Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

Sellel teemal tundub vaidlemine mõttetu.Erinevael põlvkondadel erinevad lemmikud...Tõenäoliselt ütleb näiteks kasutaja 'väike-tamma' isa, et Dr.J oli kunn ja jutul lõpp, ning ise olen kindel, et mõned peavad googeldama, et teada saada kellega on tegemist.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

Alex kirjutas:Sellel teemal tundub vaidlemine mõttetu.Erinevael põlvkondadel erinevad lemmikud...Tõenäoliselt ütleb näiteks kasutaja 'väike-tamma' isa, et Dr.J oli kunn ja jutul lõpp, ning ise olen kindel, et mõned peavad googeldama, et teada saada kellega on tegemist.
Seda ta ei ütle. Isa ütleb tema kohta et oli küll kõva vend ja oma vanuse kohta uskumatu füüsisega(seda siis kui ta oli kas 16 või 18 ja siin mängis). Isa on ka pigem vaimustused Lebronist ja Kobest.
oioioi
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 01 Juun 2009, 14:50

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas oioioi »

Madis kirjutas:
oioioi kirjutas:Pani jah eile 1/9, päris paha aga vaatame nüüd terve hooaja visketabavust ja võrdleme seda sinu pildil oleva Wade-iga. Lebron FG 51% ; 3pt 34,9% ; FT 78,1% nii ja nüüd Wade FG 45,7% ; 3pt 28,8% ; FT 76,1%. Mina ei nuriseks Jamesi visketabavuse kallal.
Arvestades seda, et James on F , ja Wade on G , siis rohkem punkte tuleb James'il ka korvi alt ja dunk'idest, mitte et Wade neid ei teeks, aga James'il on see % suurem. Wade teeb omale kohaselt üsna palju jump shote. Samas viskab James üsna palju väljast arvestades seda, et ta on tegelikult F. 215 viset 44's mängus.
Noh ma ei tea minu arust tuleb Wadeil ja Jamesil üsna võrdselt korvi alt, kumbki neist eriti kõva kaugelt shooter pole tegelt, mõlemad on kõvasti arenenud aga siiski pean kõvemaks viskajaks Jamesi. SF ja SG on siiski on üsnagi sarnased postitsoonid. Wade lihtsalt paneb paar tükki järjest ära ja siis kui rünnakul palli saab siis alati paneb ise kuna oma arust on rets flow sees, kohati on ka aga tihti peale laseb mitu rünnakut ette rõngasse. Lebron samal ajal paneb passi kui on mees paremal positsioonil, kuigi jah teeb ka lolle viskeid tihti peale. Siiski siiski on ta ühe parima FG %ga superstaar, kes pole C või PF.
Kasutaja avatar
ring4t3hKING
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 06 Jaan 2010, 18:29

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas ring4t3hKING »

oioioi kirjutas: Noh ma ei tea minu arust tuleb Wadeil ja Jamesil üsna võrdselt korvi alt, kumbki neist eriti kõva kaugelt shooter pole tegelt, mõlemad on kõvasti arenenud aga siiski pean kõvemaks viskajaks Jamesi. SF ja SG on siiski on üsnagi sarnased postitsoonid. Wade lihtsalt paneb paar tükki järjest ära ja siis kui rünnakul palli saab siis alati paneb ise kuna oma arust on rets flow sees, kohati on ka aga tihti peale laseb mitu rünnakut ette rõngasse. Lebron samal ajal paneb passi kui on mees paremal positsioonil, kuigi jah teeb ka lolle viskeid tihti peale. Siiski siiski on ta ühe parima FG %ga superstaar, kes pole C või PF.
Tõsi ta on aga samas on superstaaridele ka õigus antud peale uhada kui kui neil flow peale tuleb. Eks igal ühel ole paremaid ja halvemaid päevi, see 9/1 pole veel maailma lõpp. Mis puutub aga LBJ messiaseks nimetamisse, on see vahest pisut liialdatud, olin emotsooni kütkes. Siiski on tegemist mängijaga, kes selgelt liigat domineerib ja seda mitu aastat teinud on. Mis puutub aga Jordanisse, oleks tema minu arvates puhtalt leHype. Miks nimetatakse alati teda kossujumalana, kui valikus on veel Magic, Bird, Wilt, Jabbar jt. Selle seltskonna kõrval ei ole ta midagi nii kõva tegija.
OT
Tartu koolisüsteemis oleneb tase ilmselt koolist nagu ka Rakveres.
OT
Rakvere spordihalli sees, täna õhtul rahvas keeb.
Mängivad nad täie jõuga, Andres Sõber aitab nõuga.
Kaitses ühtne müür on ees, ründes pall on korvi sees.
Ai- ta- tirallallaa Ta-ta, ta-ta, tar-vas!
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Patrioot »

