Balti liiga 2009/2010

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Eepica »

no kui kalev jääb finaalist välja siis on ja asi nutune
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Soho »

Eepica kirjutas:no kui kalev jääb finaalist välja siis on ja asi nutune
no kui tuleb rock/cramo poolfinaal siis üks kahest suurest peab nagunii välja jääma (ise loodan ,et Rock :D )
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Delta »

zero0 kirjutas:Ma ei tea, mina nii väga Rocki pärast ei muretseks. Rockil on kõik hästi: koht BBL-i play-offides tagatud, ollakse liidrid koduses liigas, meeskond(!) toimib hästi! Mina selle asemel muretseks pigem Cramo tuleviku pärast, sest see tundub suhteliselt tume olevat.
Täpselt, Rockil on 2/4st hooaja eesmärgist täidetud ja 1 veel võimalik.
Cramol seevastu 0/4st ja 1 võimalik.

Ja fakt on see, et kõik need superstaari Oskarid jne, kes ülimad kossuspetsid on ja 1 mängu põhjal oskasid hooaja alguses kõike paikapanevaid järeldusi teha, eksisid.
Fakt on see, et Cramo juhtkond valetas terve suvi läbi oma toetajatele/fännidele.

See viimane on minu arust Cramo suurim puudus. Liiga "edgarilik" juhtimis-stiil. Aetakse pidevalt miskit paska suust välja, selle asemel, et rääkida kuidas asjad tegelikult on. Seda kusjuures praeguse hetkeni.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kes oleks küll sellist stsenaariumi ette näinud? Huvitav mida küll ootab Kalev/Cramo tulevik ees.
Delta kirjutas:See viimane on minu arust Cramo suurim puudus. Liiga "edgarilik" juhtimis-stiil. Aetakse pidevalt miskit paska suust välja, selle asemel, et rääkida kuidas asjad tegelikult on. Seda kusjuures praeguse hetkeni.
Word!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas spartaklane »

No mina ootaksin nüüd Valdmaa kommentaare.Aga tegelikult on ka hea ,et me edasi ei saanud ,sest me oleme ikkagi s....tad.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas YO »

Arbeti, Riisi, E.Dorbeku, M.Dorbeku, Kurbase, Veski, EFEKTIIVSUS konf. per mäng( kamba peale kokku) OLI 21.7 - seda siis 6 mängija peale kokku. ET mängu võita peaks olema satsi eff. conf 90. ringis.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas tempo »

Minu arust on kõige masendavam see, et need 2 treenerit juhivad Eesti koondist. Kui nad ei suuda enamust koondise kandidaate mängima panna, siis mis veel koondises juhtub. :smash:
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Go Cramo! »

Olgem ausad - selliste esitlustega ei väärigi me mingit edasipääsu. See on HALE mida meeskond teeb. Käisin täna Rocki ja Valmiera mängu vaatamas ja tõesti si`` on tõdeda, aga Rock mängib hoopis teisest puust mängu kui BC Cramo. Näha, et mehed TAHAVAD mängida ja TAHAVAD võita, mitte nagu BC Cramol kus mängida ja võita tahavad meeskonnast paar-kolme meest ja thats it!
Hea on kui me suudame Eesti MV kolmandaksi tulla selliste "mängudega" nagu me teeme. Masendav kui alla võib üks tema käia ühe aastaga
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas spartaklane »

Go Cramo! kirjutas:Olgem ausad - selliste esitlustega ei väärigi me mingit edasipääsu. See on HALE mida meeskond teeb. Käisin täna Rocki ja Valmiera mängu vaatamas ja tõesti si`` on tõdeda, aga Rock mängib hoopis teisest puust mängu kui BC Cramo. Näha, et mehed TAHAVAD mängida ja TAHAVAD võita, mitte nagu BC Cramol kus mängida ja võita tahavad meeskonnast paar-kolme meest ja thats it!
Hea on kui me suudame Eesti MV kolmandaksi tulla selliste "mängudega" nagu me teeme. Masendav kui alla võib üks tema käia ühe aastaga
No mul on kahjuks rõõm tõdeda ,et minu seisukohaga hakkavad paljud nüüd ometigi nõustuma.Ma leian seda ,et klubi juhtkond peaks nüüd hooaja lõpus ütlema kindla seisukoha ,kas on mõtet jätkata või oleks parem võistkond laiali saata.Ise arvan ,et tehakse just seda viimast ,sest kui ei ole raha siis pole mõtet ka meeskonda ehitadaja meil siin unistada õhulossidest ,et äkki tuleb järgmine hooaeg parem.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas vaim564 »

Valmiera treener: Ventspils võidab kindlasti Kalevi
http://www.ohtuleht.ee/370497" onclick="window.open(this.href);return false;
"Esiteks on Ventspils praegu väga heas hoos. Teiseks nägin Kalevi eilset mängu Liepaja Lauvasega ja selle põhjal küll Kalev võita ei saaks. Säärase mänguga poleks neil ka play-off'is midagi teha," põrutas Melderis.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas YO »

Go Cramo! kirjutas:Olgem ausad - selliste esitlustega ei väärigi me mingit edasipääsu. See on HALE mida meeskond teeb. Käisin täna Rocki ja Valmiera mängu vaatamas ja tõesti si`` on tõdeda, aga Rock mängib hoopis teisest puust mängu kui BC Cramo. Näha, et mehed TAHAVAD mängida ja TAHAVAD võita, mitte nagu BC Cramol kus mängida ja võita tahavad meeskonnast paar-kolme meest ja thats it!
Hea on kui me suudame Eesti MV kolmandaksi tulla selliste "mängudega" nagu me teeme. Masendav kui alla võib üks tema käia ühe aastaga
Mina küll siin seda 3ndat kohta ei näe kuskilt tulemas. Kalevi ainukesteks plussideks on Ako, Fisher ja Keerles. 3 mehga mänge ei võideta.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Vähemalt läti kelgutajat võidab , asi seegi.
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kokkuvõttes Kalev ületas hooaja alguse lootusi, pakkusin 4 võitu Balti Liigas, tuli lausa 7. Tubli töö lagunenud ja tsentrita tiimi kohta.
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Delta »

Mr. Aff kirjutas:Kokkuvõttes Kalev ületas hooaja alguse lootusi, pakkusin 4 võitu Balti Liigas, tuli lausa 7. Tubli töö lagunenud ja tsentrita tiimi kohta.
Sinu lootusi võibolla ...
Juhtkonna eesmärk oli ikkagi jõuda play-offi, et et tegelikult ikka ei ületanud Cramo püstitatud eesmärki.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas vabakutseline »

YO kirjutas:Arbeti, Riisi, E.Dorbeku, M.Dorbeku, Kurbase, Veski, EFEKTIIVSUS konf. per mäng( kamba peale kokku) OLI 21.7 - seda siis 6 mängija peale kokku. ET mängu võita peaks olema satsi eff. conf 90. ringis.
Vaata asja vähe reaalsemalt. Arbet ja Riis said vahetusmeestena pidevalt mängida. Veski sai balti liigas Vucinici käe all mõnes kohtumises mängida ja siis oli ka conf enamasti plussis(tõsi, mitte küll palju), Varraku käe all sai ta vist 2 mängu kirja. M. Dorbekist ja Kurbasest ei saagi mingit confi nõuda kui nad mängida ei saa.
Suletud