Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Soho »

Tegumood kirjutas:
Soho kirjutas:kunagi olid jah sellised asjad lahedad , aga kahjuks välja kasvanud sellistest naljadest :)
Palju õnne suureks saamise puhul. Samas on mul sinust kahju, sest piiratud lapsemeelsus on elus edasi viiv jõud.
Minul on seda palju ja video oli ka naljakas, aga nali käib otseselt teie pihta, kindlasti on sell juhul raske naerda. Video ilu nautimiseks olete liiga asja sees.

JA kalev4ever, naljavideot ei tulegi täie tõena võtta, kerge ülepingutamine loobki koomilise atmosfääri.

See jutt on juba 3-ndat korda , kus Tarvase rahvas räägib , et nad võidavad kalevit suurelt siiani pole suutnud.. ei tasu hõisata..ma saaks aru kui Tarvasel oleks mingisugust-ki võimalust olnud eelnevalt kalevit võita , et siis tehakse maha...aga jah eks need hõisked vaibud homme õhtuks kui tuleb järjekordne kaotus kalevilt :)
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Eepica »

no kui kalev mängib sellist kaitset nagu viimane kord. siis on tarval võimalus olemas kahjuks ja pallikäsitlus oli vilets
Kasutaja avatar
munz
Uus kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 18 Mai 2009, 12:16

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas munz »

no täna saabki pallitreeningu videovaatamisega asendada :)
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas maik »

Soho kirjutas:
Tegumood kirjutas:
Soho kirjutas:kunagi olid jah sellised asjad lahedad , aga kahjuks välja kasvanud sellistest naljadest :)
Palju õnne suureks saamise puhul. Samas on mul sinust kahju, sest piiratud lapsemeelsus on elus edasi viiv jõud.
Minul on seda palju ja video oli ka naljakas, aga nali käib otseselt teie pihta, kindlasti on sell juhul raske naerda. Video ilu nautimiseks olete liiga asja sees.

JA kalev4ever, naljavideot ei tulegi täie tõena võtta, kerge ülepingutamine loobki koomilise atmosfääri.

See jutt on juba 3-ndat korda , kus Tarvase rahvas räägib , et nad võidavad kalevit suurelt siiani pole suutnud.. ei tasu hõisata..ma saaks aru kui Tarvasel oleks mingisugust-ki võimalust olnud eelnevalt kalevit võita , et siis tehakse maha...aga jah eks need hõisked vaibud homme õhtuks kui tuleb järjekordne kaotus kalevilt :)
Nonoh! Ära nüüd nii uhkeks ka mine! 11. Detsembri mängus võitis Cramo Tarvast ainult 4 punktiga, niiet mingisugune võimalus Tarvasel võitmiseks ikka oli!
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Krysver »

Mul Kalev Cramo poolehoidjana oli küll lõbus seda videot vaadata. Väga mõnusalt pandud Tarva fännide poolt.
Delfi järgi ei saa ainult aru, kas tegemist videos on fänni ja tema isaga, või Varraku ja Sokuga (mis oleks ka päris muhe).

Kuna jälgin korvpalli juba pikemat aega, siis on meeldiv näha, et sellel hooajal on eriti tänu Rakvere möllamistele G4S KML palju atraktiivsem kui nii mõnelgi teisel aastal. Ma arvan, et seda hooaega mäletatakse veel ka aastate pärast ("Kuusmaa poiste" TTÜ, Reediga K-Kalev ja Kikerpilliga Valga jne.).

Sellise nalja pärast nüüd solvuda küll ei maksa. Pigem on ju meeldiv, et veel mõne meeskonna fännid hingega asja juures on. Mitte ei ole aastast aastasse ainult Tallnn-Tartu vastasseis ja ülejäänud mängud on nagu Kuremaa vastu.

Aga homme saab muidugi põnev mäng olema. Ja kogu hooaja lõpp. See on päris lahe, et õhus on võimalus Tallinna finaalmängudest ilma jäämisest.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas nojah »

Minu arust ka päris lahe video :D Aga noh eks homme näeb, mis tegelikult....
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas BigMac »

müür siis homme ei mängi , läheb veel paar nädalakest
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas väike-tamma »

BigMac kirjutas:müür siis homme ei mängi , läheb veel paar nädalakest
Kahju. Tahaks teda juba mängimas näha.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Oskar8 »

videoga on siisku suht täppi pandud... pastaka-oskar on hommse suhtes väga negatiivne...
Va see, et Tarvas tuleb 100 fänniga, see on väga lahe (Y) Tarvase meeskond on alati sümpatiseerinud ja on heameel,et rakveres on selline korvpalli hullus.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Go Cramo! »

Oskar8 kirjutas:Va see, et Tarvas tuleb 100 fänniga, see on väga lahe (Y)
Ja palju meie omasid toetamas on? :roll:
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas spartaklane »

Go Cramo! kirjutas:
Oskar8 kirjutas:Va see, et Tarvas tuleb 100 fänniga, see on väga lahe (Y)
Ja palju meie omasid toetamas on? :roll:
Üritan ise ka täna saali jõuda ,kuid arvan ,et hinges olen küll Kalev/Cramo poolt ,kuid Rakvere on mulle samuti väga sümpaatse mulje jätnud sel hooajal ,ehk siis ei ole petunud Kalev/Cramo kaotuse korral ja Rakvere võidu korral.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Alex »

Kohale ikka, kuidas muidu.
...aga juhul, kui härrad jälle mängida ei viitsi, siis tulevikus ma mitte ei tea.
YNWA
kevvv
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 05 Jaan 2007, 23:42

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas kevvv »

Lisaks ligi sajale fännibussidega saabuvale on oodata ka hulk autodega tulejaid ning kohalikke Tallinna rakverelasi!
bc-kalev
Kasutaja
Postitusi: 313
Liitunud: 28 Nov 2009, 17:23

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas bc-kalev »

kas te kõik olete siin rakvere poolt wä?
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Eepica »

ei kõik pole:) mina pole
Vasta