Kalevi kohtumised KMLis

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas vaim564 »

Rix kirjutas:Ega Teini oskusi pole keegi kahtluse alla pannud, vaid suhtumist. Ja seda aastaid. Toddi puhul... eile tuli välja, aga vaadates hooaega tervikuna, oli see ikkagi pigem erand kui reegel. Selgelt ei ole tegu just kõrge klassiga mängijaga, üsna keskpärane leegionär, kuid on fakt, et Rock läks värbamisel kindla peale välja: näppu ei lõiganud, kuid trumpässa ka taskusse ei saadud.
Selle viimasega olen muidu nõus aga, nende jaoks, kes tema mängu on ka varem juhtunud nägema, see nüüd mingi üllatus küll ei olnud. Ta on üle keskmise mängujuht ja Eestis suudaksid temaga praegu selle koha peale konkureerida ehk Tanel Sokk ja Kriisa, aga ega Tanel nüüd ülearu stabiilsust ka näidanud pole, kindlasti mitte rohkem kui Todd. Eks see Tsintsadze viimase hooaja faktor mõjutab suhtumist, aga Todd on kindlasti parem, kui Tsintsadze oma esimesel hooajal, rääkimata Baileyst ja kes kõik siin veel on olnud. Need võistkonnad, kes on suutnud, Toddi mängu ära lõhkuda, need on ka Rockiga hakkama saanud, seda näitas ka Kalev esimestes kohtumistes.

Tein? Jällegi ma ei plõksiks mängijatega, kelle puhul pole selleks põhjust. Praegu on seda suhtumist ülearugi. Kindlasti läks midagi ka vigastuse nahka, aga eriti totter on siin tuua paralleele siis, kui selleks pole enam põhjust. Mis oli eile, see oli eile ja mis on täna, see on täna, eks kraaksuti siin ka Kriisa peale möödunud hooaegadel.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Kalev4ever »

See on puhtalt tagantjärele tarkus, et Keerles oleks võinud haaki teha lay-upi vms. Kui oleks ikka kulbi saanud, siis oleksite jump shotti siin nõudnud :D

Keerlese vise otsustas mängu saatuse, Fisheri 5 viga viisidki Kalevi kaotusele, kuna selgelt temast jäi puudust mängus.

Mina igatahes usun, et Tartus võidetakse. Mäng tuleb niikuinii väga tasavägine. Võtke end kokku, mehed! Ei tohi lasta vastastel vabaks jääda. Snaiprid võivad karmilt ära karistada muidu. Korvi all hakkab ka tõeline müttamine pihta.

Minu meelest on Keerles päris hästi hakkama saanud korvi all Taltsiga. Eile tal oli üks moment, kus mööda mindi, aga muidu seisis ilusti. Kahesed, mis tal tavaliselt on paremini läinud, kui kolmesed, olid eile väga kehvalt visatud! Aga siiski: edu, Kalev! :)
Fear the prophet!
Justusj2nes
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 28 Apr 2010, 16:08

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Justusj2nes »

Tere kas keegi teab millal on viimane üld finaal? Oleks vaja väga teada!!!!!
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas tont »

Justusj2nes kirjutas:Tere kas keegi teab millal on viimane üld finaal? Oleks vaja väga teada!!!!!
oleks väga vaja teada mis krdi asi on viimane üld finaal?
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas vabakutseline »

tont kirjutas:
Justusj2nes kirjutas:Tere kas keegi teab millal on viimane üld finaal? Oleks vaja väga teada!!!!!
oleks väga vaja teada mis krdi asi on viimane üld finaal?
Ta mõtles ikka viimane finaal, ma arvan :D. Homme peavad kõik mehed endast 100% andma ja kaitses ilusti mängima. Eelkõige kehtib see Kurbase kohta kes Teini eile mitmel korral vabaks jättis.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas nojah »

