NBA korvpalli särgid ja sleeved!

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: NBA korvpalli särgid ja sleeved!

Postitus Postitas mavs »

haha, tunnen neile kaasa, kes tünga said.
Ma vaatasin ise ka, et kuidagi liiga odavalt müüb, kuna ma sain ise originaal swingmani USA-st mingi 900 eeguga..
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
devean
Kasutaja
Postitusi: 56
Liitunud: 27 Okt 2009, 11:37

Re: NBA korvpalli särgid ja sleeved!

Postitus Postitas devean »

Selleks ei pea eriti terav pliiats olema, et selle venna särkidest aru saada, et need feigid on.
Kasutaja avatar
Ballahollic
Kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 02 Apr 2009, 17:46

Re: NBA korvpalli särgid ja sleeved!

Postitus Postitas Ballahollic »

See kas logo on 2cm kaugemal mingist kohast ei tee särki sitemaks. See on samas kas sa kannad valget särki sildiga Armani või ilma. 2 kohapeal olevat särki on väga okei välimusega. Vähemalt Jordani oma on minu arust ülikena. Siin on veel see vahe ka, et need 2 särki on mul ostetud üldsegi Eestist teise eraisiku käest! Särgid mida tellida saab ei ole mingid koopiad! Nii konkurendi kohta saab igast jama ajada. Olen tellinud ilmselt ligi sadakond särki ja kõik tellijad on kaubaga rahule jäänud..
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Re: NBA korvpalli särgid ja sleeved!

Postitus Postitas BigMac »

pane oma suu kinni ja tõmba tuld siit foorumist !
Kasutaja avatar
Ballahollic
Kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 02 Apr 2009, 17:46

Re: NBA korvpalli särgid ja sleeved!

Postitus Postitas Ballahollic »

No näete mida üks kuri kodanik võib teisega teha. Lihtsalt ütleb paar sõna ja kogu hundikari minu vastu nüüd. Kui midagi ei eta võiks vait olla. Särgid mida tellida saab on ju originaalid! Siin foorumis vaevalt keegi enam tellib kuna Raidol mingi isiklik vimm mu vastu vist ja peab oma valega kõik ära rikkuma.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: NBA korvpalli särgid ja sleeved!

Postitus Postitas mavs »

Ei vaidle vastu aga siiski on tegu üli heade koopiatega. Mul neid samasid särke läbi käinud kümmekond ja tellijad on arvestanud palju kehvema kvaliteediga kui nad tegelikult on. Oman kodus veel kahte sellist ja särgid näevad tõesti ilusad välja ja on väga hästi vastu pidanud.


Sinu enda jutt. http://www.spordikaardid.eu/viewtopic.p ... lit=jersey" onclick="window.open(this.href);return false;

Sellega on teema ammendunud.

+ Originaal Swingmanid maksavad USA-s 80-90 Dollarit. Eestisse saatmisega läheb kokku 110-120 Dollarit. Tobe on arvata, et sa saad müüa Originaal Swingmane 500 krooniga, saades ise kasumit.

Lihtsalt, kui sa ei müü originaale, siis sa võiks sellest teisi ka teavitada.
Viimati muutis mavs, 27 Jaan 2010, 14:31, muudetud 2 korda kokku.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Re: NBA korvpalli särgid ja sleeved!

Postitus Postitas BigMac »

Lähemalt vaadates neid pilte ongi ju näha ,et need pole õiged !
Siin foorumis on enamjaolt siiski alaealised , nii et neid sa enam ära ei lüpsa , kuna tehti puust ja punasest ette , nii et kao minema siit !!!
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: NBA korvpalli särgid ja sleeved!

Postitus Postitas raido41 »

Ballahollic kirjutas:No näete mida üks kuri kodanik võib teisega teha. Lihtsalt ütleb paar sõna ja kogu hundikari minu vastu nüüd. Kui midagi ei eta võiks vait olla. Särgid mida tellida saab on ju originaalid! Siin foorumis vaevalt keegi enam tellib kuna Raidol mingi isiklik vimm mu vastu vist ja peab oma valega kõik ära rikkuma.
OK, nüüd mul viskas küll üle sinu halamine ja näkku valetamine.

