Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas brendokas »

Minu nägemus koondisest:
C: Talts, Toome
PF: Kangur, Keerles
SF: Vene, Pokla
SG: Arbet, Veideman, G.Dorbek
PG: T.Sokk, S.Sokk, Raap
Kasutaja avatar
Tegumood
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 06 Jaan 2010, 00:27

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Tegumood »

Genuin kirjutas: C: Talts, Allingu, Toome
PF: Kangur, Keerles
SF: Eichfuss, Doronin
SG: Vene, Arbet, Veideman
PG: Tanel Sokk, Timmu Sokk
Võtsid mu peaaegu sõnatuks. Sellist koosseisu näeksin ka mina Eesti koondises. Kuid Arbeti asemel kutsuksin Teini tagasi, sest koondis vajab tahaliini rahulikku veterani, kes suudab vahel mängu juhtida (Sokk on näidanud, et kohati ta sellega hakkama ei saa). Ja ei Vene ega Arbet pole palli liigutajad.
Pilt

"maakas lõpetaks oma maanaljad ära ka kui te seda ignoreeriks lihtsalt." Oskar8
"Õppimine on korvpallimängu kõrval ka üks tilulilutamine" Peep Pahv
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Patrioot »

Mina ei saa aru, mis nelja aasta plaanist see Sokk räägib? Kavatseb MM-le pääseda või nelja aasta pärast alles mudaliigast välja ronida?
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas mavs »

Kuulge olgem ausad: Arbet on ikka täiesti lootusetu vend. Teda koondisesse küll pole vaja, et ta airballe viskaks. Pigem Leppik, kellel on palju parem vise. Tal puudub enesekindlus millegi pärast ainult.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Karl »

Kui leppik Arbeti asemel koondisesse võetakse söön ma oma mütsi ära.
Siukest pudrunäppu ei ole meile vaja.
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Eepica »

sokk tahab noori kasvatada koondise jaoks ja siis muda liigast minema . me ei lähe võitma vaid noortega tööd tegema see on eesmärk mitte võita
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Egert »

mavs kirjutas:Kuulge olgem ausad: Arbet on ikka täiesti lootusetu vend. Teda koondisesse küll pole vaja, et ta airballe viskaks. Pigem Leppik, kellel on palju parem vise. Tal puudub enesekindlus millegi pärast ainult.
Sa oled puuga pähe saanud või?
Kasutaja avatar
Tegumood
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 06 Jaan 2010, 00:27

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Tegumood »

Patrioot kirjutas:Mina ei saa aru, mis nelja aasta plaanist see Sokk räägib? Kavatseb MM-le pääseda või nelja aasta pärast alles mudaliigast välja ronida?
See neliaastaku plaan on mõeldud mudaliigast väljaronimiseks. Mulle on kõrva jäänud, et Sokk ei usu sealt kohest pääsemist.

Ja iseasi kui väga sealt üldse välja tahetakse saada. Jaan Martinson tõi suurepärase näite: kui käsipallikoondis jäi EM-ilt välja, olid kõik väga vihased ja kuraasi täis saavutada see järgmine kord, samas, kui korvpalli koondis langes mudaliigasse, hakkasid kõik ükshaaval vabandusi tooma, isegi mudaliigat ei tohtinud niimoodi kutsuda, kuna seal mängivad vägagi väärt tiimid. Nad olid leppinud, et Eesti sinna kuulub ja kõrgemad eesmärgid puudusid.
Pilt

"maakas lõpetaks oma maanaljad ära ka kui te seda ignoreeriks lihtsalt." Oskar8
"Õppimine on korvpallimängu kõrval ka üks tilulilutamine" Peep Pahv
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kivipallur »

Patrioot kirjutas:Mina ei saa aru, mis nelja aasta plaanist see Sokk räägib? Kavatseb MM-le pääseda või nelja aasta pärast alles mudaliigast välja ronida?
Sellest ,et nelja aasta pärast peaks meil olema meeskond ,kes oleks konkurentsivõimeline ka A divisjonis.
Pilt
Kasutaja avatar
Tegumood
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 06 Jaan 2010, 00:27

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Tegumood »