vaim564 kirjutas:
Rix kirjutas:Ega Teini oskusi pole keegi kahtluse alla pannud, vaid suhtumist. Ja seda aastaid. Toddi puhul... eile tuli välja, aga vaadates hooaega tervikuna, oli see ikkagi pigem erand kui reegel. Selgelt ei ole tegu just kõrge klassiga mängijaga, üsna keskpärane leegionär, kuid on fakt, et Rock läks värbamisel kindla peale välja: näppu ei lõiganud, kuid trumpässa ka taskusse ei saadud.
Selle viimasega olen muidu nõus aga, nende jaoks, kes tema mängu on ka varem juhtunud nägema, see nüüd mingi üllatus küll ei olnud. Ta on üle keskmise mängujuht ja Eestis suudaksid temaga praegu selle koha peale konkureerida ehk Tanel Sokk ja Kriisa, aga ega Tanel nüüd ülearu stabiilsust ka näidanud pole, kindlasti mitte rohkem kui Todd. Eks see Tsintsadze viimase hooaja faktor mõjutab suhtumist, aga Todd on kindlasti parem, kui Tsintsadze oma esimesel hooajal, rääkimata Baileyst ja kes kõik siin veel on olnud. Need võistkonnad, kes on suutnud, Toddi mängu ära lõhkuda, need on ka Rockiga hakkama saanud, seda näitas ka Kalev esimestes kohtumistes.

Tein? Jällegi ma ei plõksiks mängijatega, kelle puhul pole selleks põhjust. Praegu on seda suhtumist ülearugi. Kindlasti läks midagi ka vigastuse nahka, aga eriti totter on siin tuua paralleele siis, kui selleks pole enam põhjust. Mis oli eile, see oli eile ja mis on täna, see on täna, eks kraaksuti siin ka Kriisa peale möödunud hooaegadel.
Ei ütleks, et Todd oluliselt parem on, kui Tsinn esimesel hooajal. Aga noh maitse küsimus. Ja Teini kohta - kui pidada hooaja tipphetkeks play-off mänge kohalikus liigas Kalevi vastu, siis on jah Tein õigel ajal vormis. Aga kui enam tähtsustada rahvusvahelisi sarju (nagu mina eelistaks), siis ei ole seda Teini positiivset suhtumist kusagilt näha. Laseb lätlastel-leedukatel piltlikult taha trukkida ja siis tuleb mudaliiga finaalides laiama, kui on oma selle hooaja 2 nädalat tippvormi kätte saanud...
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Soho »

Kalev4ever kirjutas:See on puhtalt tagantjärele tarkus, et Keerles oleks võinud haaki teha lay-upi vms. Kui oleks ikka kulbi saanud, siis oleksite jump shotti siin nõudnud :D

Keerlese vise otsustas mängu saatuse, Fisheri 5 viga viisidki Kalevi kaotusele, kuna selgelt temast jäi puudust mängus.

Mina igatahes usun, et Tartus võidetakse. Mäng tuleb niikuinii väga tasavägine. Võtke end kokku, mehed! Ei tohi lasta vastastel vabaks jääda. Snaiprid võivad karmilt ära karistada muidu. Korvi all hakkab ka tõeline müttamine pihta.

Minu meelest on Keerles päris hästi hakkama saanud korvi all Taltsiga. Eile tal oli üks moment, kus mööda mindi, aga muidu seisis ilusti. Kahesed, mis tal tavaliselt on paremini läinud, kui kolmesed, olid eile väga kehvalt visatud! Aga siiski: edu, Kalev! :)

no olgem ausad , Keerles väga harva viskab poolhaaki jne.. ta alati teeb mingi hüppelt pealeviske....
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas KalevForever »

vaim564 kirjutas:
Rix kirjutas:Ega Teini oskusi pole keegi kahtluse alla pannud, vaid suhtumist. Ja seda aastaid. Toddi puhul... eile tuli välja, aga vaadates hooaega tervikuna, oli see ikkagi pigem erand kui reegel. Selgelt ei ole tegu just kõrge klassiga mängijaga, üsna keskpärane leegionär, kuid on fakt, et Rock läks värbamisel kindla peale välja: näppu ei lõiganud, kuid trumpässa ka taskusse ei saadud.
Selle viimasega olen muidu nõus aga, nende jaoks, kes tema mängu on ka varem juhtunud nägema, see nüüd mingi üllatus küll ei olnud. Ta on üle keskmise mängujuht ja Eestis suudaksid temaga praegu selle koha peale konkureerida ehk Tanel Sokk ja Kriisa, aga ega Tanel nüüd ülearu stabiilsust ka näidanud pole, kindlasti mitte rohkem kui Todd. Eks see Tsintsadze viimase hooaja faktor mõjutab suhtumist, aga Todd on kindlasti parem, kui Tsintsadze oma esimesel hooajal, rääkimata Baileyst ja kes kõik siin veel on olnud. Need võistkonnad, kes on suutnud, Toddi mängu ära lõhkuda, need on ka Rockiga hakkama saanud, seda näitas ka Kalev esimestes kohtumistes.

