Kevin Owens

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Kevin Owens

Postitus Postitas Patrioot »

Alar Varrak kirjutas:«Ta võib-olla pole palliga kõige osavam, aga see-eest pole ta aeglane ja jaksab vajadusel kiiresti ühe platsi otsast teise joosta,»

Krt, kui see eesmärk on, oleks võinud Marek Niidu Usa-st Kalevisse tuua. Tema jookseb ühest platsi otsast teise tõenäoliselt veel kiiremini, kui Owens.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kevin Owens

Postitus Postitas Egert »

Alar Varrak kirjutas:«Ega ta veel ei tea meie liikumisi nii hästi ja me ei saa tervet mängu ainult kahe liikumisega mängida,» põhjendas Varrak, miks Owens seni peetud kolmes kohtumises vaid napilt üle kümne minuti mängida on saanud. «Eks ta järk-järgult saab ka rohkem mängida, kui selle välja teenib.»
Owens peab hakkama kõvasti pingutama, et Varrak tema ka platsile laseks.
Selle raha eest, mille nad kulutavad nende trennitegijate peale, saaks ühe korraliku kolli korvialla.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Kevin Owens

Postitus Postitas Go Cramo! »

Alar Varrak kirjutas:
«Ega ta veel ei tea meie liikumisi nii hästi ja me ei saa tervet mängu ainult kahe liikumisega mängida,» põhjendas Varrak, miks Owens seni peetud kolmes kohtumises vaid napilt üle kümne minuti mängida on saanud. «Eks ta järk-järgult saab ka rohkem mängida, kui selle välja teenib.»

Normaalne asjade käik huh? :) Ostetakse kalli raha eest uus mees ja siis öeldakse : «Eks ta järk-järgult saab ka rohkem mängida, kui selle välja teenib.»
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Kevin Owens

Postitus Postitas spartaklane »

No ma kujutan ette kui näiteks mõne tippklubi peatreener sellist juttu ajaks ,et tõime uue mehe selleks ,et ta lihtsalt jookseb väljakul paremini aga pallikäsitlus pole tal hea ,ehk siis polegi nagu eriti loota ,et ta palli korvi eriti viskaks ,no ma ei tea kohe midagi mida sellise jutu peale öelda.....?
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Kevin Owens

Postitus Postitas KalevRuus »

spartaklane kirjutas:No ma kujutan ette kui näiteks mõne tippklubi peatreener sellist juttu ajaks ,et tõime uue mehe selleks ,et ta lihtsalt jookseb väljakul paremini aga pallikäsitlus pole tal hea ,ehk siis polegi nagu eriti loota ,et ta palli korvi eriti viskaks ,no ma ei tea kohe midagi mida sellise jutu peale öelda.....?
No selles asi ongi, et tippklubi treener ei tooks satsi Owensit ja seega poleks ka vajadust sellist juttu ajada.
Eks aeg näitab, kas Owens on veel hullem variant kui Johnson või mitte.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Kevin Owens

Postitus Postitas vabakutseline »

Go Cramo! kirjutas:Alar Varrak kirjutas:
«Ega ta veel ei tea meie liikumisi nii hästi ja me ei saa tervet mängu ainult kahe liikumisega mängida,» põhjendas Varrak, miks Owens seni peetud kolmes kohtumises vaid napilt üle kümne minuti mängida on saanud. «Eks ta järk-järgult saab ka rohkem mängida, kui selle välja teenib.»

Normaalne asjade käik huh? :) Ostetakse kalli raha eest uus mees ja siis öeldakse : «Eks ta järk-järgult saab ka rohkem mängida, kui selle välja teenib.»
Eks siin juhtkonna käsi mängus ole... Varrak tahaks kindlasti Owensile rohkem mänguaega anda aga seni kuni ta ennast tõestanud ei ole ei saa ka mänguaega. Sama asi on ka meie pingimeestega ju.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Kevin Owens

Postitus Postitas Oskar8 »