Egert kirjutas:
mavs kirjutas:Kuulge olgem ausad: Arbet on ikka täiesti lootusetu vend. Teda koondisesse küll pole vaja, et ta airballe viskaks. Pigem Leppik, kellel on palju parem vise. Tal puudub enesekindlus millegi pärast ainult.
Sa oled puuga pähe saanud või?
Puuga kõigest niipalju vasta pääd saanud, et pakkus Leppikut asenduseks. Käsi on tal tõesti hea, kuid ta tapab selle oma puuduva enesekindlusega. Pigem mõni tagamees TTÜ-st. Kuid eelkõige eelistan Teini.
Pilt

"maakas lõpetaks oma maanaljad ära ka kui te seda ignoreeriks lihtsalt." Oskar8
"Õppimine on korvpallimängu kõrval ka üks tilulilutamine" Peep Pahv
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Patrioot »

Kivipallur kirjutas:
Patrioot kirjutas:Mina ei saa aru, mis nelja aasta plaanist see Sokk räägib? Kavatseb MM-le pääseda või nelja aasta pärast alles mudaliigast välja ronida?
Sellest ,et nelja aasta pärast peaks meil olema meeskond ,kes oleks konkurentsivõimeline ka A divisjonis.
Nelja aasta pärast on kangurid, taltsid, keerlesed ja arbetid juba 30+ aastased.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Genuin »

Egert kirjutas:
mavs kirjutas:Kuulge olgem ausad: Arbet on ikka täiesti lootusetu vend. Teda koondisesse küll pole vaja, et ta airballe viskaks. Pigem Leppik, kellel on palju parem vise. Tal puudub enesekindlus millegi pärast ainult.
Sa oled puuga pähe saanud või?
Arbet on lootusetu, kuid Leppik veel lootusetum. Isiklikult näen Arbetile kohta koondise pingil, Leppik võib suvel pigem õllet libistada.
Kasutaja avatar
ring4t3hKING
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 06 Jaan 2010, 18:29

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas ring4t3hKING »

Tegumood kirjutas:
Egert kirjutas:
mavs kirjutas:Kuulge olgem ausad: Arbet on ikka täiesti lootusetu vend. Teda koondisesse küll pole vaja, et ta airballe viskaks. Pigem Leppik, kellel on palju parem vise. Tal puudub enesekindlus millegi pärast ainult.
Sa oled puuga pähe saanud või?
Puuga kõigest niipalju vasta pääd saanud, et pakkus Leppikut asenduseks. Käsi on tal tõesti hea, kuid ta tapab selle oma puuduva enesekindlusega. Pigem mõni tagamees TTÜ-st. Kuid eelkõige eelistan Teini.
Tein on vana juba, ei taha isegi peale visata, lihtsalt purjetab korvi alt läbi. Ilmselt selle pärast Sokk teda ei tahagi. Leppik vbolla isegi shooteriks sobiks, mingiaeg oli ta rocki parim snaiper kui ma ei eksi.
Rakvere spordihalli sees, täna õhtul rahvas keeb.
Mängivad nad täie jõuga, Andres Sõber aitab nõuga.
Kaitses ühtne müür on ees, ründes pall on korvi sees.
Ai- ta- tirallallaa Ta-ta, ta-ta, tar-vas!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

Patrioot kirjutas:
Kivipallur kirjutas:
Patrioot kirjutas:Mina ei saa aru, mis nelja aasta plaanist see Sokk räägib? Kavatseb MM-le pääseda või nelja aasta pärast alles mudaliigast välja ronida?
Sellest ,et nelja aasta pärast peaks meil olema meeskond ,kes oleks konkurentsivõimeline ka A divisjonis.
Nelja aasta pärast on kangurid, taltsid, keerlesed ja arbetid juba 30+ aastased.
Noorte kutsumine koondiselaagrisse oleks veel arusaadav, kui tahetakse ringi laiendada, aga koondisekutse tuleks siiski välja teenida. Noortel on võimalus end kõigepealt klubides näidata ja mõned nagu Vene või Veideman on seda ka teinud.

Aga ma panen nüüd võrdluseks välja veel ka oma koondise, eks näis.
C/PF: Talts, Toome
PF: Kangur, Hallik
SF: Keerles, Vene, Eichfuss
SG: Arbet, Saage, Veideman, (Tein)
PG: T.Sokk, S.Sokk, (Kriisa)
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas kalevcramo »

trennidesse nad võiksid algul Raap-i ka pärnust kutsuda. Lihtsalt et teda treenida tuleviku mõttes.
Vasta