Tein? Jällegi ma ei plõksiks mängijatega, kelle puhul pole selleks põhjust. Praegu on seda suhtumist ülearugi. Kindlasti läks midagi ka vigastuse nahka, aga eriti totter on siin tuua paralleele siis, kui selleks pole enam põhjust. Mis oli eile, see oli eile ja mis on täna, see on täna, eks kraaksuti siin ka Kriisa peale möödunud hooaegadel.
Tein on stabiilselt viimased 4 hooaega vähemalt mänginud täpselt samamoodi.Põhihooajal on nagu sittahäda ja siis kui playoffid on ,siis on jälle kõva tegija.Samas kui koondise mängudeks läheb siis on jälle püksid täis.Nii et mingist vigastusest rääkida pole väga mõtet.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas spartaklane »

Ma kordan nüüd juba kindla veendumusega oma küsimust ,millal toimub siis Kalev/Cramo ja TTÜ vaheline pronksimäng.Ja ma tahan nüüd siis nende inimeste kommentaare kuulda eriti, KalevForever ,kes mind siin idioodiks sõimas ja minu oraakellikes võimetes kahtles.Muideks näen ka juba pronksimängu kohta märke ,mis näitavad üprisgi selget edu TTÜle.
Ja mis märkide põhjal mina oma ennustusi teen ,seda ma teile loomulikult ei ütle ,sest neid elemente on päris palju ,mille põhjal ma ennustan ja kui ma neid ka ütleks ,ei ütleks need paljudele foorumikülastajatele midagi.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Kalev »

spartaklane kirjutas:Ma kordan nüüd juba kindla veendumusega oma küsimust ,millal toimub siis Kalev/Cramo ja TTÜ vaheline pronksimäng.Ja ma tahan nüüd siis nende inimeste kommentaare kuulda eriti, KalevForever ,kes mind siin idioodiks sõimas ja minu oraakellikes võimetes kahtles.Muideks näen ka juba pronksimängu kohta märke ,mis näitavad üprisgi selget edu TTÜle.
Ja mis märkide põhjal mina oma ennustusi teen ,seda ma teile loomulikult ei ütle ,sest neid elemente on päris palju ,mille põhjal ma ennustan ja kui ma neid ka ütleks ,ei ütleks need paljudele foorumikülastajatele midagi.
:D :D
Nõia-Ints austab meid oma kohalolekuga ilmselgelt
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Rix »

spartaklane kirjutas:Ma kordan nüüd juba kindla veendumusega oma küsimust ,millal toimub siis Kalev/Cramo ja TTÜ vaheline pronksimäng.Ja ma tahan nüüd siis nende inimeste kommentaare kuulda eriti, KalevForever ,kes mind siin idioodiks sõimas ja minu oraakellikes võimetes kahtles.Muideks näen ka juba pronksimängu kohta märke ,mis näitavad üprisgi selget edu TTÜle.
Ja mis märkide põhjal mina oma ennustusi teen ,seda ma teile loomulikult ei ütle ,sest neid elemente on päris palju ,mille põhjal ma ennustan ja kui ma neid ka ütleks ,ei ütleks need paljudele foorumikülastajatele midagi.
Kuule, su üks ennustusi oli, et Cramol pole ses seerias lootustki. Mis välja tuli- homme on otsustav mäng, seda olukorras, kus pool meeskonda vigane. Ja neid näiteid võiks eelmisesse aastasse kanda. Sa mitte ei ennusta, vaid mingist tähelepanuvajadusest on sul vaja välja elada oma lõppematu pessimism. Kui sa siin foorumis neid elemente nimetaks, kui oma mustade prillidega tehtud ennustusi teed, siis võiks nimetada seda aruteluks, hetkel kahjuks see nii pole.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas pebeetu »

