Kalevi kohtumised KMLis

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas cramokalev »

Nii ma tegin konto selle jaoks,et kommenteerida kalevi meeskonda.Ma olin eelmine aasta täielik cramo fänn.Aga selle aasta hooaja alguses tehti tohutult vigu meeskonna managerite poolt.Kangur läks prantsusmaale sellest ma saan aru tema koht oligi euroliigas.Aga kui kõik leegionärid lastakse minema ja alles jäävad pingipoisid siis neile toetuseks peaks jääma üle kolme mängumehe.Nii Tanel Sokk,Rait Keerles,Gregor Arbet aga oli veel üks tüüp Valmo Kriisa.Valmo ennast salgavalt jagas sööte ja kuigi statistiliselt ta ei paistnud silma siis sellegi poolest ta lõi olukordi meeskonnale.Ja eelmisel aastal sai ta balti liiga mängudes 18 min keskmiselt.Ja nüüd kui vaatame selle venna hooaega kas tasus teda lahti lasta cramol sest ta on väga kurja hooaja cramo vastu teinud ja osad tüübid tarva meeskonnas mängivad raudselt tänu temale paremini.Thats my 5 cents nagu ameeriklased ütlevad vms.
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas cramokalev »

Nüüd kui charron fisher on õppinud kaitsemängu selgeks ja ta on väga korralik jõud korvi all.Hoidke seda meest sest ta viiks järgmisel aastal kalevi finaali 100%.Sest tegelikult kõige tähtsam on nüüd VTB ja kui talle saaks korraliku tsentri abiks ja kolmepunktiviskaja siis saaks cramolt loota midagi ilusat sest kohalikud poisid suudavad juba normaalset kaitset näidata..
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas KalevRuus »

Noh, ma olen aru saanud, et Kriisat mitte ei lastud lahti, vaid mees ei olnud nõus, et ta palka kõvasti alandati ja läks ise minema. Samas, kui eelarve vähenes üle kahe korra ja siiani vist vanad võladki üleval, siis ilmselt oli paratamatus. Aga ega me muidugi keegi täpseid tagamaid ei tea - võimalik, et ka juhtkond ei käitunud kõige targemini.
Mis Fisherisse puutub, siis põhimõtteliselt sama lugu - kes teab, millised on ta palgasoovid järgmisel aastal, milliseid pakkumisi talle veel tehakse ja milline saab olema klubi rahaline seis. Iseenesest võiks ju muidugi jätta.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Egert »

HAHA, mu ema rääkis täna Timo Susloviga :D :D
Ütles talle, et ma olen Kalevi fänn ja et Rockile rohkem vigu vilistataks :D :D :D
Suslov oli ütlenud, et hakkab just Tartusse sõitma :D :D
Chemic
Kasutaja
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Mär 2010, 16:37

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Chemic »

cramokalev kirjutas:Nii ma tegin konto selle jaoks,et kommenteerida kalevi meeskonda.Ma olin eelmine aasta täielik cramo fänn.Aga selle aasta hooaja alguses tehti tohutult vigu meeskonna managerite poolt.Kangur läks prantsusmaale sellest ma saan aru tema koht oligi euroliigas.Aga kui kõik leegionärid lastakse minema ja alles jäävad pingipoisid siis neile toetuseks peaks jääma üle kolme mängumehe.Nii Tanel Sokk,Rait Keerles,Gregor Arbet aga oli veel üks tüüp Valmo Kriisa.Valmo ennast salgavalt jagas sööte ja kuigi statistiliselt ta ei paistnud silma siis sellegi poolest ta lõi olukordi meeskonnale.Ja eelmisel aastal sai ta balti liiga mängudes 18 min keskmiselt.Ja nüüd kui vaatame selle venna hooaega kas tasus teda lahti lasta cramol sest ta on väga kurja hooaja cramo vastu teinud ja osad tüübid tarva meeskonnas mängivad raudselt tänu temale paremini.Thats my 5 cents nagu ameeriklased ütlevad vms.

Eelmine aasta olid täielik cramo fänn, nüüd oled poolik Cramo fänn või loobusid ültse?

Naljakas on see, et siis kui Cramol hästi läheb, siis kõik on järsku Cramo "fännid", siis aga kui midagi halvasti läheb siis kohe püss põõsasse ja jooksu.
Lisaksin veel seda, et Valmol on väga halb komme - ta põrgatab seda palli liiga palju ja hoiab liiga kaua enda käes. Seda oli ka eilses mängus näha. Ma leian, et see on ainult positiivne et ta lasti lahti cramost, sest see annab võimaluse ka teistel kalevi noortel ennast näidata.
Viimati muutis Chemic, 29 Apr 2010, 13:23, muudetud 1 kord kokku.
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Eepica »

kahjuks on ja paljude aladega nii:) kui keegi võidab siis ollakse tema poolt ja kui kaotab siis tehakse maha:) aga õnneks on neid kes on alati poolt ka siis kui kaotavad ja raske on.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas spartaklane »

Olen selle väitega nõus ja ise olen samuti Cramo fänn ja jään ka selleks edaspidi ,mis siis ,et olen koguaeg nende selle hooaja mängudesse suure kriitika ja pessimismiga suhtunud.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Egert »

Mul on suht hea tunne sees, et täna juhtub midagi head Tartus.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas KalevForever »

