Noored

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ma ei tea kas sihuke teema veel on siin, aga vist mitte..

räägiks siis natuke sellisest uuest põlvkonnast. Eelkõige on Eesti liigas mu arust hetkel 2 väga head noort mängijat, kes võiksid Kalevis juba lähiajal läbi lüüa - Joosep Pokla ja Sten T. Sokk.

Sokk mängib mängujuhina tõesti väga hästi Triobet/dalkia meeskonnas ning areneb isa käe all järk-järgult. Vaid 181. cm pikkune mängujuht peab ise enda nõrgimateks külgedeks kiirust ning loomulikult kasvu, mis loodetavasti peaks siiski veel mõne cm võrra tõusma. 18-aastane Sokk võiks minu arust juba tuleval hooajal Kalevis mängida, on ta ju mängujhina end heast küljest näidanud ning arvestades seda, et meil just peale Tanel Soku häid mängujuhte pole, oleks hea, kui ta Kalevisse tuleks.

Pokla mängib siis BC Piritas. Tema paarist heast etteastest olin juba varem kuulnud, aga see et ta 28 punktiga Pirita Rocki üle võidule tüüris oli küll kangelastegu. 21-aastane viskav tagamängija tabas kolmeseid 4/5 mängus Tartu vastu ning arvestades seda, et just sellisest heast viskajast tunneme me hetkel puudust, oleks super kui saaks ka Pokla endale lähiajal, no nii järgmiseks hooajaks. Pikkust on tal ka niimoodi tagamehe kohta suht hästi - 195 cm, seega võib ta ka lauavõitluses suhteliselt hea olla.

Muidugi on noori lootustandvaid mängijaid Eestis veelgi, eelkõige loodan ma nendele uuepõlvkonna tegijatele, koos Soku ja Poklaga kindlasti Zalgirises mängiv Siim S. Vene, Timo Eichfuss Rakverest, Tanel Kurbas Triobetist ning veidi kogenumatest Gert Dorbek kah Triobetist. Muidugi ka TTÜ V. Veski.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Timmul ei ole mõtet kohe kindlasti Kalevisse tulla, ta areng peatub sest ta jääb pingile!
See on lihtsalt minu arvamus aga ka näiteks Tanel tuli liiga kiiresti Kalevisse!
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

Tanel saab korralikult mängida ju. Saab mängida Ulebit ja värki, mujal ei saaks ju;)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

No aga mitmes hooaeg see tal Kalevis on ?
Sellest hooajast saab alles normaalselt mängida.
Jörx

Postitus Postitas Jörx »

Vastupidi ju , Tanel Sokk saab väga vähe mänguaega ju. Põhi mängujuht on Kriisa ja siis tuleb parmer ja kuna parmer mängib tihti 30 minuti kanti siis tanel soku mänguaeg on umbes 5 minta mängukohta.
helen1
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 01 Okt 2007, 18:18

Postitus Postitas helen1 »

Sten-Timmu Sokk on minu meelest küll üks parimaid.Eilsel Riia Baronsi ja Kalev Cramo mänguülekandel isegi Andres Sõber kiitis,et üks parimaid mängujuhte Eestis.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

minumeelest on pokla praegu sama hea kui arbet Nybiti päevil... ehk oleks loogiline kui järgmine hooaeg ta kalevisse toodaks.
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

Usun, et Pokla ryndeskillid on Arbeti omadest paremad, kuid kaitsemäng annaks soovida.
BC Kalev/Cramo
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Ei see ikka nüüd vähe ülepakutud minu arust vast siiski Arbet veel ründes ka Poklast parem.
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

gasol2 kirjutas:Ei see ikka nüüd vähe ülepakutud minu arust vast siiski Arbet veel ründes ka Poklast parem.
Oled näinud Poklat mängimas?
BC Kalev/Cramo
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

pokla ikka alati pirita eest hästi mäninud... pluss on lauas korralik ja ei ole yldse mitte isetseja.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

No ausalt õeldes ei ole ,aga ma lihtalt arvan ,et Pokla hinnatakse praegu veits üle. See lihtsalt minua arvamus nii ,et pole mõtted siin kohe mõlisema hakata.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

tegelikult ega ma temast palju lugu ei pidanud, aga olgem ausad- 28p Tartu vastu on ikka kõva näitaja..tulev hooaeg võiks kohe kindlasti kalevi tuua. Muide, kuskilt temast pilti saaks?`:D Ma pole kunagi näinudki mihuke vend välja näeb..
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Pokla on kyll hia ,aga Piritas saab ta väga palju mänguaega ja mäng käibki sisuliselt tema piale...see et ta arbetist paremate ryndeoskustega on,pole kindlasti tõsi.Aga kalevisse võiks ta kyll lähiajal tulla.Kuigi mina eelistaksin Gert Dorbekut.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

jah sama tahtsin just öelda, et tema peale mängiakse, kui kalevi ainuke täht oleks arbet, siis mängitaks ainult tema peale ja arvan, et ta teeks kah 30ppg
Vasta