Kalevi kohtumised KMLis

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Soho »

owensi tänane saak siis 21 min. 8 punni 6 lauda 4 kulpi 2 pallikaotust
vabakad 4/2
vb tõesti tuleks rohkem mänguaega anda saab soojaks joosta siis hakkab ehk minema ka.. muidu 2 minti seal platsil ka midagi teha ei jõua, kui vaevalt korra saad üldse palli puutuda...
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas spartaklane »

huvitav ,miks pandi meile kirja ainult üks võit tänase mängu eest oleksime pidanud ju juurde saama kaks võitu ,kuna mängisime Pärnuga kodus http://www.basket.ee/?mid=14" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas TDK »

haha, ei tea miks :D ?
toimetaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 14 Okt 2009, 22:27

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas toimetaja »

Mingi kala neil vist. Ajakavas on muidu kaks mängu ilusti olemas, ühel ainult tulemus puudub http://www.basket.ee/?mid=13" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Rix »

Soho kirjutas:owensi tänane saak siis 21 min. 8 punni 6 lauda 4 kulpi 2 pallikaotust
vabakad 4/2
vb tõesti tuleks rohkem mänguaega anda saab soojaks joosta siis hakkab ehk minema ka.. muidu 2 minti seal platsil ka midagi teha ei jõua, kui vaevalt korra saad üldse palli puutuda...
Üks hea asi veel, visked kõik kolmesekundiala seest, seega loodetavalt suudab selg ees mängida, mitte ei istu korvist eemal ning ei oota seest tulevat söötu. Kaks korda oleks pidanud ründelaua realiseerima.
Tegemist on intelligentse mängijaga, vähemasti tema kirjutised on väga hea stiiliga ja mõnusalt loetavad (lugesin HHRi kui slami online blogisid nii palju kui neid netist kätte saab). Tundub, et tööd ka ei karda, mingit kultuurišokki ka ei põe. See siiski ei tähenda, et ta väga hea korvpallur oleks (kuid piisabki heast), kuid hea vaheldus klubides möllavatele, joomas peaga roolijate ning täiesti isepäistele shooteritele. Eks ma seepärast vist teda kaitsma kipungi.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Soho »

toimetaja kirjutas:Mingi kala neil vist. Ajakavas on muidu kaks mängu ilusti olemas, ühel ainult tulemus puudub http://www.basket.ee/?mid=13" onclick="window.open(this.href);return false;

OT: lahe avatar sa pead jõule jaanipäevani ? :D
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas väike-tamma »

Soho kirjutas:owensi tänane saak siis 21 min. 8 punni 6 lauda 4 kulpi 2 pallikaotust
vabakad 4/2
vb tõesti tuleks rohkem mänguaega anda saab soojaks joosta siis hakkab ehk minema ka.. muidu 2 minti seal platsil ka midagi teha ei jõua, kui vaevalt korra saad üldse palli puutuda...
Tegelt pani minu meelest 6 või isegi 7 kulpi.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas nojah »

Noh kui ta Siauliai või Ventspilsi vastu näiteks sama suudaks, siis Johnsoni tase oleks juba olemas.... Aga need meeskonnad pole samas ka Pärnuga võrreldavad, elame-näeme.

Ja kui ma siin väga kriitiline olen, siis ei tasu sellest leida midagi isiklikku nimetatud sportlase vastu. Kindlasti on meeldiv inimene ja tubli sportlane, iseasi on ainult see, kas tema tase vastab hetke Kalev/Cramo tasemele. Ja kui tulebk välja, et ei vasta, siis pole see mitte sportlase süü, vaid nende süü, kes ta meeskonda palkasid. Vahel tekibki küsimus, et kuskohast küll mingeid täiesti müstilisi mehi leitakse, kui ka palju väiksemate eelarvetega meeskonnad suudavad paremaid ja ilmselt ka odavamaid mehi leida...
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas BigMac »

irv statistika totaalselt vale , see mees pani 5-6 kulpi kindlalt !!! owens siis nimelt
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas nojah »

Aga kas keegi selgitaks mulle, miks Veski ja Kajupank isegi sellises mängus mänguaega ei saa? Eriti käib see Veski kohta. Miks teda siis üldse seal pingil hoitakse ja ei lubata mõnda teise klubisse üle minna, kui tema teeneid üldse kohe ei vajata ja isegi KML nõrgimate vastu proovida ei lubata?
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas spartaklane »

nojah kirjutas:Aga kas keegi selgitaks mulle, miks Veski ja Kajupank isegi sellises mängus mänguaega ei saa? Eriti käib see Veski kohta. Miks teda siis üldse seal pingil hoitakse ja ei lubata mõnda teise klubisse üle minna, kui tema teeneid üldse kohe ei vajata ja isegi KML nõrgimate vastu proovida ei lubata?
Kuidas sa aru ei saa ,meil pole ju raha ,et kedagi tema asemele palgata ,kui tal minna laseksime.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas nojah »

See oli nüüd ilmselt iroonia aga sisuliselt ma olen nõus kahe õlle eest ka iga mäng pingi otsal istuma, kui garanteeritakse, et mind ei sunnita väljakule minema ning endale häbi tegema...
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas vaim564 »

nojah kirjutas:Noh kui ta Siauliai või Ventspilsi vastu näiteks sama suudaks, siis Johnsoni tase oleks juba olemas.... Aga need meeskonnad pole samas ka Pärnuga võrreldavad, elame-näeme.

Ja kui ma siin väga kriitiline olen, siis ei tasu sellest leida midagi isiklikku nimetatud sportlase vastu. Kindlasti on meeldiv inimene ja tubli sportlane, iseasi on ainult see, kas tema tase vastab hetke Kalev/Cramo tasemele. Ja kui tulebk välja, et ei vasta, siis pole see mitte sportlase süü, vaid nende süü, kes ta meeskonda palkasid. Vahel tekibki küsimus, et kuskohast küll mingeid täiesti müstilisi mehi leitakse, kui ka palju väiksemate eelarvetega meeskonnad suudavad paremaid ja ilmselt ka odavamaid mehi leida...
HETKE Kalev/Cramo tasemele ikka vastab. Johnsoni tase on täitsa olemas. 17-punktine võit Pärnu vastu, kui mängitati põhikoosseisu ja Pärnul 3-sed eriti ei läinud, Tamsalu viskas väga palju mööda, teeb veidi murelikuks küll. Mitte Owens, vaid meeskond tervikuna. Loodetavasti suudetakse nüüd otsustavates BBL mängudes kokku võtta.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas nojah »

Ma pidasin pigem seda silmas, et näiteks Sokk, Fisher, Keerles, tegelikult ka Akognon ja Arbet kohati mängivad ikka natukene kõrgemal tasemel korvpalli aga jah, kui korvi alla kedagi panna pole, viib see loomulikult kogu meeskonna üldise taseme ka kolinal alla.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas vaim564 »

nojah kirjutas:Aga kas keegi selgitaks mulle, miks Veski ja Kajupank isegi sellises mängus mänguaega ei saa? Eriti käib see Veski kohta. Miks teda siis üldse seal pingil hoitakse ja ei lubata mõnda teise klubisse üle minna, kui tema teeneid üldse kohe ei vajata ja isegi KML nõrgimate vastu proovida ei lubata?
See Kajupank viskas hiljuti esiliigas 36 punkti, huvitav oleks teada, kuidas ta meistriliigas hakkama saaks.
Vasta