Kalevi kohtumised KMLis

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Rix »

mis tõeliselt ärritab on see, et bosside kritiseermised, et miks sai kurbas Rocki vastu mängida on võtnud Treeneritel igasuguse julguse Veskit,Kurbast ja Kajubanka isegi Pärnu vastu mängitada.
Hämmastav, et klubi omanikud ikka veel selliselt meeskonna tegemistesse sekkuvad. Milleks siis üldse treenerit palgata trenne võiks anda kapten ja mängu ajal vahetusi teha nn omanik, videoprogrammid on ka tänapäeval olemas. Eks nendest paralleelidest pisut väsinud, kuid Illak oma halvimatel päevadel, Liinat küll midagi sellist endale ei luba. Ka ei kujuta ette, et keegi hakkaks Kuusmaad õpetama, keda mängu panna ja keda mitte.
Imestama paneb tõesti.
Ja no veel mängijate võrdlemisest, keegi võiks siis sõnastada, mida näiteks võõrmängijatelt eri positsioonidelt oodatakse: punkte, kaitset, laudu, suhtumist. Kõigi nende palkamiseks finantsi pole, aega ka mitte.
Seda muidugi peaks teadma eelkõige treenerid, aga tundub, et kui sellistes pisiasjades keelavad-käsevad-poovad-lasevad nn omanikud, siis ongi teatud vead kogu komplekteerimises seletatavad.
P.S Siiski on ime, et see meeskond üldse sel aastal eksisteerib, kui need andmed, mis mul on, tõele vastavad. See väärib omamoodi tunnustamist.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas spartaklane »

Rix kirjutas:
mis tõeliselt ärritab on see, et bosside kritiseermised, et miks sai kurbas Rocki vastu mängida on võtnud Treeneritel igasuguse julguse Veskit,Kurbast ja Kajubanka isegi Pärnu vastu mängitada.
Hämmastav, et klubi omanikud ikka veel selliselt meeskonna tegemistesse sekkuvad. Milleks siis üldse treenerit palgata trenne võiks anda kapten ja mängu ajal vahetusi teha nn omanik, videoprogrammid on ka tänapäeval olemas. Eks nendest paralleelidest pisut väsinud, kuid Illak oma halvimatel päevadel, Liinat küll midagi sellist endale ei luba. Ka ei kujuta ette, et keegi hakkaks Kuusmaad õpetama, keda mängu panna ja keda mitte.
Imestama paneb tõesti.
Ja no veel mängijate võrdlemisest, keegi võiks siis sõnastada, mida näiteks võõrmängijatelt eri positsioonidelt oodatakse: punkte, kaitset, laudu, suhtumist. Kõigi nende palkamiseks finantsi pole, aega ka mitte.
Seda muidugi peaks teadma eelkõige treenerid, aga tundub, et kui sellistes pisiasjades keelavad-käsevad-poovad-lasevad nn omanikud, siis ongi teatud vead kogu komplekteerimises seletatavad.
P.S Siiski on ime, et see meeskond üldse sel aastal eksisteerib, kui need andmed, mis mul on, tõele vastavad. See väärib omamoodi tunnustamist.
Ma ütleks pigem siin nii ,et olgem õnnelikud ,et me veel eksisteerime ja arvan ,et järgmisel hooajal me enam Kalev/Cramo nimelist võistkonda eksisteerimas ei näe.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Karl »

Ma just loodan, et järgmine aasta on meile helgem.
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Eepica »

ma loodan sama et läheb asi paremaks:)
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

ma loodaks ka väga , et järgmine hooaeg oleks parem ja raha ka tiimil rohkem , ning , et Kurbased ja Villud saadetakse minema ja võetakse asjalikumad noored , aga 2 suuremat soovi oleks , et Kalev jätkaks ja , et Reed tagasi tuuakse :)
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas vabakutseline »

Tänasest Postimest lugesin artiklit kus Varrak põhjendas Owensi väheseid mänguminuteid jne. Kuid tahaks väga teada mis põhjusel kasutatakse mängudes ainult 6-7 meest. Kui peakski olema klubi bossides kes on hakanud otsustama kes mängivad ja kes mitte siis on asjalood ikka väga mädad. Viimasele postitajale ütleks nii palju, et Kurbased ja Villud võidaks ju minema saata ja uued noored võtta. Kuid mis kasu sellest peaks olema kui nemadki jäävad pingile istuma?
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Oskar8 »

vabakutseline kirjutas:
Oskar8 kirjutas:Aga mis tõeliselt ärritab on see, et bosside kritiseermised, et miks sai kurbas Rocki vastu mängida on võtnud Treeneritel igasuguse julguse Veskit,Kurbast ja Kajubanka isegi Pärnu vastu mängitada.
Nagu ma aru saan loevad kalevi bossid foorumit?quote]

