Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
ring4t3hKING
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 06 Jaan 2010, 18:29

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas ring4t3hKING »

Duncanilt 27 lauda. Tõsine wow. Mängu ei näinud ja seega kommenteerida ei oska eriti aga tundub, et vist kõik ülejäänud mängijad tegelesid usinalt box-outimisega, et big fundamental saaks palle noppida.
Rakvere spordihalli sees, täna õhtul rahvas keeb.
Mängivad nad täie jõuga, Andres Sõber aitab nõuga.
Kaitses ühtne müür on ees, ründes pall on korvi sees.
Ai- ta- tirallallaa Ta-ta, ta-ta, tar-vas!
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Oskar8 »

All-star reserv mängijad siis avaldatud:

East:
Derrick Rose
Joe Johnson
Rajon Rondo
Paul Pierce
Gerlald Wallace
Al Horford
Chris Bosh

West:
Chris Paul
Deron Williams
Pau Gasol
Kevin Durant
Zack Randolph
Dirk Nowitzki
Brandon Roy

Williams siis lõpuks All-star kuigi minu meelest halastati talle, mina oleks Billupsit eelistanud. Pau Gasol on täiesti arusaamatu valik... mees puudus mitmetelt mängudelt, Kaman oleks väärinud rohkem seda kohta. Teine TÄIESTI arusaamatu valik on Horfordi võtmine ja David Lee välja jätmine. ja mitte, et ma arvan et Josh Smith oleks pidanud saama, aga Smithil võib kyll imelik vaadata, et teda seal pole, aga horford on.
Viimati muutis Oskar8, 28 Jaan 2010, 21:23, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas kasutaja123 »

Kustkohast sa seda võtsid ?? NBA. com ütleb, et 7 PM ET avaldatakse alles. Ja eastis on ainult kuus mängijat sul, ilmselt saab Bosh ka.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Oskar8 kirjutas:All-star reserv mängijad siis avaldatud:

East:
Derrick Rose
Joe Johnson
Rajon Rondo
Paul Pierce
Gerlald Wallace
Al Horford

West:
Chris Paul
Deron Williams
Pau Gasol
Kevin Durant
Zack Randolph
Dirk Nowitzki
Brandon Roy

Williams siis lõpuks All-star kuigi minu meelest halastati talle, mina oleks Billupsit eelistanud. Pau Gasol on täiesti arusaamatu valik... mees puudus mitmetelt mängudelt, Kaman oleks väärinud rohkem seda kohta. Teine TÄIESTI arusaamatu valik on Horfordi võtmine ja David Lee välja jätmine. ja mitte, et ma arvan et Josh Smith oleks pidanud saama, aga Smithil võib kyll imelik vaadata, et teda seal pole, aga horford on.
Idast Horford kohe kindlasti ei vääri seda kohta, tema asemele Lee.
Läänest D-Will ka eriti ei vääri, tema koha annaks kohe Billupsile
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Oskar8 »

kasutaja123 kirjutas:Kustkohast sa seda võtsid ?? NBA. com ütleb, et 7 PM ET avaldatakse alles. Ja eastis on ainult kuus mängijat sul, ilmselt saab Bosh ka.
Stern ütles
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kristo »

Oskar8 kirjutas:
kasutaja123 kirjutas:Kustkohast sa seda võtsid ?? NBA. com ütleb, et 7 PM ET avaldatakse alles. Ja eastis on ainult kuus mängijat sul, ilmselt saab Bosh ka.
Stern ütles
Puhusid niisama ajaviiteks temaga juttu? :lol:
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Oskar8 »

Kristo kirjutas:
Oskar8 kirjutas:
kasutaja123 kirjutas:Kustkohast sa seda võtsid ?? NBA. com ütleb, et 7 PM ET avaldatakse alles. Ja eastis on ainult kuus mängijat sul, ilmselt saab Bosh ka.
Stern ütles
Puhusid niisama ajaviiteks temaga juttu? :lol:
kle ja :D aga tegelt nba foorumites on heade ninadega vennad kes saavad kusagilt mingeid infosi.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

vaatasin ka üle pika aja orlando mängu. Viimati nägin neid jõulude ajal bostoni vastu ja siis nad olid väga kahvatud. Kuna Boston on mulle kõige ebasümpaatsem meeskond NBA-s. Ma lausa jõlestan neid. Põhjuseks nende egod ja üleolev suhtumine teistesse. Täna mängu alguses hakkas ka Pierce ei millestki Reddickiga õiendama. Paneks puuri selle ahvi :D Vabandust, aga nad tõesti ajavad närvi mind.

