Kalevi kohtumised KMLis

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas barons »

mis selle meeskonnaga juhtunud on???
...vastus on vist midagi sellist; nendel meestel ei ole sportlikku viha!!! kuidas muidu seletada, et eestikatel ollakse ttü vastu 16pk.maas, lauda võetakse 10 vähem jne.
kaitses ei mängita ültse, salumets oli see mees, kes ütles, et mäng algab kaitsest...
...p....e, mul on sellest valdmast kahju, rikub oma imagot, cramo ja muude sponsorite raha, aga ludrid loivavad mõõda väljakut ringi, tähtis nägu peas!
kas CSKA lubas tallinnas omale sellist käkki, nagu praegu see meeskond teeb? EI, mängiti täpselt niipalju, et väike edu oli kogu aeg sees ja siis 3-veerandil kägistati ära...need vennikesed nimega BC KALEV/Cramo võiks selt VTB liigast peale suurte saunade midagi ikka õppida ka!
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas vabakutseline »

Soho kirjutas:vahe ongi tulnud sellest, et 2pt visked ei lähe sisse..
kui võtta ära veski , kurbase ja g.dorbeku visked siis 17-7 pole kõige hullem...
Kle kas sa saad aru mis on korvpallis tähtis, VISATA. kui ei viska siis pole ju mõtet üldse korvpalli mängidagi. Muidugi oleks hea kui visked sisse läheksid aga kui ei lähe siis pole midagi ju teha. Sarnaselt neile on ka teised visetel eksind ju.
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas Siimu »

79:106 pärnu vastu nagu küll napp võit ei paista,
BC KALEV/CRAMO
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas Eepica »

tähtis on see et noored saaks mängida eestikatel need kes mujal ei saa. muidu pole neist ju üldse kasu:P saadame minema siis:P ja mängime oma 6 mehega olete siis õnnelikud jah? mida annab mingi eestikate mäng mis ei loe nagi midagi? kevadel kui hakkavad play offid siis loeb enne ei loe kahjuks miski
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas Asjaajaja »

Eepica kirjutas:tähtis on see et noored saaks mängida eestikatel need kes mujal ei saa. muidu pole neist ju üldse kasu:P saadame minema siis:P ja mängime oma 6 mehega olete siis õnnelikud jah? mida annab mingi eestikate mäng mis ei loe nagi midagi? kevadel kui hakkavad play offid siis loeb enne ei loe kahjuks miski
Hea suhtumine. Ma usun, et BC Kalev-i mängijad ja juhtkond mõtleb samamoodi. Sa peaksid nende liituma. Ma olen ise ka nõus - põhimängijad võiksid oodata play offe (kuhu ei jõuta) ja nii kaua las noored mängivad.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas Soho »

Siimu kirjutas:79:106 pärnu vastu nagu küll napp võit ei paista,
nu see on asjaajaja silmis napp võit
ega kui rock eile vefi 5-ga võitis siis see vist oli saun tema arust :D
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas Asjaajaja »

Soho kirjutas:nu see on asjaajaja silmis napp võit
ega kui rock eile vefi 5-ga võitis siis see vist oli saunb tema arust :D
Ma arvan, et see pole naeru koht, et Kalev kaotas Valgale. Nutta tuleks.
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas Eepica »

Asjaajaja kirjutas:
Eepica kirjutas:tähtis on see et noored saaks mängida eestikatel need kes mujal ei saa. muidu pole neist ju üldse kasu:P saadame minema siis:P ja mängime oma 6 mehega olete siis õnnelikud jah? mida annab mingi eestikate mäng mis ei loe nagi midagi? kevadel kui hakkavad play offid siis loeb enne ei loe kahjuks miski
Hea suhtumine. Ma usun, et BC Kalev-i mängijad ja juhtkond mõtleb samamoodi. Sa peaksid nende liituma. Ma olen ise ka nõus - põhimängijad võiksid oodata play offe (kuhu ei jõuta) ja nii kaua las noored mängivad.

jõutakse iga kell totu.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas Egert »

Õnneks mina neid Asjaajaja poste ei näe, mul on talle blokk peal ;)
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas Soho »

vabakutseline kirjutas:
Soho kirjutas:vahe ongi tulnud sellest, et 2pt visked ei lähe sisse..
kui võtta ära veski , kurbase ja g.dorbeku visked siis 17-7 pole kõige hullem...
Kle kas sa saad aru mis on korvpallis tähtis, VISATA. kui ei viska siis pole ju mõtet üldse korvpalli mängidagi. Muidugi oleks hea kui visked sisse läheksid aga kui ei lähe siis pole midagi ju teha. Sarnaselt neile on ka teised visetel eksind ju.
nu jah , aga mitte nii nagu veski , kes viskas 1 minuti jooksul 4 keskpositsiooni viset peale....ja kui mingi 2 juba mööda läheb ega siis otsitakse ikka paremat viskajat või paremat viset ntx. lay up vms
Viimati muutis Soho, 22 Nov 2009, 16:56, muudetud 1 kord kokku.
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas Eepica »

irw õige Egert
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas vabakutseline »

Asjaajaja kirjutas:
Eepica kirjutas:tähtis on see et noored saaks mängida eestikatel need kes mujal ei saa. muidu pole neist ju üldse kasu:P saadame minema siis:P ja mängime oma 6 mehega olete siis õnnelikud jah? mida annab mingi eestikate mäng mis ei loe nagi midagi? kevadel kui hakkavad play offid siis loeb enne ei loe kahjuks miski
Hea suhtumine. Ma usun, et BC Kalev-i mängijad ja juhtkond mõtleb samamoodi. Sa peaksid nende liituma. Ma olen ise ka nõus - põhimängijad võiksid oodata play offe (kuhu ei jõuta) ja nii kaua las noored mängivad.
Kas noored peavad meeskonnas lihtsalt ilupäast olema või? las nad mängivad vähemalt eestikatelgi.
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas Eepica »

Tema arvab nii jah:) nad meil nagu mees modellid meeskonnas irw:P kes istuvad vaid pingil ja neid saaks imetleda, et nad ei saaks mängida:)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas TDK »

Kurbas on igastahes oma enesekindluse täiesti ära kaotanud, 15 minti platsil ja 3 punkti. Eelmine hooaeg pani eestikatel ikka 10 ja 15 silma.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas Egert »

Ma vaatan, et nüüd teevad kõik omal vead täis.
Dorbek pani Poklale kolmese taga blokki :D
Vasta