Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Oskar8 »

PS!PS! Oskar, kui Doronin on Valga tasemel, siis kuhu sa Äraandija paigutaksid???
''äraandjal'' on õnneks/kahjuks teine nick ka ja selleks on ''tagasivõtja'' viidates tema rohketele vahelt lõigetele ja meenutades kuidas ta karika finaalis arbetilt korduvalt palli nagu lapselt kommi ära võttis.
EHK suudab mõni helgem pea mulle, vanale lollile, seletada, mida teeb Todd paremini Timmust?
ja mulle ka palun
Viimati muutis Oskar8, 07 Jaan 2010, 23:09, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Patrioot »

Todd ja Timmu - paras paar.
Võta üks ja viska teist. Kasu ei ole neist kummastki. Todd on liiga ebastabiilne ja Timmu on lihtsalt aeglane mämmerdis.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Tegumood
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 06 Jaan 2010, 00:27

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Tegumood »

Plix: Tõsi, järsku ei saa visata kõiki veterane minema, aga algustada oleks võinud juba hooaja alguses.
Kas sulle tõesti meeldib Äraandija mäng? Kas pole Sina tema ebakainetest otsustest ära tüdinenud?
Kui aus olla siis jah, Kitsing võiks mängida Allingu asemel, vähemalt mõnedgi minutid, ega teistmoodi need kogemused ei tule.

Toddi talendituse austajana ei saa ma aru, milles väljendub tema "kogemused"? Ta viskab jah palju peale, aga tema protsent on ju hullem kui vastav näit Linehanil.( Eelmine hooaeg olid tema kolmesed the butt of all jokes, kuna tabamise võimalus oli 1 viiele. Kurat, saatuse iroonia.)

Ja ära muretse, ma ei jäta mängudel kaasa karjumast.


Oskar: Arbet ei ole just kõige raskem laps, kellelt kommi võtta. :)
Tõsiselt rääkides, siis tegelikult üritab Äraandija tagasi võtta liiga tihti - tulemuseks lihtne korv vastasele. Ta annab rohkem punkte ära kui võidab. Doronin on mõõtmatult parem mängija, mina olen rohkem Rocki mänge näinud, seega jäta õigus mulle. 8)

Kuulge, Timmul on lootust, ta peab vaid mänguaega saama.
Pilt

"maakas lõpetaks oma maanaljad ära ka kui te seda ignoreeriks lihtsalt." Oskar8
"Õppimine on korvpallimängu kõrval ka üks tilulilutamine" Peep Pahv
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Oskar8 »

hüüdnimedest siis... Oliver Metsalu - Ricky Rubio (nagu Sõber teda kutsub)
Raadik - Reedik (nagu Valdmaa teda kutsub)
Viiask - tont
Pilk - Paks (viidates tema õllekõhule, btw kui seda talle näkku öelda siis on molliring)
Toome - Sulo (Sulo enda sõbrad kutsuvad nii, näo pärast )
Kriisa - Mr No-Look
Veski - Villu on asendunud kalevi trennides Viljaga (Gert Dorbeku algatusel)
Pärn - punanina (viidates ta punasele ninale)
Reinbok - heal lapsel palju nimesi nagu: PALUN VÕTA SEE VEND VÄLJA!!!, KÜÜRSELG, AMATÖÖR, KEHALISE KASVATUSE ÕPETAJA jne
Roos - Duracel
Fisher - mr. Big Ass
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

Oskar8 kirjutas:hüüdnimedest siis... Oliver Metsalu - Ricky Rubio (nagu Sõber teda kutsub)
Raadik - Reedik (nagu Valdmaa teda kutsub)
Viiask - tont
Pilk - Paks (viidates tema õllekõhule, btw kui seda talle näkku öelda siis on molliring)
Toome - Sulo (Sulo enda sõbrad kutsuvad nii, näo pärast )
Kriisa - Mr No-Look
Veski - Villu on asendunud kalevi trennides Viljaga (Gert Dorbeku algatusel)
Pärn - punanina (viidates ta punasele ninale)
Reinbok - heal lapsel palju nimesi nagu: PALUN VÕTA SEE VEND VÄLJA!!!, KÜÜRSELG, AMATÖÖR, KEHALISE KASVATUSE ÕPETAJA jne
Roos - Duracel
Fisher - mr. Big Ass
Kõige parem Fisheri hüüdnimi ikka minuarust Black Pahv:D
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas plix18 »

