Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Eepica »

sina pidid üldse vait olema kuuaega peale seda kui kalev võitis rocki seega vait on ju. ise lubasid ja nüüd sööd sõnu sa pole ikka lubaduse pidaja mees
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

1. Mina pole midagi lubanud sulle.
2. See Kalevi "võit" Rocki üle oli pigem tragikomöödia kui midagi tõsiselt võetavat. Aga hea seegi, et Cramonovlastel on nüüd midagi mille üle nämmutada - pole te ju just kuigi palju saavutanud.
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Eepica »

kahjuks pole see rock ka midagi saavutanud:) ainult imejate kamp on ja kasi oma pugejate juurde mida sa siin istud? pole sinu koht on ju.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevForever »

C'moon Šiauliai!Ei anna neile lontrustele seda mängu nii kergelt ära!
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Eepica kirjutas:kahjuks pole see rock ka midagi saavutanud:) ainult imejate kamp on ja kasi oma pugejate juurde mida sa siin istud? pole sinu koht on ju.
Minu mäletamist mööda on Kalev BBL-i drop-out ja Eesti liiga peksupoiss. Rock on jõudmas BBL-i final fouri ja kindel KML liiga favoriit. Kalevi tippsündmus see aasta päädis Rocki 1-punktilise võitmisega mängus, mis ei omanud enam mingit rolli ning VTB liigas viimase koha kindlustamisega, kaotades kõik mängud 20 või enama punktilise vahega.

Katsu olla objektiivne ja ära lase spordil oma tuju niivõrd rikkuda.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

HAHA, kes siin kihla vedas, et Rock võidab täna? :D
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas #7 »

Kuna mul täiesti pohhui kas saab Rock v Siualiai edasi, olen ma tänase tulemusega rahul, sain võidupunktid foorumiliigas kätte.
bc-kalev
Kasutaja
Postitusi: 313
Liitunud: 28 Nov 2009, 17:23

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas bc-kalev »

Egert kirjutas:HAHA, kes siin kihla vedas, et Rock võidab täna? :D

ma tahtsin vedada õnneks ta ei vatand muidu oleks millegist ilma jäänd :D :D :D
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Nojah, käisin mängu vaatamas, veidi on pettumust, aga mitte palju. Millegi pärast arvasin, et tuleb kaotus täna, Rock ei ole väga kindel olnud kodus see hooaeg, see-eest võõrsil on väga võimsad võidud võetud.
Ei läinud need visked täna üldse, kohati oli selline tunne, nagu oleks kurikuulsad G4S kaaned peal, vastane tabas aga päris hästi. Vabaviskeid ja kolmeseid tabati lausa jubeda protsendiga. Lasti ka Lowl liiga palju tegutseda, oleks pidanud ta kinni võtmanagu eelmises mängus.
Loodan, et järgmises mängus tehakse korrektiivid ja jõutakse teist aastat järjest FF, mis oleks kindlasti cramolastele košmaar. Rock on näidanud, et taolistes seeriates suudetakse meeskond ikka võiduka lõpuni juhtida, ehk juhtub sellelgi korral!

Btw, kas Šiauliai fännklubi kui sellist üldse eksisteerib? Saalis küll ühtegi nende klubi fänni ei näinud. Ehk järgmine kord on ka saal pooltühi. :D
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalev4ever »

zero0 kirjutas:Nojah, käisin mängu vaatamas, veidi on pettumust, aga mitte palju. Millegi pärast arvasin, et tuleb kaotus täna, Rock ei ole väga kindel olnud kodus see hooaeg, see-eest võõrsil on väga võimsad võidud võetud.
Ei läinud need visked täna üldse, kohati oli selline tunne, nagu oleks kurikuulsad G4S kaaned peal, vastane tabas aga päris hästi. Vabaviskeid ja kolmeseid tabati lausa jubeda protsendiga. Lasti ka Lowl liiga palju tegutseda, oleks pidanud ta kinni võtmanagu eelmises mängus.
Loodan, et järgmises mängus tehakse korrektiivid ja jõutakse teist aastat järjest FF, mis oleks kindlasti cramolastele košmaar. Rock on näidanud, et taolistes seeriates suudetakse meeskond ikka võiduka lõpuni juhtida, ehk juhtub sellelgi korral!

Btw, kas Šiauliai fännklubi kui sellist üldse eksisteerib? Saalis küll ühtegi nende klubi fänni ei näinud. Ehk järgmine kord on ka saal pooltühi. :D
Kle saa üle juba eks ole? Muudkui cramolased siin ja cramolased seal. Nagu lasteaed.

Kahju, et kaotus tuli, tundus et leedulasest kohtunik oli kõige hullema vilega. Morrisoni vastu jäi üks vilistamata. Eichfussi "jooks" lõpus sai määrvaks. Oleks see hoopiski 2+1 olnud, oleks võit koju arvatavasti jäänud, aga see selleks. Leedus tuleb otsustav mäng ära võtta!
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

Sry, aga aitäh siauliai!
RK
Kasutaja
Postitusi: 1773
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

Jah mõned tänavad ,et Siaulai Rocki ära karistas , aga Kalevi katsub kuidagi Valgaga ära pusida vaadakem parem seda tasemevahet, ja lisaks seda, leedu kohtunik pani jah vähe nn koduvilet aga see ei määranud , tegelt tulid punktid 3 veerandi lõpus Eichfussi olematust kaitsest ja 2 veerandi soku kaitsest samuti doronn oli esimene poolaeg nõrk , hijem kaitses enam vähem, rünnak täitsa 0, hoolimata Derrick Low 100% viske tabavusest (üks vise korvi alt läks lõpus mööda kokku üle 20 punkti ka vabavisked ja kolmesed 100% 2 ne üks mööda) jäi siaulai alla 70 punkti , oma puntid tuleb ära visata aga noh ega see Siaulai nii tugev ka pole, kui Rock suudab oma kindluse säilitada siis tuleb väljas võit ära , kodusaalis on nad see aasta vähe õnnetud aga ülejäänud kodumängud mängib Rock nüüd Suures hallis ja seal äkki krampi ei tekki.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

Kui sa mind silmas pidasid, siis jah, ma tõesti ei suuda mitte mingil mängul olla rocki pool.
Mis see kalevi mäng valgaga siia puutub ei saa aru. . .
Aga jah tagasi mängu juurde tulles ja kohtunikel peatuda, siis tegi see leedukas tõesti mõned ämbrid seal.Doronin on alati mu "lemmik" olnud ja just enda tegutsemisega seal väljakul. S-T-S, ei old jah eriti nagu mänguks valmis või oli siis teisalt liiga valmis. Eichfuss oli ründes endale tavapärasel kohal ikka-seega ei pand tähele tema kaitsetööd.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas tempo »

Rocki konf homses mängu spordiennustuses on 4,85. Mitte ei tea kas panna raha või ei :D
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Go Cramo! »

mina ei paneks :wink:
Vasta