Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Postitus Postitas Kivipallur »

Arvan samuti ,et poleks halb kui Berkins jääks .Ehk konkurents paneks ka eestlasi rohkem pingutama.Kuid poleks ka hullu kui lätlane ära saadetaks ,mis pigem ka juhtub.
Pilt
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

Oskar8 kirjutas:sa oled natuke napakas w????? 2-4

mul poleks ta vastu midagi kui ta võiks mängida nr 3, aga selles see asi ongi, et kui sa oleks mõnel mängul ka käinud ,siis sa mõistaks, et see mees mängibki ainult yhte positsiooni milleks on 2 kus on olemas Arbet ja Dorbek ja Kurbas ja seda positsiooni võib ka Josh mängida....

Berkis ja 2-4... tõsiselt, otsi mõnikord Saku Suurhall üles
Olen isiklikult 3 Berkise mängu näinud ja ütlen rahuga, et ta võib 2-3 mängida, 4 peal jääb ta loomulikult lühikeseks aga kui VÄGA vaja siis suudab ta seal ka mängida:)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

And kirjutas:
Oskar8 kirjutas:Minu silmis nii Dorbek,Sokk kui Arbet tõestanud ,et on paremad mängumehed kui Berkis...

PG Josh/Sokk
SG Dorbek/Arbet/Kurbas
SF Fisher/Keerles/Arbet/Kurbas
PF Keerles/Miller/Fisher
C Uus/Miller/Veski

tähtsaid mänge mängitakse nkn 8 mängijaga umbes ja tuumik on Sokk,Josh,Arbet,Dorbek,Keerles,Fisher,Miller ja Uus mees kes sisuliselt kõik võivad mängida kahte positsiooni.

Kui oleks Berkis siis see tähendab, et Sokk või Dorbek või Arbet kaotaks mänguaega või Berkis oleks lihtsalt pelgalt pingipoisi asendus Kurbasele , mida ma ei näe absoluutselt vajalikuks
Riis on täitsa pingipoiss?

Aga mis siin vaielda. Lõpuks meie ei otsusta, kas Berkis jääb või mitte. Ise olen lihtsalt selle poolt, et oleks võimalikult palju võimalikult võrdsel tasemel mehi. Et pingilt tuleks vääriline asendus ning et 2-3 vigastust ei halvaks kogu meeskonna mängu. Kui oleks 16 meest satsis, oleks ikka väga ideaalne treeneril kombineerida. Ja ma olen alati tahtnud, et mängiks võimalikult palju eestlasi meeskonnas. Ja mängivad ka, aga ainult need, kes on tegijad. Praegusel hetkel siis Sokk, Arbet, Keerles, Dorbek põhiliselt. Riis ja Kajupank ka ehk. Midagi ei ole teha, et see areng selline on.
jah, meil Riis ja Kajupank ka...

ärge saage valesti aru, ei salli ka mina silmaotsaski Kurbast ja tema tissipealt tõuget 8 korda mängu peale millest yks lauapõrkest sisse läheb, aga kui suurtes mängudes nkn Berkist vaja ei lähe, siis lasen ma pigem kurbasel mängida vahetusmehena kui Berkisel teistes mängudes, sest Kurbast siiski peetakse Eesti lootust andvaks nooreks (mitte et ma sellele alla kirjutam, aga ikka... )
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

YO kirjutas:
Oskar8 kirjutas:sa oled natuke napakas w????? 2-4

mul poleks ta vastu midagi kui ta võiks mängida nr 3, aga selles see asi ongi, et kui sa oleks mõnel mängul ka käinud ,siis sa mõistaks, et see mees mängibki ainult yhte positsiooni milleks on 2 kus on olemas Arbet ja Dorbek ja Kurbas ja seda positsiooni võib ka Josh mängida....

Berkis ja 2-4... tõsiselt, otsi mõnikord Saku Suurhall üles
Olen isiklikult 3 Berkise mängu näinud ja ütlen rahuga, et ta võib 2-3 mängida, 4 peal jääb ta loomulikult lühikeseks aga kui VÄGA vaja siis suudab ta seal ka mängida:)
no siis sa kossu ei jaga... mees seisab kolmese joone taga vaid, ja kui ta kolme peal mängib peaks ta katma endast pikemaid mehi ja see mees jääks isegi Doronini katmisega hätta.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

YO kirjutas:Berkise stats: http://bckalev.ee/mangijad.php?id=41
Arbeti stats: http://bckalev.ee/mangijad.php?id=13

Kes natukenegi matsu jagab saab aru, et Berkis on Arbetist igas elemendis üle!´:)
jamh... ühe parim mäng on Riia VEFi vastu ja teisel Kuremaa... hea võrdlus
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

Oskar8 kirjutas:
YO kirjutas:
Oskar8 kirjutas:sa oled natuke napakas w????? 2-4

mul poleks ta vastu midagi kui ta võiks mängida nr 3, aga selles see asi ongi, et kui sa oleks mõnel mängul ka käinud ,siis sa mõistaks, et see mees mängibki ainult yhte positsiooni milleks on 2 kus on olemas Arbet ja Dorbek ja Kurbas ja seda positsiooni võib ka Josh mängida....

