OM Vancouver 2010

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: OM Vancouver 2010

Postitus Postitas kasutaja123 »

Minu meelest tuleks dopinguga vahelejääjate kõik tulemused tühistada, mitte ainult vahelejäämise hetkest. Või siis 3 aastat enne vahelejäämist või midagi. Raske uskuda, et ainult ühel võistlusel sportlane dopingut kasutas.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: OM Vancouver 2010

Postitus Postitas jyrgen »

teie juttu vaadates, te vist ei tea misasi see doping on :D Dopingut ei saa võtta ja süüa nagu mingit banaani, et 10h pärast situd välja.
Dopingu võtmis protsess kestab ikka päris kaua ja et sellest märgid kaoksid kehast võib minna üle poole aasta. Aga selleks on ka tänapäeval igasuguseid peiteasju leiutatud. Niiet see on pikk tsükkel mis tehakse, mitte ühes võistluse jaoks, nagu mõni siin kirjutas.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: OM Vancouver 2010

Postitus Postitas julki »

Kevin Martin ka olümpiamängudel.curlingus :D :D
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: OM Vancouver 2010

Postitus Postitas Alex »

tanelk kirjutas:
Alex kirjutas:
Siimu kirjutas:Väga ilus võit Kowalczykult, väga hea meel, et see astmahaige Björgen ei võitnud.
Peab duubeldama!
Nooh, kui vähegi suusahuvilised olete, siis peaksite teadma, et Kowalczyk oli aastatel 2005-2007 dopingu pärast keelu all. Justina võiks vähem suud pruukida.
Ok. Antud juhul pigistan silma kinni. Vähemalt sõidu võitis naisterahvas, mitte piipu imev meesterahvas, ning täna poolaka võidule saavad ka meie määrdemehed oma CV'le tärnikese juurde lisada.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: OM Vancouver 2010

Postitus Postitas Genuin »

jyrgen kirjutas:teie juttu vaadates, te vist ei tea misasi see doping on :D Dopingut ei saa võtta ja süüa nagu mingit banaani, et 10h pärast situd välja.
Dopingu võtmis protsess kestab ikka päris kaua ja et sellest märgid kaoksid kehast võib minna üle poole aasta. Aga selleks on ka tänapäeval igasuguseid peiteasju leiutatud. Niiet see on pikk tsükkel mis tehakse, mitte ühes võistluse jaoks, nagu mõni siin kirjutas.
Ei-ei, nüüd mõtlesid küll minust ette veidi. Ma ei väitnud, et ta oleks dopingut pannud pärast katkestamist ja siis hiljem selle tõttu medali võitnud. Märkisin, et Kowalczyk osales ka 2006. aasta olümpial, mitte ei ei kandnud 2007 aastani keeldu. Lihtsalt jäi meelde selline seik.
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: OM Vancouver 2010

Postitus Postitas Mario »

Tekkinud arutelu põhjal küsin teadjamatelt, kas kunagi on üldse mõni Norra suusataja dopinguga vahele jäänud? Või keegi Rootsist või Saksa koondisest, kelle asjapulgad ka mu teada Rahvusvahelises Suusaliifdus nööre tõmbavad? Ikka "juhtub" nii, et petised on Soomest, Venemaalt, Hispaaniast jm, kord tehti Šmigungi peaaegu süüdlaseks, rääkimata pidevatest vihjamistest nende aadressil, kes pole veel vahele jäänud (Veerpalu, Vene sprinterid jt). Kui Kovaltšik edaspidi domineerimist jätkab ja norralased eesotsas Björgeniga ära vajuvad, siis ma julgeks juba kihla vedada, et poolataril leitakse jälle mingi süü.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: OM Vancouver 2010

Postitus Postitas kasutaja123 »

Jahh, sakslane Mühlegg on vahele jäänud, kuid mitte Saksa koondisega. Võttis Hispaania kodakondsuse ja hakkas järsku tablette sööma.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: OM Vancouver 2010

Postitus Postitas jyrgen »

Kuna mul ükskord sattus juhus käia Peeter Kümmeli juures, siis ta isa põhimõtteliselt vandus, et norrakad on 100% ausa spordi peal väljas ja kuna ma ei tea, et keegi oleks vahele jäänud, siis tundub väga usutav.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: OM Vancouver 2010

Postitus Postitas Kalev4ever »

Õnnitlused põhjanaabritele, jäähoki kolmanda koha eest!
Ilus come-back oli :)

Finaalis loodaks Kanada võitu (mitte, et mul midagi USA vastu oleks). Lihtsalt tahaks, et korraldaja maal hästi läheks.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: OM Vancouver 2010

Postitus Postitas Patrioot »

Kalev4ever kirjutas:Õnnitlused põhjanaabritele, jäähoki kolmanda koha eest!
Ilus come-back oli :)

Finaalis loodaks Kanada võitu (mitte, et mul midagi USA vastu oleks). Lihtsalt tahaks, et korraldaja maal hästi läheks.
Kanada kohtunikud vilistavad. Pool võitu on juba käes.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: OM Vancouver 2010

Postitus Postitas Alex »

Kalev4ever kirjutas:Õnnitlused põhjanaabritele, jäähoki kolmanda koha eest!
Ilus come-back oli :)

Finaalis loodaks Kanada võitu (mitte, et mul midagi USA vastu oleks). Lihtsalt tahaks, et korraldaja maal hästi läheks.
Jep. Hyvä Suomi!
Teine veerand oli nii masendav, et ise kaotasin usu....aga näe hoopis mis juhtus. Järejekordne tõestus, et mäng on alles siis läbi, kui kõlab lõpusireen!
Finaalis USA poolt. Samas ei vala ka pisaraid, kui nad kaotama peaksid. Ootaks tulist andmist lihtsalt.

Kas tänases 50km. hakatakse ka nagu mingisuguseid suusavahetusi tegema? Pidevalt aretavad seal midagi. Teevad vormelit seal oma rehvivahetustega! Mis järgmiseks?
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Re: OM Vancouver 2010

Postitus Postitas mining531 »

Jook on bensiini eest juba ammu, nüüd suusavahetus rehvivahetuse eest. Järgmiseks võibolla tuleb neeger olümpia võitjaks ja mingisugused tifuuserid ka w?? :D
Pilt
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: OM Vancouver 2010

Postitus Postitas Alex »

mining531 kirjutas:Jook on bensiini eest juba ammu, nüüd suusavahetus rehvivahetuse eest. Järgmiseks võibolla tuleb neeger olümpia võitjaks ja mingisugused tifuuserid ka w?? :D
Võiks olla midagi sellist, et kui liiga kiiresti or aeglasti lähed suuski vahetama, siis saad karistus sekundeid...Seisad seal Pitt Stopis kusagil 10 sekki.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: OM Vancouver 2010

Postitus Postitas Egert »

Tuleb loota, et keegi seina ei sõida :D :D
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: OM Vancouver 2010

Postitus Postitas Sigmar »

Alex kirjutas:
mining531 kirjutas:Jook on bensiini eest juba ammu, nüüd suusavahetus rehvivahetuse eest. Järgmiseks võibolla tuleb neeger olümpia võitjaks ja mingisugused tifuuserid ka w?? :D
Võiks olla midagi sellist, et kui liiga kiiresti or aeglasti lähed suuski vahetama, siis saad karistus sekundeid...Seisad seal Pitt Stopis kusagil 10 sekki.
HAHAH , see on hea idee :):)
Vasta