Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas TDK »

Doroninist tõesti aru ei saa, kui mees eelmine suvi eelistas koondisele maja ehitada, aga Kitsingust saan küll, ma ise hetkel ei viitsi uurida aga palun tooge keegi näide, kus Kitsing ei oleks hästi mänginud kui Visnapuu ta mängu paneb. Pärnute ja asjade vastu alati mingi 20 mindiga 15 punkti. Seda mees lihtsalt peab arendama!
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas väike-tamma »

Kivipallur kirjutas:
väike-tamma kirjutas:
plix18 kirjutas:Koondise kandidaatide nimekirja vaadates oskan ma vaid öelda "Oo...õudust" ja "Tule taevas appi"!

Kas keegi targem oskab mulle ära põhjendada milleks on nimekirjas sellised tegelased nagu: M.Dorbek,G.Dorbek,T.Kurbas,M.Riis,R.Raadik,T.Raadik,I.Tulit,V.Veski ???
Mis sul Riisi vastu on? Nendest kõigist keda sina siin nimetasid on tema kõige parem ja kui ta terve püsib siis on ta väga vajalik mees loomaks teravust ja just kaitses. Ja teades Soku mängustiili siis kaitses in Riis üks parimaid Eestis.
Riis on ju Kalevi mängija...
ahhjaa. Õigus ta ju Rocki fänn. Kahju et Saaget ei võetud. Saage on kindlasti parem viskaja kui G.Dorbek.
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Delta »

väike-tamma kirjutas:
Kivipallur kirjutas: Riis on ju Kalevi mängija...
ahhjaa. Õigus ta ju Rocki fänn. Kahju et Saaget ei võetud. Saage on kindlasti parem viskaja kui G.Dorbek.
Eriti haige loogika on teil mõlemil. Oh, Rocki fänn, järelikult ei taha ta ühtegi Cramo mängijat koondises näha. Kasvage suureks. Jutt käib Eesti koondisest ja enamus siin on ikkagi Eesti korvpalli fännid ja tahavad, et kokku saaks tugevaim/perspektiivikaim koondis. Pigem on on küsimus selles, millega need mängijad võrreldes mõne teisega koondisekutse on ära teeninud.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas väike-tamma »

Delta kirjutas:
väike-tamma kirjutas:
Kivipallur kirjutas: Riis on ju Kalevi mängija...
ahhjaa. Õigus ta ju Rocki fänn. Kahju et Saaget ei võetud. Saage on kindlasti parem viskaja kui G.Dorbek.
Eriti haige loogika on teil mõlemil. Oh, Rocki fänn, järelikult ei taha ta ühtegi Cramo mängijat koondises näha. Kasvage suureks. Jutt käib Eesti koondisest ja enamus siin on ikkagi Eesti korvpalli fännid ja tahavad, et kokku saaks tugevaim/perspektiivikaim koondis. Pigem on on küsimus selles, millega need mängijad võrreldes mõne teisega koondisekutse on ära teeninud.
Aga ütle siis miks Riis ei ole seda kohta välja teeninud?(kui sa seda arvad muidugi) Näiteks mis on Doronini eelis Riisi ees ja ära pikkust loe kuna nad on erineva positsiooni mängijad. Ma ise ka ei saa aru et miks valiti sinna mõlemad Raadikud kui sama hästi oleks võinud valida Saksa ja Klementsovi.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas YO »

KURBAS, VESKI, G.DORBEK, M.DORBEK, R.RAADIK, - NEED MEHED on pole küll MITTE MILLEGAGI oma kandidaai seisust ära teeninud!

Mehed, keda koondises pole ja on kandidaadi seisuse ära teeninud: Saage, Raap, Klementsov, Saks, Pilk, Orula, Aab, Kikerpill.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

Doroninist tahab Sokk SG kasvatada. Aga Riis pole kindlasti halvem kui tema või GD. Võib-olla viskajana on Doronin parem. Läbimurretel ja väljakunägemiselt on Riis palju efektiivsem kui pea ees korvi alla jooksev Gert.
Sokk ei taha võtta üle 30-aastaseid, seepärast pole ei Allingut ega Kikerpilli. Kriisa puhul sai määravaks avalikkuse surve, ma arvan.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas TDK »

YO kirjutas:KURBAS, VESKI, G.DORBEK, M.DORBEK, R.RAADIK, - NEED MEHED on pole küll MITTE MILLEGAGI oma kandidaai seisust ära teeninud!

Mehed, keda koondises pole ja on kandidaadi seisuse ära teeninud: Saage, Raap, Klementsov, Saks, Pilk, Orula, Aab, Kikerpill.


