Kalevi kohtumised KMLis

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas #7 »

Täiesti klassikaline mäng. Nii on määratud ja seda muuta ei saa, Kalev ei võida Saku Suurhallis, arvata oli, et Rock paneb selle kolmese seal viimasel rünnakuaja sekundil ja üllatuslikult Tein, kes siis veel.
Arvata on, et nüüd saame Tartus ka sisse, mingi viimase sekundi viskega.
Pole ühtegi halba sõna öelda Kalevi kohta täna, vähemalt võideldi ja taheti, tuli välja kuidas tuli, otustavaks sai ka ilmselt Fisher 5. viga.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas KalevRuus »

Patrioot kirjutas:Tartu Kunn Tein teab väga hästi, kuidas olla omas linnas staar. Tuleb ainult mudaliiga medalimängudes jalad p**sest välja võtta.
Samas, ei saa salata, et seda teeb ta hästi. Minu kui Cramo poolehoidja seisukohast küll kahjuks aga siiski. :(
Kalev Hvänn
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 27 Apr 2010, 20:48

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Kalev Hvänn »

Sten kirjutas:
Kalev Hvänn kirjutas:järjekordne treenerite bläck. ma ei saa aru, mida nad kardavad aega maha võtta (kui vahe üle 10 pointsa kasvas), kaitset muuta (maaalaks kui fisher väljas) või miks on vaja toimivat süsteemi lõhkuda (milleks kraamol akonjoni üldse vaja on enam? saadku koju, hoiaks kuu aja palga kokku. tüüp niikuinii oskab aint visata ja seda ka vaid mööda).

kraamo imeb ikka edasi, annaks jumal, et see mõttetu olem lõpuks ära mädaneb ja tekib tallinnasse normaalselt toimiv tiim.
Milline emotsioonide tulv! Äkki oleks pidanud enne maha rahunema ja siis kainelt mõtlema, kas tulla foorumise, teha kasutaja ja siis postitada puhast lollust, on mõtet?
minu arvamus pole kindlasti mitte suurem lollus kui sinu oma kulla sten. arvamust lolluseks nimetada on rumalus, millele ei vaevuks vastama, aga kes tead, äki on sul veel lootust areneda... erinevalt kraamost.

emotsioonid olid laes jah, nüüdseks juba oluliselt parem :) sellist saasta ei taha kaua mäletada ja nii hingakem välja ja oodakem paremat uut aastat.

et see kraamo kärvaks ja tuhast tõuseks kossutiim!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas TDK »

Edu teile Kalevi fännid, kes siin Rocki mängijaid järjekordselt süüdistama hakkavad!
Milles on süüdi mädaõun, et ta kevadel valmis saab?
Milles on süüdi telliskivi-Ööböörnethy, et tal tänane mäng õnnestus?
Mitte milleski ju.............................

Lihtsalt nüüd tuleb konstateerida fakti, et kuna tänane oli Kalevile viimane võimalus finaali jõuda ja Kalev ei suuda kodusaali needust murda, siis Rock suudab seda kindlasti, garanteerin seda 120%-selt.
Kui Rockil ABSOLULUUTSELT iga mäng suudab keegi nurgast ära sopsata, nii et meie omadest keegi isegi läehduses ei ole, siis kahjuks meil sellist venda ei ole, õigemine tegelikult on, aga meil ei ole venda, kes suudaks sellise olukorra tekitada.

Tahaks veel lisada, et kuigi ma ilmselt kõige kõvema häälega mängu ajal kohtunike sõimasin, eriti doktor Suslovit, kuna ta ka ju Gaylast pärit, ja sain ka selle eest paari väikse poisi isa käest sõimata (jah ma tundsin ennast korra Saapamehena) siis ma pean ikka märkima, et isegi kui ma üldse ei tahaks, üles võtta teemat kohtuNIKUD, siis siiski peab ütlema, et just otsustavatel hetkedel oli paska mõlemale poole, kuid miskipärast (see miskipärast on korraldus, vilistada Kalev-Rock seeria 5 mänguliseks) meile siiski rohkem.

Kokkuvõtteks: minetasime lootused pääseda finaali, meie ''üli koegenud'' kapteni Keeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerlese ''üli vajaliku'' otsuse pärast.

