Kalevi kohtumised KMLis

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
bc-kalev
Kasutaja
Postitusi: 313
Liitunud: 28 Nov 2009, 17:23

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas bc-kalev »

KalevPower kirjutas:Asjaajaja soovitan sul delfi foorumisse üle kolida...









õige
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas Asjaajaja »

bc-kalev kirjutas:ära aja kalev on rockist parem
Ma ise ei mäleta küll, millal viimati Kalev Rocki võitis. Rock on Kalevit aga korduvalt võitnud. Statistika paberil ei loe midagi?
bc-kalev
Kasutaja
Postitusi: 313
Liitunud: 28 Nov 2009, 17:23

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas bc-kalev »

Asjaajaja kirjutas:
bc-kalev kirjutas:ära aja kalev on rockist parem
Ma ise ei mäleta küll, millal viimati Kalev Rocki võitis. Rock on Kalevit aga korduvalt võitnud. Statistika paberil ei loe midagi?



ole vait mine delfisse nüüd
bc-kalev
Kasutaja
Postitusi: 313
Liitunud: 28 Nov 2009, 17:23

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas bc-kalev »

võit olemas
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kalev võitis Rakvere Tarvast 4 punktiga. APLAUS! Nüüd võime kindla südamega minna Rytase vastu.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas #7 »

Sõber vist väga ei tahtnudki seda mängu võita, vaid tahtis poistele kogemust anda. Muidu ei paneks ju 16 aastast kutti ainult viimaseks, kõige otsustavamaks 2-ks minutiks platsile.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas Egert »

Asjaajaja kirjutas:Kalev võitis Rakvere Tarvast 4 punktiga. APLAUS! Nüüd võime kindla südamega minna Rytase vastu.
Pane oma suumulk kinni.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas #7 »

Asjaajaja kirjutas:
bc-kalev kirjutas:ära aja kalev on rockist parem
Ma ise ei mäleta küll, millal viimati Kalev Rocki võitis. Rock on Kalevit aga korduvalt võitnud. Statistika paberil ei loe midagi?
Ja muidugi Rocki võimas 3-6 BBL-is ja 1-3 eurosarjas, kui põhiline eesmärk on ainult kalevit võita, siis minugi poolest, vähemalt jõuab siis Kalev bbl-is kuskile.
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas Delta »

#7 kirjutas:Sõber vist väga ei tahtnudki seda mängu võita, vaid tahtis poistele kogemust anda. Muidu ei paneks ju 16 aastast kutti ainult viimaseks, kõige otsustavamaks 2-ks minutiks platsile.
Eks kuskilt peab kogemusi ka saama ja kust mujalt kui pingelisest mängulõpust. Erinevalt Cramost, kellel Veski, Kurbas, M.Dorbek, I.Kaljupank = kõik 0 minutit mänguaega.
Vähemalt see raha mis riigilt eelnevatel aastatel on saadud(5mil+3.5mil) noorte arenduseks, on selgelt õigesse kohta läinud.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas Soho »

Egert kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Kalev võitis Rakvere Tarvast 4 punktiga. APLAUS! Nüüd võime kindla südamega minna Rytase vastu.
Pane oma suumulk kinni.
Ega see Rocki 6 punktine võit parem pole lol :)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas #7 »

#7 kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:
bc-kalev kirjutas:ära aja kalev on rockist parem
Ma ise ei mäleta küll, millal viimati Kalev Rocki võitis. Rock on Kalevit aga korduvalt võitnud. Statistika paberil ei loe midagi?
Ja muidugi Rocki võimas 3-6 BBL-is ja 1-2 eurosarjas, kui põhiline eesmärk on ainult kalevit võita, siis minugi poolest, vähemalt jõuab siis Kalev bbl-is kuskile.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas TDK »

Kurat, kas mehed ei hakkagi kaitses pingutama ? Ikka kehtib reegel, et viskame rohkem kui teie ?
Eesti liigas võib-olla läheb läbi, aga mujal mitte!!!
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas julki »

TDK kirjutas:Kurat, kas mehed ei hakkagi kaitses pingutama ? Ikka kehtib reegel, et viskame rohkem kui teie ?
Eesti liigas võib-olla läheb läbi, aga mujal mitte!!!
No kui viskavad rohkem ka bblis siis miks ka mitte.Kalev ju skoorida suudab kui võõrsil KML-i liidrile 91p.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas vabakutseline »

Muidugi oli hea näha, et pingelises lõpus suudeti ikka oma ära võtta, kuid kaitsega peab küll midagi kiiremas korras ette võtma. Ei saa koguaeg lootma jääda, et visatakse pea 100p. Riis ja E. Dorbek on väga hästi mängima hakanud ja see on loomulikult meeldiv. Mulle meeldis Sõbra suhtumine kui pingelises lõpus pani platsile 16-aastase noore. Sellepärast mulle ei jõuagi kohale, et miks kalev ajab sellist juttu, et see raha mis riigilt saadi on noorte arendamiseks. Kuidas noorte arendamiseks kui meil ei saand platsile ühtki noormängijat. Selle pärast ongi minu silmis üks välistreeneri miinus selles, et nende eesmärgiks on ainult võit ja noorte arendamine jääb tagaplaanile või ei tehta sellest üldse välja. Loodan, et minu praegune jutt Vucinici kulul ei pea paika ja ta hakkab ka noori usaldama.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti meistriliiga mängud.

Postitus Postitas Rix »

vabakutseline kirjutas:Muidugi oli hea näha, et pingelises lõpus suudeti ikka oma ära võtta, kuid kaitsega peab küll midagi kiiremas korras ette võtma. Ei saa koguaeg lootma jääda, et visatakse pea 100p. Riis ja E. Dorbek on väga hästi mängima hakanud ja see on loomulikult meeldiv. Mulle meeldis Sõbra suhtumine kui pingelises lõpus pani platsile 16-aastase noore. Sellepärast mulle ei jõuagi kohale, et miks kalev ajab sellist juttu, et see raha mis riigilt saadi on noorte arendamiseks. Kuidas noorte arendamiseks kui meil ei saand platsile ühtki noormängijat. Selle pärast ongi minu silmis üks välistreeneri miinus selles, et nende eesmärgiks on ainult võit ja noorte arendamine jääb tagaplaanile või ei tehta sellest üldse välja. Loodan, et minu praegune jutt Vucinici kulul ei pea paika ja ta hakkab ka noori usaldama.
Hakkab pihta. "Noored" ei ole mängida saanud? on. Mida nad on näidanud, tõestanud, et mänguaega saada? Nothing special, kui läti üht tuntumat inimest tsiteerida. Pole lihtsalt tasemel. Ja keda siis üldse oli Sõbral seal Villersi väljalangemisel võtta? vaadake ülesandmislehte.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta