Eesti korvpalli tulevik/lootused

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas #7 »

Täna võitsid U18 poisid 69:63 soomlasi. Raap 21p. Aga esimesel veerandil nägin ma oma elu kõige ilusamat koppa, Kevin Liivamäelt. Kes kohal olid said seda nautida ! ;)
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas BigMac »

Ta nagu tegigi meelega selle valesöödu , et saaks sellise kulbi vastu lauda panna. See oli väga haige kopp lihtsalt !!!
Eerik
Kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 16 Jaan 2008, 16:56

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Eerik »

sd
Viimati muutis Eerik, 06 Mär 2010, 21:55, muudetud 1 kord kokku.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Oskar8 »

see oli tõesti jõhker.... :D nagu nii kiirelt käis kuidagi et ma ei jõudnud isegi püsti tõusta ja plaksutada vaid jäin lihtsalt suu lahti vaatama :D
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Alex »

U16 Division-B (5.08-15.08, Tallinn)
  • 1.Norra
    2.Holland
    3.Ungari
    4.Eesti
    5.Soome
U18 Division-B (22.07-1.08,Tel Aviv)
  • 1.Luksemburg
    2.Eesti
    3.Austria
    4.Monteneegro
    5.Georgia
Koduse turniiriga loodaks mingisugust edu ka.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas KalevRuus »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=30184661
Kasvatuslikel eesmärkidel otsustas U18 koondise peatreener Indrek Ruut noormehe välja jätta ka Hollandisse sõitnud meeskonnast. "Ka koondise viimases laagris ei olnud ta suhtumine kõige parem," lisas Ruut Delfi Spordile kommentaariks.
Mina ei saa aru, kas see fenomen tuleb konkurentsipuudusest või millestki muust aga kui mõni andekam vend esile kerkib, siis pahatihti puudu jääb 1)munadest 2) mõistusest
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas kalevcramo »

saadakse enamvähem eestis tegijaks, siis kaob mõistus, arvatakse et lagi on käes ja nüüd ollakse parimad ning võib endale kõike lubada. Ning nii ta läheb, tulevad distsiplinaarkaristused jamuu selline... kahju
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Krysver »

KalevRuus kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=30184661
Kasvatuslikel eesmärkidel otsustas U18 koondise peatreener Indrek Ruut noormehe välja jätta ka Hollandisse sõitnud meeskonnast. "Ka koondise viimases laagris ei olnud ta suhtumine kõige parem," lisas Ruut Delfi Spordile kommentaariks.
Mina ei saa aru, kas see fenomen tuleb konkurentsipuudusest või millestki muust aga kui mõni andekam vend esile kerkib, siis pahatihti puudu jääb 1)munadest 2) mõistusest
:) Mida sa siis ootad. Mõlemat korraga (eriti veel noore mängija juures) tahta on küll liig, mis liig :)
Eks tihti ongi nii (kusjuures ka muudel elualadel), et kes suudavad nõrgemat poolt järele aidata, nendest saab asja.
Aga tendents kipub olema selline, et munadega mehele mingisugust mõistuseraasu tekitada on vist kergem kui vastupidi.
AK47
Kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 28 Dets 2007, 19:02

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas AK47 »

KalevRuus kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=30184661
Kasvatuslikel eesmärkidel otsustas U18 koondise peatreener Indrek Ruut noormehe välja jätta ka Hollandisse sõitnud meeskonnast. "Ka koondise viimases laagris ei olnud ta suhtumine kõige parem," lisas Ruut Delfi Spordile kommentaariks.
Mina ei saa aru, kas see fenomen tuleb konkurentsipuudusest või millestki muust aga kui mõni andekam vend esile kerkib, siis pahatihti puudu jääb 1)munadest 2) mõistusest
Kui seda mängu nüüd meenutada, siis kohtunikud panid mõne otsusega ikka väga mööda. (Seda näitab ka mängul vilistatud 3 tehnilist ja 1 eemaldamine). Karta on, et paari täiesti kaheldava otsuse peale mõned mängjad ärrituvad. Siiski kahju, et Raap oma pahameelt niimoodi välja näitas.
Kahju muidugi, et Ruut ta koondisest välja jättis. Rannar muidu täitsa muhe mees.
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas tont »

Kahju muidugi, et Ruut ta koondisest välja jättis. Rannar muidu täitsa muhe mees.
ma ka täitsa muhe mees...kahju, et mind hollandisse ei võetud...
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Zog »

tont kirjutas:
Kahju muidugi, et Ruut ta koondisest välja jättis. Rannar muidu täitsa muhe mees.
ma ka täitsa muhe mees...kahju, et mind hollandisse ei võetud...
Täitsa usun, aga Raap oma korvpallurioskuste poolest oleks olnud ju üks esimesi, kes koondisesse võetakse. Kas sinagi?
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas tont »

Zog kirjutas:
tont kirjutas:
Kahju muidugi, et Ruut ta koondisest välja jättis. Rannar muidu täitsa muhe mees.
ma ka täitsa muhe mees...kahju, et mind hollandisse ei võetud...
Täitsa usun, aga Raap oma korvpallurioskuste poolest oleks olnud ju üks esimesi, kes koondisesse võetakse. Kas sinagi?
kindlasti mitte. pigem tahtsingi seda öelda, et seetõttu, et keegi "muhe mees" on ei tähenda ,et ta kohe koondisesse saama peaks. nii mulle vähemalt tundus, et AK47 üritas öelda, et kõikidele sigadustele vaatamata on Rannar muhe mees ja peaks seetõttu ka koondises olema...
AK47
Kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 28 Dets 2007, 19:02

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas AK47 »

tont kirjutas: kindlasti mitte. pigem tahtsingi seda öelda, et seetõttu, et keegi "muhe mees" on ei tähenda ,et ta kohe koondisesse saama peaks. nii mulle vähemalt tundus, et AK47 üritas öelda, et kõikidele sigadustele vaatamata on Rannar muhe mees ja peaks seetõttu ka koondises olema...
No siis sa said mu jutust ju jumala valesti aru. Üritasin parem seda õelda, et poleks temalt sellist käitumist oodanud, kuna tegemist minuarvates täiesti normaalse vennaga.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas Alex »

Eesti U-18 mängijad alustasid võidukalt B-divisjoni sarjas. Avamängus saadi 59-55 jagu Georgiast. Meeskonna resultatiivsem oli Jõesaar 21p ja 11lp. Ära tasub märkida ka Raapi 8 rs.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1685
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti korvpalli tulevik/lootused

Postitus Postitas RK »

Jõesaar tundub olevat päris asjalik, samas ta võistkonna kõige noorem , kui see hooaeg saaks mängida, võib olla tuleks uus "Veidemann" , pikkust ka parasjagu tagamängija kohta 195 cm.
Vasta