Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Genuin »

TDK kirjutas:Muidugi, TARTU fännidel alt rõske - MÄGIKITS naaseb Pirokunni linna ja lausa 5 sekundiga!
No katsu ka Emajõe elanikke mõista, eriti neid isendeid, kelle parimad korvpallielamused ongi seotud antud sõralise korraldatud etendustega. Ega mul läheks ka süda kiiremini põksuma, kui tekiks võimalus näiteks Linehani tagasitulekuks.

Aga jah, seni kuni rahalaeva ei tule, võitegi oma Tsinnist unistama jääda.
Kasutaja avatar
Tegumood
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 06 Jaan 2010, 00:27

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Tegumood »

TDK kirjutas:Muidugi, TARTU fännidel alt rõske - MÄGIKITS naaseb Pirokunni linna ja lausa 5 sekundiga!
MHh, huvitav kommentaar, ma arvan, et asi on minus, aga sinu postituse mõte jääb õhku rippuma.
Tundub, et see ongi see emotsioon, millest ennist räägitud sai ja see teeb ainult rõõmu(rivaalklubi fännide ilu ja valu). Mina olen oma tobedate, ebaküpsete, lapselike, rumalate, delfilike, solvavate, mõttetute, idiootsete hüüdnimedega palju kriitikat pidanud kannatama, mis on jätnud minu hinge lappimatu haava, aga kas Mägikits on juba foorumlaste seas mõistlikum ja üldlevinud?
Muide väike heads-up, mul on varsti plaanis tekitada paksu pahandust, kui leian selleks aega, ja postitada ka Cramolaste hüüdnimed, tänada pole vaja.
Pilt

"maakas lõpetaks oma maanaljad ära ka kui te seda ignoreeriks lihtsalt." Oskar8
"Õppimine on korvpallimängu kõrval ka üks tilulilutamine" Peep Pahv
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Patrioot »

Tegumood kirjutas:
TDK kirjutas:Muidugi, TARTU fännidel alt rõske - MÄGIKITS naaseb Pirokunni linna ja lausa 5 sekundiga!
MHh, huvitav kommentaar, ma arvan, et asi on minus, aga sinu postituse mõte jääb õhku rippuma.
Tundub, et see ongi see emotsioon, millest ennist räägitud sai ja see teeb ainult rõõmu(rivaalklubi fännide ilu ja valu). Mina olen oma tobedate, ebaküpsete, lapselike, rumalate, delfilike, solvavate, mõttetute, idiootsete hüüdnimedega palju kriitikat pidanud kannatama, mis on jätnud minu hinge lappimatu haava, aga kas Mägikits on juba foorumlaste seas mõistlikum ja üldlevinud?
Muide väike heads-up, mul on varsti plaanis tekitada paksu pahandust, kui leian selleks aega, ja postitada ka Cramolaste hüüdnimed, tänada pole vaja.
OMG ainult mitte hüüdnimesid

tule taevas appi
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Delta »

Genuin kirjutas:
TDK kirjutas:Muidugi, TARTU fännidel alt rõske - MÄGIKITS naaseb Pirokunni linna ja lausa 5 sekundiga!
No katsu ka Emajõe elanikke mõista, eriti neid isendeid, kelle parimad korvpallielamused ongi seotud antud sõralise korraldatud etendustega. Ega mul läheks ka süda kiiremini põksuma, kui tekiks võimalus näiteks Linehani tagasitulekuks.

Aga jah, seni kuni rahalaeva ei tule, võitegi oma Tsinnist unistama jääda.
Hea, et teil ajudega kõik korras on..või kas ikka on? tundub, et rassism on selline tavaline nähtus Cramo fännide seas?
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Genuin »

Delta kirjutas:
Genuin kirjutas:
TDK kirjutas:Muidugi, TARTU fännidel alt rõske - MÄGIKITS naaseb Pirokunni linna ja lausa 5 sekundiga!
No katsu ka Emajõe elanikke mõista, eriti neid isendeid, kelle parimad korvpallielamused ongi seotud antud sõralise korraldatud etendustega. Ega mul läheks ka süda kiiremini põksuma, kui tekiks võimalus näiteks Linehani tagasitulekuks.

