Viljar Veski

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas vaim564 »

Ma siit praegu lugesingi välja, et keegi ei kavatsegi Veski puhul veel käsi üles tõsta - sellest ka see B-koondise ja sobivama klubi jutt. Veski puhul on just oluline see, et ta saaks rohkem mänguaega ja tõstaks mängukindlust, mitte selles, et ta on laisk ja ei viitsi trenni teha - nii olen mina vähemasti asjadest aru saanud. BC Kalev, kellelt oodatakse igas mängus võitu, ei saa talle niipalju mänguaega võimaldada kui ta vajaks - põhjuseid võite ka siit kommentaariumist lugeda nii, et tapab. Seega sobivamad variandid Veski jaoks oleksid ntx Tarvas või TTÜ, teoreetiliselt muidugi ka K-Kalev, aga sellesse meeskonda on mul paraku veel vähem usku kui Veskisse.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas vabakutseline »

Minagi olen aru saanud, et keegi pole tema osas veel alla andnud. Seda näitab ka see, et midagi on suudetud treeningutel viimasel ajal teha. Võtame või viimase mängu Kuremaaga. Varem suutis ta võtta 1-2lp mängus(isegi Kuremaa vastu), kui viimane mäng suutis ta juba 6lp hankida ja ka punkte tuua. Nüüd kui keegi tahab öelda, et Kuremaal ei olnud korralikku pikka, et mis viga siis lp hankida, kuid Valgal oli korralik pikk olemas ja sealgi võttis ta 5min jooksul 3lp. Mingit edasiminekut näen mina siin küll.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas Egert »

vabakutseline kirjutas:Minagi olen aru saanud, et keegi pole tema osas veel alla andnud. Seda näitab ka see, et midagi on suudetud treeningutel viimasel ajal teha. Võtame või viimase mängu Kuremaaga. Varem suutis ta võtta 1-2lp mängus(isegi Kuremaa vastu), kui viimane mäng suutis ta juba 6lp hankida ja ka punkte tuua. Nüüd kui keegi tahab öelda, et Kuremaal ei olnud korralikku pikka, et mis viga siis lp hankida, kuid Valgal oli korralik pikk olemas ja sealgi võttis ta 5min jooksul 3lp. Mingit edasiminekut näen mina siin küll.
Ma loodan et sa oled teda ise ka kunagi mängimas näinud oma silmaga. Kaitses on nagu peata kana ja loobib kohe sekundiga palli käes ära kui puudutada saab palli.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas vabakutseline »

Egert kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Minagi olen aru saanud, et keegi pole tema osas veel alla andnud. Seda näitab ka see, et midagi on suudetud treeningutel viimasel ajal teha. Võtame või viimase mängu Kuremaaga. Varem suutis ta võtta 1-2lp mängus(isegi Kuremaa vastu), kui viimane mäng suutis ta juba 6lp hankida ja ka punkte tuua. Nüüd kui keegi tahab öelda, et Kuremaal ei olnud korralikku pikka, et mis viga siis lp hankida, kuid Valgal oli korralik pikk olemas ja sealgi võttis ta 5min jooksul 3lp. Mingit edasiminekut näen mina siin küll.
Ma loodan et sa oled teda ise ka kunagi mängimas näinud oma silmaga. Kaitses on nagu peata kana ja loobib kohe sekundiga palli käes ära kui puudutada saab palli.
Kui sa tähele panid siis ma rääkisin praegu laupallides. See on juba hooaja algusest teada, et kaitses ei ole ta just kõige parem.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas Egert »

