Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Tegumood
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 06 Jaan 2010, 00:27

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Tegumood »

Asjaajaja kirjutas:Kas keegi viitsib seletada mulle, mis selle Teiniga toimub? Miks ta järsku nii (eba)populaarseks on saanud, et kõik korvpalliga seotud foorumid ja kommentaariumid on paksult täis iroonilisi postitusi temaga seoses?
Tein oli Tartu vaim, meeskonna alus, kõigi fännide lemmik. See kultus peitis kõik tema vead. Kuid mulle hakkab tunduma, et see lainehari on murdunud ja õige pea jõudmas randa.
Pilt

"maakas lõpetaks oma maanaljad ära ka kui te seda ignoreeriks lihtsalt." Oskar8
"Õppimine on korvpallimängu kõrval ka üks tilulilutamine" Peep Pahv
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Genuin »

Asjaajaja kirjutas:Kas keegi viitsib seletada mulle, mis selle Teiniga toimub? Miks ta järsku nii (eba)populaarseks on saanud, et kõik korvpalliga seotud foorumid ja kommentaariumid on paksult täis iroonilisi postitusi temaga seoses?
Ilmselt on tegu mingi grupiga, sest sellist hulka jama küll üks inimene toota ei suuda. Aga mine tea, ehk on ta elukutseline troll. Tegelikult pole ainult korvpallifoorumid neid täis, üks päev olid ka suusatmise ja sumo teema all Teini-teemalised postitused!
Kasutaja avatar
ring4t3hKING
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 06 Jaan 2010, 18:29

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas ring4t3hKING »

Tegumood kirjutas: Tein oli Tartu vaim, meeskonna alus, kõigi fännide lemmik. See kultus peitis kõik tema vead. Kuid mulle hakkab tunduma, et see lainehari on murdunud ja õige pea jõudmas randa.
:D :D
Mis randa ta siis jõudma hakkab? Ehk on tegemist hoopis üheksanda, kõige tugevama laine tulekuga ja praegu kogub tema korvpalli meri vaid jõudu?
Rakvere spordihalli sees, täna õhtul rahvas keeb.
Mängivad nad täie jõuga, Andres Sõber aitab nõuga.
Kaitses ühtne müür on ees, ründes pall on korvi sees.
Ai- ta- tirallallaa Ta-ta, ta-ta, tar-vas!
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Genuin »

Tegumood kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Kas keegi viitsib seletada mulle, mis selle Teiniga toimub? Miks ta järsku nii (eba)populaarseks on saanud, et kõik korvpalliga seotud foorumid ja kommentaariumid on paksult täis iroonilisi postitusi temaga seoses?
Tein oli Tartu vaim, meeskonna alus, kõigi fännide lemmik. See kultus peitis kõik tema vead. Kuid mulle hakkab tunduma, et see lainehari on murdunud ja õige pea jõudmas randa.
See lainehari on juba paar aastat murdunud ja ilmselt on see vesi juba kenake aega olnud aurustunud olekus.

:offtopic: Kas sa haikusid ei oska kirjutada, Tegumood? Oleks endal vaja mõned kirjutada, kahjuks sulg voola paberil nii elegantselt kui sul. Ehk saad aidata.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

Ma arvan, et need Teini killud on Tartu Rocki solvunud fännidelt pärilt, just nendelt samadelt, kes nüüd saalis enam ei käi.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Ma ise arvan, et pigem masendunud eelteismelistelt Kalevi fännidelt. Aga jumal seda teab...
Kasutaja avatar
Tegumood
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 06 Jaan 2010, 00:27

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Tegumood »

Ranna all mõtlesin kohta, kus laine kaob järsku eimillekski, kohta ,kus laine kaotab kogu oma jõu ja saab uuesti üheks terve ülejäänud hallikassinise veekoguga(Eesti korvpall).
Tuleb tunnistada, et see mõte käis minusuguste Rocki fännide suunas. Eelmine aasta ma lugesin vihaga kuidas sõimati siin foorumis teda, kuid nüüd on emotsioonid kadunud ja järele on jäänud kõle reaalsus. Kuid "kõigest loobund" ma veel pole.
Cramolastel nagu sina Genuin polegi ju kunagi laineharja tekkinud, teie olete teda kogu aeg mõnitanud. Ma arvan, et Asjaajaja kõrva on jäänud Tartu poolt kostvad sarkasminoodid.

