Balti liiga 2009/2010

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas kasutaja123 »

Kurat, Owensil 4 viga. Kui nüüd viies ka tuleb, siis huvitav, kas Varrak taipab Veski mängu panna ??
bc-kalev
Kasutaja
Postitusi: 313
Liitunud: 28 Nov 2009, 17:23

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas bc-kalev »

päris hea ikka meeskonnal lkäheb hästi siis oled fäänn ja kui meeskonnal läheb halvasti siis ei ole fänn?
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Asjaajaja »

bc-kalev kirjutas:päris hea ikka meeskonnal lkäheb hästi siis oled fäänn ja kui meeskonnal läheb halvasti siis ei ole fänn?
Pole meeskonda.

Täna on Kalevile loodud kõik võimalused edasi saamiseks ja ta lihtsalt ei taha seda vastu võtta.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas kasutaja123 »

Asjaajaja on selle poolt, kellel parasjagu hästi läheb. Siis saab neid mõnitada, kelle võistkonnal halvasti läheb.
bc-kalev
Kasutaja
Postitusi: 313
Liitunud: 28 Nov 2009, 17:23

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas bc-kalev »

mida sa ssi siin oled ma ei saa aru meeskonda ju pole
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Olengi õnnelik , et Rock juhib , oleksin õnnelik siis ka , kui Kalev juhib , aga millal Kalev üldse viimanti balti liigas võitis? : 24 veebruaril ja seda ka läbi häda ja koba , kui meeskonna mängu üldse ei ole ja keegi isuga ei mängi siis võib võidust vaid unistada.

Loodame , et järgmisel aastal läheb paremini(kui seda tuleb).
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Egert »

bc-kalev kirjutas:päris hea ikka meeskonnal lkäheb hästi siis oled fäänn ja kui meeskonnal läheb halvasti siis ei ole fänn?
Võibolla väljendasin valesti. Mitte halvasti, vaid katastroofiliselt ja seda terve hooaeg. Ma olen kalevi poolt aga ma ei ela nüüd elu eest kaasa. Mul on ausõna pohhui.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas julki »

Asjaajaja kirjutas:
julki kirjutas:Miks ??
Kui midagi ütled siis ütle ka miks.Ma võiks sa sulle öelda et oled lammas vms.
Sa ignoreerid täielikult reaalsust ja pead tõeseks seda, mida tegelikult ei eksisteeri. Kalev failib kohutaval kombel ja sina ignoreerid seda.
Mis ma ei või fänn olla vä.Ja mida ma pean siis tegema kui Kalev failib koguaeg.Ma pole selline kes mingi kui üks hooaeg ***** läheb siis lõpetan meeskonna toetamise.JA kuidas ma ignoreerin reaalsust ??
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas julki »

Egert kirjutas:
bc-kalev kirjutas:päris hea ikka meeskonnal lkäheb hästi siis oled fäänn ja kui meeskonnal läheb halvasti siis ei ole fänn?
Võibolla väljendasin valesti. Mitte halvasti, vaid katastroofiliselt ja seda terve hooaeg. Ma olen kalevi poolt aga ma ei ela nüüd elu eest kaasa. Mul on ausõna pohhui.
Vahet pole kuidas läheb,kaasa võiks ikka elada :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Egert »

Ja need kes Veskit ootavad väljakule, unistage.
Meie vanameister E.Dorbek juba kruiisib ringi väljakul.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Asjaajaja »

kasutaja123 kirjutas:Asjaajaja on selle poolt, kellel parasjagu hästi läheb. Siis saab neid mõnitada, kelle võistkonnal halvasti läheb.
Mina olen selle poolt, kellel on hea meeskond. See ei tähenda ilmtingimata koguaeg võitmist, küll aga tähendab võitlemist. Sellepoolest austan ma tõesti Rocki ja TTÜ'd. Neil on meeskond ja hing, nad tahavad ja saavad. Kalevil on kõik eeldused olemas, et olla parim meeskond Eestis, aga kui ei taheta siis ei taheta. Asi ei ole kinni mitte rahas, vaid majandamises ja selles milline suhtumine on meeskonnas loodud.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas vabakutseline »

Kle Asjaajaja, fännid ei elad sul fantaasias nagu sa siin selgeks tahad teha. Mine ütle nt kreeka klubide või mis tahes klubi fännidele, et nad eiravad reaalsust. Suure tõenäosusega sa saad kohe pasunasse.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas kasutaja123 »

Asjaajaja kirjutas:
kasutaja123 kirjutas:Asjaajaja on selle poolt, kellel parasjagu hästi läheb. Siis saab neid mõnitada, kelle võistkonnal halvasti läheb.
Mina olen selle poolt, kellel on hea meeskond.

MOTT .
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Asjaajaja »

Owens tegi 5 viga täis, kahju temast.
bc-kalev
Kasutaja
Postitusi: 313
Liitunud: 28 Nov 2009, 17:23

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas bc-kalev »

Asjaajaja kirjutas:
kasutaja123 kirjutas:Asjaajaja on selle poolt, kellel parasjagu hästi läheb. Siis saab neid mõnitada, kelle võistkonnal halvasti läheb.
Mina olen selle poolt, kellel on hea meeskond. See ei tähenda ilmtingimata koguaeg võitmist, küll aga tähendab võitlemist. Sellepoolest austan ma tõesti Rocki ja TTÜ'd. Neil on meeskond ja hing, nad tahavad ja saavad. Kalevil on kõik eeldused olemas, et olla parim meeskond Eestis, aga kui ei taheta siis ei taheta. Asi ei ole kinni mitte rahas, vaid majandamises ja selles milline suhtumine on meeskonnas loodud.


miks aaa siis siin oled mine rocki foorumisse, oih rockil ei ole foorumit
Suletud