Euroleague

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Euroleague

Postitus Postitas Go Cramo! »

Jah, nii ta on et Kalev/Cramo võiks mõelda vähe varem, mida oma koosseisuga teeb ja laseb juhtuda ( vihjeks: Kangur,Fox, Linehan) :(
vilts
Uus kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 30 Mai 2007, 16:49

Re: Euroleague

Postitus Postitas vilts »

hakkab jälle peale, krt aru ei saada, et nedele meestele poleks see hooaeg iialgi suudetud sellist palka maksta, nagu nad väärt on!!!!!!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Euroleague

Postitus Postitas Alex »

Parizanile väga vajalik võit täna, kui natuke üllatavalt saadi jagu Olympiakosest 86-80.
Statistika: http://www.euroleague.net/main/results/ ... ypecode=RS" onclick="window.open(this.href);return false; (Kleiza istus ainult vabaviske joonel: 14/16.)
Esimene pool turniirist läbi ja hetkeseis selline:
GROUP A
Regal FC Barcelona 5-0
Montepaschi Siena 4-1
Fenerbahce Ulker 3-2
Zalgiris 1-4
Asvel Basket 1-4
Cibona 1-4
GROUP B
Unicaja 5-0
Olympiacos 3-2
Lietuvos Rytas 3-2
Efes Pilsen 2-3
Partizan 2-3
Entente Orleanaise 0-5
GROUP C
Maccabi Electra 4-1
Caja Laboral 3-2
Lottomatica Roma 3-2
CSKA Moscow 3-2
Union Olimpija 1-4
Maroussi BC 1-4
GROUP D
Real Madrid 4-1
Panathinaikos 4-1
BC Khimki 4-1
AJ Milano 1-4
Asseco Prokom 1-4
EWE Baskets 1-4
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Euroleague

Postitus Postitas Egert »

Rytase-Unicaja mäng oli ka päris põnev, aga lõpus ikka Unicaja surus enda võimu peale.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Euroleague

Postitus Postitas vabakutseline »

Vaatasin Real Madridi ja Armani Jeans Milano vahelist kõhtumist ja kas keegi on kuskil näinud, et antakse nii totter tehniline kui seda Armani mängija Hall sai. Lauavõitluses tehti tema vastu viga ja peale seda näitas ta emotsioone välja. Ma saan aru kui ta oleks vastasmängija suunas mädagi näidanud või kohtunike sõimanud. Ausaltöeldes ei ole mina veel näinud, et kuskil antakse selle eest tehniline, et peale lauavõitlust näitad välja oma emotsioone.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Euroleague

Postitus Postitas Oskar8 »

vabakutseline kirjutas:Vaatasin Real Madridi ja Armani Jeans Milano vahelist kõhtumist ja kas keegi on kuskil näinud, et antakse nii totter tehniline kui seda Armani mängija Hall sai. Lauavõitluses tehti tema vastu viga ja peale seda näitas ta emotsioone välja. Ma saan aru kui ta oleks vastasmängija suunas mädagi näidanud või kohtunike sõimanud. Ausaltöeldes ei ole mina veel näinud, et kuskil antakse selle eest tehniline, et peale lauavõitlust näitad välja oma emotsioone.

http://www.youtube.com/watch?v=WjjEmC0Lro8" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Euroleague

Postitus Postitas Soho »

orlando sai eile 3 tehnilist , kusjuures umbes sama moodi sai howard tehnilise :)
h00p
Kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 02 Dets 2009, 18:09

Re: Euroleague

Postitus Postitas h00p »

Kes näha soovib, või kellel ära ununes siis praegu viasat sport balticu pealt tuleb CSKA Moskva-Maroussi BC ja pärast seda Real Madrid-BC Khimki Moskva
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Euroleague

Postitus Postitas suvakas »

"tõeline mudahunnik" vms ikka jube mänmg cska-maroussi
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Euroleague

Postitus Postitas Alex »

Kindlasti paljudele Rytase fännidele võib see tulemus tuska valmistada, aga mina olen 'happy', et Partizan sai võõrsil jagu Unicajast (esimene kaotus neil).
Statistika: http://www.euroleague.net/main/results/ ... ypecode=RS" onclick="window.open(this.href);return false;
Homme (20.00) omavahel Efes ja Rytas.Kui Pilsen peaks mängu võitma, siis turniirilõpu faasis võivad käiku minna omavaheliste mängude tulemused nende kolme meeskonna vahel.

21.45 algab Asveli-Zalgirise mäng, millel on mõlemale osapoolele eriti tähtis.
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Euroleague

Postitus Postitas Eepica »

lahe on see et pole enam viasat sporti:) peab hakkama jälle netist vaatama:P
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Euroleague

Postitus Postitas Soho »

Eepica kirjutas:lahe on see et pole enam viasat sporti:) peab hakkama jälle netist vaatama:P
? miks pole?
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Euroleague

Postitus Postitas Charly »

Soho kirjutas:
Eepica kirjutas:lahe on see et pole enam viasat sporti:) peab hakkama jälle netist vaatama:P
? miks pole?
Starmani "õnnelikud" kliendid jäid Viasat Sport kanalist ilma alates 1.detsember, odavamatele pakettidele seda lisaks tellida ka ei saa. Kes saab, saab 2 kuud tasuta vaadata peale tellimist nüüd. Aga tuleb ühendust võtta klienditeenindusega ja Viasat Sport pakett tellida. Elioni rahval aga tasuta endiselt aasta lõpuni see pakett olemas.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Euroleague

Postitus Postitas Soho »

a ma mõtlesin juba ,et mis teema on :D
aga vaatasin järgi mul oli olemas ikka :D:D aga jah mul viasat digi ka
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Euroleague

Postitus Postitas xrip55 »

No tuleb see võit rytasele ära või ei ?
Vasta