Aga jah, seni kuni rahalaeva ei tule, võitegi oma Tsinnist unistama jääda.
Hea, et teil ajudega kõik korras on..või kas ikka on? tundub, et rassism on selline tavaline nähtus Cramo fännide seas?
Ma ei tea kuidas teistega, aga kui ma kasutangi Tsinni kohta midagi "kitsega" seonduvat, ei mõtle mina küll rahvusele. Kuigi ilmselt see alguses osade puhul nii oli. Mul on pigem meeles mõned katked tema käitumisest palliplatsil.

Ja veel, kui Basketi esikaanele sobib sõna "Mägikits" (siis kui Sanikidze kaanepoiss oli), siis miks mitte siia foorumisse.
Aga kordan veelkord, räägin ainult enda eest.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Oskar8 »

Tsin ja Rock peavad tõsiselt läbirääkimisi.
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Delta »

Genuin kirjutas: Ma ei tea kuidas teistega, aga kui ma kasutangi Tsinni kohta midagi "kitsega" seonduvat, ei mõtle mina küll rahvusele. Kuigi ilmselt see alguses osade puhul nii oli. Mul on pigem meeles mõned katked tema käitumisest palliplatsil.
Ja veel, kui Basketi esikaanele sobib sõna "Mägikits" (siis kui Sanikidze kaanepoiss oli), siis miks mitte siia foorumisse.
Aga kordan veelkord, räägin ainult enda eest.
Ära siis pane pahaks, ma hakkan sind edaspidi "imbetsilliks" kutsuma ..mitte midagi isiklikku ..lihtsalt ..niisama.
Loe enda lause ikka ilusti läbi, see on puhas rassism. Mine vaata vl-ist rassismi tähendus ka ilusti järgi ja saad aru, milles asi. Mõtle sina kuidas seda tahad.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Delta kirjutas:
Genuin kirjutas: Ma ei tea kuidas teistega, aga kui ma kasutangi Tsinni kohta midagi "kitsega" seonduvat, ei mõtle mina küll rahvusele. Kuigi ilmselt see alguses osade puhul nii oli. Mul on pigem meeles mõned katked tema käitumisest palliplatsil.
Ja veel, kui Basketi esikaanele sobib sõna "Mägikits" (siis kui Sanikidze kaanepoiss oli), siis miks mitte siia foorumisse.
Aga kordan veelkord, räägin ainult enda eest.
Ära siis pane pahaks, ma hakkan sind edaspidi "imbetsilliks" kutsuma ..mitte midagi isiklikku ..lihtsalt ..niisama.
Loe enda lause ikka ilusti läbi, see on puhas rassism. Mine vaata vl-ist rassismi tähendus ka ilusti järgi ja saad aru, milles asi. Mõtle sina kuidas seda tahad.
Ju siis on Baskeballi ajakirjanikud rassistid.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Soho »

Delta kirjutas:
Genuin kirjutas: Ma ei tea kuidas teistega, aga kui ma kasutangi Tsinni kohta midagi "kitsega" seonduvat, ei mõtle mina küll rahvusele. Kuigi ilmselt see alguses osade puhul nii oli. Mul on pigem meeles mõned katked tema käitumisest palliplatsil.
Ja veel, kui Basketi esikaanele sobib sõna "Mägikits" (siis kui Sanikidze kaanepoiss oli), siis miks mitte siia foorumisse.
Aga kordan veelkord, räägin ainult enda eest.
Ära siis pane pahaks, ma hakkan sind edaspidi "imbetsilliks" kutsuma ..mitte midagi isiklikku ..lihtsalt ..niisama.
Loe enda lause ikka ilusti läbi, see on puhas rassism. Mine vaata vl-ist rassismi tähendus ka ilusti järgi ja saad aru, milles asi. Mõtle sina kuidas seda tahad.

