Kalevi kohtumised KMLis

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas TDK »

Ma väga loodan, et see saadi lindile ja on varsti youtubes ka üleval :)
Aga eilne Cramo kaotus igati õigustatud, peale võitu Tartus kelkis Varrak, et nüüd tegutsetakse meeskondlikult, no kust otsast seda eile näha oli, Fisher loopis jälle nagu si**a vastu lauda seina. Lause mis muidu käis Toddi kohta, on viimased 2 mängu küll käinud Fisher kohta ja just Todd sopsas eile oma võimalused ära.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Korx300 »

Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Siimu »

Minu endale jääb täiesti arusaamatuks Kevin Owensi nii vähene mänguaeg (eile 16 min). Mees tahab ju mängida ja võitleb hästi, aga ikka nii vähe. Tõsiselt peaks seda meest rohkem mängitama !
BC KALEV/CRAMO
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas vabakutseline »

Siimu kirjutas:Minu endale jääb täiesti arusaamatuks Kevin Owensi nii vähene mänguaeg (eile 16 min). Mees tahab ju mängida ja võitleb hästi, aga ikka nii vähe. Tõsiselt peaks seda meest rohkem mängitama !
Ju siis on ei mahu tsentriga mäng Varraku mängujoonisesse, kuigi eilne näitas seda, et kui üks mäng saadakse ilma tsentrita hakkama siis Fisher ei ole ikkagi tsenter ja eile lammutati korvi alt päris korralikult.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Go Cramo! »

Jama ongi selles, et lastes Fisherit igal positsioonil mängida, põleb mees lihtsalt läbi. Näha ju on, et ta on selgelt väsinud ja viimased mängud ei ole kaugeltki mitte enam sellise säraga nagu hooaja keskel olid. Ta on siiski ka inimene ja ei jõua lõputult. Owensit aga tuleks mängitada pikemalt, seda enam et Rock ju selgelt mängib rohkem korvi alla ja sinna on vaja pikka ette. Samuti on Owens näidanud, et mäng-mängult on mees paranenud. Miks mitte anda talle siis võimalust?
Kasutaja avatar
lamp
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 03 Jaan 2010, 23:59

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas lamp »

ennem Owensit võiks Veski väljakule tuua :D - uimased pudrunäpud mõlemad aga Veskiga saab naja vähemalt :D
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Go Cramo! »

Egert kirjutas:
Varraku paar viimast lauset on huvitavad. Eks näis, mis trump sealt võtta on ;)
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Go Cramo! »

lamp kirjutas:ennem Owensit võiks Veski väljakule tuua :D - uimased pudrunäpud mõlemad aga Veskiga saab naja vähemalt :D
Come on, ei ole siiski mõtet võrrelda võrreldamatuid asju
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas vabakutseline »

Go Cramo! kirjutas:Jama ongi selles, et lastes Fisherit igal positsioonil mängida, põleb mees lihtsalt läbi. Näha ju on, et ta on selgelt väsinud ja viimased mängud ei ole kaugeltki mitte enam sellise säraga nagu hooaja keskel olid. Ta on siiski ka inimene ja ei jõua lõputult. Owensit aga tuleks mängitada pikemalt, seda enam et Rock ju selgelt mängib rohkem korvi alla ja sinna on vaja pikka ette. Samuti on Owens näidanud, et mäng-mängult on mees paranenud. Miks mitte anda talle siis võimalust?
Täiesti nõus.. Fisher tuleks liigutada oma kohale tagasi ja Keerles on suuteline talle ka tõhusaks vahetusmeheks olema. Seega saaks Owens palju rohkem mänguaega ja oleks ka Morrisonile vääriline vastane vastu panna. Ma arvan, et need minutid kui platsil Allingu on suudab ka Veski teda kaitses võtta, seega ei peaks ka Owens platsil terve mäng rassima.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Asjaajaja »

Keerles rikub minu jaoks totaalselt mängupildi ära. Mitte ainult, et tal jäävad vise ja oskused vajaka, aga see kuidas ta nõuab ja protesteerib absoluutselt igas olukorras, isegi kui ta on ise süüdi. Ta tõmbab rahumeeli vastasmängijale piki käsi, saab kirja vea ning ise laiutab käsi ja mögiseb kohtunikega, just nagu midagi poleks juhtunud. Samamoodi üritab ta "innustada" meeskonna kaaslasi. Kui keegi teeb midagi, mis ei ole talle meelt mööda, siis laseb ta kohe oma kulmu krimpsu ja mögiseb jälle, käed arali otsas.