Raap minu meelest oleks pidanud tõesti kutse saama, eriti kui Sokk rääkis, et mõeldakse nüüd noorte peale.
Saksi oleks samuti pidanud minu arust eelistama Raadikutele, Illimari kohapeal aga on piisavalt temast paremaid mängijaid.
Ülejäänuid ei kommenteeri, kindlasti on siin ka muid agasi nagu näiteks, et mees ise ei soovi esindada koondist jne. Ning Aabi koondisekanditaatide sekka arvestamine oleks olnud ikka väga selge tagasiminek. Kui mitte arvestada, et mõne noore sinna arvamine oleks tagasiminek.
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas plix18 »

Riis võib olla parim nendest keda ma nimetasin aga nende hulgas keda ma ei nimetanud on temast paremaid!
Erinevalt mõnest siin suudan mina klubi ja koondise fännamise lahus hoida!
Cramo fännid võiks oma roosad cramo prillid eest ära võtta ja asju natuke laiemalt vaadata.
Mis M.Riisi puutub siis vaadake mehe BBL-i statistikat !
Viimases Kalev Cramo ja TÜ/Rocki omavahelises mängus(KML-i raames) sai Riis väljakule tervelt 4-ks minutiks!!!!!!! tehes selle jooksul 1!!!!!!!! pealeviske mis muidugi mööda läks!
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas marxx762 »

Ka mina suudan seda lahus hoida, aga ok, võibolla suutsin liialt üle pingutada ja näha suurt paralleeli aga see selleks.
Plix18, kui mind silmas pidasid siis, mul pole roosasid prille, pole leidnud neid kuskilt. . .
Sa arvad et üks mees peaks nelja minuti jooksul al'a 3 korda peale viskama või? Ja olen üsna kindel et tol hetkel oli ta väljakul ka Pg-na.
Teisalt on tõesti minu suur viga see, et nii koondise kui ka rocki rosterisse kuuluvatest nimedest on Doronin mulle kõikse ebasümpaatsem mees.
Nii vaatasin ka BBL stati:
Doronin:
Pilt

Riis:
Pilt

Suurt vahet pole, mängitava aja ja punktide suhe on suhtkoht pooleks. . . ühtmasti mehed, ainuke erinevus on positsioonis üks PG;SG teine SF;SG
Selge on ka see et koondises mängiks doronin suht SG aint kuna SF positsioonil on ees Vene,Keerles,Kangur;Eichfuss
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vabakutseline »

Eks saab näha kas M. Riis, M. Dorbek, V. Veski ja T. Kurbas hakkavad ka klubi eest rohkem mänguminuteid saama. Kui nad ikkagi platsile ei hakka saama siis jääb mulle nende nimekirja lülitamine vähekene arusaamatuks. Pole ju erilist mõtet kutsuda treeninglaagrisse mehi kellel ei ole üldse mängupraktikat.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas YO »

vabakutseline kirjutas:Eks saab näha kas M. Riis, M. Dorbek, V. Veski ja T. Kurbas hakkavad ka klubi eest rohkem mänguminuteid saama. Kui nad ikkagi platsile ei hakka saama siis jääb mulle nende nimekirja lülitamine vähekene arusaamatuks. Pole ju erilist mõtet kutsuda treeninglaagrisse mehi kellel ei ole üldse mängupraktikat.
+ need mehed ei oskagi mängida, ega nad seal pingil kiusu pärast ole!
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Go Cramo! »

YO kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Eks saab näha kas M. Riis, M. Dorbek, V. Veski ja T. Kurbas hakkavad ka klubi eest rohkem mänguminuteid saama. Kui nad ikkagi platsile ei hakka saama siis jääb mulle nende nimekirja lülitamine vähekene arusaamatuks. Pole ju erilist mõtet kutsuda treeninglaagrisse mehi kellel ei ole üldse mängupraktikat.
+ need mehed ei oskagi mängida, ega nad seal pingil kiusu pärast ole!
Ei ütleks, et Riis ei oska mängida. Mees on jätnud endast väga hea mulje. Arusaamatu, miks Varrak teda rohkem ei kasuta :roll: Ja kui siin "plix" võrdles teda neiu Doroniniga, siis sorry aga Doronin oma mänguminutite juures pole sugugi parem kui Riis, kes haruharva väljakule pääseb. Jah Doronin on mees, kes oskab ülimalt hästi vigu teha ja vingus näoga kohtunikke vahtida
Viimati muutis Go Cramo!, 04 Mär 2010, 20:29, muudetud 1 kord kokku.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas väike-tamma »

