Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Sigmar »

Eks Doronini puhul peab paika keskendumine , polnud küll see mäng , aga oli vist eelmine Balti Liiga mäng kus Doroninit oli näha Tartu Taskus tšillimas seal poodides...Natukene lahja ,et enne mängu käiakse sõpradega väljas...Parem oleks ikka kodus keskenduda , või vaikselt kuskil peale loopida , nagu paljud NBA mehed teevad paar tundi enne mängu.

Aga täna tuli küll küsimus ,et miks on Doroninit Tartu Rockis hoitud 11 aastat ? Minuarust ta oleks ka valka täiesti sobilik.Mängiks seal ühe aasta ära , siis võibolla saab aru...Niisama on ka mõtetu teda hoida siin , see hooaeg on mees täiesti 0 olnud...Need 2 ässa olid küll naljakad täna(+veel vabalt ka)
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Genuin »

Doronin on kummaline tüüp. Iseenesest võiks ta oma taseme poolest koondises vahetusmängija ilusti olla, aga ta on meister alati koondisest vajalikul hetkel ära kaduma, Olgu nende sagedaste vigastustega kuidas on, aga mingi aasta olid tal vist pulmad koondise mängude ajal ja see aasta näitas ta üles oma oskusi ehitajana.

Noor ja arenev on ta aga igavesti, sellest mööda ei saa. :yahoo:
Sama "arenev" nagu terve Rock on läbi aegade olnud. lol
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

Genuin kirjutas:Doronin on kummaline tüüp. Iseenesest võiks ta oma taseme poolest koondises vahetusmängija ilusti olla, aga ta on meister alati koondisest vajalikul hetkel ära kaduma, Olgu nende sagedaste vigastustega kuidas on, aga mingi aasta olid tal vist pulmad koondise mängude ajal ja see aasta näitas ta üles oma oskusi ehitajana.

Noor ja arenev on ta aga igavesti, sellest mööda ei saa. :yahoo:
Sama "arenev" nagu terve Rock on läbi aegade olnud. lol

Doroninit küll koondisesse vaja ei ole.
See positsioon niigi ülerahvastatud: Dorbek, Vene, Kangur,
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

Genuin kirjutas:Doronin on kummaline tüüp. Iseenesest võiks ta oma taseme poolest koondises vahetusmängija ilusti olla, aga ta on meister alati koondisest vajalikul hetkel ära kaduma, Olgu nende sagedaste vigastustega kuidas on, aga mingi aasta olid tal vist pulmad koondise mängude ajal ja see aasta näitas ta üles oma oskusi ehitajana.

Noor ja arenev on ta aga igavesti, sellest mööda ei saa. :yahoo:
Sama "arenev" nagu terve Rock on läbi aegade olnud. lol
sa ajad vist seda aega segamini kui korvi all keegi koondises ära ütles ja siis tehti keerlesele pakkumine, aga temal olid tol hetkel just pulmad kavas ja siis jäi koondis üldse nii öelda, keset ku*emist.

Edit Karl: Kangur pigem eesti mõistes PF, eks sel suvel teevadki ilma just kangur talts ja vene ja vbl toetab ka T.Sokk.
Kasutaja avatar
Tegumood
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 06 Jaan 2010, 00:27

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Tegumood »

Heia, kõik Cramo fännid.

Registreerisin ennast ka siia arukasse foorumisse, kuna olin seda juba aastaid seda lugenud ja tekkis soov ka ise oma arvamust avaldada - eriti kuna paljudel foorumlastel puudub igasugune korvpalli mõistmine ja eelkõige tolerants. Paljud foorumlased ei taha mind siin kindlasti näha, kuna olen Rocki tulihingeline pooldaja aga ma arvan, et mitmekesine seltskond tekitab vaid head arutelu ja hoiab kahe "suurklubi" fännid koos.

Paar sõna ka mängust:
Tänane mäng oli üsna masendav, lõpus tekkis lausa tunne nutta - mind lohutas vaid magushapu teadmine, et Cramo on veel kehvem. Hea meel oli vaid Teini üle, kes proovis mängu pööret tuua, tahtmist täis Tein oli juba ammu kustunud minu mälust.

Ma avaldaks ka mõned hüüdnimed, mida mina oma seltskonnaga kasutan. Kuna nad iselóomustavad rocklasi ülihästi, siis võiks kogu Eesti neid kasutada:

Tein - Kuningas Maasikas, või lühidalt Maasikas. See nimi on kahemõtteline - me kõik teame, et ta eelistab treeningsaaline vastavat ööklubi, kuid vahel võib ka ta mäng (üliharva) olla sama magus kui maasikas.

