Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalev4ever »

See, kui Tarvas Challenge Cupile läheks/saaks oleks super.
Paar mängijat veel juurde võtta ja meeskond missugune. Valmod, Andersonid ja Saaged võiksid ikka Rakverre edasi sel juhul mängima jääda :)
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Alex »

Kalev4ever kirjutas:See, kui Tarvas Challenge Cupile läheks/saaks oleks super.
Paar mängijat veel juurde võtta ja meeskond missugune. Valmod, Andersonid ja Saaged võiksid ikka Rakverre edasi sel juhul mängima jääda :)
:offtopic:
Mis Challenge? Pannakse eestikad kinni ja järgmine hooaeg ruulitakse Idaliigas!
YNWA
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

http://sport.postimees.ee/?id=232969" onclick="window.open(this.href);return false;
No kui seda artiklit uskuda siis pole meil ,vast enam vaja muretseda ,sest uuel hooajal tõenäoliselt pole enam ei fänne ega ka meeskonda.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas TDK »

Minule lisas näitekd Gert Kiili lisandumine juhtkonda just usku, et siiski üritatakse jätkata, sest minu meelest ei oleks olnud mõtet teda kaheks kuuks palgata, sel hooajal nagunii midagi ei päästa enam.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vabakutseline »

TDK kirjutas:Minule lisas näitekd Gert Kiili lisandumine juhtkonda just usku, et siiski üritatakse jätkata, sest minu meelest ei oleks olnud mõtet teda kaheks kuuks palgata, sel hooajal nagunii midagi ei päästa enam.
Õige!! Oleks ülimalt absurdne palgata kaheks kuuks mees juhtkonda palgata kui oleks juba otsutatud, et klubi järgmine hooaeg ei jätka. Loodame, et sellest nädalasest treeningperioodist on kasu ja pingimehed suudavad selle käigus tõestada, et treener võib neid platsile usaldada. Neile peaks ka indu lisama see, et terve pink(v.a E. Dorbek) on koondisse valmistuvasse treeninglaagrisse kutsutud.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas julki »

Kalev võiks samalaadse treeneri saada järgmiseks hooajaks,siis äkki hakkaks pink ka hüppama ja kargama :D :D
http://sport.postimees.ee/?id=233763
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Soho »

julki kirjutas:Kalev võiks samalaadse treeneri saada järgmiseks hooajaks,siis äkki hakkaks pink ka hüppama ja kargama :D :D
http://sport.postimees.ee/?id=233763
seal NCAA-s enamus hullud treenerid ... röögivad jne.. nii palju kui ma olen jälgind mänge viimasel ajal
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Go Cramo! »

vabakutseline kirjutas:
TDK kirjutas:Minule lisas näitekd Gert Kiili lisandumine juhtkonda just usku, et siiski üritatakse jätkata, sest minu meelest ei oleks olnud mõtet teda kaheks kuuks palgata, sel hooajal nagunii midagi ei päästa enam.
Õige!! Oleks ülimalt absurdne palgata kaheks kuuks mees juhtkonda palgata kui oleks juba otsutatud, et klubi järgmine hooaeg ei jätka. Loodame, et sellest nädalasest treeningperioodist on kasu ja pingimehed suudavad selle käigus tõestada, et treener võib neid platsile usaldada. Neile peaks ka indu lisama see, et terve pink(v.a E. Dorbek) on koondisse valmistuvasse treeninglaagrisse kutsutud.
Samas mis ärilisest poolest siin jutt on kui : http://www.delfi.ee/news/majandus/majan ... d=27318241" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas kasutaja123 »

Go Cramo! kirjutas:
vabakutseline kirjutas:
TDK kirjutas:Minule lisas näitekd Gert Kiili lisandumine juhtkonda just usku, et siiski üritatakse jätkata, sest minu meelest ei oleks olnud mõtet teda kaheks kuuks palgata, sel hooajal nagunii midagi ei päästa enam.
Õige!! Oleks ülimalt absurdne palgata kaheks kuuks mees juhtkonda palgata kui oleks juba otsutatud, et klubi järgmine hooaeg ei jätka. Loodame, et sellest nädalasest treeningperioodist on kasu ja pingimehed suudavad selle käigus tõestada, et treener võib neid platsile usaldada. Neile peaks ka indu lisama see, et terve pink(v.a E. Dorbek) on koondisse valmistuvasse treeninglaagrisse kutsutud.
Samas mis ärilisest poolest siin jutt on kui : http://www.delfi.ee/news/majandus/majan ... d=27318241" onclick="window.open(this.href);return false;

Just oli ju uudis, et Swedbank aitas Sportlandi tagasi jalule :)
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Go Cramo! »

Ok, seda uudist ei teadnudki.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas spartaklane »

Gert Kiili lisamisest juhtkonda küll mingit kasu Kalev/Cramo ei saa ,sest ei ole ju tema näol tegu mingi suurfirma või ettevõte juhiga ,kes tooks klubile raha juurde,mina eriti selles lükkes küll positiivset tooni ei näe ja mingit lootusekiirt siin minu jaoks küll ei paista.Gert Kiili toomine juhatusse oli pigem sellepärast ,et ta Valdmaa hea tuttav.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas vaim564 »

Ma päris ei usu, et selle hooajaga üldse ära lõpetatakse, aga selline variant, et järgmisel hooajal muututakse mingiks Nybiti taoliseks noorteklubiks, on võimalik küll.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Alan »

Ma küll ei usu, et see juhtuks, aga siis tekiks huvitav olukord, kuidas kaks Kalevit spordihalli aegu jagama hakkaksid, sest Suurhalli kasutamine edaspidi oleks mõttetu.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Alex »

Alan kirjutas:Ma küll ei usu, et see juhtuks, aga siis tekiks huvitav olukord, kuidas kaks Kalevit spordihalli aegu jagama hakkaksid, sest Suurhalli kasutamine edaspidi oleks mõttetu.
Suurhall on suht mõttet...aga, mis jagamisse puutub, siis Tallinnas neid kohti veel, kus mängida. Näiteks Audentese spordihall ja Sokku omas.
Kasutaja avatar
juhkam
Kasutaja
Postitusi: 53
Liitunud: 06 Dets 2008, 19:27

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas juhkam »

Soku oma ei vea siiski päris välja, liiga eraldatud asukohaga + parkimisega pole ka seal just kiita. Audentes on aga täiesti okk ja ma kohati isegi imestan, et siuke saal vabaks jäänud on.
Vasta