Eks vaadatakse ikka seda, mitme tiitlini keegi oma meeskonna vedas/veab
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas suvakas »

ring4t3hKING kirjutas:
oioioi kirjutas: Noh ma ei tea minu arust tuleb Wadeil ja Jamesil üsna võrdselt korvi alt, kumbki neist eriti kõva kaugelt shooter pole tegelt, mõlemad on kõvasti arenenud aga siiski pean kõvemaks viskajaks Jamesi. SF ja SG on siiski on üsnagi sarnased postitsoonid. Wade lihtsalt paneb paar tükki järjest ära ja siis kui rünnakul palli saab siis alati paneb ise kuna oma arust on rets flow sees, kohati on ka aga tihti peale laseb mitu rünnakut ette rõngasse. Lebron samal ajal paneb passi kui on mees paremal positsioonil, kuigi jah teeb ka lolle viskeid tihti peale. Siiski siiski on ta ühe parima FG %ga superstaar, kes pole C või PF.
Tõsi ta on aga samas on superstaaridele ka õigus antud peale uhada kui kui neil flow peale tuleb. Eks igal ühel ole paremaid ja halvemaid päevi, see 9/1 pole veel maailma lõpp. Mis puutub aga LBJ messiaseks nimetamisse, on see vahest pisut liialdatud, olin emotsooni kütkes. Siiski on tegemist mängijaga, kes selgelt liigat domineerib ja seda mitu aastat teinud on. Mis puutub aga Jordanisse, oleks tema minu arvates puhtalt leHype. Miks nimetatakse alati teda kossujumalana, kui valikus on veel Magic, Bird, Wilt, Jabbar jt. Selle seltskonna kõrval ei ole ta midagi nii kõva tegija.
OT
Tartu koolisüsteemis oleneb tase ilmselt koolist nagu ka Rakveres.
OT
jordan on jumal sellepärast,et ta vedanud 6 korral tiimi tiitlini, ja vaata et igas seerias visanud viimase sekundi viske. magic, bird, wilt, jabbar-ka nemad on väga head mängijad, aga neil pole nii palju saavutusi, kui jordanil. tal neid ikka NII NII palju, et...
eks igal genetratsioonil ole oma lemmik, praegustel teismelistel lebron, kobe,shaq; aga need kes olid 20 aastat tagasi teismelised, nende jaoks oli jordan A ja O. praegused teismelised ei pruugi teada, kes oli ja mida tegi magic, bird,jabbar.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

Tartust kirjutas: Kas lähme päris offtopicuks üle? Parem väldiks seda? Tartu koolide liikmetle, kui lähed isiklikuks NBA teemas, ole lihtsalt vait, eks. Tartu koolide tase on kindlasti kõvem, kui seda on Rakvere omad (ma eeldan, et sa oled kuskilt sealt, eks?), niiet ole selle koha pealt ka vait, aga mis me isiklikuks läheme. Mina arvan, et Lebron on ülehinnatud ja haibitud tegelane ning kuningaks on ja jääb Jordan. Kui tahad isiklikuks minna, saada mulle privaatsõnum ja lahendame selle probleemi, eks? Uus Messias on saabunud? Ma lihtsalt kinnitasin tuntud fakti. Toon näite ka, küsid suvaliselt korvpalli mitteteadvalt inimeselt, kes on Michael Jordan, oskab ta sulle ikka öelda. Jordan populariseeris 90-datel NBA-d ja nii ta ka on. Tunduvalt väiksem hulk neist inimestest teaks Lebroni. See on fakt.
Ma juba varem palusin kellelgi (ei väida, et sina) mulle selgitada, kuidas on LeBron ülehinnatud. Kahjuks pole keegi veel vastanud. Siiani on olnud vaid "minu arust on LeBron blablabla.." aga põhjendusi pole kuskil.