Harisin sind spordidkaardid.eu foorumis viisakalt kuidas aru saada, et tegemist on koopiatega. Tunnistasin ise ka, et tegemist on heade koopiatega (tegelikult muidugi on tegemist väga haledate koopiatega). Nüüd ühtäkki said nendest originaalid ja õigust jääb veel üle ka? Adidas/Nike ei laseks nii kallist toodangut (kui swingmani/authentic särgid) iial müüki. Isegi kui 1 cm oleks detailidega mööda pandud.

Eesti kaubamärkide andmebaasi on kantud nii Nike kui Adidas:
http://www2.epa.ee/Patent/mark.nsf/SearchEst?OpenForm" onclick="window.open(this.href);return false;
See omakord tähendab, et sinu tegevus läheb vastuollu autoriõiguse seadusega ja tootjal võiks sind kohtusse anda:
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=1040640" onclick="window.open(this.href);return false;

Kirjutan hiljem ka täpsemalt siia, mis siis teha kui olete võltsingute otsa sattunud:
http://www.kuuesmees.com/nba-sargid-kui ... ioonidest/" onclick="window.open(this.href);return false;

Seega kõik kes kasutaja Ballahollic käest selle seeria särke ostnud on, siis nõudke raha tagasi. Tema mure siis, et ta nende raha omakorda saaks selle teise eraisiku käest Eestis kätte, kelle käest ta need särgid ostis. Milles ma kahtlen, kas see keegi üldse olemas on. Ei ütlegi, et tema eelmised müüdud särgid oleks kõik koopiad/fakeid/võltsingud aga need küll.

Tema müüdud särgid, mis on kindlasti võltsingud ja särgid, mis müüdi:

- Derrick Rose (Ka must särk), Michael Jordan (Vähe kallim, Firma pole mitte Adidas vaid Nike)
- Lebron James (Valget/punast on ka)(Lebronist on ka retro särke!), Maurice Williams, Shaquille O'Neal
- Dwight Howard, Hedo Turkoglu, Rashard Lewis
- Kevin Garnett (ka valge), Paul Pierce, Ray Allen (ka valge), Rajon Rondo (ka valge), Larry Bird (See veidi kallim kuskil 650-700, tegu old-school särgiga, kellelgi suurem huvi, küsige pilte, olemas nii roheline kui valge)
- Kobe Bryant(Kobest on ka lilla versioon olemas), Andrew Bynum, Lamar Odom, Pau Gasol

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
CB 4
Kasutaja
Postitusi: 76
Liitunud: 06 Apr 2009, 22:47

Re: NBA korvpalli särgid ja sleeved!

Postitus Postitas CB 4 »

tead , mul on täiesti savi kas mingi märk on natuke üleval või all , sellised pisiasjad eriti ei koti.Särk on särk ja enne piltide vaatamist ei oskanud ma kuidagi arvata , et see feik on niiet mina telliksin ikkagi ja veel eriti kui hind on pea 400 krooni odavam ja ainukesed asjad mille pärast vinguda on mingid pisivead.
Ja seda ka , et kas sleeved on kohale jõudnud ?
TARTU ROCK !
Career-High
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:05

Re: NBA korvpalli särgid ja sleeved!

Postitus Postitas Career-High »

Kuidas on teema nende tema sleeve'dega? Igatahes, kui mina temalt tellisin sleeve'i reklaamis ta end hoopistükis ühe teise sleeve'i pildiga, mis nägi palju parem ja kvaliteetsem välja kui see solk, mis lõpuks ostja kätte jõudis. Originaalsleeve'd on ju sünteetilisest materjalist ja liibuvad, kinnituseks võite ju kõik vaadata NBA pallurite, kes kannavad sleeve'i(a la Iverson, Anthony, Beasley, Howard), pilte. Soccernet.ee's oligi pildil üks taoline sleeve, kuid kättesaadud toodang oli mingi krdi puuvillast väheveniv "vanaema kudum", mis pigem pärsib sooritust, kuna see soonib kätt ja pärast sleeve'i eemaldades, on see riide muster käe sisse pressitud ning käsi on tuim.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: NBA korvpalli särgid ja sleeved!

