Balti liiga 2009/2010

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Eepica »

Selliste mängudega arenebki!“ tunnistas Tartu Ülikool/Rocki peatreener Indrek Visnapuu pärast korvpalli Balti liigas saadud 74:96 kaotust Vilniuse Lietuvos rytaselt. „Loomulikult on kurb, et kolmandal veerandajal ära kustusime, aga me peame aru saama, et need vennad mängivad 40 minutit sellist mängu veel tugevamate vastastega.“

Nii Visnapuu kui meeskonna kapten Tanel Tein nõustusid, et pärast 47:49 kaotusega lõppenud avapoolaega hakkas mängima klassivahe. „Meil on sellistes mängudes võimalus, aga üks mängib siiski Euroliigas ja teine Euroopa kolmandas sarjas,“ sõnas Tein.

Kui Tein spekuleeris, et Rock peaks kohati loobuma oma kiirest ja agressiivsest mängustiilist, mis viimastes kohtumistes on päädinud ajutiste peataolekute ning paljude möödavisetega, siis Visnapuu nägi asju pikemas perspektiivis.

„Ma olen täiesti veendunud, et selle poole aastaga on meie mehed arenenud. Meie ei saa ainult vaadata tänasesse ja homsesse päeva,“ sõnas ta ja lisas, et kaasaegset korvpalli juurutades pole võimalik tagasi pöörduda läinud kümnendi aeglasele positsioonimängule ja pallipatsutamisele. „Kui me vaataks tänasesse ja homsesse päeva, siis lahendus oleks ainult see, et tuua siia hunnik välismängijaid ja panna nad mängima.“
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas vaim564 »

Abernethy on ok mängija, mitte täht, aga mängib oma koha välja (sama kehtib Morrisoni kohta). Parem kui Tsintsadze alguses. Tein ei ole vana, vaid parimas eas. Ma saan aru, et paljud siinsed kommentaatorid käivad kusagil lasteaia vanemas rühmas ning kõik üle 24 mängijad tuleks nende arvates pensionile saata. Aga nii 20 aasta pärast on nemadki 24 ... Vigastus võtab oma, seepärast ei maksa ka Arbetilt sel hooajal imetegusid loota.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas marxx762 »

vaim564 kirjutas:Abernethy on ok mängija, mitte täht, aga mängib oma koha välja (sama kehtib Morrisoni kohta). Parem kui Tsintsadze alguses. Tein ei ole vana, vaid parimas eas. Ma saan aru, et paljud siinsed kommentaatorid käivad kusagil lasteaia vanemas rühmas ning kõik üle 24 mängijad tuleks nende arvates pensionile saata. Aga nii 20 aasta pärast on nemadki 24 ... Vigastus võtab oma, seepärast ei maksa ka Arbetilt sel hooajal imetegusid loota.
Kui sa pidasid silmas mind, siis eksid, ma pole lasteaia vanema rühma liige. Aga mul tekkis küsimus, saan aru et Abernethy pole täht, aga sellest ma aru ei saa kuidas ta oma koha välja mängib?Ok, mõningates mängudes teeb ta punktid ära jms, aga kõige selle varjus teeb ta oma punktid umbes 30% tabavusega, ligi 14 viset mängus millest tabab maksimaalselt 5 tk ei ole just eriti hea näitaja, kui ta poole korrad neist olukordadest söödaks, siis vast omakorda tuleks pooltest söötudest ka punkte.
Ses suhtes on välismaalased siia toodud selle eesmärgiga et nad oleksid kasulikud võistkonnale ja et sats saaks neile iga mäng loota, aga rocki hooaja alguses kiirelt sõlmitud leping, mis alguses tundus hea, ei ole päris seda tulemust andnud Abernethy näol, sest minusilmis on ta liialt ebastabiilne, kuigi BBL stat nagu jätaks need otsad mõlemale poole lahti, kuna normaalse ppg taga peitub ka suhteliselt kopsakas peale uhamine.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas vaim564 »