vabakutseline kirjutas:
Egert kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Minagi olen aru saanud, et keegi pole tema osas veel alla andnud. Seda näitab ka see, et midagi on suudetud treeningutel viimasel ajal teha. Võtame või viimase mängu Kuremaaga. Varem suutis ta võtta 1-2lp mängus(isegi Kuremaa vastu), kui viimane mäng suutis ta juba 6lp hankida ja ka punkte tuua. Nüüd kui keegi tahab öelda, et Kuremaal ei olnud korralikku pikka, et mis viga siis lp hankida, kuid Valgal oli korralik pikk olemas ja sealgi võttis ta 5min jooksul 3lp. Mingit edasiminekut näen mina siin küll.
Ma loodan et sa oled teda ise ka kunagi mängimas näinud oma silmaga. Kaitses on nagu peata kana ja loobib kohe sekundiga palli käes ära kui puudutada saab palli.
Kui sa tähele panid siis ma rääkisin praegu laupallides. See on juba hooaja algusest teada, et kaitses ei ole ta just kõige parem.
Minu arust ei ole väga raske võtta lauapalli kui sa seisad korvi all ja see kukub sulle sülle.
Ise ta selleks midagi ei tee küll, et lauapalle saada.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas vabakutseline »

Lihtsalt korvi all seistes on raske lauapalle hankida, ega ta seal korvi all üksinda ei ole. Kui sul on Valga poolel 218cm pikkune Rinkevicius vastas siis ma küll aru ei saa kuidas on võimalik korvi all seistes 3lp hankida. MÕTLE ka ennem natuke kui kirjutad.
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas Sigmar »

vabakutseline kirjutas:Minagi olen aru saanud, et keegi pole tema osas veel alla andnud. Seda näitab ka see, et midagi on suudetud treeningutel viimasel ajal teha. Võtame või viimase mängu Kuremaaga. Varem suutis ta võtta 1-2lp mängus(isegi Kuremaa vastu), kui viimane mäng suutis ta juba 6lp hankida ja ka punkte tuua. Nüüd kui keegi tahab öelda, et Kuremaal ei olnud korralikku pikka, et mis viga siis lp hankida, kuid Valgal oli korralik pikk olemas ja sealgi võttis ta 5min jooksul 3lp. Mingit edasiminekut näen mina siin küll.
Arvesta sellega ,et Kuremaa pikim vend on 200-203 cm pikk , niiet ta on veski juures nublu.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas Egert »

vabakutseline kirjutas:Lihtsalt korvi all seistes on raske lauapalle hankida, ega ta seal korvi all üksinda ei ole. Kui sul on Valga poolel 218cm pikkune Rinkevicius vastas siis ma küll aru ei saa kuidas on võimalik korvi all seistes 3lp hankida. MÕTLE ka ennem natuke kui kirjutad.
Mis sa sellest kuradi Valga mängust jahud, kus ta 3 lauda sai? :D
Ega selle järgi siis mees hea ei ole, kui võtab Valga vastu 3lp.
Aga ega sinuga pole mõtet vaielda, sa Veski suur iidol, nagu ma olen aru saanud.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas zero0 »

Veskil on palju saavutusi ette näidata - näiteks 9 punkti Makedoonia vastu, nagu keegi armastas siin vanasti välja tuua Veskit kaitstes. :D
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas spartaklane »

Tiit Sokk ju ütles ka Basketis ,et Veski mängib vales võistkonas ,nii ,et millest siin üldse jahuda ,ma ei saa aru.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas Asjaajaja »

Mina läheksin isegi nii kaugele ja ütleksin, et Veski mängib valet mängu.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas kalevcramo »

võrgus hakkab ka vastast kartma ja pudistab.
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas Eepica »

ta peaks hakkama kabetajaks nupud vist eest ära ei jookse irw
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas TDK »

Oma nime mees igal juhul väärib, kui ta korvi all seisab ja käed kiiresti liikuma paneb siis ta ongi nagu Vilja(r) Veski :)
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas Go Cramo! »

TDK kirjutas:Oma nime mees igal juhul väärib, kui ta korvi all seisab ja käed kiiresti liikuma paneb
Kas keegi meist seda ka kunagi näeb kui see mees midagi kiiresti teeb? :lol:
Vasta