Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas julki »

Rix kirjutas:Mispärast selline mängu algusaeg laupäeval? Viasati nõudmisel? Kindlasti tuleb seeria laupäeval lõpetada, enne pole mõtet küll siin Rytasest mõelda. Mäng korraga. Rock on järjest rohkem igal aastal otsustavate mängudel meeskond, BBLis eriti. Eesti esindajata FF oleks ikka lame!
Rock võtab selle võidu ära küll.Kodupublik ja kogu Eesti toetab,et alistada üks leedu klubi.
Sanikidze
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 15 Mär 2009, 13:35

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Sanikidze »

laupäeval 1 tund varem kohale siis on enam-vähem normal:d
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Soho »

zero0 kirjutas:
Soho kirjutas:
zero0 kirjutas:Loodan, et nüüd pandi nii mõnigi Cramo lapsfänni suu kinni.

Nagu ma olen tähele pannud, siis ei tasu alati hakkata kõiki lasteks kohe kutsuma.... , kui sa ei ole kindel 100%...,kas nad ikka on .

Endal juba päris palju kogemusi, kus kutsutakse lapseks ja hiljem selgub , et inimene ise on 5+ aastat noorem , kui see keda ta lapseks kutsus :)

Kirjastiili järgi üle põhikooli küll ei pakuks.

Tartlased, palju laupäeval pilet maksab?
Ja sinu jutu järgi , sulle üle 15 ei paku ka :)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Soho kirjutas:Ja sinu jutu järgi , sulle üle 15 ei paku ka :)
Nojah, eks Sinul ole veidi raskem aru saada teist tüüpi lausetest kui kaherealistest lihtlausestest, aga edu sellegi poolest Valga alistamisel! :)

Edu ka Rockile! Vean ennast kohale Tallinnast, loodan ainult võitu!
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Axel »

Huvitav, kas Kalev on siis nii sitt, et see leedu klubi neist 46p üle sõitis? Rock oli täna ikka tase. Tegelikult tean isegi, et Kalev on täielik pas..., nägin seda TTÜ vastu. Go Rock! Kusjuures olen Kalevi fänn, aga FF tahaks ikkagi Rocki näha.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Soho »

zero0 kirjutas:
Soho kirjutas:Ja sinu jutu järgi , sulle üle 15 ei paku ka :)
Nojah, eks Sinul ole veidi raskem aru saada teist tüüpi lausetest kui kaherealistest lihtlausestest, aga edu sellegi poolest Valga alistamisel! :)

Edu ka Rockile! Vean ennast kohale Tallinnast, loodan ainult võitu!

nu jah sorry .. ma mõtlesin, et see kossu foorum, mitte kirjandus...
kuskilt käis läbi ka juba, et te võiks oma luuleõhtu korraldada kuskil :)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Soho kirjutas:
zero0 kirjutas:
Soho kirjutas:Ja sinu jutu järgi , sulle üle 15 ei paku ka :)
Nojah, eks Sinul ole veidi raskem aru saada teist tüüpi lausetest kui kaherealistest lihtlausestest, aga edu sellegi poolest Valga alistamisel! :)

Edu ka Rockile! Vean ennast kohale Tallinnast, loodan ainult võitu!

nu jah sorry .. ma mõtlesin, et see kossu foorum, mitte kirjandus...
kuskilt käis läbi ka juba, et te võiks oma luuleõhtu korraldada kuskil :)
Luuleõhtu? Ei ole eriline luule fänn. Lihtsalt kaherealised postid, kus on rohkem kirjavigu kui sõnu, jätavad idioodi mulje. See selleks, kui soovid edasi arutada, siis PS.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Soho »

Luuleõhtu? Ei ole eriline luule fänn. Lihtsalt kaherealised postid, kus on rohkem kirjavigu kui sõnu, jätavad idioodi mulje. See selleks, kui soovid edasi arutada, siis PS.


olen ma pime või ma lihtsalt näen siin kahte rida?
Sry, aga ma ei viitsi mingi tähenärijaga, muljetada...
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Genuin »

Soho kirjutas:Luuleõhtu? Ei ole eriline luule fänn. Lihtsalt kaherealised postid, kus on rohkem kirjavigu kui sõnu, jätavad idioodi mulje. See selleks, kui soovid edasi arutada, siis PS.


olen ma pime või ma lihtsalt näen siin kahte rida?
Sry, aga ma ei viitsi mingi tähenärijaga, muljetada...
Kamoon, luuleõhtud võiksid täiega lahedad olla, oleks ainult suleseppu. Kedagi siin lahterdada ei ole mõtet, mõistad sa.

Tänane mäng oli hoopis all the way turnt up kui ma alguses mõtlesin, Šialulial ei tekkinud kordagi initsitaiivi, kõva mäng Rocki poolt igatahes! Ja kui alguses tekkis küsimus, miks Leppik sees on, siis lõpus pani just tema need daggerid mis lõplikult mängu ära otsustasid.
Ruutu
Kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Dets 2008, 15:36
Asukoht: Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Ruutu »

Rocki võidust väga heameel. Loodetavasti lõpetatakse seeria kahe mänguga. Edu Rock
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalev4ever »

Mõned tartlased võiksid oma erutust veidi tagasi hoida. Nii elevil kohe sellest, et võit saadi ja miks kohe Kaleviga võrdlust tullakse tegema? Halloo, Kalevi jaoks on BBL läbi. Mida paganat te sellest enam jahute?
Ning viimast Rocki - Kalevi mängu kutsuda treeningmänguks on pehmelt öeldes tobe :D
"Koht on ju kindel, mis mõttega ikka viimaseid "mõttetuid" mänge võidule viia" eksole ju. Targad olete!

Mängust endast: Minu üllatuseks olid Todd, Leppik ja Allingu päris head. Kui Vallo ründevea sai, siis tekkis tunne, et läheb ikka sama moodi nagu tavaliselt, aga õnneks mitte. Ilusad pealtpanekud. Low ja Gailius olid ikka üpris hädas, mäng üldse ei sujunud eriti. Šikšnius tegi nii nagu ma juba enne mängu lootsin :D
Mis kasu neil ikka sellest võidust Rytase üle oli? Saavad Rockilt kuivalt põske ja BBL hooaeg ongi potist veega alla lastud.
Tegelikult pole kellegi kohta ühtegi halba sõna öelda. Kõigi mängu oli meeldiv vaadata. Lauda võeti ikka päris metsikult.
Laupäeval korraldage Tartus ilus õhtu, mehed ;)
Fear the prophet!
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vabakutseline »

Olen Kalev4everiga nõus.... Koguaeg rõhutatakse. et Rock ja Cramo on konkurendid ja kumbki ei taha omavahelist mängu kaotada. Nüüd järsku tullakse jutuga, et kalevi ja rocki vaheline mäng oli treengmäng.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Pöidlad pihku! 8)
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Eepica »

irw mine metsa:) rock saab lutti:)
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

Veame kihla , et rock võtab võidu?:)
Pilt

Pilt
Vasta