Rix kirjutas:
Oskar8 kirjutas:viset mehel on, ei teagi kes Eesti liigas on saadud sellise trikiga hakkama, et ühes mängus tabad lauapõrkest vabaka ja siis paned vabaviskejoonelt piinliku ässa?
Ma võin sulle kohe mitu meest ette lugeda, kes sellega hakkama on saanud (sel hooajal oma silmaga nähtud). Reed, Toome, Talts, euromängus Tein.
Ma saan aru, et vabakad on kõik, aga sellised ühelauselised kokkuvõtted mehest ei tekita just usaldusväärsust sinu mängulugemise (analüüs ?) oskuse kohta. Ehkki ma olen mehe üht õnnetut mängu näinud (teist kahjuks tervise tõttu ei saanud külastada), siis äkki valgustad ka, mis ta Pärnu vastu veel tegi, st ei teinud. Selle mängu järgi ütleks staistikast lähtuvalt, et kogu Cramo tagumine liin tuleks 1. liigasse viia. Palli otse auti sööta mitu korda järjest on pisut piinlikum, kui vabaviset ässa lasta. Tagasihoidlik arvamus.
Esiteks palun ütle mulle millises mängus on pannud Talts ässa sellel hooajal??????????? Reed vb tõesti... ei meenu ja kindla käega Toome puhul küsiks ka ,et mis mängus see juhtus?

no ma räägin siis kõigest mitte ainult vabavisetest.

kas mees on ikka parem kui Johnson?

ta toodi siia eeldusega ,et ta on kaitses parem? kui välja jäta need kolm koppa mis ta pani Ringmetsale kui to rinnapealt visetas korvi üritas korvialt saada , siis jäi silma see kuidas Pärnu treener käskis pidevalt Toomas Raadikul Oweni vastu 1-1 teha ja Raadik astus nagu postist iga kord mööda lihtsalt.

Korviall üritas teha migneid liigutusi mida ta tegi veel aeglasemalt kui seda teisel pool väljakut Raido Ringmets.

söötude kinni püüdmise ja andmisega on mehel ilmselgeid probleeme, lihtsalt ei saa neid kätte. Katted on lihtsalt nende jäjendamised...

aga noh , hea kui teie basket onlinest vaatamise jörel rahul olete (Y)
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Kevin Owens

Postitus Postitas YO »

Kiirelt kiirelt koju!
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Kevin Owens

Postitus Postitas Soho »

YO kirjutas:Kiirelt kiirelt koju!

ei usu et saadetakse.. 28 ju deadline kui nüüd järgmine nädal ei toimu midagi siis kevadeni jääb
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Kevin Owens

Postitus Postitas YO »

Oleks Kalevi juhtkonnal natukenegi mõistust peas poleks sellist jama saanud kunagi toimuda.
Boijc, Janev, Miller, Johnson, Berkis, Owens, Raadik + Vucinic... Kõik see raha, mis nende meeste peale kulutati on juba võrdeline ühe korraliku C aastapalgaga.
Lobi töö on täielik 0, mis 0
Ei jõua järgmise aasta komplekteerimis komöödiat ära oodata.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Kevin Owens

Postitus Postitas vaim564 »

YO kirjutas:Oleks Kalevi juhtkonnal natukenegi mõistust peas poleks sellist jama saanud kunagi toimuda.
Boijc, Janev, Miller, Johnson, Berkis, Owens, Raadik + Vucinic... Kõik see raha, mis nende meeste peale kulutati on juba võrdeline ühe korraliku C aastapalgaga.
Lobi töö on täielik 0, mis 0
Ei jõua järgmise aasta komplekteerimis komöödiat ära oodata.

Üks korralik tsenter ei oleks midagi päästnud, kui peale tema on meeskonnas pesakond 2-3 positsiooni mängijaid ja mitte ühtegi PF. Ilmselt oleks siin hakatud nõudma ka Shaquille O'Neili kiiret kojusaatmist :)
Ei maksa nüüd ühelt mängijalt imet loota, kui meeskonna komplekteerimine on tervikuna mäda.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Kevin Owens

Postitus Postitas Rix »