Kõik vigased,poolvigased,invaliidid ja voodihaiged väljakule ja võidelda tuleb iga sentimeetri eest!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas marxx762 »

Põhjus miks Valmo praegu selliseid minuteid saab on see, et Tarvas mängis põhiturniiril 28 mängu(nii nagu suur enamus). Nii siit tulenevalt on mängudegraafik põhiturniiril suhtselt hõre(just Tarvale), võrreldes Kalev-i;Rock;TTÜ-ga - kes mängisid siis lisaks KML-ile ka Eurosarja,BBL-i. Anders Sõberal on hea Valmot mängitada suurte minutitega, kui ta teab, et järgmise mänguni on mitu päeva ja vamm taastub ilusti ära, kui aga oleks Valmo Kalevisse jäänud või läinud Rocki, ei suudaks ta ka kõige parema füüsise juures selliseid minuteid mängida. Erinevus tulebki sellest- et lisaks KML-ile on osadel satsidel veel mänge, erinevalt Tarvasest, kes sai igale mängule põhimõtteliselt värskena vastu minna ja võtta oma põhimeestest maksimumi.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Egert »

Ossa imet. Saavadki kõik mängu. See saab vinge olema, kui Kalev siit võidu ära võtab!
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas tempo »

Jälle Tarvas süüdi, et nad ainult Eestis mängivad. No ja mis siis, nagu näha need tiimid, kes välissarjadele keskenduvad, on samuti lõpuks sama kaugel. Kalev käis VTB's ja Rock euroopas. Ja tulemus oli trummipõrin..... 0. Ma pooldan, et tuleb ka välissarju mängida, kui on võimalik. Aga mis me teeme siis, saadame Tarva ka sunniviisiliselt väikese pingiga mingit muud sarja ka mängima, et kui rock või cramo nendega kohtuvad, ei saaks nad enam õigustada kaotusi välissarjade mängimisega?
Tänasest ka. Usun, et Veski ja Kurbase mittemängitamine maksab kätte. Siin foorumis vist isegi arutati, et pingipoisse on ka vaja mängitada hooaja jooksul. Ja see täna kätte maksabki. Ennustan, et Rock võidab, aga tglt tahaks Kalevit. Tlns parem finaali käia vaatamas :)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas marxx762 »

tempo kirjutas:Jälle Tarvas süüdi, et nad ainult Eestis mängivad. No ja mis siis, nagu näha need tiimid, kes välissarjadele keskenduvad, on samuti lõpuks sama kaugel. Kalev käis VTB's ja Rock euroopas. Ja tulemus oli trummipõrin..... 0. Ma pooldan, et tuleb ka välissarju mängida, kui on võimalik. Aga mis me teeme siis, saadame Tarva ka sunniviisiliselt väikese pingiga mingit muud sarja ka mängima, et kui rock või cramo nendega kohtuvad, ei saaks nad enam õigustada kaotusi välissarjade mängimisega?
Tänasest ka. Usun, et Veski ja Kurbase mittemängitamine maksab kätte. Siin foorumis vist isegi arutati, et pingipoisse on ka vaja mängitada hooaja jooksul. Ja see täna kätte maksabki. Ennustan, et Rock võidab, aga tglt tahaks Kalevit. Tlns parem finaali käia vaatamas :)
Mina ei ole tarvast süüdistanud?!Ma lihtsalt rääksin, mis põhjusel Valmo mängib hetkel nii suuri minuteid.
Chemic
Kasutaja
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Mär 2010, 16:37

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Chemic »

tempo kirjutas:Siin foorumis vist isegi arutati, et pingipoisse on ka vaja mängitada hooaja jooksul. Ja see täna kätte maksabki.
Pingipoisse mängitada? Huvitav palju Tarvas, Rock ja Cramo on oma pingipoisse mängitanud? Tarvasel on koguaeg platsis see nn "kuldne viisik",kuigi pingil istub selline poiss nagu Oliver Metsalu, kellest võib tulla üpriski hea mängija. Aga noh, isegi mõtetus mängudes saavad sellised vennad nagu Kriisa ja Saage oma 25-35m täis. Aga ma loomulikult ei tea kuidas see süsteem Rakveres toimub. Sõbral võib mingi oma strateegia olla, eks tema teab ju paremini :clap: .

Cramol pmts peale Dorbeku ja Kurbase polegi kedagi pingilt võta. Vesk ei saa ju ise ka aru mida ta platsil teeb. Vahest jääb selline mulje et Veski on nagu orjatööl, sest ei paista kuskil et ta tahaks sinna väljakule saada.

Rock on nagu ta on. Põhimõteliselt sama süsteen nagu Cramol - Kindlad vennad koguaeg platsil ainult.

Siinkohal tooks välja jälle TTÜ, kes on teinud suurepärast tööd ja mängitab koguaeg 7-9 meest kui mitte rohkemgi. Moses Kaja sai ju isegi poolfinaal seerias platsile ja sai ka korralikult hakkama.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas tempo »

No raudselt oleks mingi aeg leitud Kurbasele ja Veskile. Kuremaa, Valga ja Pärnu vastu nt.
Veskil vb pole jh vaimu. Aga kas kellegil oleks sellises olukorras. Teed trenni mitu kuud ja kordagi pm platsile ei saa. Võtaks ju meele mõruks küll.
Aga Kurbas on platsil olnud täitsa ok. Loodan, et teeb täna ka hea mängu.
Vasta