Vaadates Tarvase võidu taustal ette homsele lahingule Tartus,siis pean nentima,et meil saab olema seekord VÄGA raske see mäng.Muidugi võib ju alati loota siiani töötanud seaduspärasusele võõra väljaku eelise koha pealt,kuid kui tõsiselt rääkida,siis kui suudame kolm veerandaega võrdselt mängida oleme juba ennast ületanud.Pehmete jalgadega mänge ei võida ning paraku vaadates meie laatsaretti ei näe ma küll võimalust,et mehed lõpuni vastu peavad.Kevini vigastus oli viimane piisk karikasse,sest Riisist tunneme nagunii suurt puudust.Isegi kui ta peaks süsti toel mängima ei usu ma,et see sooritus midagi väga head olema saab.
Aga siiski arvan,et olenemata homsest tulemusest väärime meie finaalikohta rohkem kui Rock.Ja seda ei arva ma ainult mitte seepärast,et olen Kalevi paadunud poolehoidja vaid puhtalt seniste esituste põhjal.Oleme hooaja lõpus end meeskonnana tõestunud,näidanud,et meil on see hing ja süda.Tartu seevastu on mänginud suht tujutut ja ebasümpaatset korvpalli.Hooaja keskel arvasin ma neist rohkem.Au tuleb muidugi anda Teinile-fantast mees,pole midagi öelda.Morrison peaks aga Rocki fännidele paras pettumus olema,Abernethy seevastu-nii ja naa.Mehel on kiirus ja teravus,on ka vise.Lihtsalt kui tal korralikult seljas elada ja mängu algus ära lõhkuda,siis ta hiljem end üldjuhul käima ei saa.
Niisiis,selle pika jutu point oli see,et mina ei ole pettunud,kui peame hakkama kemplema TTÜ-ga pronksi pärast.On olnud päris keeruline hooaeg ning isiklikult vaatan juba huviga sügisesse ning loodan,et juhtkond mitu korda ühe reha otsa ei astu :lol:
Jõudu homseks Kalevile! :koss:
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Karl »

Kalev on hoidnud oma salarelva just viimaseks mänguks.
Morrison ehmatab nii ära kui Veski ta vastu tuleb, et teeb 5 viga kohe täis ja vsjoo.
Igatahes, algviisik võiks homme olla Sokk-Dorbek-Fisher-Keerles-Veski
Veskile oleks see väga kõva moraaliboost kui ta algviisikus platsile saaks.
Loodan igatahes parimat ja kui nüüd Rocki vastu suudetakse see mäng ära võtta, siis Tarvase vastu peaks lihtsam olema sest tarvasel sellist eesliini vastu panna ei ole.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas vabakutseline »

Karl kirjutas:Kalev on hoidnud oma salarelva just viimaseks mänguks.
Morrison ehmatab nii ära kui Veski ta vastu tuleb, et teeb 5 viga kohe täis ja vsjoo.
Igatahes, algviisik võiks homme olla Sokk-Dorbek-Fisher-Keerles-Veski
Veskile oleks see väga kõva moraaliboost kui ta algviisikus platsile saaks.
Loodan igatahes parimat ja kui nüüd Rocki vastu suudetakse see mäng ära võtta, siis Tarvase vastu peaks lihtsam olema sest tarvasel sellist eesliini vastu panna ei ole.
Morrison on selles seerias selge pettumus olnud. Ta skoorib ainult siis kui teda katab Fisher, kes on temast teadupärast peajagu lühem. Siis kui teda võtab sama pikk mees ei suuda ta midagi teha. Nii oli see Owensiga ja ka viimane mäng kui tema vastu mängis Veski. Tagant tuleb Tein ja Todd kinni saada siis on see võit meie.
Kasutaja avatar
lamp
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 03 Jaan 2010, 23:59

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas lamp »

just
Veskil tuleb homme mehe eest väljas olla - nagu Varrak ütles pressikal
ja üldse ma ei näe võimalust kuidas saab Rock meid võita üldse kui meil Veski väljakul :D :D
seda ma ei tea ainult kas ta hakkab Owensit asendama korviall või akot kolmesejoone taga - joone taha sobiks ta nagu paremini oskuste poolest :D :D
Vasta