Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Delta »

väike-tamma kirjutas:
Delta kirjutas:
väike-tamma kirjutas: ahhjaa. Õigus ta ju Rocki fänn. Kahju et Saaget ei võetud. Saage on kindlasti parem viskaja kui G.Dorbek.
Eriti haige loogika on teil mõlemil. Oh, Rocki fänn, järelikult ei taha ta ühtegi Cramo mängijat koondises näha. Kasvage suureks. Jutt käib Eesti koondisest ja enamus siin on ikkagi Eesti korvpalli fännid ja tahavad, et kokku saaks tugevaim/perspektiivikaim koondis. Pigem on on küsimus selles, millega need mängijad võrreldes mõne teisega koondisekutse on ära teeninud.
Aga ütle siis miks Riis ei ole seda kohta välja teeninud?(kui sa seda arvad muidugi) Näiteks mis on Doronini eelis Riisi ees ja ära pikkust loe kuna nad on erineva positsiooni mängijad. Ma ise ka ei saa aru et miks valiti sinna mõlemad Raadikud kui sama hästi oleks võinud valida Saksa ja Klementsovi.
Ei arva, et Doronin peaks kindel koondise mees olema. Lihtsalt arvasin, et teil oli väga labane loogika seal arutelus, aka Rocki fänn, tema arust ei tohiks ükski Cramo mees koondises olla.

kasutaja123 kirjutas:
Saa lõpuks aru, et Saagel ei ole ega ka ilmselt tulevikus ei tule sellist suhtumist, mida on koondise jaoks vaja. Mängutasemelt ehk küll, aga Sokk arvas nimekirjast kohe välja need, kellel suhtumisega probleeme on (Tein näiteks).
See Teini teema on tegelikult natuke teine, kui "suhtumine" . Tore, et Sokk selle muidugi suurelt ajakirjandusse hõikas. Eks me näe, kas Tein ise ka kunagi võtab sõna antud teemal või mitte.
Ei tasu seda "Tein ei viitsi mängida, annab halba eeskuju" juttu väga tõsiselt võtta, see pole põhjus, miks ta koondises pole. Ei ole minu-asi ka siin saunanaiste jutte levitama hakata, eks kui mehed tahavad, küll ise räägivad.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

Monty statistika Binghamptonist
http://espn.go.com/ncb/player/profile?playerId=27668" onclick="window.open(this.href);return false;
mõned näitajad on päris huvitavad, näiteks vabavisete osas ta Owensile nüüd väga palju üldse alla ei jää :)

Kusjuures ma üldse ei taha öelda et temaga ei peaks tööd tegema ja üritada korvpallurit teha, aga kohe koondisse ... nunuh :)
Kasutaja avatar
Ragles23
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 01 Okt 2009, 22:57
Asukoht: Eesti,Soome

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Ragles23 »

Pg.T.Sokk,Kriisa,S-T.Sokk
Sg:Arbet,Pokla,Veidemann
Sf:Kangur,Vene,Eichfuss
Pf:Keerles,Vene,
C:Talts,Toome

Minuarust kõige parem oleks nii :P
[GO KALEV GO !
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas BCKLV »

RAWR!!
Pilt
suusasaabas
Kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 28 Mär 2009, 21:47
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas suusasaabas »

esialgne nimekiri nimekirjaks, iseasi palju sealt üldse kohale ilmub. Miski pärast pole raadik just eriti tööhobuse muljet jätnud nii et eks näis kes neist noortest seal laagrites suvel pinnal püsib ja kes upub. küllap alustataksegi nii 25-30 mängijaga alul ja neist järjest sõelutakse ja sõelutakse neid vähemaks.

siin suvise koosseisu ennustusi vaadates torkab silma see suur raamidesse surumine (pg, sg, sf, pf, c) samas kui juba isegi paljudes euroopa mängijate ülesandmisprotokollides jaotatakse mängijad tavaliselt (g, f, c) seeeega prooviks ise ka pigem selle külje pealt läheneda ja pakuks oma 12 välja, kes suve lõpul Eesti koondise dressi selga tõmbavad.