Leppik - Äraandja. Tema pallikaotused väärivad samapalju tähelepanu kui Woodsi armukesed.

Todd - Homo või ****. Ma vabandan oma vulgaarsuse pärast aga mul on siseinfot, et tema silmad löövad särama eelkõige meest seltsis. Pealegi ta loobib ta iga mäng 10 tellist mööda.

Timo - EinSnus. Sõnaäng tema perekonnanimega, kuna ta nägu on lihtsalt selline nagu oleks tal Thunder kogu aeg all.

Paade - Puuk. Selline väike parasiit murdis suure karu maha - ta oma nime ära teeninud.

Viiask - Lumbert. Tuleneb sõnast lumpen. Sellel nimel on tegelikult tohutult pikk eellugu, kuid ma säästan teid sellsest. Tohutult ebameeldibv mängija. Reetur!

Ootan huviga veel ettepanekuid hüüdnimede osas, kui midagi ei meeldi, võtke julgelt sõna (samas, siin foorumis on sõim alati kohal) ja pakkuge oma variant välja.
Viimati muutis Tegumood, 06 Jaan 2010, 02:05, muudetud 2 korda kokku.
Pilt

"maakas lõpetaks oma maanaljad ära ka kui te seda ignoreeriks lihtsalt." Oskar8
"Õppimine on korvpallimängu kõrval ka üks tilulilutamine" Peep Pahv
Kasutaja avatar
Tegumood
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 06 Jaan 2010, 00:27

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Tegumood »

Dorbikute dünastias ei ole ühtegi head mängijat, igatahes on Doronin koondisele palju kasulikum.
Kui see trepp vaid valims saaks.....
Pilt

"maakas lõpetaks oma maanaljad ära ka kui te seda ignoreeriks lihtsalt." Oskar8
"Õppimine on korvpallimängu kõrval ka üks tilulilutamine" Peep Pahv
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Mr. Aff »

Todd on ju nime vahetanud DJ Ryan Angelos, kes on vahepeal natuke palli patsutama õppinud DJ-nisanäpluse ja tantsumuuvide kõrval. Õpetab Paadelegi karutantsu selgeks.
http://ryan.angelos.pilk.ee/" onclick="window.open(this.href);return false;
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas jyrgen »

Tegumood kirjutas:Heia, kõik Cramo fännid.

Registreerisin ennast ka siia arukasse foorumisse, kuna olin seda juba aastaid seda lugenud ja tekkis soov ka ise oma arvamust avaldada - eriti kuna paljudel foorumlastel puudub igasugune korvpalli mõistmine ja eelkõige tolerants. Paljud foorumlased ei taha mind siin kindlasti näha, kuna olen Rocki tulihingeline pooldaja aga ma arvan, et mitmekesine seltskond tekitab vaid head arutelu ja hoiab kahe "suurklubi" fännid koos.

Paar sõna ka mängust:
Tänane mäng oli üsna masendav, lõpus tekkis lausa tunne nutta - mind lohutas vaid magushapu teadmine, et Cramo on veel kehvem. Hea meel oli vaid Teini üle, kes proovis mängu pööret tuua, tahtmist täis Tein oli juba ammu kustunud minu mälust.

Ma avaldaks ka mõned hüüdnimed, mida mina oma seltskonnaga kasutan. Kuna nad iselóomustavad rocklasi ülihästi, siis võiks kogu Eesti neid kasutada:

Tein - Kuningas Maasikas, või lühidalt Maasikas. See nimi on kahemõtteline - me kõik teame, et ta eelistab treeningsaaline vastavat ööklubi, kuid vahel võib ka ta mäng (üliharva) olla sama magus kui maasikas.

Leppik - Äraandja. Tema pallikaotused väärivad samapalju tähelepanu kui Woodsi armukesed.

Todd - Homo või ****. Ma vabandan oma vulgaarsuse pärast aga mul on siseinfot, et tema silmad löövad särama eelkõige meest seltsis. Pealegi ta loobib ta iga mäng 10 tellist mööda.

Timo - EinSnus. Sõnaäng tema perekonnanimega, kuna ta nägu on lihtsalt selline nagu oleks tal Thunder kogu aeg all.

