Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Mis moodi Johnsonile ei antud lihtsalt mängida? Tal oli aega ennast tõestada küll ja küll.
Ainukene meeldejääv moment oli see Ventspilsi vast vise ja veel mõned visked. Aga samas tuleb jälle silme ette kui ta Rocki vastu punnitas mingi kaks viset ässa.
Lootus sureb viimasena!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

johnson täpselt sama mis parmer, erilist vahet neil ei ole
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

jonhson ja parmer on jh väga sarnased mängijad.jonhsonit jäi meenutama tema debüüt ja ventspilsi mäng.parmer veel midagi hullu teinud pole.aga küll see aeg ka tuleb.kuigi mees keeb aegajalt üle on ta kalevis ainus kes raskel hetkel midagi teha julgeb.ja see on tema suur pluss.kui ta oma imelikke otsuseid natuke vähendaks ja kaitse ka käima saaks oleks tast väga palju kasu kalevile.
elagu kalev.go,go,go kalev
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

tahaks loota et mai kuus ei saaks õelda seda et oli hooaja peale kolm-neli head mängu.ülejäänud aja oli jumal ta peale vihane.
YNWA
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

olin mingi aeg eemal korvpallist. kas selle pika kohta on olnud nyyd mingit infot kas ta on siia tulemas vms.?
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

marxx762 kirjutas:olin mingi aeg eemal korvpallist. kas selle pika kohta on olnud nyyd mingit infot kas ta on siia tulemas vms.?
Ikka tuleb. Usun, et järgmisel nädalal on pingil. Või siis vähemalt ülejärgmisel.
Jörx

Postitus Postitas Jörx »

Jonhsoni ja parmeri vahe on see et parmer on vasti istseja kes üritab kangutada , aga läheb mööda ja ei sööda , visata ei oska . Jonhson Kangutas vajalikel hetkedel sisse , kui oli vaja meest kes ei karda endapeale võtta ja kolmevisata läks ja viskas vise oli hea. aga sööta ikkagist ei tahtnud. Ei salli kumbagi Mõlemad panevad kahe käega peast kinni hoidma aga jonhson suutis seda teha ka super visetega mis päästsid kalevi
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

And kirjutas:
marxx762 kirjutas:olin mingi aeg eemal korvpallist. kas selle pika kohta on olnud nyyd mingit infot kas ta on siia tulemas vms.?
Ikka tuleb. Usun, et järgmisel nädalal on pingil. Või siis vähemalt ülejärgmisel.
okei, tänud
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

johnson kangutas liiga palju selles oli asi, vend nagu tegi selliseid viskeid mida kegi ei viskaks ära ja siis 10/2 läks heal päeval
SMF
Kasutaja
Postitusi: 66
Liitunud: 25 Nov 2006, 16:26
Asukoht: Keila

Postitus Postitas SMF »

MIs Parmeri viskel viga on
korvpall on võrratu
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

midagi jumala ilus vise :)
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Parmeri jalgade asend viske ajal on vale. Ja tal ei ole hüppelt viset. Kolmeseid laob ikkagi suht jalad maas.
Lootus sureb viimasena!
SMF
Kasutaja
Postitusi: 66
Liitunud: 25 Nov 2006, 16:26
Asukoht: Keila

Postitus Postitas SMF »

njh aga paneb ära aga ok ma ei viitsi kaitsta teda mulle lihtsalt meeldib ta mängustiil ja ta olek ehtne must
korvpall on võrratu
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Igalühel oma vaatevinkel mina vaatan mängijat ikka kui kasulik ta on ja mis on tema nõrkused mängijana.
Lootus sureb viimasena!
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

tahaks näha kalevi ridades rohkem frierit!
Vasta