Kalevi kohtumised KMLis

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Travis Reed »

Oskar8 kirjutas:sellelt poolt videolt ei ole seda näha, aga meie flimisime teiselt poolt ja sealt oli näha kuidas saage küünarnukk yle johnsoni kükla läheb ja selle peale johnson nii närvi läkski.
Oskar, kusjuures on nähagi veidi kuidas ta seal äsab, jonson esialgu ei teinud väljagi ja siis näha kuidas hoiab nagu jonsoni kätt kinni sealjtagan veel peale soku viset, siis oligi et lükkas pikali ta ja hallik andis ka kohe, aga siiskui saage püsti tuli, tahtis ta kohe jonsonile nagu tagasi teha, aga jonson tagurdas ja hakkas jooksma siis saage pani plehku.
nigga what
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 24 Dets 2008, 13:59

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas nigga what »

ma tean miks saage plehku pani... http://www.youtube.com/watch?v=TZO5na4DUls" onclick="window.open(this.href);return false; talle tuli meelde kuidas ta ükskord ära kustutati
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Egert »

Minu arvamus, on et Johnsonile max 1 mängu keeld ja Tarvasele ka 1 mäng ilma publikuta ja sellele targale mehele, kes oma saapaid loopis, temale rahaline trahv. Samas täiesti süütuks ei saa ka pidada saaget ja hallikut. Ja rakvere mängudele tuleks organiseerida ka turvamehed.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas julki »

Videost vaatan et Arbet oleks ka Hallikule molli andnud aga Kriisa hoidis tagasi.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas vaim564 »

Johnson saab ehk 1-2 mängu keeldu + rahaline trahv. Kui ta oleks visanud 22 punkti + 8 lp, siis võiks teda isegi õigustada, aga kui mängu ei ole, siis pole õigust ka närvi minna.
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas suvakas »

Egert kirjutas:Minu arvamus, on et Johnsonile max 1 mängu keeld ja Tarvasele ka 1 mäng ilma publikuta ja sellele targale mehele, kes oma saapaid loopis, temale rahaline trahv. Samas täiesti süütuks ei saa ka pidada saaget ja hallikut. Ja rakvere mängudele tuleks organiseerida ka turvamehed.
egertiga nõus. johnsonile rohkem kui 1 mängune keeld peale panna sellise lükkamise peale,ei ole õige. kui ta saab, siis peab tarvast ka saage ka saama mingi keelu.
turvamehed ei takistanud seda meest, sest kunagi pole sellist asja juhtunud. nad ei tea mida teha, kui mingi mölakas viskab midagi väljakule ja siis tuleb sellele järele ja veel möliseb vastastiimi meestega. nbas saaks see vend mingi vanglakaristuse vms.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas And »

Ei tasuks väga leili minna selle väikse tõuklemise pärast. Seal oli rohkem emotsiooni kui tõuklemist ja rüselust...kaklusest ei saa rääkidagi. Ja kõik algas üpris mängulisest olukorrast. Ma ei tea täpselt reegleid, aga üle 1 mängu pole siin küll põhjust kedagi kinni hoida, arvan ma. Samuti peaks video põhjal saama karistuse ka Hallik, kes tegelikult sekkus sinna, kuhu poleks pidanud sekkuma. Tema ajas selle asja nii pööraseks. Ning kas Reinar ja Gregor pole mitte head sõbrad? Küllap Arbet hoidis teda lihtsalt tagasi.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas #7 »

Aga ma mõtlen veel seda, et miks saadeti Johnson lükkamise eest ära, mitte aga Hallik või siis Arbet !? Kas siis on vahet lükkamisel, et kui mees kukub pikali siis saadame ära ja kui mees jääb püsti, siis on kõik korras ja õige tegu ?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas vaim564 »

#7 kirjutas:Aga ma mõtlen veel seda, et miks saadeti Johnson lükkamise eest ära, mitte aga Hallik või siis Arbet !? Kas siis on vahet lükkamisel, et kui mees kukub pikali siis saadame ära ja kui mees jääb püsti, siis on kõik korras ja õige tegu ?
Johnson saadeti ära mitte tõuklemise, vaid kakluse provotseerimise eest. Olukord läks muutus peale Halliku lükkamist, millele Johnson reageeris juba mittemänguliselt.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Oskar8 »

siin jääb kulje nagu arbet oleks halliku pikali lykanud :D :D :D arbet haaras lihtsalt Hallikust kinni , mille peale ta ennast pikali viskas.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas KalevRuus »

Egert kirjutas:Minu arvamus, on et Johnsonile max 1 mängu keeld ja Tarvasele ka 1 mäng ilma publikuta ja sellele targale mehele, kes oma saapaid loopis, temale rahaline trahv. Samas täiesti süütuks ei saa ka pidada saaget ja hallikut. Ja rakvere mängudele tuleks organiseerida ka turvamehed.
Tarvase puhul võiks alternatiiviks olla ka rahatrahv: nõrgas turvatöös on süüdi ikka nemad kui korraldajad, mitte publik. Ja tollele saapaheitjale ei saa ju ometi klubi või korvpalliliit trahvi teha. Politsei teoreetiliselt saaks kui keegi avalduse teeks aga ei usu mitte, et tagantjärgi sellise asja eest menetlust alustaks.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Patrioot »

Mängukeeldu ei ole küll keegi ära teeninud.
Johnsonile ja Hallikule ja Tarvase klubile matsakas trahv. Lisaks Tarvasele paar mängu tühjade tribüünidega.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas KalevRuus »

turvamehed ei takistanud seda meest, sest kunagi pole sellist asja juhtunud. nad ei tea mida teha, kui mingi mölakas viskab midagi väljakule ja siis tuleb sellele järele ja veel möliseb vastastiimi meestega. nbas saaks see vend mingi vanglakaristuse vms.
Publik on asju väljakule loopinud ja sinna tormanud nii meil kui mujal. Sportmängudesse on selline võimalus sisse kirjutatud. Antud juhul otseselt saapaga viskamist ja väljakule minemist ilmselt takistada ei saanud aga hilisemat jama küll. Vaadake kui kiiresti Tartus see liputaja turvameeste poolt platsilt ära toimetati, klipp on netis olemas.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Rix »

Patrioot kirjutas:Mängukeeldu ei ole küll keegi ära teeninud.
Johnsonile ja Hallikule ja Tarvase klubile matsakas trahv. Lisaks Tarvasele paar mängu tühjade tribüünidega.
Enamuses liigades ja eesti amatöörliigades on eemaldamisele järgnev ühemänguline keeld automaatne, juhendis kirjas. Korvpalliliit juba teataski, et Hallik ja Ken jätvad ühe mängu vahele. Tarvale tuleb kindlasti rahaline trahv.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Patrioot »

Krt minul viskab ikka eriti rihma maha see paks söekaevur, kes oma kalosse loopis. Kehakuju vaadates ei ole mees spordiga ise kunagi kokku puutunud.

Senimaani on Tarva fännid mulle sümpaatse mulje jätnud - ei käinud eriti kommentaariumites lällamas peale mänge, nagu seda tavaliselt Rocki ja Kalevi fännid teevad. Aga lugedes praeguseid rassistlike postitusi, teevad nad vähemalt minu silmis oma margi maani täis.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Vasta