Mängust igastahes. Alguses jäi Orlando juba 16 punktiga taha ja tundus, et ongi läbi. Siis hakkasid aga Gortat, Howard ja Lewis mängima. Carter aga oli täielik ebaõnnestuja aind. Tänu nendele kolmele saadi mängu tagasi. Lõpus minut enne lõppu, kui Orlando oli ühega taga toodi Carter sisse. Mille pärast. Sai ta siis palli ja murdis sisse ning sai kulbi. Ok. Mängiti audist lahti ja anti uuesti talle pall. Siis ta kaotas selle ning Rondo viis Magicu 3 punktiga ette. Tänu Reddicki hullule kolmesele saadi viik kätte. See järel mängis lollisti ka nätsunärija Allen ning otsustas sama hullu kolmese peale panna. Õnneks läks mööda. Tänu Lewise läbimurdele tuli ka võit. Kena mäng Orlandol. Sisu neil on. Lauas oldi kõvasti üle ning Howard ja Gortat saatsid Celticu viskeid aina tribüünidele.

ps. Ma ei saa üldse aru miks Pierce valiti tähtede mängule. Smith on temast igastahes parem.

Nüüd Mavsi mängu vaatama. Loodame võitu.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

kohe hüüdnimi ka olemas :D jamesil :D

Veerand miljonit on Lebronile köömes! Äsja sõlmis ta lepingu McDonald’siga ehk lubage tutvustada- Lebronald McJames
Päris kerge trahv sellise karmi asja eest :D
Valus laks! LeBron sai veepudeli löömise eest veerand miljonilise trahvi!
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Soho kirjutas:kohe hüüdnimi ka olemas :D jamesil :D

Veerand miljonit on Lebronile köömes! Äsja sõlmis ta lepingu McDonald’siga ehk lubage tutvustada- Lebronald McJames
Päris kerge trahv sellise karmi asja eest :D
Valus laks! LeBron sai veepudeli löömise eest veerand miljonilise trahvi!
No kui ta selle rahva poole viskab siis on see trahv veel vähe antud
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

Täna öösetest mängudest jäi üks silma. Atlanta vs. Boston.
:clap: Hawks :clap: !
Hea rebimine käib Ida 2-4 koha vahel.Võiks lõpuni püsida :yahoo: .

Hawks ei petnud ootusi.100-91 jäi lõppseisuks.Hästi liitus mängu J.Grawford (Kanditaat tiitlile 6-mees.Hetkel minu silmis, samas hooaeg veel pikk.)
Kokkuvõte mängust
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Jamesi Block-Party oli kergelt öeldes võimas!

Täna Magic-Hawks võib päris põnev tulla. Hoian Hawksile pöialt. :)
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas kasutaja123 »

Magic võitis, Dwightilt hiilgemäng- 31p, 19lp.
Andre Miller viskas 52 punkti !!
Darren Collison 18ast !!

Oli päris ilus õhtu :P
Kasutaja avatar
ring4t3hKING
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 06 Jaan 2010, 18:29

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas ring4t3hKING »

ps. Ma ei saa üldse aru miks Pierce valiti tähtede mängule. Smith on temast igastahes parem.

Nõustun 100%. Pierce on 1 jubedamaid mängijaid nbas. Üldse paneb all-star reservide nimetamine mind imestama. Kas tõesti on vaja nii Pauli kui ka Williamsit Nashile toeks. Kuigi ka D-Wil on asjalik mängija, on Paul selgelt parem ja 3 superstaar pg-d on selgelt liiast. Samuti panevad pierce ja rondo ja eriti horford ülimalt imestama mind. Ja asjaolu, et läänes pole ühtegi puhast tsentrit. Kõik on sellised vahepealsed. Howardiga saab neil lõbus olema.
Huvitav on ka see kuidas New olraensil nende pg-didega ikka veab. Paul väljas ja kohe uus ja hea rookie asemele. Loodan, et Collison nüüd NOHis vaikselt varjusurma ei sure vaid ikka mängu saab.
Rakvere spordihalli sees, täna õhtul rahvas keeb.
Mängivad nad täie jõuga, Andres Sõber aitab nõuga.
Kaitses ühtne müür on ees, ründes pall on korvi sees.
Ai- ta- tirallallaa Ta-ta, ta-ta, tar-vas!
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Genuin »

ring4t3hKING kirjutas:
ps. Ma ei saa üldse aru miks Pierce valiti tähtede mängule. Smith on temast igastahes parem.

Nõustun 100%. Pierce on 1 jubedamaid mängijaid nbas. Üldse paneb all-star reservide nimetamine mind imestama. Kas tõesti on vaja nii Pauli kui ka Williamsit Nashile toeks. Kuigi ka D-Wil on asjalik mängija, on Paul selgelt parem ja 3 superstaar pg-d on selgelt liiast. Samuti panevad pierce ja rondo ja eriti horford ülimalt imestama mind. Ja asjaolu, et läänes pole ühtegi puhast tsentrit. Kõik on sellised vahepealsed. Howardiga saab neil lõbus olema.
Josh Smith on kõvasti lahedam mängija, kui Pierce, aga mitte parem. Pigem tekitab kahtlusi Horfordi meeskonda valimine, oleks võinud David Lee'le võimaluse anda.

Deron Williams on kindlasti õige valik, ega paremat mängijat polnud kuskilt võtta. Ja see, et ta PG on, tuleb all-star mängule ainult kasuks. Parem 3 head PG-d, kui 3 isetsejat. Kui Gasoli valimine välja jätta, on Läänes päris korralik punt kokku saadud.
Vasta