Ootan huviga veel ettepanekuid hüüdnimede osas, kui midagi ei meeldi, võtke julgelt sõna (samas, siin foorumis on sõim alati kohal) ja pakkuge oma variant välja.
Ei maksa unustada lauapõrke Janarit. Aga vähemalt Timo teeb kvaliteet snusi.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Genuin »

marxx762 kirjutas:
Genuin kirjutas:Doronin on kummaline tüüp. Iseenesest võiks ta oma taseme poolest koondises vahetusmängija ilusti olla, aga ta on meister alati koondisest vajalikul hetkel ära kaduma, Olgu nende sagedaste vigastustega kuidas on, aga mingi aasta olid tal vist pulmad koondise mängude ajal ja see aasta näitas ta üles oma oskusi ehitajana.

Noor ja arenev on ta aga igavesti, sellest mööda ei saa. :yahoo:
Sama "arenev" nagu terve Rock on läbi aegade olnud. lol
sa ajad vist seda aega segamini kui korvi all keegi koondises ära ütles ja siis tehti keerlesele pakkumine, aga temal olid tol hetkel just pulmad kavas ja siis jäi koondis üldse nii öelda, keset ku*emist.

Edit Karl: Kangur pigem eesti mõistes PF, eks sel suvel teevadki ilma just kangur talts ja vene ja vbl toetab ka T.Sokk.
Tõsi, see oli jah Keerles, see vast seletab ka seda kuulujuttu, et neil Tiit Sokuga kehvad suhted on.

Toddi kohta nii palju, et "telliskivi" oleks suht hea nimi talle, kirjeldab hästi tema näokuju ja visketabavust.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Patrioot »

Sigmar kirjutas: Aga täna tuli küll küsimus ,et miks on Doroninit Tartu Rockis hoitud 11 aastat ?
Sest, et Riho Illak on tal äi.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

Sellele saega poisile, tere tulemast. Aga kui see nüüd hüperkuubiklik iroonia polnud, siis ennast Rocki tulihingeliseks fänniks pidada ning oma meeskonna mängijate kohta sellist teksti kirjutada. Ma ei tea, kes on fänn või "tulihingeline pooldaja", eks lippan sõnastiku manu.
Kus see hooaja alguse kõva vahetusmees Eichfuss on? Lubas ju põhiviisiku koha ka tähtsates mängudes lahti murda ning mainis, et ta on kõvem poiss kui Cramo leegionärid kokku? Mis ta statistika ka euromängudes ja B. liigas on, kus vähe tugevam kaitse ja paremad meeskonnad vastas?
Üks on küll kuidagi sümpotmaatiline nendele "tulihingelistele" fännidele, ei möödu ühtki kommentaari, kus ei öeldaks, et oh, olgu nii sitad nagu me hetkel oleme, Craaaaaaaamo või Rockkkkkkk on veel sitemad. FTW! Hea tuju garanteeritud ja kõik on jälle hästi. Sellise suhtumisega jäämegi korvpalli mudaliigasse, hame seljas, murumüts silmini ja energiavõsa kasvamas.
Lahe.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas väike-tamma »

Tegumood kirjutas:Dorbikute dünastias ei ole ühtegi head mängijat, igatahes on Doronin koondisele palju kasulikum.
Kui see trepp vaid valims saaks.....
Dorbekute dünastiast võib heaks mängijaks saada Martin Dorbek. Isegi mu isa ütles seda ja seda ütleb ta väga väheste kohta. Ja mõeldi hoopis Gert Dorbekut kes on lihtsalt nimekaim.
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Sigmar »

Patrioot kirjutas:
Sigmar kirjutas: Aga täna tuli küll küsimus ,et miks on Doroninit Tartu Rockis hoitud 11 aastat ?
Sest, et Riho Illak on tal äi.

Aitüma vastuse eest ;) Nüüd siis tean.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

Tegumood kirjutas:Dorbikute dünastias ei ole ühtegi head mängijat, igatahes on Doronin koondisele palju kasulikum.
Kui see trepp vaid valims saaks.....
Mis see dorbekute dünastia siia puutub? Kas doroninil on ka mingi dünastia?Ma ütleks et G.D on küll asjalikum nii kaitses kui rünnakul.Vaatan just eilset eurosarja mängu ja viimasest neljast viskest on Doronin 2 ässa pannud ja 1 vastu lauda. Okei vbl on ennatlik ühe mängu põhjal mehele hinnangut anda, aga minusilmis jääb Doronin saamatuks eksempläriks, kes vahel siiski tabab lõpus mõne valusa kolmese.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas raudsik »

Kas keegi oskab öelda, miks Visnapuu näost kollane oli? :S
Praegu allkiri puudub.
Vasta