Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

Ise vaatasin Manu mängu.Suht imelik mäng tuli sellest.Rooney 3-1 tundus juba laiba rüvetamis moodi, aga Seedorfi värav äratas pensionäärid korraks ellu. Korduskohtumiseks nüüd mõlemal oma võimalused.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Mihkel111 »

TDK kirjutas:Ma ilmselt ainukene Reali fänn siin foorumis ja ainukene, kes selle tulemuse üle kurb ? :)
Ei ole... :cry:
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas marxx762 »

Mihkel111 kirjutas:
TDK kirjutas:Ma ilmselt ainukene Reali fänn siin foorumis ja ainukene, kes selle tulemuse üle kurb ? :)
Ei ole... :cry:
Ka mina olen eelkõige reali poolt, aga imestust pakub see, et alati saab see Lyon nii raskeks vastaseks olema, et hoia hinge kinni, kas saavad edasi või mitte
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Eepica »

mina olen rahul et real lutti sai
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Kalev4ever »

TDK kirjutas:Ma ilmselt ainukene Reali fänn siin foorumis ja ainukene, kes selle tulemuse üle kurb ? :)
Ei ole! :)

Eilse mängude ennustused läksid mõlemad ikka täitsa metsa mul. Vastik vastik vastik.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

Porto 2-1 võiduvärav oli geniaalne!
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Jalgpall

Postitus Postitas kasutaja123 »

Jahh, mõlemad Porto väravad olid puhtast Fabianski p****t. Ja kommentaatorid veel kiitsid teda enne esimest väravat, ütlesid, et küll me selle mehe klassi veel täna näeme. Nägime !! :D
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas marxx762 »

Nii amatöristlikku jalgpalli nagu seda on olymp ja bdx-i mäng, pole ammu juba näind, tekib küsimus kuida sellised alagrupi turniirilt edasi said. . .
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

marxx762 kirjutas:Nii amatöristlikku jalgpalli nagu seda on olymp ja bdx-i mäng, pole ammu juba näind, tekib küsimus kuida sellised alagrupi turniirilt edasi said. . .
Vaatasin ka seda mängu, see oli jube!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

Egert kirjutas:
marxx762 kirjutas:Nii amatöristlikku jalgpalli nagu seda on olymp ja bdx-i mäng, pole ammu juba näind, tekib küsimus kuida sellised alagrupi turniirilt edasi said. . .
Vaatasin ka seda mängu, see oli jube!
Ise vaatasin poole silmaga, kuigi peaks mainima, et 92-93 minuti moment/võimalus jääb Olympiakost kauaks kummitama.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Jalgpall

Postitus Postitas julki »

Chelsea poolt täna suht mannetu mäng.Eriti pärast Interi teist väravat kui Inter taandus kaitsesse ja Chelsea ei tahtnud nagu üldse rünnata,lihtsalt söötisid seda palli.Loodan Stamford Bridgel põnevamat mängu näha.
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Eepica »

no interi pensiod võtsid drogba kinni ja teised ei suutnud talle palle anda ka ja peteri vigastus ka. aga vähemalt löödi võõrsil värav ja eks näeb loodab parimat.

muide fa cupil saab man city lutti stoke citylt lisaajal 3-1 seis
Kasutaja avatar
Rondo
Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 24 Veebr 2010, 15:51

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Rondo »

Inter mängis ikka päris ilusat jalgpalli, Chelsea värav oli suht koba s.t Cesar oleks pidanud ära võtma.
Cechi vigastus oli ikka müstika, vend lihtsalt libises natuke.
Hea ja vaadatav mäng kokkuvõttes, Kruus tegi ka kino.
Pilt
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

Euroopa liigas pääses kaks minu lemmikut TOP16 hulka.
Unirea 1-3 Livepooli ja Bremen (Pizzaro+3) 4-1 Twente.
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Eepica »

Inglise liiga avab oma telekanali
27.02.2010 11:58


Inglismaa Premier League avab järgmisel hooajal oma telekanali, teatasid liiga ametnikud reedel.

Uus kanal saab olema nähtav igal pool üle maailma peale Briti saarte ja on alates 2010/2011 hooajast eetris seitse päeva nädalas, 24 tundi päevas. Kanalit produtseerib liiga oma produkatsioonifrma ja sealt näeb uudiseid, stuudiodiskussiooni, klassikalisi matše ja muud.

Ühtlasi plaanib liiga muutusi meediasuhtluses, kohustades peatreenerid osalema matšijärgsetel pressikonverentsidel.

Manchester Unitedi juhendaja Alex Ferguson on alates 2004. aastast keeldunud andmast intervjuusid BBC-le, kelle käes on liiga õigused. United ei saada ka oma esindajat mängujärgsele pressikonverentsile.
Vasta