Kalevi kohtumised KMLis

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Patrioot »

nojah kirjutas:Tal oli ka serbia liigas täiesti muljetavaldav skoor. Hoolimata sellest ei jõudnud kaugemale kui poole hooaja pealt pommiauku nimega Kalev/Cramo. Agendid nii lollid ka ei ole kui mõnele tundub.

Valdmaa on ju öelnud, et iga natukenegi loogilise mõtlemisega inimene ampsab läbi, et Fisheri siiatulekul peab mingi konks olema, kuna tema statsid eelmine aasta selles Balkani liigas olid väga head.
Ja tõi välja kehva kaitsemängu.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Kalev4ever »

Asjaajaja kirjutas:
volume kirjutas:Fisheril ple aju, mõtleb vaid vist enda skoorile. Ja Owensi tase lihtsalt on nii madal.
Tema enda skoor on ta ainuke lootus ära saada siit pommiaugust nimega Kalev/Cramo. Seega on ta just vastupidi väga tark mängija.
Tal on niigi piisavalt muljetavaldav statistika, et siit palju paremasse kohta sattuda, nii et ära hakka lapsikult kaitsema siin midagi! Pole vaja tal kolme nii palju visata.

Mängu MVP on minu meelest Keerles. Kui Rock oleks võitnud, siis probably oleks Tein see olnud, aga kuna Kalev täna õnneks võitis, siis Rait sai mänguga hästi hakkama, kuigi kolmesed ei tahtnud minna. Kulm vms löödi ka lõhki, aga võitles ikka lõpuni. Arbetilt ka sümpaatne esitus!

Võidu valem oligi selles, et eesliin neutraliseeriti ikka päris hästi ära, Talts oli vigadega hädas, Morrison pani vabalt korvi all olles lay-upi mööda, kuigi oleks võinud oma trademark pealtpanekut panna. Keerleski seisis meestel hästi vastas, Allingugi ühe rünnaku ajal kaks korda söötis tagasi välja. Sokk oli lahja, aga vigastus on oma jälje lihtsalt jätnud, pole midagi teha. Kodus paluks kodupublikule rõõmu pakkuda ja võit koju jätta ning seeria ilusti võiduni viia :)
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Egert »

Arbetit ei tohi keegi maha teha. Nüüd jälle paneb otsustaval hetkel viske ära. Tema oli just see, kes ju eelmine hooaeg viimane mäng võidukorvi viskas ja mitte lihtne ei olnud see.

REEDEL TEEME SIIS SUURHALLIS KÕVA LÄRMI!
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas suvakas »

ärme nüüd väga taevasse ka tõuse eks. 1 võidetud, 2 peab veel võitma. võit tuli, mäng teisel poolajal ründeliselt oli suht jube mõlema meeskonna poole pealt. reedel peab ära võtma
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Egert »

suvakas kirjutas:ärme nüüd väga taevasse ka tõuse eks. 1 võidetud, 2 peab veel võitma. võit tuli, mäng teisel poolajal ründeliselt oli suht jube mõlema meeskonna poole pealt. reedel peab ära võtma
Sa kutsud siin kalevi fänne enda üleskutsega üles? :D :D
Ära sa siin räägi -me vormis, eriti peale rocki kaotust :D :D
Olen muidugi pilvedes ja loodan seda veel olla.
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Kaska »

no meil on veel väikemees võtta varrukast :D
ega ta vist reedel ka ei mängi ???!!!
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Patrioot »

Kaska kirjutas:no meil on veel väikemees võtta varrukast :D
ega ta vist reedel ka ei mängi ???!!!

Tänase mängu põhjal ei pruugi see väikemees olla eriline trump, vaid pigem pärssiv element.
Kui muidugi Varrak/Sokk teda ahelatesse ei ole saanud vahepeal.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas nojah »

Minu arust on Varrak/Sokk ta pigem viimasel ajal isegi liiga ahelatesse pannud ja see mäng talle väga ei sobi. Ja nii ta ei ole meeskonnale kasulik. "Hullusid" paneks ta vähemasti poole täpsemalt kui Fisher, rääkimata sellest, kui tema peale rünnakuid mängitaks. Ja tundub, et motivatsioon ei ole tal ka hetkel suurem asi. Seega ma ei usu, et see Kalevile suur kaotus oli, et ta täna ei mänginud. Samas olen endiselt arvamusel, et tegemist on väga andeka vennaga ja sobivas meeskonnas võiks ta olla väga kasulik mees.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Rix »

Patrioot kirjutas:
Kaska kirjutas:no meil on veel väikemees võtta varrukast :D
ega ta vist reedel ka ei mängi ???!!!

Tänase mängu põhjal ei pruugi see väikemees olla eriline trump, vaid pigem pärssiv element.
Kui muidugi Varrak/Sokk teda ahelatesse ei ole saanud vahepeal.
No mehe viimasest intervjuust võis küll välja lugeda, et meeskondlik mäng on senini longanud ning oleks viimane aeg seda parandada. Kahjuks ise mängu ei näinud, kuid tundub, et kaitses on tõesti pidama saadud. Seegi hea.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Mr. Aff »

Sanikidze oli Rockis kah eelmine aasta suht kahtlase kasuteguriga, nüüd see-eest möllab Itaalia tippklubis märksa kõvemate vastastega üsna edukalt.
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas seeker »

See on teie ainuke rõõmuhetk ;)
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas suvakas »

Egert kirjutas:
suvakas kirjutas:ärme nüüd väga taevasse ka tõuse eks. 1 võidetud, 2 peab veel võitma. võit tuli, mäng teisel poolajal ründeliselt oli suht jube mõlema meeskonna poole pealt. reedel peab ära võtma
Sa kutsud siin kalevi fänne enda üleskutsega üles? :D :D
Ära sa siin räägi -me vormis, eriti peale rocki kaotust :D :D
Olen muidugi pilvedes ja loodan seda veel olla.
sulle teadmiseks, ma olen kalevi fänn
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas nojah »

Sanikidze kasutegur oli ainult nii kaua kahtlane, kui Kerde peatreener oli. Midagi pole teha, iga mängija ei sobi iga treeneri skeemi (kuigi meeskonna koostamisel peaks sellega arvestama). Ei saa meest ennast ka süüdistada, kui ta reeglina esimest korda alles 2. veerandaja keskel või lõpus mängu toodi. Nii ei olegi võimalik korvpalli mängida ja kandvat rolli endale võtta!!! Hooaja lõpus oli ta ikka hoopis teisest mastist mees, 1. BBL veerandfinaalis oli suures osas tema süü, et Rock SSH-s Kalevit võita suutis. Ja muidu oli ka väga kasulik, kui tema oskusi ära kasutada osati. Ja võimalik et tegemist oli kõige talendikama leegionäriga üldse, kes kunagi Eesti mänginud.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas KalevRuus »

Võit oli positiivne üllatus, arvasin, et seeria lõpeb nulliga. Nüüd tekkis väike lootus, et et jõutakse finaaligi.
Minu arust mängisid mõlemad satsid täna ülinõrgalt. Võrreldes eilse mänguga: ehkki mõlemad mängud olid sarnaselt tasavägised ja võitis minu seisukohast õige sats, oli Tarvase- TTÜ mäng elamuse poolest hoopis teisest klassist.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Egert »

suvakas kirjutas:sulle teadmiseks, ma olen kalevi fänn
kle sorri, ma sain su jutust aru natuke valesti :D
Vasta