Noored

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

a ei mängita ju... ma olen kõikdiel pirita mängudel mis pirital olnud ja sharpi peale mängitakse ikka enamuses...
Poklal lihtsalt viskab vabalt ja ka mitte vabalt ära ja kui palli saab siis teeb kohe äkkilise liigutuse ja oskab ilusti tagasi hyppelt lauapõrkest visata. Vabalt paneb alati kolmese ära... steale teeb ja surub ikak alt yles... Blockib ka viskeid ja võtab lauda... väga hea mängu mees ikkagi...
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Pokla ja G.Dorbek peaksid BBL Elite divisionis mängima sel hooajal, siis saaks järeldada kui head nad ka tipptasemel mängides on. Vaadake Dorbeku statistikat Challenge Cupil, ta ju domineerib seal. Oleks Triobeti korvialune paremini komplekteeritud ning vähe rohkem ka kogemusi tagaliinis, siis võiks nad küll seal parimatele kohtadele mängida.
Selge on see, et valik SG/SF positsioonidele on järgmisteks hooaegadeks küll täiesti rahuldav: Pokla, G.Dorbek ja veidi nooremad Kurbas, Pilk ja miks mitte ka Eichfuss. Ja valikut ongi vaja, sest kes teab kas Kangur ja Arbet järgmisel hooajal enam Eesti klubis mängivad.
Las Sten-Timmu Sokk mängib selle hooaja lõpuni ning suvel ka U-20 turniiri ära, eks siis ole näha kas ta on valmis Kalevisse tulema. Vabalt võib ju olla, et ka mõni välismaa tippklubi hakkab temast huvituma.
Siim-Sander Vene võiks ikka hetkel Leedus olla ning paari miks mitte isegi aasta pärast Zalgirise esindusse pääseda. Muideks kaks Leedu poissi kutsuti juba esindusmeeskonda, ühel sünniaastaks 1989 ja teisel 1990.
SMF
Kasutaja
Postitusi: 66
Liitunud: 25 Nov 2006, 16:26
Asukoht: Keila

Postitus Postitas SMF »

Jörx kirjutas:Vastupidi ju , Tanel Sokk saab väga vähe mänguaega ju. Põhi mängujuht on Kriisa ja siis tuleb parmer ja kuna parmer mängib tihti 30 minuti kanti siis tanel soku mänguaeg on umbes 5 minta mängukohta.
Põhi mängujuht on Parmer, Kriisa on yltsegi SG ja howard, sokk on vahetused
korvpall on võrratu
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

SMF kirjutas:
Jörx kirjutas:Vastupidi ju , Tanel Sokk saab väga vähe mänguaega ju. Põhi mängujuht on Kriisa ja siis tuleb parmer ja kuna parmer mängib tihti 30 minuti kanti siis tanel soku mänguaeg on umbes 5 minta mängukohta.
Põhi mängujuht on Parmer, Kriisa on yltsegi SG ja howard, sokk on vahetused
Noh Kriisa pidi hooaja alguses Sg olema aga noh nagu sa ehk ise märgnad oled on Parmeri ja Sokukehvad esitused ta viimasel ajal meie põhimängujuhiks lykkand.
SMF
Kasutaja
Postitusi: 66
Liitunud: 25 Nov 2006, 16:26
Asukoht: Keila

Postitus Postitas SMF »

seda kyll jah et Kriisa viimasel ajal on jah PG aga mudu ikkagi SG ja Parmer põhi
korvpall on võrratu
Mirko

Postitus Postitas Mirko »

Eks Pokla tasemest on parem ülevaade 22.dets õhtul, pärast mängu Kaleviga. Kui Kalevi vastu suudab samuti 15+ skoori teha, siis tuleb tunnistada,et tegemist on väga hea mängijaga. Silmas tasub pidada ka 7. dets mängu Triobetiga, ehk siis näeme, mis teeb Pokla võistkonna vastu, kes harrastab tugevat kaitsemängu.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ma arvan, et pokla teeb kalevi vastu mingi 20p
vahvik

Postitus Postitas vahvik »

Ega siis ainult punktid ei näita mehe taset...
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

See on selge, et Pokla on tasemega noor talent, iseküsimus on aga see kuidas ta suudab tasemega klubis teiste tasemega klubide vastu esineda. Hea võrdlusmomendi võiks tuua suvi Eesti koondises, julgen väita, et SF/SG kohtadel võiks ta vabalt ka miks mitte normaalselt mänguaega saada.
Koondis:
C-Müürsepp, Allingu
PF-Kangur, Talts, ?
SF-Arbet, POKLA,
SG- Tein?, DORBEK
PG-Sokk, Leppik, Kriisa?