Ma räägin sellest, et peale Rocki mängu Tartus helistasid bossid Varrakule ja küsisid , et mis toimub, miks Kurbas mängida sai.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas vabakutseline »

Oskar8 kirjutas:
vabakutseline kirjutas:
Oskar8 kirjutas:Aga mis tõeliselt ärritab on see, et bosside kritiseermised, et miks sai kurbas Rocki vastu mängida on võtnud Treeneritel igasuguse julguse Veskit,Kurbast ja Kajubanka isegi Pärnu vastu mängitada.
Ma räägin sellest, et peale Rocki mängu Tartus helistasid bossid Varrakule ja küsisid , et mis toimub, miks Kurbas mängida sai.
Ma saan aru, et meeskonna juhte rahuldab ainult võit ja nende arust peaks terve mängu mängima põhijõud. Kuid ka põhijõud ei jõua terve mängu platsil rügada ja pingimehed ongi selleks, et neile puhkust anda. Viimased mängud on ju hästi näidanud, et ainult põhimeestele toetudes mängida ei saa. Ma tean, et Vucinic lahkus seetõttu, et ta oli end siin ammendanud. Kuid praegu jääb küll selline mulje, et ka tema kupatati seetõttu minema kuna vb ei meeldinud kalevi bossidele see, et Veskit usaldas ta märkimisväärselt rohkem kui seda praegu tehakse.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas vaim564 »

Oskar8 kirjutas:
vabakutseline kirjutas:
Oskar8 kirjutas:Aga mis tõeliselt ärritab on see, et bosside kritiseermised, et miks sai kurbas Rocki vastu mängida on võtnud Treeneritel igasuguse julguse Veskit,Kurbast ja Kajubanka isegi Pärnu vastu mängitada.
Nagu ma aru saan loevad kalevi bossid foorumit?quote]

Ma räägin sellest, et peale Rocki mängu Tartus helistasid bossid Varrakule ja küsisid , et mis toimub, miks Kurbas mängida sai.
Mida kuradit???????? !!!!!!
:D
Võib-olla on Varrakul lepingus sees, et tohib hooaja lõpuni kasutada ainult viit tagamängijat :shock:
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas vabakutseline »

praegune olukord näitab selgelt kalevi juhtkonna nn võidutahet :D. Oleks Visnapuu kalevi vastu väljakule usaldanud Kitsingu või Evarti siis ma ei usu, et Rocki bossid oleks ta korrale kutsunud. Kalevi juhtkond on omalt poolt küll kõik teinud, et fännide silmis ei oleks nad heas kirjas :D.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas KalevRuus »

Natuke teemast välja aga... ETV teatavasti ei suutnud või ei viitsinud teha uudisklippi ei Kalev/Cramo-Rocki ega TTÜ- Juventuse mängust aga täna oli spordiuudistes klipp nii Klandorfkalevi- Kuremaa kui ka mingist naiste Balti liiga mängust. Ehk siis, asi polegi selles,et kõik ressursid olümpiale suunatud, lihtsalt pohhuism ja juhmus on see, mis ETV sporditoimetuses valitseb.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas xrip55 »

tglt oli ttü - kuremaa aga jah :D
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Soho »

KalevRuus kirjutas:Natuke teemast välja aga... ETV teatavasti ei suutnud või ei viitsinud teha uudisklippi ei Kalev/Cramo-Rocki ega TTÜ- Juventuse mängust aga täna oli spordiuudistes klipp nii Klandorfkalevi- Kuremaa kui ka mingist naiste Balti liiga mängust. Ehk siis, asi polegi selles,et kõik ressursid olümpiale suunatud, lihtsalt pohhuism ja juhmus on see, mis ETV sporditoimetuses valitseb.

oleneb, kes uudise kokku paneb ...ntx vanasti oli ivar seal siis pallimängud olid pea alati sees..
Kuuse trend on see , et iga kord kui ta saadet teeb siis on mingi poliitika ja kultuuri pask.. ja sellepärast ma ei vaata kunagi sporti kui Kuuse seal on...
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas vabakutseline »

Tundub, et jäädakse põhiturniiril ikkagi neljandaks kui nüüd selle nädalase treeningperioodiga imet ei ole tehtud. Kalev peab ju nüüd kõik järelejäänud KML'i kohtumised võitma.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas spartaklane »

Ja pange tähele ,me ei saagi see hooaeg üldse medalit,ehk siis jääme neljandaks.Ma juba huviga ootaks siis sellisel juhul klubi juhtkonna reageeringut ,kui me see hooaeg neljandaks jääksime ja medalit üldse ei saa.
Vasta