Inimsed, kes minust kui inimsest ja fännist lugu peavad, tunnen teile kõigile kaasa. Ärge saage valesti aru, ma loodan igate pidi siiski Kalevi võidule, kui ma ei näe, et see juhtuks Tartus ja veel otsustavas mängus, mille üheks kohtunikuks on kindlasti ka Kose korvpalli koolis treener Rain PeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerUndi!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas vaim564 »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=30699273" onclick="window.open(this.href);return false;

Dorbekule mõjus palavik hästi :)
aga nii Owens, Riis kui võib-olla ka Akognon on Tartus ilmselt mängust väljas.
Viimati muutis vaim564, 27 Apr 2010, 22:08, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Kivipallur »

Kuradi masendav kaotus. Tartus läheb ikka väga raskeks ,eriti kui nüüd nii Owens ,Riis kui ka Ako mängida ei saa.Kuid lootma peab ,ehk võetakse Tartus võit ära.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Egert »

Mängult tagasi. Ei ole midagi öelda, masendav.
Esimene poolaeg oli puhas kohtunike praak, miks Kalevile punkte ei tulnud. Jah, süüdistan kohtunikke, mis siis on?
Tartus on ikka väga-väga raske ilma mängujuhita. Sokk ei vea välja 40min kahjuks.
AGA LOODAME PARIMAT!
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Eepica »

no riis peaks mängima neljapäeval ma usun
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas zero0 »

Egert kirjutas: Esimene poolaeg oli puhas kohtunike praak, miks Kalevile punkte ei tulnud. Jah, süüdistan kohtunikke, mis siis on?
AGA LOODAME PARIMAT!
Irw.
Egert kirjutas:Mis kuradi kohtunike jura te kogaeg ajate. Äkki lõpetaks ära juba. Kohtunikud ees ja taga.
Kohtunikud on Eestis vastavalt Eesti kossu tasemele.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Egert »

Ma ju ütlesin, mis siis on? Siin ei ole kellegil midagi vaielda.

KURB tõsiasi on vist ikkagi see, et finaalis Rock ja Tarvas. Nüüd kõige tähtsamal hetkel on jälel vigastused ja nii see läheb.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas zero0 »

Egert kirjutas:Ma ju ütlesin, mis siis on? Siin ei ole kellegil midagi vaielda.
Kohtunikud küll selles süüdi pole, et cramolased viimastel minutitel ei tabanud, saadi järgi üldse tänu Dorbekule - ega tal iga päev nii hästi visked ei lähe -, muud ei midagi.
Minu meelest on vale kohtunikke mängu saatustes süüdistada, nad on ka inimesed. BVahel eksivad Sinu favoriit meeskonna kasuks, vahel mitte. Sport on selline, kui ei kannata, mine loe raamatuid!
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas julki »

Uksumatu lõpp.
Kalev oli ju ees viimasel veerandil 59-55...ja siis panevad kõik vabalt mööda,eriti jäi meelde Soku täiesti vaba lay-up.
Aga mängu saatuse otsustas mingi 50 sek. enne lõppu Keerlese lampi visatud vise mille Morrison kulpis.Kapten peaks sellistes olukordades paremini käituma mitte lihtsalt lampi peale laksima.

Kohtunikud olid täna sama sitad nagu tavaliselt.Kohtnukie töö paranemist vist ei tasu loota.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Rix »

Sellise laatsaretiga on ikka väga-väga raske. Oleks täna üks vahetuski rohkem olnud, oleks Cramo juba finaalis. Otsustavaks saigi Fisheri viies ja väikeste meestega vahetusteta lihtsalt jõudu ei jätkunud. Viimaste rünnakute sellised lahendused näitasid seda ilmekalt, sest väsimus mõjutab eelkõige vaimselt ja otsuste vastuvõtmise kiirust. Rock on ikkagi olnud pettumus ja Cramo üllatavalt hea, mingu see seeria, kuidas ta läheb. Ju siis need kaks meeskonda on liialt palju mänginud, põhihooaja põhjal ning BBLi viimaseid mänge vaadates, ei oleks Cramol tohtinud lootustki olla. Minu sõnum on, et viienda mängu saatuse otsustab see, mis meeskonnaga üldse Tartusse minnakse.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Kristo »

zero0 kirjutas:
Egert kirjutas:Ma ju ütlesin, mis siis on? Siin ei ole kellegil midagi vaielda.
Kohtunikud küll selles süüdi pole, et cramolased viimastel minutitel ei tabanud
No palun loe ikka seda mida kirjutatakse, mitte seda mida sa arvad, et kirjutatakse.
Kasutaja avatar
lamp
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 03 Jaan 2010, 23:59

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas lamp »

saan ma õigesti aru et kalevil uus keskmängija ameerikast nimega captain morgan :D :D :D
poolajal oli see hea - pallipoisid tulge siia, ärge musitage seal, või umbes nii :D :D :D

selles ma ei saa aru kuidas saab selline mees nagu Gregor Arbet väljakul olla 29 minti :smash:
Vasta