Ei, ma ei pidanud kedagi nimeliselt silmas. Lihtsalt olen tähele pannud, kuidas siin väga kergekäeliselt mängijaid maha kantakse. Näide Rakvere näol on olemas, kus mahakantud mängijad ilma teevad. Abernethy on küll vist PG võetud, ta ei peakski niiväga skoori tegema. Sellega olen nõus, et on ebastabiilne. Aga BBL keskmist taset arvestades ikkagi ok.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas marxx762 »

vaim564 kirjutas:Ei, ma ei pidanud kedagi nimeliselt silmas. Lihtsalt olen tähele pannud, kuidas siin väga kergekäeliselt mängijaid maha kantakse. Näide Rakvere näol on olemas, kus mahakantud mängijad ilma teevad. Abernethy on küll vist PG võetud, ta ei peakski niiväga skoori tegema. Sellega olen nõus, et on ebastabiilne. Aga BBL keskmist taset arvestades ikkagi ok.
Eks osad jah veidi kergekäeliselt maha teevad, aga kui sa süvened natuke selle 11,... ppg-sse siis näed kui suure visete hulga juures need punktid tulevad, usun et paljud nii Kalevi,Rocki,TTÜ ja Tarva mängijatest suur enamus suudaks sellise laadimise teel need 11 ppg kätte saada, aga noh, mis teha, paremat pole võtta hetkel ja hooaja algul tehtud otsust on nüüdseks juba hilja muuta.
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Sigmar »

marxx762 kirjutas:
vaim564 kirjutas:Abernethy on ok mängija, mitte täht, aga mängib oma koha välja (sama kehtib Morrisoni kohta). Parem kui Tsintsadze alguses. Tein ei ole vana, vaid parimas eas. Ma saan aru, et paljud siinsed kommentaatorid käivad kusagil lasteaia vanemas rühmas ning kõik üle 24 mängijad tuleks nende arvates pensionile saata. Aga nii 20 aasta pärast on nemadki 24 ... Vigastus võtab oma, seepärast ei maksa ka Arbetilt sel hooajal imetegusid loota.
Kui sa pidasid silmas mind, siis eksid, ma pole lasteaia vanema rühma liige. Aga mul tekkis küsimus, saan aru et Abernethy pole täht, aga sellest ma aru ei saa kuidas ta oma koha välja mängib?Ok, mõningates mängudes teeb ta punktid ära jms, aga kõige selle varjus teeb ta oma punktid umbes 30% tabavusega, ligi 14 viset mängus millest tabab maksimaalselt 5 tk ei ole just eriti hea näitaja, kui ta poole korrad neist olukordadest söödaks, siis vast omakorda tuleks pooltest söötudest ka punkte.
Ses suhtes on välismaalased siia toodud selle eesmärgiga et nad oleksid kasulikud võistkonnale ja et sats saaks neile iga mäng loota, aga rocki hooaja alguses kiirelt sõlmitud leping, mis alguses tundus hea, ei ole päris seda tulemust andnud Abernethy näol, sest minusilmis on ta liialt ebastabiilne, kuigi BBL stat nagu jätaks need otsad mõlemale poole lahti, kuna normaalse ppg taga peitub ka suhteliselt kopsakas peale uhamine.

Kas kiire ostu puhul paed silmas seda ,et Cramo pani oma hilinenud ostuga kõik täppi ? Me võimegi nendel teemadel vaidlema jääda , kõige tähtsam on see ,et üldse meeskondadel midagi on. Muidugi jah mina olen marxi poolt , arvan ka ise ,et Abernethyga on puusse pandud.Aga samas Morrison oli küll õige pauk ;)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas marxx762 »

Sigmar kirjutas:
marxx762 kirjutas:
vaim564 kirjutas:Abernethy on ok mängija, mitte täht, aga mängib oma koha välja (sama kehtib Morrisoni kohta). Parem kui Tsintsadze alguses. Tein ei ole vana, vaid parimas eas. Ma saan aru, et paljud siinsed kommentaatorid käivad kusagil lasteaia vanemas rühmas ning kõik üle 24 mängijad tuleks nende arvates pensionile saata. Aga nii 20 aasta pärast on nemadki 24 ... Vigastus võtab oma, seepärast ei maksa ka Arbetilt sel hooajal imetegusid loota.
Kui sa pidasid silmas mind, siis eksid, ma pole lasteaia vanema rühma liige. Aga mul tekkis küsimus, saan aru et Abernethy pole täht, aga sellest ma aru ei saa kuidas ta oma koha välja mängib?Ok, mõningates mängudes teeb ta punktid ära jms, aga kõige selle varjus teeb ta oma punktid umbes 30% tabavusega, ligi 14 viset mängus millest tabab maksimaalselt 5 tk ei ole just eriti hea näitaja, kui ta poole korrad neist olukordadest söödaks, siis vast omakorda tuleks pooltest söötudest ka punkte.
Ses suhtes on välismaalased siia toodud selle eesmärgiga et nad oleksid kasulikud võistkonnale ja et sats saaks neile iga mäng loota, aga rocki hooaja alguses kiirelt sõlmitud leping, mis alguses tundus hea, ei ole päris seda tulemust andnud Abernethy näol, sest minusilmis on ta liialt ebastabiilne, kuigi BBL stat nagu jätaks need otsad mõlemale poole lahti, kuna normaalse ppg taga peitub ka suhteliselt kopsakas peale uhamine.

