Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Postitus Postitas Charly »

Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Aru ma ei saa, kas Riis kunagi päris terve on üldse olnud?
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Postitus Postitas Mihkel111 »

väike-tamma kirjutas:Ma vaatasin Kurbase statistikat basketis ja vaatasin et ta ei ole kunagi just kõige parem viskaja olnud. Viskab peale küll aga väga ei taba. Aga minu jaoks on ta ikkagi perspektiivikas mängija kellest VÕIB saada väga hea mängija kui ta ise veel rohkem vaeva näeks kui praegu. Kõik räägivad küll et tal on talenti küllaga. Kevin Durant on ise ka öelnud " Talent dosn't beat hard work, but hard work beats talent". Lihtsamini see et sa oled talendikas ei tähenda et sinust saab midagi. Peab vaeva nägema et sinust midagi saaks. Ma julgen öelda et kui Veski ja Kurbas oleksid näinud nooremana 5 korda rohkem vaeva kui nad nägid siis me ei vinguks nende kallal ja nad oleksid koondises kindlad tegijad.
Tegelikult ütles ta: "Hard work beats talent, when talent doesn't work hard." ;)
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Tallinna Kalevis! Mitte meie Kalevis.
Fear the prophet!
Maaster
Kasutaja
Postitusi: 74
Liitunud: 13 Okt 2008, 14:09

Postitus Postitas Maaster »

Kas tõesti Kallel on rohkem raha, et Travis endale muretseda???
Linnaeelarve niigi miinuses. Mida see mees mängib rahva rahadega :o
Akira
Kasutaja
Postitusi: 100
Liitunud: 21 Sept 2007, 13:23

Postitus Postitas Akira »

Kui Travis on vormis siis paneb imestama, miks BC Kalev ei suutnud sellist meest enda ridadesse palgata, sest arvata on, et Pirita rahakott on veelgi õhem kui seda on BC Kalevi oma. Või on siis tõesti BC Kalevi managemendil keegi parem silmapiiril, kuigi Vucinici intervjuust kõlas läbi, et õiget meest, kes oleks hinna ja kvaliteedi suhtes paigas, pole veel leitud!!! Kui Travis on vormis siis võib nimetada seda Kalevi managemendi tõsiseks möödalasuks ning Pirita suureks õnnestumiseks!
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Akira kirjutas:Kui Travis on vormis siis paneb imestama, miks BC Kalev ei suutnud sellist meest enda ridadesse palgata, sest arvata on, et Pirita rahakott on veelgi õhem kui seda on BC Kalevi oma. Või on siis tõesti BC Kalevi managemendil keegi parem silmapiiril, kuigi Vucinici intervjuust kõlas läbi, et õiget meest, kes oleks hinna ja kvaliteedi suhtes paigas, pole veel leitud!!! Kui Travis on vormis siis võib nimetada seda Kalevi managemendi tõsiseks möödalasuks ning Pirita suureks õnnestumiseks!
Kas keegi on öelnud kuskil,et Travis on vormis?Mees on järjest igaltpoolt minemama saadetud kus ta käinud on peale Kalevist lahkumist ja hetkel on Rumeenia liiga viimane klubi nõus mehel Piritasse minna laskma.Ei näe ühtegi teist põhjsut kui seda et mees lissalt on täielikus alavormis.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

Ma usun, et Kalev siiski soovib natukene teistsugust meest, kui praeguses vormis Reed. Ma väga optimistlik ta võimekuse osas hetkel poleks, viimased poolteist aastat ju praktiliselt mees polegi mänginud! Ja minu teada ei saa ka Tallinna Kalev seekord üldse linnalt raha. Spordiseltsilt Kalev võibolla küll mingi summa (kuigi nende seis on vast veelgi hullem, kui Tallinna linnal, isegi Kalle astus ju ise juhatusest tagasi).
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Akira kirjutas:Kui Travis on vormis siis paneb imestama, miks BC Kalev ei suutnud sellist meest enda ridadesse palgata, sest arvata on, et Pirita rahakott on veelgi õhem kui seda on BC Kalevi oma. Või on siis tõesti BC Kalevi managemendil keegi parem silmapiiril, kuigi Vucinici intervjuust kõlas läbi, et õiget meest, kes oleks hinna ja kvaliteedi suhtes paigas, pole veel leitud!!! Kui Travis on vormis siis võib nimetada seda Kalevi managemendi tõsiseks möödalasuks ning Pirita suureks õnnestumiseks!
Siin ei tasu unustada seda millise käraga Reed meie juurest lahkus.Tema palkamine võib ka puhtalt jonni taga kinni olla.
YNWA
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Postitus Postitas väike-tamma »

Mihkel111 kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Ma vaatasin Kurbase statistikat basketis ja vaatasin et ta ei ole kunagi just kõige parem viskaja olnud. Viskab peale küll aga väga ei taba. Aga minu jaoks on ta ikkagi perspektiivikas mängija kellest VÕIB saada väga hea mängija kui ta ise veel rohkem vaeva näeks kui praegu. Kõik räägivad küll et tal on talenti küllaga. Kevin Durant on ise ka öelnud " Talent dosn't beat hard work, but hard work beats talent". Lihtsamini see et sa oled talendikas ei tähenda et sinust saab midagi. Peab vaeva nägema et sinust midagi saaks. Ma julgen öelda et kui Veski ja Kurbas oleksid näinud nooremana 5 korda rohkem vaeva kui nad nägid siis me ei vinguks nende kallal ja nad oleksid koondises kindlad tegijad.
Tegelikult ütles ta: "Hard work beats talent, when talent doesn't work hard." ;)
Sorry. Aga peaasi et minu jutu mõttele saadaks pihta.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

andy72o kirjutas:
Akira kirjutas:Kui Travis on vormis siis paneb imestama, miks BC Kalev ei suutnud sellist meest enda ridadesse palgata, sest arvata on, et Pirita rahakott on veelgi õhem kui seda on BC Kalevi oma. Või on siis tõesti BC Kalevi managemendil keegi parem silmapiiril, kuigi Vucinici intervjuust kõlas läbi, et õiget meest, kes oleks hinna ja kvaliteedi suhtes paigas, pole veel leitud!!! Kui Travis on vormis siis võib nimetada seda Kalevi managemendi tõsiseks möödalasuks ning Pirita suureks õnnestumiseks!
Siin ei tasu unustada seda millise käraga Reed meie juurest lahkus.Tema palkamine võib ka puhtalt jonni taga kinni olla.
Kära tekitajaks oli Matic, kes kujutas ette, et tegelt pole reedil viga midagi, aga maticit nüüd pole. Siiski niipalju on kuulda olnud et mehel kaalu probleemid pidavat olema üheks põhjuseks, miks ta laenule anti.
Jan
Uus kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 30 Sept 2009, 21:33

Postitus Postitas Jan »

Vigastuste tõttu hooaega üle kivide ja kändude alustanud BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond võib juba täna saada endale neljanda välismängija. "Asi seisab allkirja taga, suusõnalised kokkulepped on olemas," sõnas Delfi Spordile klubi asepresident Toomas Linamäe.
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=26583551
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Postitus Postitas Asjaajaja »

Õhõhhh.. asi võib täitsa huvitavaks ikka minna.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

Nime Tahan!
A new fan
Kasutaja
Postitusi: 103
Liitunud: 02 Jaan 2009, 15:54

Postitus Postitas A new fan »

Ilmselt on uus välismängija power forward, sest Keerlesele erilist vahetust pakkuda ei ole.
BBL
Vasta