Postitus Postitas raido41 »

CB 4 kirjutas:tead , mul on täiesti savi kas mingi märk on natuke üleval või all , sellised pisiasjad eriti ei koti.Särk on särk ja enne piltide vaatamist ei oskanud ma kuidagi arvata , et see feik on niiet mina telliksin ikkagi ja veel eriti kui hind on pea 400 krooni odavam ja ainukesed asjad mille pärast vinguda on mingid pisivead.
Ja seda ka , et kas sleeved on kohale jõudnud ?
See on sinu valik. Ühte asja ma võin sulle öelda, et originaali ja nende siinsete särkide vahe on väga erinev. Alates materjalist kuni tikkimis kvaliteedini välja. Keegi ei keela sul riskida, et kas esimeses pesus materjal hakkab moonduma või ei? Kas saad korralikult tikitud või on niidid igaltpoolt väljas. Mina olen kahte nn samasugust särki käes hoidnud, ühte originaali ja teist sellist siinsega sarnast fakei. Erinevus on öö ja päev. Saad võib-olla tõesti 400 EEKi odavamalt aga talle maksad ~300 EEKi ja toetad Eestis Hiina koopiate levikut ning ~150 EEKi läheb Hiinas elavate koopiate tegijate toetuseks. Sinu valik.
Career-High kirjutas:Kuidas on teema nende tema sleeve'dega? Igatahes, kui mina temalt tellisin sleeve'i reklaamis ta end hoopistükis ühe teise sleeve'i pildiga, mis nägi palju parem ja kvaliteetsem välja kui see solk, mis lõpuks ostja kätte jõudis. Originaalsleeve'd on ju sünteetilisest materjalist ja liibuvad, kinnituseks võite ju kõik vaadata NBA pallurite, kes kannavad sleeve'i(a la Iverson, Anthony, Beasley, Howard), pilte. Soccernet.ee's oligi pildil üks taoline sleeve, kuid kättesaadud toodang oli mingi krdi puuvillast väheveniv "vanaema kudum", mis pigem pärsib sooritust, kuna see soonib kätt ja pärast sleeve'i eemaldades, on see riide muster käe sisse pressitud ning käsi on tuim.
Mina ise täpselt sleeve-de teemat ei tahaks kommenteerida. Puudub kogemust temalt ostetud kaubaga ja pildid ei ütle palju. Üks on kindel, et neid samu sleeve meisterdavad hiinalsed küll:
http://gulfbusiness.tradeholding.com/de ... rm_sleeve/" onclick="window.open(this.href);return false; Kas oleksid ehk nõus kirjutama Kuues Mees keskonda ka ühe lõigu, mis kvaliteediga sleevei said või võin sama teksti kasutada? Sest see sleeve äri tundub ka küllaltki kahtlane.
Pilt
Kasutaja avatar
Ballahollic
Kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 02 Apr 2009, 17:46

M: Andre Igoudala kossusärk suurus M

Postitus Postitas Ballahollic »

Särk on ORIGINAAL ja tellitud USA-st! Tegu ei ole Hiina koopiaga!

Pilt

Suurus M

Hind: 550.- (tellides oleks hind 2x kallim)

Pilt võetud netist aga särk täpselt samasugune. Kui keegi tahab, et teeksin ise pildid siis saan teha.

raptuc@hotmail.com , 56373580
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: M: Andre Igoudala kossusärk suurus M

Postitus Postitas Alan »

Ballahollic kirjutas:Särk on ORIGINAAL ja tellitud USA-st! Tegu ei ole Hiina koopiaga!

Suurus M

Hind: 550.- (tellides oleks hind 2x kallim)

Pilt võetud netist aga särk täpselt samasugune. Kui keegi tahab, et teeksin ise pildid siis saan teha.

raptuc@hotmail.com , 56373580
Tohib küsida, miks sa heategevusega tegeled?
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: NBA korvpalli särgid ja sleeved!

Postitus Postitas Karl »

mis särgiga tegu?
Kas replica swingman või authentic?
Kasutaja avatar
Ballahollic
Kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 02 Apr 2009, 17:46

Re: NBA korvpalli särgid ja sleeved!

Postitus Postitas Ballahollic »

Heategevusega ei tegele, särk on lihtsalt endale mitte sobivas suuruses. Särk on Swingman ehk logod ja asjad on peale õmmeldud.
Vasta