Tegumood kirjutas:Plix: Tõsi, järsku ei saa visata kõiki veterane minema, aga algustada oleks võinud juba hooaja alguses.
Kas sulle tõesti meeldib Äraandija mäng? Kas pole Sina tema ebakainetest otsustest ära tüdinenud?
Kui aus olla siis jah, Kitsing võiks mängida Allingu asemel, vähemalt mõnedgi minutid, ega teistmoodi need kogemused ei tule.

Toddi talendituse austajana ei saa ma aru, milles väljendub tema "kogemused"? Ta viskab jah palju peale, aga tema protsent on ju hullem kui vastav näit Linehanil.( Eelmine hooaeg olid tema kolmesed the butt of all jokes, kuna tabamise võimalus oli 1 viiele. Kurat, saatuse iroonia.)

Ja ära muretse, ma ei jäta mängudel kaasa karjumast.


Oskar: Arbet ei ole just kõige raskem laps, kellelt kommi võtta. :)
Tõsiselt rääkides, siis tegelikult üritab Äraandija tagasi võtta liiga tihti - tulemuseks lihtne korv vastasele. Ta annab rohkem punkte ära kui võidab. Doronin on mõõtmatult parem mängija, mina olen rohkem Rocki mänge näinud, seega jäta õigus mulle. 8)

Kuulge, Timmul on lootust, ta peab vaid mänguaega saama.
Kui sa minuga vaielda tahad siis palun kasuta mängijate õigeid nimesid.Kuna mulle need hüüdnimed ei meeldi ei vaevu ma neid ka meelde jätma ja üsna tüütu on mitu lehte tagasi kerida et järgi vaadata kellest jutt on.
Mis puutub Leppikusse siis mulle meeldib ta mäng siis kui ta mängib nr 2-te.Leppik ei ole mängujuht.Ta on üks paremini kolmeseid viskav mees Rockis.Ta oli esimeses euromängus ainuke mees Rockis kes kolmeseid sisse sai.Ta pallikaotused tulevad just siis kui ta mängujuhi kohapeal mängib, mis talle ilmselgelt ei sobi.
Mis Toddi puutub siis minu teada pole veel leiutatud võimalust kuidas ilma peale viskamata palli korvi saada.Timmu aga ei viska peaaegu üldse peale,viimases euromängus mängis ta 10 min ja selle aja jooksul proovis 2x kolmest,millest 1 sisse sai.BBL-i keskmine on Timmul näiteks 22 min ja 4.1 punkti.Abernethyl on see näiteks 34 min ja 12.1 punkti.Vahe on ilmne.
Timmul on kindlasti lootust aga praegu on ta veel noor ja kogenematu.
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Go Cramo! »

Lisaks järjekordsele suurele kaotusele veel selline uudis : http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=28396867" onclick="window.open(this.href);return false;
justfun
Kasutaja
Postitusi: 65
Liitunud: 13 Sept 2009, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas justfun »

Go Cramo! kirjutas:Lisaks järjekordsele suurele kaotusele veel selline uudis : http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=28396867" onclick="window.open(this.href);return false;
mis sa seal ikka pinki nühid tulebki otsida meeskond kus saaks normaalselt mänguaega.
Ma ootan huviga millal tuleb uudis kus Visnapuu asemele pannakse Kullamäe peatreeneriks. 8)
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

justfun kirjutas:
Go Cramo! kirjutas:Lisaks järjekordsele suurele kaotusele veel selline uudis : http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=28396867" onclick="window.open(this.href);return false;
mis sa seal ikka pinki nühid tulebki otsida meeskond kus saaks normaalselt mänguaega.
Ma ootan huviga millal tuleb uudis kus Visnapuu asemele pannakse Kullamäe peatreeneriks. 8)

Paneks Mürka veel Kalevi treeneriks siis oleks igal klubil oma vanameister olemas.
Kasutaja avatar
Tegumood
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 06 Jaan 2010, 00:27

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Tegumood »

http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=361784" onclick="window.open(this.href);return false;
Oeh, mul lihtsalt pole sõnu, aga Rock ei oskagi noori arendada, ju loodab Visnapuu järgmised 7 aastat veel Äraandijaga(Leppik) mängida. Ma arvan, et ma saan veel see hooaeg irooniaga vaadata kuidas ta Tarvases Veidemani teeb.