Karl mind sa küll saalist eemal ei hoia.

Üheksandat lainet oodates, pean sulle, Genuin, ei ütlema - minu sõnade ritta panemise briljantset ebaloogilisust saab nautida ainult siin ja praegu.
Pilt

"maakas lõpetaks oma maanaljad ära ka kui te seda ignoreeriks lihtsalt." Oskar8
"Õppimine on korvpallimängu kõrval ka üks tilulilutamine" Peep Pahv
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Mario »

Mulle näib, et Teini ja Toddi ümber hakkab sarnane torm moodustuma nagu Matici suhtes kunagi üles puhuti. 'Suur puu püüab palju tuult' nagu Toomas Uba kohta on öeldud. Mõni kujutab ette, et Todd peaks olema sama kõva kui Tsinn mullu, kuigi algusest peale on selge olnud ja samamoodi selgelt ka asjaosaliste poolt väljendatud, et ameeriklane on ikkagi taseme võrra madalamate oskustega. Ja siis suures pahameeles (või kahjurõõmus), et ta ei olegi nii hüper-super, võtavad must-valge ilmapildiga inimesed eelarvamusliku hoiaku kõikide tema tegude suhtes, otsivad aina vigu ja jätavad kahe silma vahele mehe tugevad küljed. Kõik, kes te peate väikest Sokku Toddist paremaks (või võrdseks) mängijaks, võtke lahti Rocki viimase Balti liiga mängu käigu, kus mõne arvates Sokk olevat hea partii teinud, kirjeldus ja uurige kumma mängujuhi platsil viibides edu sisse mängiti ja kes oli see, kelle juhtimise perioodil riialased vahet vähendasid. Kui ühe mängu statistika ei veena, vaadake terve hooaja keskmisi (annan vihje, tendentsid ei muutu). Todd ei ole Tsinn, aga ta on kindlasti üks Rocki parematest, Sokk on tubli ja loodetavasti suure tulevikuga, aga hetkel mängutasemelt mitte kõige parem.
Suht sama jutt käib ka Teini kohta, kuigi ta pole endiste aegade tasemel, jääb ta endiselt Rockile väga kasulikuks mängijaks (siinkohal võivad skeptikud jälle pluss-miinus reitingutesse sukelduda). See, kas ta ööklubituurid meeldivad või mitte, on iseküsimus ega anna alust tema mängijoskuste mahategemiseks.
mirkojee
Uus kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 02 Mai 2009, 11:13

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas mirkojee »

Ka ma olen nõus ,et Tein on Rockile vajalik vend. See, et ta ei taha mängida sellel tasemel, kus on tema piir mind ka tema kallal virisema ei pane. Sisemine motivatsioon on igaühe enda teha, kurat ma ei suuda ennast umbes 5x vähemagi mahuga stabiilselt ja järjepidevalt treenima sundida.
Todd on jah tase madalamal ning Rockile vajalik vend ja Tsinni ta asendada ei suuda. Hooaja esimestes mängudes BBLi selles 4klubi turniiris oli Morrissoniga Rocki liidreid. Aga olukorras, kus potentsiaalselt Tsinn liitunuks, eelistanuks ma seda, et Sokk saab vähemalt nr 1 peal Tsinni taga ülejäänud mänguminutid. Todd nt 2peal. Koosseisult oli ju sügisel selge, et eks tuleb selline vahehooaeg, millelt mina koheselt enim lootsin noorte arengut: Kaldre,Eichfuss,Kitsing ja Sokk. Pärast Viiaski ja Paade selgelt vigastusega väljalangemist ning arvestades, et Allingul oli ka probleeme pidanuks sügisel olema selge, et midagi suurt on keeruline tahta. Seda mitte seeprärastt, et need olnud mingid täkud, vaid seepärast, et suurt mängu ei mängi ikka 2 suurega (Talts ja Morrison). See eeldanuks teravaid tagamängijaid, a la Tsinni sugust ja Kullamäe sugust kolmesekahurit, kes tõmbaks tähelepanu endale.
Praegune tagaliin on Todd-Tein, mõlemad on tegelikult sarnased mängijad, Todd teeb küll rohkem lõikeid korvi alla, samas Tein meelitab tihti katte tagant tulles sisse lõigates palju vigu vastastelt. Aga kumbki pole päris see vend, kes tahaks/peaks looma.
Seepärast tahaksin mina näha Sokku rohkem mängimas, sest on selge, et Sokk on satsis veel pikalt, Todd aga sügiseks läinud.

