Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

Viimased edasipääsejad Euroopast.
Kreeka,Sloveenia,Portugal ja Prantsusmaa.Viimase riigi kohta ilusaid sõnu ei leia...Kuradi kohtunik!
YNWA
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Jalgpall

Postitus Postitas julki »

Oleks Prantsusmaa mängul seda 5 kohtuniku süsteemi kasutatud oleks ka see käsi ära vilistatud.Aga vedas Prantsusmaal väga.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Kalev4ever »

Iirimaa esitas palve kordusmatšiks.
Nägin ise ka seda mängu ja ilmselge käega mäng oli. Kuna mul nende kahe vahel lemmikut vms pole, siis aususe mõttes võidaks ikkagi kordusmäng teha.

Venemaa ei pääsenud edasi! :D
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Kivipallur »

Kalev4ever kirjutas:Iirimaa esitas palve kordusmatšiks.
Nägin ise ka seda mängu ja ilmselge käega mäng oli. Kuna mul nende kahe vahel lemmikut vms pole, siis aususe mõttes võidaks ikkagi kordusmäng teha.

Venemaa ei pääsenud edasi! :D
Kordusmängu ei tehta mitte mingil juhul ,kuigi võiks jah.Tähtsates mängudes võiks neid kohtunike tõesti paar tükki rohkem olla . Videokordusi ei poolda!
Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Karl »

Kivipallur kirjutas:
Kalev4ever kirjutas:Iirimaa esitas palve kordusmatšiks.
Nägin ise ka seda mängu ja ilmselge käega mäng oli. Kuna mul nende kahe vahel lemmikut vms pole, siis aususe mõttes võidaks ikkagi kordusmäng teha.

Venemaa ei pääsenud edasi! :D
Kordusmängu ei tehta mitte mingil juhul ,kuigi võiks jah.Tähtsates mängudes võiks neid kohtunike tõesti paar tükki rohkem olla . Videokordusi ei poolda!
Kui jalgpalli tulevad videokordused muutub see siuksed venivaks süldiks nagu NFL on kus 10 sekki mängitakse ja siis 10 minta vaadatakse, et kas kõik oli reeglite järgi.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Kalev4ever »

Karl kirjutas:
Kivipallur kirjutas:
Kalev4ever kirjutas:Iirimaa esitas palve kordusmatšiks.
Nägin ise ka seda mängu ja ilmselge käega mäng oli. Kuna mul nende kahe vahel lemmikut vms pole, siis aususe mõttes võidaks ikkagi kordusmäng teha.

Venemaa ei pääsenud edasi! :D
Kordusmängu ei tehta mitte mingil juhul ,kuigi võiks jah.Tähtsates mängudes võiks neid kohtunike tõesti paar tükki rohkem olla . Videokordusi ei poolda!
Kui jalgpalli tulevad videokordused muutub see siuksed venivaks süldiks nagu NFL on kus 10 sekki mängitakse ja siis 10 minta vaadatakse, et kas kõik oli reeglite järgi.
Mina olen igatahes videkorduste poolt. Kui oleks küsimus, kas oli värav või mitte, siis oleks küll videokordustest abi. Meenutagem Armeenia-Eesti mängugi näiteks.

Üks märkimist väärt kommentaar Postimehes tolle uudise juurest:
James Blond 19.11.2009 20:39

Ja selline jobu, kes arvab, et petmine on jalgpalli igapäevane osa ja midagi teha ei tuleks, juhib MM korraldust?
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

Väike meenutus suvisest L-Aafrikas toimunud turniirilt.
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=334002" onclick="window.open(this.href);return false;
Kuigi FIFA peseb siin enda käed puhtaks, siis minu meelest võiks ju nii toimida ka asi.Las siis neljas kohtunik passib seda ekraani.Selliseid kaheldavaid momente tekkib heal juhul 2-3 korda mängu jooksul.

Või siis see teine variant.Kasutagu 5 kohtuniku.
Iiri ja Prantsuse korduskohtumisse erilist usku pole, kuigi Henry võiksid nad küll vaibale kutsuda.Minu silmis sittus ta end täis...Ise jahub veel pidevalt mingist fair-play'st. :smash:
YNWA
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Jalgpall

Postitus Postitas KalevRuus »

Lihtsalt huvi pärast küsin Kivipallurilt ja Karlilt: kas te olete kindel, et oleksite videokorduste vastu ka siis kui eile mänginuks Prantsusmaa vastu Eesti koondis ja juhtunuks sama asi? Küsimus pole retooriline, ma ise olin ja olen videokorduste poolt nagunii aga kui kujutan end iirlaste olukorda ja arvan, et kui ma seni olnuks salvestuste vaatamise vastu siis peale seda mõelnuks ümber. Ehkki jah, mõningaid negatiivseid asju annab välja tuua ka videokorduste puhul.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Karl »

Kui siuke mäng oleks Eesti ja Prantsusmaa vahel kiruksin ma pigem kohtunikke, mitte seda et videokordusi ei ole.

Minuarust mida vähem reeglimuudatusi seda huvitavam mingi ala on.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Kivipallur »

Nõustun Karliga.Videokordused rikuks jalgpalli ,mäng poleks enam päris sama.Võib olla paar lisa kohtuniku tähtsamateks mängudeks ja kõik.
Ja mina oleks Henry asemel samamoodi teinud ...Kui kedagi süüdistada ,siis kohtunike.
Pilt
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas marxx762 »

Kivipallur kirjutas:Nõustun Karliga.Videokordused rikuks jalgpalli ,mäng poleks enam päris sama.Võib olla paar lisa kohtuniku tähtsamateks mängudeks ja kõik.
Ja mina oleks Henry asemel samamoodi teinud ...Kui kedagi süüdistada ,siis kohtunike.
Olen samal meelel,Henry ei ole tõesti süüdi et kohtunikud tema käega löödud värava ära lugesid.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

:popcorn: .Sel juhul on jagpalli tulevik huvitav, kui muutusi ei taheta.Igasugused sukeldused ründeajal kastis ja muud Rivaldo trikid.Lahe :yahoo: !
YNWA
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Jalgpall

Postitus Postitas kasutaja123 »

Jalgpalluri ülesanne on väravaid lüüa, kohtuniku ülesanne on neid lugeda või mitte.

Aga Iirimaast on kahju :(
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Soho »

ja oleks ka pooldand iirimaa minekut hoopis kuna viimase 3 turniiri ajal polle prantsusmaa midagi suutnud seal võistlustel peale selle, et rikub ilusa mängu mainet, oma väga igava mängustiiliga ...
kus mingi 3 mängust vaevalt suudetakse 1 ära lüüa ..

krt kaua nad hoiavad seda treenerit seal selgelt näha ju et äpu on, aga ikka seal ja aastaid juba :S
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Kivipallur »

Soho kirjutas:ja oleks ka pooldand iirimaa minekut hoopis kuna viimase 3 turniiri ajal polle prantsusmaa midagi suutnud seal võistlustel peale selle, et rikub ilusa mängu mainet, oma väga igava mängustiiliga ...
kus mingi 3 mängust vaevalt suudetakse 1 ära lüüa ..

krt kaua nad hoiavad seda treenerit seal selgelt näha ju et äpu on, aga ikka seal ja aastaid juba :S
Eelmine MM jõudis Prantsusmaa finaali , nii et midagi on nad ikka saavutanud .Kuigi eelmine EM jäid oma alagrupis viimaseks.
Hetkel on nende mäng päris mannetu ,peatreeneri vahetust vajab Prantsusmaa kindlasti ,Domenech on juba nagu Rafa Liverpoolis...
Pilt
Vasta