Owensist nii palju, et väga kurb on vaadata, mida Kalevi treenerid korraldavad. Mees sai üpris ilusti hakkama. Võttis lauda, võitles pallide eest. Kohati koperdas palli ära nii nagu tegelikult ei tohiks, aga üldpildis tõi siiski meeskonnale kasu. Nuppude liigutamine ei paista olevat Varraku ala.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Egert »

Sain spordiuudistest parema kval. Riisi bloki, laen üles millalgi :)
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Kalev4ever »

Asjaajaja kirjutas:Keerles rikub minu jaoks totaalselt mängupildi ära. Mitte ainult, et tal jäävad vise ja oskused vajaka, aga see kuidas ta nõuab ja protesteerib absoluutselt igas olukorras, isegi kui ta on ise süüdi. Ta tõmbab rahumeeli vastasmängijale piki käsi, saab kirja vea ning ise laiutab käsi ja mögiseb kohtunikega, just nagu midagi poleks juhtunud. Samamoodi üritab ta "innustada" meeskonna kaaslasi. Kui keegi teeb midagi, mis ei ole talle meelt mööda, siis laseb ta kohe oma kulmu krimpsu ja mögiseb jälle, käed arali otsas.

Owensist nii palju, et väga kurb on vaadata, mida Kalevi treenerid korraldavad. Mees sai üpris ilusti hakkama. Võttis lauda, võitles pallide eest. Kohati koperdas palli ära nii nagu tegelikult ei tohiks, aga üldpildis tõi siiski meeskonnale kasu. Nuppude liigutamine ei paista olevat Varraku ala.
See, et ta nüüd ühe hooaja kehvemaid mänge tegi ei tähenda kohe, et vise ja oskused tal vajaka on. Kapteni töö ongi teisi õpetada, kui milleski peab muud moodi tegutsema. Sa taibu peaks teadma ju seda, et Keerlesel oli vanastigi see probleem. Minu meelest on asi just paremuse poole läinud. Ning ega Rait ainuke eksemplar pole, keda võtta selles vallas. Pigem on asi just sinus endas, asjaajajas. Kui Leppikut nimetada paremaks mängijaks, kui Keerles või hoopiski kobiseda, et mees võiks kuskil Kuremaa meeskonnas palli patsutada, siis ainu üksi need kaks fakti tunnistavad, et sul on mingi ilgem kamm mehe vastu. Selle pärast võiksidki natuke tagasi hoida :)
Kõik me oleme erinevad ja kõigil meil on omad nõrgad küljed.

Owensi poole pealt nõustun: mees võiks jah rohkem mänguaega saada.
Fear the prophet!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas vaim564 »

Fisher ja Keerles võivad olla kaitses paremad kui Owens ja ilmselt ongi, aga mina kasutaks ikkagi keskmängijat, sest rünnakus kaotatakse just Keerlese ja Fisheri koha pealt, kes peavad vastaste keskmängijatega jagelema. Aga seda ma olen siin lõpmatuseni korrutanud, eks Varrak teab paremini. Kaotusest hoolimata ei olnud ka viimane mäng üldpildilt paha. Hätta jäädi Rocki ma-alaga, sest visked ei läinud kuidagi. Selles mängus jäi tõepoolest Akognoni koha pealt tühik, kindlat viskajat ei olnud.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Egert »

spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas spartaklane »

Oskab keegi ehk öelda millal umbes toimuvad pronksimängud TTÜ ja Kalev/Cramo vahel.
Vasta