.
Hehe, Rocki mängu mäletad? Morrison tegi, mis tahtis. Pealegi Rockil ei mänginud ju kõik korvialused jõud.
Miller tuli sisuliselt lennukilt, seega ära ülehinda Morrison esimest normaalset mägnu sellel hooajal.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

Minu arust oli teist PG hädasti vaja, seega väga õige otsus see mees meeskonda tuua, eriti kui ilmselt üsna soodsalt saavad kätte. Ma juba rohkem kui kuu aega tagasi hädaldasin selle mehe järgi :) Nüüd on vaja veel ühte korvialust meest (ei ole kahjuks näinud kas see Miller on rohkem C või PF, teist tema kõrvale veel). Ja pärast seda, kui vigastusest on mehed paranenud siis nelikust: Berkis, E.Dorbek, Arbet ja Kurbas on üks üleliigne. Kõige parem oleks muidugi minema saata E.Dorbek aga ilmselt rahalised kaalutlused ütlevad teist. Ka Kurbas on see hooaeg ikka tõsine pettumus olnud, aga noh ehk annaks selle hooaja veel mehele tõestada? Pigem tuleb teha valik Berkisi ja Arbeti vahel. Hea, kui Arbet saaks välismaale kusagile aga kui ei, siis hoolimata tõenäoliselt tunduvalt odavamast hinnast, peaks ikka lätlasele kinga andma. Ka Riis võib osutuda üleliigseks. Ei ole iseenesest kehv mängumees aga tema vanuses ilma suuremate rahvusvaheliste kogemusteta ja pool aega vigane mees - ei tea, kas maksab raha raisata.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

vabakutseline kirjutas:
zero0 kirjutas:Korvi alla oleks vaja kedagi, Veskist mängumeest ei saa.
Kuidas juurde on vaja?? Kui Miller valjapuhanuna näitab, et on ikkagi hea mängumees siis leian ma, et Veski kõlbab talle vahetust andma küll. Ega ta seal korviall nüüd nii kehv ka ei ole. Pealegi tundub, et see uus armastab kolme loopida ja teeb seda väga hea protsendiga. See tähendab, et Keerles kolib oma õige koha peale tagasi ja hakkab korviall rassima, mitte kolmese joone taga nagu eelmised mängud on näidanud.
Veski vaevalt tähtsates mängudes korviall kaitses hakkama saab ,aga see selleks.Kes sul 4 hakkab mä'ngima selljuhul!?Keerles ja kes veel?Raadik?Korviall on meil täpselt 2 tasemel mängijat ja 1 koht (Keerles) ei oleks ka päris seal korvi all.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

Jah, eks ta võib ka Soku kõrval nr 2 peal mängida, kui vastastel parasjagu liiga suured tagamängijad platsil pole, kuid üsna selge, et PG kohal Sokule puhkust andma hakkab eelkõige tema.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Tüüp tahab siis kuus vähemalt 5000$ (60 000 EEK) saada.
Vasta