Gregor Arbet

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
villu

Postitus Postitas villu »

Minu meelest pole eestis teist nii heade füüsiliste võimetega mängijat kui Kristjan Kangur.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

villu kirjutas:Minu meelest pole eestis teist nii heade füüsiliste võimetega mängijat kui Kristjan Kangur.
mis see siia puutub
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Gregor, võta end kokku! Kui mäng Panionisega välja arvata, siis on mees sel hooajal kahvatu olnud. Ei pea ainult punkte silmas, näiteks ka tänane kaitsemäng Rocki vastu ei olnud kiita. 40 minutiks tuleb Laura unustada ja mängule keskenduda! Arbet on võimeline enamaks.
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

Tahan öelda seda,et praegu,eriti viimases mängus ei näe Arbetit mingit erilis mängu! 5 viiaga veel pingile, mees on vist liimist lahti! Pole rahul Parmeriga sammuti!
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
PointGuard
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 04 Nov 2007, 11:01
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas PointGuard »

kohe üldse sel hooajal ei lähe tal-lisaks meenutab kohati kaitses martin viiaskit-ei jaga matsu lahti.
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

Gregooor, mis Sinuga lahti on ? :(

masendav oli tema mängu vaadata Tartus.
L.bird
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 23 Jaan 2007, 16:28

Postitus Postitas L.bird »

Ma ei sa aru kas sellel vennal on areng seisma jäänud või tekkinud väike taandareng?
Enam ei mängi ültse nägu palli saab siis otsib söötu kohe ei julge ise ültse põrgatada ja endapeale võtta.
Tal nägu kiirust,viset ja hüppevõimet on ju aga no vend lihtsalt ei tee midagi söödab kohe palli ära!
K.K #14
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Siaulai vastu pani vend soojendusel 13 kolmest järjest ja lootsin et see mäng toob midagi, aga ei midagi....
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

13 pani selleks et see ta number :D
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

juhu siis :P
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Gregor on minu arust Kalevi üks talendikamaid mängijad, ainult Kangur ja Pelkic on sama potensiaaliga.
Kahjuks on aga mehe esitused olnud kehvad, paar mängu ULEB Cupis olid küll head kuid Balti liiga on küll ebaõnnestunult kulgenud.
Mulle isiklikult tundub, et Gregori ründemäng on tagasikäigu teinud kuna terve eelmise hooaja ning ka sel hooajal on tema peamine ülesanne olnud palli Reedile toimetamine. Ainukesed asjad mida Gregor rünnakul teeb on kaugvisked. Siinkohal on mõtteainet nii Maticil kui Gregoril endal. Mulle igatahes tundub, et kui Gregoril mäng sujub rünnakul, siis on Kalev alati korralikult esinenud. Tuletage meelde eelmise hooaja play-offe.
Allan

Postitus Postitas Allan »

Gregor on kaotanud oma mängu võtme, mis oli terav rünnak ja kiired lõiked. Enamus ajast kui tal pall on otsib ta kuhu söötu anda vaatamata korragi korvi poole, ja kui lõpuks vaatab siis paneb tavaliselt kolmese peale. Täna tegi ta 3 lõiget korvi poole, mille jooksul tegi 1 põrgatuse ja jäi vabaviskejoone lähistele seisma, btw 1 lõige oli jooks. Loodame, et ta leiab end uuesti võimalikult kiirelt.
rocklane

Postitus Postitas rocklane »

varem arvasin temast paremini, lootsin järgmist kullamäed, aga täna valmiera mängus.....

näiteks see olukord, kui stimac sai ründelaua ja reed ja arbet tahtsid ära võta, käis kohtuniku vile, enne kui abet nägi mis kohtunik näitas hakkas ta apelleerima, et tema ei teinud viga, kuigi kohtunik näitas pooleks palli

omaarust mängib ta ju täiesti vigasid tegemata, igakord, kui vile kõlab tema pihta hakkab ta peaaegu platsil nutma, et mina olin puu otsas kui pauk käis.
YO

Postitus Postitas YO »

BBL-is keskmiselt 4.8ppg...effektiivsus 4.8 :D...
eks igaüks teeb ise sellest omad järeldused...
btw, ma kuulsin kuskilt,et MAL-is otsib Cramo mängijaid juurde:D
öpöaps

Postitus Postitas öpöaps »

btw, ma kuulsin kuskilt,et MAL-is otsib Cramo mängijaid juurde:D
no mida see nüüd peab tähendama?
Vasta