mine arene veits pls...
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas And »

Üldse kohe ei tahaks, et see tsinnn sinna tagasi läheks.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

And kirjutas:Üldse kohe ei tahaks, et see tsinnn sinna tagasi läheks.
Ise pooldan ka seda , et ta Eestisse ei tuleks tagasi aga ta ju ei oska mujal mängida.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Genuin »

Delta kirjutas:
Genuin kirjutas: Ma ei tea kuidas teistega, aga kui ma kasutangi Tsinni kohta midagi "kitsega" seonduvat, ei mõtle mina küll rahvusele. Kuigi ilmselt see alguses osade puhul nii oli. Mul on pigem meeles mõned katked tema käitumisest palliplatsil.
Ja veel, kui Basketi esikaanele sobib sõna "Mägikits" (siis kui Sanikidze kaanepoiss oli), siis miks mitte siia foorumisse.
Aga kordan veelkord, räägin ainult enda eest.
Ära siis pane pahaks, ma hakkan sind edaspidi "imbetsilliks" kutsuma ..mitte midagi isiklikku ..lihtsalt ..niisama.
Loe enda lause ikka ilusti läbi, see on puhas rassism. Mine vaata vl-ist rassismi tähendus ka ilusti järgi ja saad aru, milles asi. Mõtle sina kuidas seda tahad.
1.Kutsu mind kuidas tahad, see on su enda mure juba.
2.Mina mõtlen enda mõtteid ja sina mõtled enda mõtteid. Ei ole tahtnud auväärset Gruusia rahvast solvata. Samuti ka auväärset Tartu rahvast.
3.Kui sa tunned ennast solvatuna, siis palun, kutsun teda edaspidi eranditeta Giorgiks.
4.Kui Oskari jutt tõele vastab, et midagi susiseb, siis good for Rock, not so good for Kalev. Ju siis saabus oodatud rahalaev.
5.Don't hate, congratulate! Aitäh Teile, mina tänan!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Ma kohe täitsa usun, et kõik tulihingelised Cramo fännid Eestisse teda ei soovi. Päris palju peavalu on valmistanud Kalevile ja kui peakski tegema tagasi tulema, siis ilmselt teeb seda ka edaspidi.
Ta ei oska mujal mängida? WTF, minu meelest on ta sel hooajal klubisid nagu sokke vahetanud mitte mänguoskuste pärast vaid klubide poolt tekitatud probleemide tõttu. Aga noh, see positaja, kes seda väitis, on ennegi "tarkade" üllitistega siin hakkama saanud. Fakt on see, et ta on kindlasti üks parim leegionär, kes on Eestimaa pinnal mänginud. Vahel kees tõesti üle - see on tingitud ilmselt noorusest ja veidi teisest iseloomust, kui meil, eestlastel on.
Mägede poeg on ta kindlasti, kits vast mitte. Pole vaja neid Cramo puberteetfänne tähele panna, eelmine aasta näitas mõni oma intelligentsuse taset telekaamerate ees.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Go Cramo! »

Viimase postituse kohta ütlen niipalju, õigemini viimaste lausete kohta - olles KalevCramo fänn on ka minul tõsiselt häbi, et need kaks jolparit oma kätele sellist teksti kirjutasid nagu nad kirjutasid ja ma pole ainuke kes sedasi arvab. Loodan et need tegelased on ka ise oma idiootsusest aru saanud ja ehk ka mõistust natuke pähe tulnud.
Rääkides aga mägedepojast - ei usu siiski et ta siia tuleb, vähemasti mitte sellel hooajal
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Go Cramo, sa tead, et need tüübid on siis foorumis Oskar8 ja jyrgen ? :D
Vasta