Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

brooklyn kirjutas:
nojah kirjutas:Norija nagu ma olen, leidsin jälle ühe loogikavea:

Valdmaa: "...Samas loodame, et inimesed tulevad saali tagasi ning piletimüügist laekuv tulu kasvab......"
Pahv: "Sellises seisus oleks ehk mõistlik langetada piletihindu."
Valdmaa: "Meil on tulemas teistsugused aktsioonid – Cramo kliendid saavad kutse tulla mänge saali tasuta vaatama."

Kui need Cramo kliendid saavad kutse tulla mängu tasuta vaatama, siis kuidas piletimüügist laekuv tulu kasvama peaks? Nemad ju pileti eest ei maksa. Pigem ikka 50% odavama hinnaga 3x rohkem piletiostjaid oleks lahendus.

Iseasi, kui sedasi Cramot aidata aga lihtne fänn ei ole reeglina väga tööriista rentija. A la nätsufirmalt võib keegi küll osta 25 pakki nätsu, kui sellega saab tasuta pileti aga vaevalt läheb keegi näiteks kuvaldat ja labidat laenama, kuigi tal neid absoluutselt vaja pole, et lihtsalt tasuta piletit saada...
Ma usun, et nad arvutavad välja, mis oleks minimaalne pileti hind mille korral kasum oleks suurim JA mis oleks pealtvaatajale taskukohane.
Cramo klientidele tasuta piletid on rohkem reklaam ja mis sa arvad, et inimesed ei ehita kuna majandus ei ole tõusuteel ? Alati miski laguneb ja on vaja putitamist.
Kuidas küll klubi juht aru ei saa ,et enne kui meeskond võitma ei hakka ja normaalset mängu ei näita ei tule keegi saali seda ,, jura ,, vaatama,seda enamgi veel selle eest 150.- krooni maksma hakata oleks küll suur patt.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

spartaklane kirjutas: Kuidas küll klubi juht aru ei saa ,et enne kui meeskond võitma ei hakka ja normaalset mängu ei näita ei tule keegi saali seda ,, jura ,, vaatama,seda enamgi veel selle eest 150.- krooni maksma hakata oleks küll suur patt.
Ausalt öeldes, sinu ,, jura ,, ei huvita siin kedagi. Mine aja oma hala kuskil delfis.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

Egert kirjutas:
spartaklane kirjutas: Kuidas küll klubi juht aru ei saa ,et enne kui meeskond võitma ei hakka ja normaalset mängu ei näita ei tule keegi saali seda ,, jura ,, vaatama,seda enamgi veel selle eest 150.- krooni maksma hakata oleks küll suur patt.
Ausalt öeldes, sinu ,, jura ,, ei huvita siin kedagi. Mine aja oma hala kuskil delfis.
Eks tõde on meil alati valus kuulata ,kui päris ausalt öelda ,seda tõestas meeskond ju eilegi Valga vastu,arvan ,et selline esitlus nüüd küll Tallinna rahvast saali ei too.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Soho »

peaks ju just huvitav olema, jube huvitav on minna saali vaatama kui 1 meeskond hullult domineerib ja viimasel veerandil teeb niisama aega parajaks.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

brooklyn kirjutas: Ma usun, et nad arvutavad välja, mis oleks minimaalne pileti hind mille korral kasum oleks suurim JA mis oleks pealtvaatajale taskukohane.
Jajah päris kindlasti teevad nad selliseid arvutusi ja analüüse :D Ilmselt on Holsmeri kabineti seinad vastavaid graafikuid täis....

Kui management ei suuda isegi normaalselt oma põhiülesandega hakkama saada ning tuuakse teisest maailma otsast siia igasugu makedoonia sõdalasi ja põhja-korea pommitajaid, siis vaevalt sellise teemaga rohkem, kui kõhutunde järgi ja oma suvalistesse lahtritesse pandud unenägudes nähtud arvude põhjal tegeletakse. Mina küll ei taha uskuda, et 150 kroonise piletiga mängu piletitulu näiteks 75 kroonise piletiga mängu omast suurem oleks.

Noh muidugi, kui meeskond kaotab 60-ga, siis ei tule vast saali ka 10 kroonise piletiga n.ö "tavavaataja", seda küll.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas nojah »

Ja mis sellesse loogikavea osasse puutus, siis jah see on reklaam, nõus.

Aga

Kasu oleks asjast siis, kui see

1. suurendaks oluliselt mängust saadavat piletitulu (tasuta kutsed seda ei tee)

või

2. suurendaks Cramo käivet, st inimesed hakkaksid Cramo teenuseid rohkem tarbima, kuna saavad tasuta pileti (a la tüüpiline tarbimismängu mõte). Ei usu, et ka seal olulist tõusu oleks. Jah, inimesed ehitavad nii või naa tõesti ka praegu. Aga keegi ei hakka spetsiaalselt selle pärast ehitama, et nüüd Kalevi mängule tasuta saada. Vbla paar klienti saadakse konkurentide juurest selle pärast enda juurde aga arvestades kohalikku turgu ja seda, kui suureks argumendiks on mängu pilet teiste argumentide (hind, kvaliteet, kättesaadavus, asukoht, teenindus jne) kõrval, siis väga seda muutust ka ei usu.