G- T.Sokk, V. Kriisa, S.T. Sokk, R. Veidemann
F- K. Kangur, J.Talts, R. Keerles, S-S Vene
C- J. Toome, (Montgomery/Veski)

nii 10 meest täis ja ülejäänud kaheks pakun G. Arbet/J. Pokla, T. Eichfuss
napilt välja või nii öelda varuks igale positsioonile:
G- M. Riis, G.Dorbek
F- M.Doronin, R. Hallik
C- jaa jällegist emmat-kummat (Montogomery/Veski)
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas YO »

MA SÖÖN OMA SAAPAD ÄRA, KUI JAAN ON VILLUST SITEM!
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Zog »

YO kirjutas:MA SÖÖN OMA SAAPAD ÄRA, KUI JAAN ON VILLUST SITEM!
Pane palun youtube' video ka yles!
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas seeker »

Kui te nüüd arvate, et Jaan lauda hakkab krabama, siis te eksite. Vaadake videot ja te näete, et see mees kerkib maast 1-2 cm.
oioioi
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 01 Juun 2009, 14:50

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas oioioi »

seeker kirjutas:Kui te nüüd arvate, et Jaan lauda hakkab krabama, siis te eksite. Vaadake videot ja te näete, et see mees kerkib maast 1-2 cm.
Sellise keha juures ei kerkigi maast väga palju. Aga kui sa oled midagi kuulnud lauablokeerimisest siis seda hästi tehes ei pea sa isegi hüppama, et laud kätte saada.
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas seeker »

Aga kui sina oled jälginud tippkorvpalli või vahest isegi mänginud korvpalli, siis tahaks näha, mitu lauda sa pelgalt blokeerimisega saad. Ikka tuleb keegi tagant korraliku lennuga ja võtab selle lauapalli õhust ära. Selleks olekski vajalik, et tsenter kui kõige pikem mees jaksaks natukene end maast kergitada ja lauapallid vajadusel ka õhust kätte saada.
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Sigmar »

seeker kirjutas:Aga kui sina oled jälginud tippkorvpalli või vahest isegi mänginud korvpalli, siis tahaks näha, mitu lauda sa pelgalt blokeerimisega saad. Ikka tuleb keegi tagant korraliku lennuga ja võtab selle lauapalli õhust ära. Selleks olekski vajalik, et tsenter kui kõige pikem mees jaksaks natukene end maast kergitada ja lauapallid vajadusel ka õhust kätte saada.
See on tegelikult ju täielikult mõtetu vaidlus , arutame seda asja siis , kui oleme mehe näinud oma silmaga ära , mitte ei otsusta mehe skilli mingi video järgi.
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas seeker »

Nii on. Tegelikult olen ma kindel, et meie kõigi soov on see, et Jaanist meile mingi kasu oleks.
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Sigmar »

seeker kirjutas:Nii on. Tegelikult olen ma kindel, et meie kõigi soov on see, et Jaanist meile mingi kasu oleks.
Eriti oleks teda juba meeskondade hirmutamiseks vaja , sest Villu ei hirmuta kedagi ära...Kui me tahame Bosnia 220 cm pika venna vastu midagi teha , siis oleks suurt massiga venda vaja.Ja samas ka osavat.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kivipallur »

seeker kirjutas:Aga kui sina oled jälginud tippkorvpalli või vahest isegi mänginud korvpalli, siis tahaks näha, mitu lauda sa pelgalt blokeerimisega saad. Ikka tuleb keegi tagant korraliku lennuga ja võtab selle lauapalli õhust ära. Selleks olekski vajalik, et tsenter kui kõige pikem mees jaksaks natukene end maast kergitada ja lauapallid vajadusel ka õhust kätte saada.
Kui iga mängija oma mehe korralikult ära blokeerib kaitses ,siis ei tule keegi sul hüppama.Blokeerimine on lauavõitluses üks tähtsamaid elemente.
Pilt
oioioi
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 01 Juun 2009, 14:50

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas oioioi »

Mina polegi vaielnud mehe oskuste üle, lihtsalt ma ütlen, et kerkigu maast palju ta kerkib aga kui ta lauda oskab blokeerida siis see ei ole probleem. Loomulikult loodan ka, et mehest on meile kunagi kõvasti kasu.
Siiski kui iga mees blokeerib ära oma mehe siis ei tule keegi hea hüppega sul seljatagant palli ära võtma. Sellise massi juures sa lükkad mehe kuhu tahad ja pall kukub sülle.
Vasta