Kalev vs Žalgiris

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Jõudu ja õnne! Usun, et tuleb võrdne mäng ning mängu saatus otsustatakse viimastel minutitel.
Kas mängu on võimalik äkki kuskilt pildina ka näha või peab jälle piirduma statistikaga?
jann

Postitus Postitas jann »

Jäägem nüüd reaalseks....Zalgirise ja Kalevi eelarveline ja mängijate tasemeline vahe on liiga suur. Kalevil oleks neid võita võimalik ainult kodus ja seda veel parema mänguga kui panionise vastu. Selleks peaks olema veel zalgirise häälestatus suhteliselt vilets. Loomulikult loodame alati parimat aga siiski...eelkõige võiks kalev teha korraliku mängu ja mitte 30.-st pakki saada. Tugevad mängud, kus pakki ei tule, on kõige paremaks edasiviijaks üldse. Leedukad teavad täpselt meie tiimi ning neil on ka selgelt meeles, kuidas nad eelmine aasta oleks näppu lõiganuad ääre pealt. Seega usun, et nad valmistuvad korralikult ja kahjuks nad meid mytsiga lööma ei tule. Kuid mängijates peaks olema siiski alateadlik yleolek, mida kalev saaks ära kasutada....Tuleb mängida oma mängu, isegi kui poolaja 15-ga kaotame. Käega ei tohi lüüa, vastasel juhul viiks see ka teisipäevaseks mänguks kõvasti meeskondlikku vaimu alla...

Seega edu meeskonnale, treenerile ja Valdmaale, kes kindlasti usub võitu;) Kuid loomulikult, nii peabki!! Tuult tiibadesse ja pöidlad pihku.
yes

Postitus Postitas yes »

Ma usun samuti et zalgiris pole kõige tugevam täna, sest eilne raske mäng rytasega ja vb alahindavad ka kalevit. Ma arvan et kalevil on hea võimalus täna võita
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Zalgiris ei alahinda kohe kindlasti mingilgi viisil Kalevit. Ültse ma ei saa aru millest me räägime, tipptasemel korvpallis ei saa olla mingit alahindamist. Mängijad on proffesionaaalid ning suudavad keskenduda igaks mänguks sama pühendumusega. Keskendumis vahe võib ainult olla siis kui Euroopa sats läheb NBA satsi vastu, siis on ärategemis soov veelgi suurem ning pinged ka puuduvad. Olgu võibolla kui tõesti nt. Kalev mängib TTÜ vastu ning Zalgiris Neptunase vastu siis ehk on soosikud veidi aeglased ning vähem keskendunud kui muidu, kuid mängujooksul tehakse omad järeldused ning pannakse alati täiega.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Vaevalt jah et žalgiris alahindab kalevit kuna niikuinii teatakse et kalev on võimeline väga kõvasti mängima seda on näidanud ka ULEB mängud millest on väljutud võitjana, ja ma ei usu et kalev pakki saab kuna zalgiris küll asvel-it või panioniost 20-30 punktiga ei nüpeldaks.sellist klassivahet neil võistkondadel pole. seega usun et kalev on võimeline küll nendega mängima ja hästi.iseasi kuipalju kohtunikud aitavad zalgirist.
Mina loodan parimat, aga pole pettunud kui ei saavutata võitu. minujaoks on kalevlased ikka väga tublid.
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

Kas mõni leedu kanal teeb ülekande?
BC Kalev/Cramo
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

No kuidas saab Zalgiris Kalevit alahinnata kui nad on kuulnud mis Kalev ULEB cupil teinud on, kindlasti on nad ülevaadanud Kalevi mängu Asveli vastu, alahindamisest pole siin juttugi.Võit on üsna tõenäoline.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

villu123 kirjutas:No kuidas saab Zalgiris Kalevit alahinnata kui nad on kuulnud mis Kalev ULEB cupil teinud on, kindlasti on nad ülevaadanud Kalevi mängu Asveli vastu, alahindamisest pole siin juttugi.Võit on üsna tõenäoline.
Tõenäoline on tegelt üsna vale sõna. Arvestagem, et Zalgiris on siiski Euroliiga meeskond ja mäng toimub Leedus.
Ma pakuks võimalusteks 40-60 (%) Zalgirisele.
Viimati muutis Demarr, 18 Nov 2007, 13:57, muudetud 1 kord kokku.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ainult 40 p nende vastu? :D Come on, nii sitad me ka pole :D
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Paistab, et kuskilt raadiost ülekannet kuulata ei saa, jah?
TurboCow
Kasutaja
Postitusi: 96
Liitunud: 27 Veebr 2007, 23:03

Postitus Postitas TurboCow »

greystone kirjutas:Ainult 40 p nende vastu? :D Come on, nii sitad me ka pole :D
Demarr mõtles, et 40% on võimalus, et Kalev võidab. ;)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

ahhaa XD no siis ma olen temaga nõus..
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

krt 9:0 juba, Popovicilt 2 kolmest..matic võttis time out.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

sry 3 järjestikulise posti pärast..teil jooksis ka kokku bbl.net live?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

bbl kotis või ? mis seis on 11-4 oli viimati kui ma nägin
Suletud