Kas kiire ostu puhul paed silmas seda ,et Cramo pani oma hilinenud ostuga kõik täppi ? Me võimegi nendel teemadel vaidlema jääda , kõige tähtsam on see ,et üldse meeskondadel midagi on. Muidugi jah mina olen marxi poolt , arvan ka ise ,et Abernethyga on puusse pandud.Aga samas Morrison oli küll õige pauk ;)
Ei pea seda silmas, aga tol hetkel oleks saanud ka vaadata mujalt mehi,mitte kohe üsna palju nähtud meest ära värvata.Ma ei õigusta Cramo hilinenud komplekteerimist,ja ei taha ka öelda et nendega on 100%täppi pandud, aga siiski on2/3 värvatud meestest nüüd üsna vajalikud lülid, kes teevald alati nö. oma ära. muidu muidugi võiks Johnsoni asemel keegi toekam olla, aga noh parem Johnson kui 3 Veskit. Samas üsna kiirelt värvatud Morrisson on ennast eesti mõistes väga õigustanud ja on rockile väga vajalik mängija.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Go Cramo! »

Kuidas saab olla, et Rock on tabelis eespool kui VEF ??? VEF`il on mängitud 1 mäng vähem, võite on sama palju, kaotusi 1 vähem kui Rockil, kõikvõimalikud muud näitajad samuti paremad...
Samuti Valmiera kes on omakorda VEF`st kohavõrra allpool?
http://www.bbl.net/index.php/b19sYW5nPW ... 5ncy52aWV3" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas julki »

Go Cramo! kirjutas:Kuidas saab olla, et Rock on tabelis eespool kui VEF ??? VEF`il on mängitud 1 mäng vähem, võite on sama palju, kaotusi 1 vähem kui Rockil, kõikvõimalikud muud näitajad samuti paremad...
Samuti Valmiera kes on omakorda VEF`st kohavõrra allpool?
http://www.bbl.net/index.php/b19sYW5nPW ... 5ncy52aWV3" onclick="window.open(this.href);return false;
Tabel on punktide järgi pandud.Ja kaotus annab ka punkti.Aga Rock ja suht hale seis tabelis.Rock võib isegi eelviimaseks langeda kui Nevezis võidab järgneva mängu.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Patrioot »

Go Cramo! kirjutas:Kuidas saab olla, et Rock on tabelis eespool kui VEF ??? VEF`il on mängitud 1 mäng vähem, võite on sama palju, kaotusi 1 vähem kui Rockil, kõikvõimalikud muud näitajad samuti paremad...
Samuti Valmiera kes on omakorda VEF`st kohavõrra allpool?
http://www.bbl.net/index.php/b19sYW5nPW ... 5ncy52aWV3" onclick="window.open(this.href);return false;
BBL-i tabel on läbi aja üks suur müsteerium olnud.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Go Cramo! »

Siit küsimus - milline on tabel, mis on adekvaatne? Meie lehel olevat ei viitsita ka vist eriti muuta :roll:
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas TDK »

BBLi tabel on järjestatud punktide järgi, samas on seal ilusti näha ka võiduprotsent ja selle järgi saab tegeliku järjestuse bbl.net lehel olevas tabelis.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Patrioot »

Evaldas Dainys lahkub Rytasest



Mitte, et temast erilist tolku seal oli, aga mõtlesin, et mainin niisama.....
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas jyrgen »

Patrioot kirjutas:Evaldas Dainys lahkub Rytasest



Mitte, et temast erilist tolku seal oli, aga mõtlesin, et mainin niisama.....
tahtsin just sama öelda. Umbes Soku või isegi hullemal tasemel mees.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas kasutaja123 »

http://sport.err.ee/index.php?06104050" onclick="window.open(this.href);return false;

Kaunase Žalgiris tugevdas ridu 27-aastase sloveeniga
Suletud