Edaspidised mängud peaks olema Sokul minimaalelt 15minutit mänguaega. Võibki 25-15 olla see mänguaeg, sest see ei tähenda ju konkreetselt,et antakse võiduvõimalus käest. Samuti Eichfusi suurem mängitamine. Jah, risk on vb natuke suurem, aga pikas perspektiivis on see ju oluline,eriti kui nemad on mitmeaastase lepinguga. Todd ilmselt ei jätka, Doronin tahab ka nagu välismaale (või vähemalt on viimase 2hooaja eel rääkind soovist). Seega uut hooaega ja tulevikku silmas pidades peaks olema oluline,et praegused noored, kes mängivad ka oma koha välja, saaksid kogemusi.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalev4ever »

Go Cramo! kirjutas:Seda peaks ehk neiu Doroninilt küsima - tal ka ju mingi hieroglüüfide sigrimigri sinna soditud
Doronni oma on mitmel korral olnud ajakirjanduses jutuks ja ka siit foorumist läbi käinud. "Minu käes on võim" vms tähendas Mareki oma, kui ma ei eksi. Aga Eichfussi omast ma ei tea :D
Fear the prophet!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Todd on umbes samal tasemel mängija kui tänane sünnipäevalaps Tanel Sokk s.t. täiesti korralik, aga samas ka mitte midagi erilist. Klassi võrra kõrgem kui Sten-Timmu ning parem ja stabiilsem ka kui Tsintsadze oma Tartu esimesel hooajal. Kuna tema põhipositsioon on PG, siis ei peagi ta kohutavalt palju punkte viskama. Ta teeb oma asjad ära, vahel paremini, halvemini.
Kui aga seda foorumit lugeda, siis oleks tegemust justkui Veski fenomeni klooniga :D
Samas, kui teete Visnapuule selgeks, et ta Toddi ja Teini minema saadaks ja Timmu ning Leppiku NBA potentsiaalile loodaks, minul isiklikult pole selle vastu midagi, vähemalt Kalevi vastu võiks neile puhkust anda :P
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Go Cramo! »

Kalev4ever kirjutas:
Go Cramo! kirjutas:Seda peaks ehk neiu Doroninilt küsima - tal ka ju mingi hieroglüüfide sigrimigri sinna soditud
Doronni oma on mitmel korral olnud ajakirjanduses jutuks ja ka siit foorumist läbi käinud. "Minu käes on võim"
:lol: :lol: :lol:
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Charly »

Rocki ja Tartu korvpalli noortest-järelkasvust mõtlemapanev artikkel: http://www.tartupostimees.ee/?id=214688" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=28671371" onclick="window.open(this.href);return false;
Pealkirja järgi otsustades, milleks siis pidada mängu?
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Patrioot »

Egert kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=28671371
Pealkirja järgi otsustades, milleks siis pidada mängu?
Mina siin küll midagi kummalist ei näe. Sellepärast ongi küsimärk lõpus. Täpselt samamoodi oli ka Müürsepa tarvasesse mineku uudisel küsimärk lõpus. Aga noh, Tarva fännid pidid kohe suurest erektsioonist põlvili kukkuma ja uurisid juba, kuskohast Müürsepa nimega tarvase vormi osta saaks.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Vasta