Berkis ja 2-4... tõsiselt, otsi mõnikord Saku Suurhall üles
Olen isiklikult 3 Berkise mängu näinud ja ütlen rahuga, et ta võib 2-3 mängida, 4 peal jääb ta loomulikult lühikeseks aga kui VÄGA vaja siis suudab ta seal ka mängida:)
no siis sa kossu ei jaga... mees seisab kolmese joone taga vaid, ja kui ta kolme peal mängib peaks ta katma endast pikemaid mehi ja see mees jääks isegi Doronini katmisega hätta.
Kui sa ainult meeste pikkust vaatad, siis ei tohiks ju Boykins ja Linehan üldse mängida, jääksid koguaeg Papaloukase pikkuste PG-dega hätta ja Veski peaks ju 215 jubedalt lammutama... ja kuidas on võimalik, et härra Reed viskas ennast 11+ cm pikemate vastu üldse mõne korvi?:O
Optimist #1
Kasutaja
Postitusi: 75
Liitunud: 18 Mai 2008, 19:18

Postitus Postitas Optimist #1 »

Arbert on Berkisest üle, selles ei ole küsimust. Pigem on küsimus selles, kas meil on vaja naisi nagu Kurbas Kalevisse? No ma saaks aru ja annaks andeks kui ta viskaks facking 0/10, kuid vähemalt visaku ja tehku vigu, kui muud moodi ei oska aga kui vennal absoluutselt uhkust ei ole, siis mingu Pärnusse. Saab seal "staaritseda".
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Postitus Postitas väike-tamma »

Oskar8 kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Mina ei näe Arbetis küll midagi. Nii palju kui olen siin teiste arvamusi lugenud ja Berkise statse vaadanud olgu pigem tema kui Arbet meil. Arbeti viimane mäng Rocki vastu viis tema aktsiad minu silmis peaaegu et nulli. Umbes 7(täpset arvu ei mäleta) pallikaotust esimese poolajaga teha on ikka liiga palju tagamängija kohta. See kuidas Leppik talt need pallid põrgatuse pealt ära võttis oli ikka nii masendav.
No see on juba sinu viga kui sa valiksid Berkise ennem tiimi kui Arbeti... tõsiselt mees...
Ma ju arvan seda ainult sellest mida teise siin on rääkinud ja vaadanud statse. Mänge pole ma veel näinud. Arbet on olnud juba viimased 2 aastat üli ebastabiilne. Poleks paha tõesti kui mõlemad jääksid ja meie nö. noor Kurbas minema saata Pärnusse või Kuremaale. Ega 20 enam ka nii noor ei ole. Eestis peab olema sellises vanuses kindel koondise mees ja meistriliiga üks parimaid eestlasi vähemalt.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Käige siis mängudel, ehk saate aru miks Berkis ei vea välja yhelgi teisel positsioonil kui 2.

ja no okei, kindlasti mignit kasu tast oleks, aga mina soovin ta lahkmuist ja õnneks nii ka läheb.

Aga muidu, küsimus kõigile berkise armastajatele, et kuidas te jaotaksite mänguaega siis otsustavates mängudes, kus mängus näiteks BBL final 4 koht...

5 - Uus 30 minti Miller 10
4 - Miller 20minti Keerles 20
3 - Fisher 30 minti Keerles 10

kuidas te jagaks ülejäänud 80 minutit ära Berkise,Soku,Joshi,Arbeti,Riisi ja Dorbeku vahel?
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Mina annaksin iga kell enna kinga E. Dorbekule kui Berkisele, aga see on ainult minu arvamus, arvestades ka muidugi seda, et ma ei ole viitsinud KÕIKI eelnevaid postitusi süvenenult läbi lugeda.

Mina näeksin seda asja siiski nii:

PG - Sokk/Akognon/M.Dorbek
SG - Arbet/Akognon/Berkis/G. Dorbek
SF - Arbet/Berkis/Fisher/Kajupank
PF - Keerles/Miller/Väidetakse, et lühike Fisher ka!
C - Miller/Uus

Arvestades, et Veski ja Raadik saadetakse minema, nagu siin eelnevalt juttu on olnud + Riisi ja Kurbast ei osanud paigutada kusagile, kuna ise arvan, et pideva vigasena Riisist ja ''noormängijast'' Kurbasest kellel mu lasusid suured ootused kasu ei ole.
Viimati muutis TDK, 01 Nov 2009, 02:44, muudetud 1 kord kokku.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Postitus Postitas Asjaajaja »

Optimist #1 kirjutas:Arbert on Berkisest üle, selles ei ole küsimust.
Ei tahaks nõustuda, statistika ei taha eriti nõustuda ka mitte. Arbet on äärmiselt ebastabiilne mängija, üks mäng võib üllatada positiivselt, kolm järgmist aga jääb negatiivse koefitsiendiga.
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

Kui jutt siin Berkisest ja Arbetist on, siis ega mõlemal on head küljed ja ka halvad, mina Berkist koju ei saadakas, kui rahas probleeme ei näe, aga kuidas mänguaega jagada, eks seda hakkab nägema kes kuidas mängib. Arbet mängib väga hästi, selles ple kahtlust, eriti kaitses ja kui temal 3 minema hakkavad, siis teda ei takista miski.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Tõsiasi on see, et Kurbas, ja E. Dorbek on luuserid ja Riisi võiks koos Veskiga ja Raadikuga Pärnu tagasi saata. Ainsad eestlased, kes väärivad mänguaega on Sokk, Keerles ja G.Dorbek. Kajupank ja Arbet võivad senikaua pinki nühkida, kuni trennis oma mänguaja välja teenivad.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas mining531 »

Riis peaks kyll jääma, vaadake mis mängu ta BBL Cupil tegi. Mees võib siis särada kui põhimehed väljas, ning saab mänguaega Meistriliigas. Mees võib vabalt panna Tallinna Kalevile 30 punni
Viimati muutis mining531, 01 Nov 2009, 11:45, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

mining531 kirjutas:Riis peaks kyll jääma, vaadake mis mängu ta BBL Cupil tegi. Mees võib siis särada kui põhimehed väljas, ning saab mänguaega Meistriliigas. Mees võib vabalt panna Tallinna Kalevile 30 punni
Võiks küll, kui ta kunagi terve oleks.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Vasta