Kes iganes te kõik siin sõrmuseid loete. Teie armastatud Jordanil polnud ka esimese kuue hooajaga tiitlit. Äärmiselt idiootne on võrrelda ühe mehe paari hooaega teise terve karjääriga.
Kasutaja avatar
patu89
Kasutaja
Postitusi: 97
Liitunud: 12 Nov 2009, 19:40

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas patu89 »

Minu jaoks on number 1. Kobe Bryant aga ma ei nõmetse siin ja ei ütle selle pärast ,et lebron on mingi puss.mõlemad panevad võimsalt ja küll saabub aeg mil kõik teavad kes on kobe ja lebron ja selleni viib see et jordan unustatakse!!!!!!!!!!!!!
Pätu 89
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas suvakas »

patu89 kirjutas:Minu jaoks on number 1. Kobe Bryant aga ma ei nõmetse siin ja ei ütle selle pärast ,et lebron on mingi puss.mõlemad panevad võimsalt ja küll saabub aeg mil kõik teavad kes on kobe ja lebron ja selleni viib see et jordan unustatakse!!!!!!!!!!!!!
juba praegu teavad kõik kes on lebron ja kes on kobe. nägu näha sulle MJ eriti ei meeldi. miks sa tahad, et keegi, kelle moodi tahab mängida vaata, et iga nba mängija, unustataks? ta oli ju ikkagi see, kes tegi nba populaarseks, parimaks korvpalli liigaks nbas.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

suvakas, loe nüüd korra üle, mis sa kirjutasid ja vaata, kas saad midagi aru :D
Kasutaja avatar
Ragles23
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 01 Okt 2009, 22:57
Asukoht: Eesti,Soome

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Ragles23 »

Alan kirjutas:suvakas, loe nüüd korra üle, mis sa kirjutasid ja vaata, kas saad midagi aru :D
:D :D :D
[GO KALEV GO !
Kasutaja avatar
patu89
Kasutaja
Postitusi: 97
Liitunud: 12 Nov 2009, 19:40

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas patu89 »

no sa oled siis piisalalt loll et aru saada ja ma ei tee ühtegi nba meest maha kõik kes mängivad nba-s on kõvad korvpallurid
Pätu 89
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kivipallur »

Lebroni kohta nii palju ,et minu arvates on ta ülehaibitud ,mitte ülehinnatud.
Pilt
oioioi
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 01 Juun 2009, 14:50

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas oioioi »

Ausalt öeldes jääb mulle ka sinu tekst väga segaseks. Kohati nagu tundub, et ahaa aga siis loed uuesti ja mõtled, "mida?", see keskmine osa on ikka küll väga segane.
Jordanist niipalju, et siiski peavad teda parimaks väga paljud mängijad ja spetsialistid ja treenerid jne, ega need just rumalad inimesed pole. See selleks, ma mäletan, et minu kunagine treener ütles Jordani kohta niimoodi, et Jordan on sellepärast parim vend, et ta võib olla ükskõik mis asendis aga ta suudab säilitada ikka kätega selle õige asendi vms ja paneb selle viske kotti. Noh eks siingi ole tõtt aga vaadates Jordani saavutusi, statistikat jne siis mina ka nimetaks teda läbiaegade parimaks mängijaks. Tema numbrid hooajast 88/89, see on ulme ja seda ikka annab järgi teha (Robertsonil olid jah kõvemad nr-id aga julgeks väita, et tase oli Jordani ajal ühtlasem ja praegu on ilmselt veel ühtlasem) Paraku on hetkel ainult üks mängija NBA-s, kes seda suudaks korrata: Lebron James
(Ilmselt tuli ka segane tekst :D)
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Eepica »

mina olen bullsi fänn ja mulle meeldib Rose. Poiss tahab ja möllab ja annab endast alati max
Vasta