Ainult visuaalselt vbla on jah saalis inimesi rohkem.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

spartaklane kirjutas:
Egert kirjutas:
spartaklane kirjutas: Kuidas küll klubi juht aru ei saa ,et enne kui meeskond võitma ei hakka ja normaalset mängu ei näita ei tule keegi saali seda ,, jura ,, vaatama,seda enamgi veel selle eest 150.- krooni maksma hakata oleks küll suur patt.
Ausalt öeldes, sinu ,, jura ,, ei huvita siin kedagi. Mine aja oma hala kuskil delfis.
Eks tõde on meil alati valus kuulata ,kui päris ausalt öelda ,seda tõestas meeskond ju eilegi Valga vastu,arvan ,et selline esitlus nüüd küll Tallinna rahvast saali ei too.
Tule taevas appi,kui kõik see(vabandus väljenduse pärast) ,aga pask mida sa postitad tõde oleks,siis oleks Kalev näiteks eelmine hooaeg juba Rockile finaalseeerias 4:0 kaotanud ja see hooaeg poleks meeskonda üldse välja pandud.Ning keda kuradit kotib see ,et me Valgale kaotasime?Juhtub,tuleb edasi töötada selle nimel mitte vinguda,vinguda ja vinguda nagu sulle meeldib teha.
Jan
Uus kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 30 Sept 2009, 21:33

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Jan »

ma olen ka tähele pannud, et liiga palju on vingumist. eks kriitika tuleb mõnesmõttes kasuks, kuid igal asjal omad piirid.

mulle isiklikult selle aasta eestikad meeldivad, tänu just pingelistele mängudele. usun, et see toob ka rahvast rohkem saalidesse ( tekitades rahvaseas rohkem huvi kohaliku korvpalli vastu, mitte ainult välissatsi mängude vastu). ise veel eestikate kohapealsele mängule pole jõudnud, kuid olen kindel, et järgmistele Tallinna lähiduses toimuvatele mängudele lähen kohale.

ning kolmandaks...enimlevinud ütlemine, et meeskond on see aasta vilets ( või puuduvad korralikud välismängijad, kokkumäng jne. ). ma pigem vaataksin seda teise külje alt, et ehk on konkureerivad võistkonnad tugevamaks läinud? see ainult tore ju - areneb kohalik korvpall, tulevad esile uued mängijad ning on ka põnevust kõikides mängudes ( nagu ka ennem ütlesin - mitte ainult välissatsidega mängides ). nagu ringvaates hr. Ruut ütles, et 5-6 aasta pärast peaks kohaliku mängijate olemus olema päris kõval tasemel. :)

kuid edu cramole, ootame, et kokkumäng tuleks pea ning saadakse ka ehk kaitse pidama. kikerpill-ki ütles, et potentsiaali on kõvasti, lihtsalt tuleb mängujoonis paika saada:)
vilts
Uus kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 30 Mai 2007, 16:49

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vilts »

Üle pika aja üks normaalne kommentaar.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Jan kirjutas:mulle isiklikult selle aasta eestikad meeldivad, tänu just pingelistele mängudele. usun, et see toob ka rahvast rohkem saalidesse ( tekitades rahvaseas rohkem huvi kohaliku korvpalli vastu, mitte ainult välissatsi mängude vastu). ise veel eestikate kohapealsele mängule pole jõudnud, kuid olen kindel, et järgmistele Tallinna lähiduses toimuvatele mängudele lähen kohale.
Ma kardan, et sa ei ole ära tabanud, et tasavägisem konkurents tuleb eelkõige sellest, et Rock ja Kalev ei ole suutnud korralikku tööd teha meeskondade komplekteerimisel. St. konkurentsi tihedus tuleb Rocki ja Kalevi õnnetuste arvelt. Mina ei suuda küll Eestikaid nautida, teadmisega, et võõrsil saavad Kalev ja Rock 50 punktiga kotti. Siin ei ole mitte midagi positiivset.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

http://www.ohtuleht.ee/354117" onclick="window.open(this.href);return false;
Õhtulehes toimub Kalevi halvustamine.
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas tont »

Egert kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/354117
Õhtulehes toimub Kalevi halvustamine.
hetkel igati õigustatult...aga ise usun, et veits vara veel välismalaste suhtes midagi öelda. aga kindlasti on täna, peale mängu, pilt veidike selgem
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kivipallur »

Egert kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/354117
Õhtulehes toimub Kalevi halvustamine.
pole seal ju mingit halvustamist...
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

Kivipallur kirjutas:
Egert kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/354117
Õhtulehes toimub Kalevi halvustamine.
pole seal ju mingit halvustamist...
Kui ei ole halvustamine, siis on Rocki ülistamine.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Oskar8 »

kõige tavalisem õhtulehe artikel , kus kõik mis kalevis on, on valesti ja rockis õieti.
Vasta