Vabandan sinu ees, Plix, et pole suutnud sulle ammu vastata, aga Rock on lihtsalt mu eluveest tühjaks imenud ja sa võib-olla ei usu, aga ükssarvi on Eesti metsades sama vähe kui Toddis talenti.

Korvpallis punkte saab ainult visates, selles ma sinuga nõustun, aga sellega käib kaasas väike ebameeldiv, isegi tühine, varjupool - sisse tuleb visata. Toon näiteks sulle lihtsa arvutuse TTÜga mängust. Todd viskas kolmesid 5 korda peale, tabas 0, seega 5*0=0. Fiba sarjas valdab ta seda element imepärase 18.5%-ga.

Äraandija(Leppik, palun) osas me peame lihstalt agree to disagree, muide, mängujuht pole ta juba ammu, hoidku Jumal selle eest, et ta ei hakkaks palle üle tooma.
plix18 kirjutas:
Ta oli esimeses euromängus ainuke mees Rockis kes kolmeseid sisse sai.
Ükskord viskas Varejao kolmese sisse.

Rockis on ainult 2 üle 30 aasta vana vana, kas sa tahad sellega öelda, et Rock koosneb noortest andekatest, potentsiaalikatest mängijatest, kes arenevad iga mänguga?
Pilt

"maakas lõpetaks oma maanaljad ära ka kui te seda ignoreeriks lihtsalt." Oskar8
"Õppimine on korvpallimängu kõrval ka üks tilulilutamine" Peep Pahv
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas plix18 »

Tegumood kirjutas:http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=361784
Oeh, mul lihtsalt pole sõnu, aga Rock ei oskagi noori arendada, ju loodab Visnapuu järgmised 7 aastat veel Äraandijaga(Leppik) mängida. Ma arvan, et ma saan veel see hooaeg irooniaga vaadata kuidas ta Tarvases Veidemani teeb.

Vabandan sinu ees, Plix, et pole suutnud sulle ammu vastata, aga Rock on lihtsalt mu eluveest tühjaks imenud ja sa võib-olla ei usu, aga ükssarvi on Eesti metsades sama vähe kui Toddis talenti.

Korvpallis punkte saab ainult visates, selles ma sinuga nõustun, aga sellega käib kaasas väike ebameeldiv, isegi tühine, varjupool - sisse tuleb visata. Toon näiteks sulle lihtsa arvutuse TTÜga mängust. Todd viskas kolmesid 5 korda peale, tabas 0, seega 5*0=0. Fiba sarjas valdab ta seda element imepärase 18.5%-ga.

Äraandija(Leppik, palun) osas me peame lihstalt agree to disagree, muide, mängujuht pole ta juba ammu, hoidku Jumal selle eest, et ta ei hakkaks palle üle tooma.
plix18 kirjutas:
Ta oli esimeses euromängus ainuke mees Rockis kes kolmeseid sisse sai.
Ükskord viskas Varejao kolmese sisse.