Oskar8 kirjutas:
Rix kirjutas:
Oskar8 kirjutas:viset mehel on, ei teagi kes Eesti liigas on saadud sellise trikiga hakkama, et ühes mängus tabad lauapõrkest vabaka ja siis paned vabaviskejoonelt piinliku ässa?
Ma võin sulle kohe mitu meest ette lugeda, kes sellega hakkama on saanud (sel hooajal oma silmaga nähtud). Reed, Toome, Talts, euromängus Tein.
Ma saan aru, et vabakad on kõik, aga sellised ühelauselised kokkuvõtted mehest ei tekita just usaldusväärsust sinu mängulugemise (analüüs ?) oskuse kohta. Ehkki ma olen mehe üht õnnetut mängu näinud (teist kahjuks tervise tõttu ei saanud külastada), siis äkki valgustad ka, mis ta Pärnu vastu veel tegi, st ei teinud. Selle mängu järgi ütleks staistikast lähtuvalt, et kogu Cramo tagumine liin tuleks 1. liigasse viia. Palli otse auti sööta mitu korda järjest on pisut piinlikum, kui vabaviset ässa lasta. Tagasihoidlik arvamus.
Esiteks palun ütle mulle millises mängus on pannud Talts ässa sellel hooajal??????????? Reed vb tõesti... ei meenu ja kindla käega Toome puhul küsiks ka ,et mis mängus see juhtus?

no ma räägin siis kõigest mitte ainult vabavisetest.

kas mees on ikka parem kui Johnson?

ta toodi siia eeldusega ,et ta on kaitses parem? kui välja jäta need kolm koppa mis ta pani Ringmetsale kui to rinnapealt visetas korvi üritas korvialt saada , siis jäi silma see kuidas Pärnu treener käskis pidevalt Toomas Raadikul Oweni vastu 1-1 teha ja Raadik astus nagu postist iga kord mööda lihtsalt.

Korviall üritas teha migneid liigutusi mida ta tegi veel aeglasemalt kui seda teisel pool väljakut Raido Ringmets.

söötude kinni püüdmise ja andmisega on mehel ilmselgeid probleeme, lihtsalt ei saa neid kätte. Katted on lihtsalt nende jäjendamised...

aga noh , hea kui teie basket onlinest vaatamise jörel rahul olete (Y)
Ah, mis me siin vaidleme, fakt on, et kahe nädalaga on enam-vähem kõik selge, sest olulised mängud on just nüüd. Kui mees sudaks vähegi kaitset ja lauda kolmesekundiialas valitseda, siis oleks tema toomine õigustatud. Selge on, et tema palk on vast sinna Andersoni kanti. Kui ei ole ega tule neid oskusi, mis minimaalselt vaja, siis võin seda ka tunnistada. Vähemalt on mehel suhumist ja enda tahet paremaks saada ja oma nõrkust tunnistada, selles mõttes vist ei saa Keniga võrrelda. Ja ei maksa arvata, et siinkirjutaja väid basketi online vaatab, kuid jah, Pärnu mängule ei lubanud tervis minna, loodab esmaspäevaks vormi taastada. Ja veel, võiks endale selgeks teha ikkagi, mida tahetakse sellest uuest keskmängijast, mina ütleks, et sellise raha eest, mida Kevinile makstakse, ei saagi skooritegijat ega meeskonna vedajat, hea oleks, kui saaks korraliku suhtumisega töörügaja ning seda ma tõesti loodan, et uus mees on. Aga võib vabalt olla, et pole ning siis on tagumik majas anyway.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Kevin Owens

Postitus Postitas Go Cramo! »

copy-paste twitter.com lehelt
Amazing homemade dinner tonight from fellow import Charron Fisher's mom who is visiting...Thank You!!
:)
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Kevin Owens

Postitus Postitas xrip55 »

Pilt

Kood: Vali kõik

This is what my car looks like every morning when I leave for practice. Covered in snow.
:D:D:D


http://waitingforgodunk.blogspot.com/20 ... r-huh.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Rondo
Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 24 Veebr 2010, 15:51

Re: Kevin Owens

Postitus Postitas Rondo »

Täna on tal tõestamise koht, Nevešise vastu peaks küll suutma küllalt korda saata, kui ei siis on minek ma arvan.
Pilt
Vasta