Minu arust oleks aeg Kullamäe ja Kikerpilli teenetest loobuda, mõlemad olid tagasihoidlikud eelmisel suvel. Ja kui on olemas korralikud noored, siis ei näe küll põhjust miks Kullamäed enam kutsuda, Kikerpill võib ju laagrisse tulla aga lõppvalikusse mina igatahes teda enam ei jätaks. Teini ja Kriisa parim enne hakkab ka mööda saama.
tont

Postitus Postitas tont »

njah, minu arvates oleks Tein igaljuhul vajalik mees koondises ja mängida võiks ikka veel.
kui ta end kokku võtab, siis võib palju pahandust vastasvõistkonnale teha
Mirko

Postitus Postitas Mirko »

no Kiksi välja jätta kuna suvel ei olnd tunnetust sees on lollus. Vaadake teda praegu: oma meeskonna üks liidritest. Kuid Dorbeku jõulist koondisse murdmist tahaks küll näha, sest ega 85 nüüd väga noor enam polegi. Kui Pokla jätkab selliste esituste pakkumist, siis võib teda katsetada koondises küll.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

tont kirjutas:njah, minu arvates oleks Tein igaljuhul vajalik mees koondises ja mängida võiks ikka veel.
kui ta end kokku võtab, siis võib palju pahandust vastasvõistkonnale teha
Õnnetuseks pole ta aga näidanud selliseid esitusi ning Eesti korvpalli üldsus ootab juba oma 5-7 head aastat, et see mees ennast kokku võtaks. Ei taha küll halvasti öelda, sest olen isegi Teinilt suuri tegusid oodanud aga kui ikka ambitsiooni ei ole, siis pole midagi teha.
Kikerpill on muutunud puhtalt viskajaks ning vaevalt aasta Poolas teda selles vallas kuidagi muudab. Koondises on viskajaid ning töömehi vaja kuid isiklikult eelistan küll mitmekülgseid Poklat ja Doroninit selles positsioonis.
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

Selles suhtes oleks võibolla jah õige praegu kui niikuiniii juba see põlvkondade vahetus on koondises tuua mõned noored juurde. Sten-Timmut võiks ka kusjuures proovida mõne nõrgema vastase vastu. Usun et ta saab hästi hakkama....
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Njh ilmselt kanditaadid umbes niisugused
C-Allingu/Veski/Ärmpalu/Makke
PF-Kangur/Keerles/Viiask/Talts
SF-Doronin/Arbet/Kikerpill
SG-Arbet/Tein/Pokla/Dorbek
PG-T.Sokk/S.T.Sokk/Kriisa/Leppik

Noh C pos jääb küll liiga nõrgaks loodame ,et äkki Mürka tuleb ikkagi koondist aitama ,aga eks näeme. Vb praegu unustasin ka kellegi.
Viimati muutis gasol2, 27 Nov 2007, 20:48, muudetud 1 kord kokku.
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

gasol2 kirjutas:Njh ilmselt kanditaadid umbes niisugused
C-Allingu/Veski/Ärmpalu/Makke
PF-Kangur/Keerles/Viiask/
SF-Doronin/Arbet/Kikerpill
SG-Arbet/Tein/Pokla/Dorbek
PG-T.Sokk/S.T.Sokk/Kriisa/Leppik

Noh C pos jääb küll liiga nõrgaks loodame ,et äkki Mürka tuleb ikkagi koondist aitama ,aga eks näeme. Vb praegu unustasin ka kellegi.
Taltsi sa oled välja jätnud ma arvan küll ,et väga vajalik mees koondisele.
Lootus sureb viimasena!
Vasta