Balti liiga 2009/2010

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Eepica »

hetkel on seis selline et rytast ei võida vist keegi aga teiste vahel võib võita hea päeva puhul ükskõik keda. seega lõpp läheb huvitavaks
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas vabakutseline »

julki kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:
Johnsonit enam ju ei ole, ega?
Eeldadavalt on mees läind jah,aga ma siiski loodan et äkki ta on veel meeskonnas ning teeb homme oma lahkumismängu Vefi vastu :D
Mina seda eriti ei loodaks. Kui ta juba ennem ei viitsinud mängida ja ainult lonkis siis mis peaks ta VEF'i vastu mängima panema.
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Eepica »

vabakutseline kirjutas:
julki kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:
Johnsonit enam ju ei ole, ega?
Eeldadavalt on mees läind jah,aga ma siiski loodan et äkki ta on veel meeskonnas ning teeb homme oma lahkumismängu Vefi vastu :D
Mina seda eriti ei loodaks. Kui ta juba ennem ei viitsinud mängida ja ainult lonkis siis mis peaks ta VEF'i vastu mängima panema.
ikka veski:) lammutab homme
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas zero0 »

Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Genuin »

Hehee, päris kena dunk Timolt.

Ja tegelikult ka, ehk oleks õigem Timo algkoosseisu panna. Samas juhul kui ta saab 25+ minutit mängida, võib ju ta ka 6th man ka olla. Igatahes Doroninil pole talle hetkel mitte midagi vastu panna.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas converse »

kui timo nii jätkab kui kolm viimast mängu, siis on ta juba järgmine aasta eestist väljas
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas greystone »

Huvitav et Eestis alati just ääremängijad kõvad tulevad. :) Timo tugev täiendus edaspidi koondisele ilmselt. Aga tõesti, kus on kiired, kus on pikad?
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas plix18 »

converse kirjutas:kui timo nii jätkab kui kolm viimast mängu, siis on ta juba järgmine aasta eestist väljas
Ma loodan et järgmine aasta veel mitte! :lol:
See oleks Rockile liiga valus laks kui korraga läheksid nii Morrison,Talts kui ka Eichfuss!
Kas keegi teab kas Eichfussil on järgmiseks aastaks ka Rockiga leping?
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas julki »

Mis suur laks see Rockile siis oleks ?
Kalevist lahkusid ju ka enamus põhijõud eelmisel aastal aga täitsa normaalselt saadakse hakkama.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas kasutaja123 »

plix18 kirjutas:
converse kirjutas:kui timo nii jätkab kui kolm viimast mängu, siis on ta juba järgmine aasta eestist väljas
Ma loodan et järgmine aasta veel mitte! :lol:
See oleks Rockile liiga valus laks kui korraga läheksid nii Morrison,Talts kui ka Eichfuss!
Kas keegi teab kas Eichfussil on järgmiseks aastaks ka Rockiga leping?
Annaks jumal, et ei oleks. Andekaid noormängijaid tuleks võimalikult tõhusalt Rockist eemale hoida. :wink:
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Egert »

Ühest ma ikka aru ei saa, miks see Visnar Eicfussi ei julge panna algviisikusse. Doroninist on hetkel Eicfuss igal juhul suurem jõud.
vaatleja
Kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 16 Sept 2009, 12:48

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas vaatleja »

Egert kirjutas:Ühest ma ikka aru ei saa, miks see Visnar Eicfussi ei julge panna algviisikusse. Doroninist on hetkel Eicfuss igal juhul suurem jõud.
Sellepärast et Timo on külma kõhuga vend ja tal pole vahet kas alustada viisikus või tulla esimese mehena vahetusest, omad punktid viskab ikka ära. Aga Doronini egole ei pruugi hästi mõjuda kui alguses väljakule ei saa, vana põdeja nagu ta on. Samas tema punktid ka olulised. Nii et selline psühholoogiline värk, järelikult Visna arvab et nii on meeskonnale parem
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas plix18 »

julki kirjutas:Mis suur laks see Rockile siis oleks ?
Kalevist lahkusid ju ka enamus põhijõud eelmisel aastal aga täitsa normaalselt saadakse hakkama.
Ma ei öelnud "suur laks" ma ütlesin "valus laks" !
Ma usun et kuidagi saadakse ikka hakkama!
Sul on normaalselt hakkama saamisest küll huvitav arusaam!
Ühest ma ikka aru ei saa, miks see Visnar Eicfussi ei julge panna algviisikusse. Doroninist on hetkel Eicfuss igal juhul suurem jõud.
Kui mäng toimib nii et Doronin on algviisikus ja Eichfuss tuleb vahetusest siis milleks seda muutma hakata?
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas julki »

plix18 kirjutas: Sul on normaalselt hakkama saamisest küll huvitav arusaam!
Mis ma valesti siis ütlesin.Minuarust küll saadakse täitsa normaalselthakkama.BBlis on playoffi koht silmapiiril ja ega KMLis on ka kõik võimalused tiitel võtta.Või on need hetke kohad siis nii sitad ning meeskonnal läheb ikka väga sitasti ?
Kasutaja avatar
Tegumood
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 06 Jaan 2010, 00:27

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Tegumood »

Tore mäng oli, tore, et Rocki pink on nii pikk, et kui Talts teeb kiiresti lollid vead ära, siis on olemas mehed, kes tekkinud tühimiku täita suudavad.
Loodame, et Rockil on nüüd lõpuks tekkinud nn. go-to guy, kes suudab vajalikel hetkedel skoori teha. Nagu ma olen juba varasemates kirjatükkides märkinud, siis Timole tuleb mänguaega anda, loodame, et nüüd on ta selle lõplikult välja teeninud.
Oma eelnevates kirjutistes olen ka märkinud, et Todd pole suurem asi mängumees. Kuid viimastes mängudes on ta teinud ka mängumehe liigutusi, ei tahaks nüüd midagi ära sõnuda. :?

Ja see Timo dünk oli täitsa korralik, lausa nii korralik, et ma suutsin oma mugavast tugitoolist püsti tõusta ja karjuma hakata. Aga mängu jooksul tegi ta ühe esmaklassiliselt kauni liigutuse veel - 360 layup. See nägi välja umbes selline:

Lõpetuseks, Cramolased, tehke järele!
Pilt

"maakas lõpetaks oma maanaljad ära ka kui te seda ignoreeriks lihtsalt." Oskar8
"Õppimine on korvpallimängu kõrval ka üks tilulilutamine" Peep Pahv
Suletud