YO kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Eks saab näha kas M. Riis, M. Dorbek, V. Veski ja T. Kurbas hakkavad ka klubi eest rohkem mänguminuteid saama. Kui nad ikkagi platsile ei hakka saama siis jääb mulle nende nimekirja lülitamine vähekene arusaamatuks. Pole ju erilist mõtet kutsuda treeninglaagrisse mehi kellel ei ole üldse mängupraktikat.
+ need mehed ei oskagi mängida, ega nad seal pingil kiusu pärast ole!
Riis ei oska mängida? Kus sa elanud oled mees? Sa BBL karikat vaatasid? Riis näitas seal milline on tema tase. See Varraku enda pask et ta teda väljakule ei taha lasta ja kindlasti ka sellepärats ei lasta kuna sellel positsioonil on ju 5-6 meest ja kõik nad tahavad väljakule saada. Ja plix, kui sa oled lugenud minu postitusi kalevi ja tarvase teemas siis sa peaksid teadma et ma pole kalevi poolehoidija vaid Tarvase oma.

Mina näeksin koondises sellisi mehi:
C: Jaan Mont..., Toome
PF: Talts, Keerles
SF:Kangur, Vene ja Eichfus(pole siiani selgeks saanud kuidas tema nime kirjutatakse)
SG:Arbet(kuna paremat pole võtta kusgailt), Riis
PG: mõlemad Sokud ja Kriisa
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Go Cramo! »

väike-tamma kirjutas:
YO kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Eks saab näha kas M. Riis, M. Dorbek, V. Veski ja T. Kurbas hakkavad ka klubi eest rohkem mänguminuteid saama. Kui nad ikkagi platsile ei hakka saama siis jääb mulle nende nimekirja lülitamine vähekene arusaamatuks. Pole ju erilist mõtet kutsuda treeninglaagrisse mehi kellel ei ole üldse mängupraktikat.
+ need mehed ei oskagi mängida, ega nad seal pingil kiusu pärast ole!
Riis ei oska mängida? Kus sa elanud oled mees? Sa BBL karikat vaatasid? Riis näitas seal milline on tema tase. See Varraku enda pask et ta teda väljakule ei taha lasta ja kindlasti ka sellepärats ei lasta kuna sellel positsioonil on ju 5-6 meest ja kõik nad tahavad väljakule saada. Ja plix, kui sa oled lugenud minu postitusi kalevi ja tarvase teemas siis sa peaksid teadma et ma pole kalevi poolehoidija vaid Tarvase oma.

Mina näeksin koondises sellisi mehi:
C: Jaan Mont..., Toome
PF: Talts, Keerles
SF:Kangur, Vene ja Eichfus(pole siiani selgeks saanud kuidas tema nime kirjutatakse)
SG:Arbet(kuna paremat pole võtta kusgailt), Riis
PG: mõlemad Sokud ja Kriisa
PG kohalt võtaks Timmu Soku küll välja
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas väike-tamma »

Go Cramo! kirjutas:
väike-tamma kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Eks saab näha kas M. Riis, M. Dorbek, V. Veski ja T. Kurbas hakkavad ka klubi eest rohkem mänguminuteid saama. Kui nad ikkagi platsile ei hakka saama siis jääb mulle nende nimekirja lülitamine vähekene arusaamatuks. Pole ju erilist mõtet kutsuda treeninglaagrisse mehi kellel ei ole üldse mängupraktikat.
Riis ei oska mängida? Kus sa elanud oled mees? Sa BBL karikat vaatasid? Riis näitas seal milline on tema tase. See Varraku enda pask et ta teda väljakule ei taha lasta ja kindlasti ka sellepärats ei lasta kuna sellel positsioonil on ju 5-6 meest ja kõik nad tahavad väljakule saada. Ja plix, kui sa oled lugenud minu postitusi kalevi ja tarvase teemas siis sa peaksid teadma et ma pole kalevi poolehoidija vaid Tarvase oma.

Mina näeksin koondises sellisi mehi:
C: Jaan Mont..., Toome
PF: Talts, Keerles
SF:Kangur, Vene ja Eichfus(pole siiani selgeks saanud kuidas tema nime kirjutatakse)
SG:Arbet(kuna paremat pole võtta kusgailt), Riis
PG: mõlemad Sokud ja Kriisa
PG kohalt võtaks Timmu Soku küll välja
Oled sa ta viimaseid mänge näinud? Ta on see hooaeg väga enesekindlalt ja hästi mänginud ja päris suure arenguhüppe teinud võrreldes eelmise hooajaga. Ma ennem jätaks Arbeti välja ja võtaks Saage aga Saage on kaitses nõrgem niiet jah.
Vasta