Rockis on ainult 2 üle 30 aasta vana vana, kas sa tahad sellega öelda, et Rock koosneb noortest andekatest, potentsiaalikatest mängijatest, kes arenevad iga mänguga?
Sellest on muidugi kahju et Kaldre minema läheb.Samas ma ei usu et asi oli selles et Visnapuu ei oskaks noori treenida.Kitsing,Eichfuss,Evart ja Timmu ju ei kurda.Lepingus pole mänguaega kellelgi kirjas see tuleb ikka ise välja võidelda.
Kus oli Eichfuss eelmine aasta?Samamoodi kusagil pingiotsal.Sellel hooajal on ta aga päris usinasti mänguaega saanud.
Mulle jääb arusaamatuks see kas Kaldre tõesti arvas et tuleb Rocki ja hakkab saama kohe 20 min mänguaega?Hooaja alguses polnud siis juttu mehe ülesannetest meeskonnas?
Kuigi käisin TTÜ-ga mängu vaatamas ei meenu mulle Toddi kolmesed kohe üldse.Seega ei oska ka öelda kas need olid vabalt visatud.Selles osas ma olen sinuga nõus et mingi eriline kuldkäsi ta just ei ole.Mina aga leian et viskamine(ka mööda)on ikkagi parem kui üldse mitte viskamine(mida praktiseerib edukalt Timmu,samas TTÜ-ga mängus viskas 16 mänguminuti juures 3 korda peale,1 tabas).
Lausega et Rockis on 2 üle 30 aastast mängijat üritasin ma mõista keda sa vanadeks peerudeks pead.Kuna ma su enda vanust ei tea siis vb sa oled ise veel tõesti nii noor et kõik üle 25 aastased tunduvad vanad peerud ja üle 30 on juba sent surmale võlgu.
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
Tegumood
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 06 Jaan 2010, 00:27

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Tegumood »

Armastan su viimast lõiku- lahe. :lol:
Ma võib-olla natukene liialdiasin(mitte et ma seda tavaliselt seeks), aga minu jaoks on nad(Leppik, Allingu, Viiask, Tein???, Paade) ennast rockis ammendanud, nad on mingi keskpärase taseme saavutanud ja rohkem ei arene, kuid ma soovin rohkemat - on aeg koolitada uus Rocki põlvkond.

Kaldre kindlasti ei tahtnud kohe saada põhimeheks, ta tahtis vaid võimalust- eriti kui ta sõber möllab Tarvas-, kuid seda ta ei saanud. ma arvan, et ta ei taha saada järgmiseks Allar Vellerammiks vaid uueks Kuusmaaks, nüüd on tal võimalus ennast tõestada.

Evart ja Kitsing kumbgi ei saa mängida, nii ei saa areneda. Kui Venel lastakse žalgirise mängida, siis miks ei saa nemad mängu? Eriti Kitsing: Paade(Puuk, et sa harjuksid) ja Viiask(Lumbert) on vigastustega terve hooaeg väljas olnud. Või kui nad ei saa hakkama, siis miks hoida neid Rockis? Kui me ei lase neil mängida, siis toodame me Denikineid ja hääbume vaikselt.

Ma tegin vahepeal natukene mõtlemist ja sain aru, et osa minu vihast Toddi vastu on põhjustatud sellest, et ta pidi täitma liiga suure jalanõu. Kuid see ei muuda mu arvamust.

Eichfuss näitas, et suudab, kuid miks mängitab Visna korraga väljakul Timmut, tooddi ja Äraandijat?
Pilt

"maakas lõpetaks oma maanaljad ära ka kui te seda ignoreeriks lihtsalt." Oskar8
"Õppimine on korvpallimängu kõrval ka üks tilulilutamine" Peep Pahv
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kivipallur »

Kui see Kaldre tahaks saada uueks Kuusmaaks ,siis ta peaks järelikult trennis rohkem vaeva nägema .Mänguaeg ja oma võimalused tuleks välja teenida trennis kõvasti tööd tehes ,mitte vingudes...Järelikult Leppik ja teised "vanad" on nii palju üle nendest Tartu noortest ,miks nad muidu nii vähe mängida saavad.
Pilt
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Igasuguseid arvamusi võib avaldada, aga tasemevahe jääb tasemevaheks. Kui võtta Rockist ära Abernethy, Morrison, Talts ja Tein, siis oleks seis seal kusagil Pärnu ja Kuremaa kandis, väga heal päeval suudetakse ilmselt K-Kalevile ja Valgale kõva lahing anda.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Go Cramo! »

Ja olgem ausad kui meilt Johnson,Fisher,Akognon ja Keerles ära võtta ei jääks ka muud järgi kui riismed
Vasta