Kalevi kohtumised KMLis

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Charly »

Asjaajaja kirjutas:VTB liiga? Kas Kalev üldse võetakse sinna?
Sa vist uudiseid üldse ei loe/kuula/vaata....
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Kalev4ever »

KUI see east-side sponsor ikka lööb käed, siis miks mitte. Tuleb ainult ÕIGEL AJAL hea meeskond komplekteerida.
Fear the prophet!
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Asjaajaja »

Charly kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:VTB liiga? Kas Kalev üldse võetakse sinna?
Sa vist uudiseid üldse ei loe/kuula/vaata....
Sorry, need uudiste sektsioonid, mida ma igapäevaselt kammitsen, tõepoolest ei sisalda sellist informatsiooni. Aga rõõm kuulda siis ikka, et Kalev saab VTB's jätkata.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas vabakutseline »

Asjaajaja kirjutas:
Neutron kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:APPI! Mida see Veski seal korraldab? Mida ta Allingule praegu just tegi? See vend ei ole peast normaalne.
Mis ta tegi? Mul pole võimalik mängu telekast jälgida.

Pani Allingule vastu vahtimist tahtlikult.
Tahtlikult?? Kust otsast see tahtlik oli? Sellisel juhul peaks olema neid "tahtlikult" vastu vahtimisi panemisi olema korvpallis päris palju, kuna selliseid asju juhtub päris palju. Mäng ise oli muidugi kohutav. Mis selle päevaga meeskonnas juhtus? Mehed olid justkui ära vahetatud ja ei tahtnud kohe üldse mängida. Ei tea kas viimased 15 minutit mõtles Varrak juba pronksimängu peale ja andis ka pingimeestel proovida, kuid ega neilgi midagi välja ei tulnud. Terve meeskond peaks tõsiselt järele mõtlema(Veski sai vist treeneritelt juba oma koosa kätte kuna peale väljavahetamist istus rätik üle pea ja varjas kätega nägu)
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas spartaklane »

Ka mina olen täna Kalev/Cramo toetajana pettunud ,kuid need märgid ,mis ma ennustasin olid suht kindlad ja kahjuks olin ise ka väga pettunud ,et nii läks ,ärge arvake ,et ma nüüd õnnelik olen.Kuid igal halval asjal on ka oma head küljed ,nimelt kaotasime ju ikkagi endast kõvemale meeskonnale ja mitte nulliga vaid napilt ühe mänguga,mis ei näita tegelikult ju mingidgi üleolekut,nii ,et pole midagi.Ja lõpude lõpuks ongi hea ,et see valus hooaeg meie jaoks nüüd lõppenud on ja kõik see ,mis täna juhtus on nüüd juba ajalugu ,mida Meie ,Kalev/Cramo fännid ei peagi mäletama,vaid mõelgem juba uue hooaja peale ja hoiame pöidlad pihus ,et nüüd juhtkond hakkab mõtlema tõsisemalt sellele ,et vaja on ikkagi komplekteerida võistkond juba hooaaja alguseks ja mitte ainult tagamängijatest nagu seda siiani tehti.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kusjuures, ongi hea, et suure sauna saime. Pole sellist suurt masekat vms. Oleks me viimaste sekunditega või rünnakutega kaotanud, ma usun, et ma oleks siis paar krõbedamat sõna öelnud ja enesetunne oleks kehvem olnud. Selles suhtes õnneks ei kordunud seda feelingut nagu eelmise hooaja BBL viimase mängu järel :)
Poolfinaalis kindlasti TTÜ kotti!
Fear the prophet!
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Asjaajaja »

spartaklane kirjutas:Ka mina olen täna Kalev/Cramo toetajana pettunud ,kuid need märgid ,mis ma ennustasin olid suht kindlad ja kahjuks olin ise ka väga pettunud ,et nii läks ,ärge arvake ,et ma nüüd õnnelik olen.Kuid igal halval asjal on ka oma head küljed ,nimelt kaotasime ju ikkagi endast kõvemale meeskonnale ja mitte nulliga vaid napilt ühe mänguga,mis ei näita tegelikult ju mingidgi üleolekut,nii ,et pole midagi.Ja lõpude lõpuks ongi hea ,et see valus hooaeg meie jaoks nüüd lõppenud on ja kõik see ,mis täna juhtus on nüüd juba ajalugu ,mida Meie ,Kalev/Cramo fännid ei peagi mäletama,vaid mõelgem juba uue hooaja peale ja hoiame pöidlad pihus ,et nüüd juhtkond hakkab mõtlema tõsisemalt sellele ,et vaja on ikkagi komplekteerida võistkond juba hooaaja alguseks ja mitte ainult tagamängijatest nagu seda siiani tehti.
Sa oled tugev ja tubli inimene, spartaklane. Kogu hooaja vältel ei hoidnud sa silmaklappe peas ja tõdesid seda, mis oli kõige ilmselgem ja mida enamik Kalevi fänne ei tahtnud isegi mõelda. Sind tehti maha ja sa olid paljude jaoks naerualune. Nüüd, hooaja lõpus, kui kõik peavad lõpuks tõdema, et sul oli ikkagi õigus, tuled sa siia ning sa ei hõõru seda nende nina alla. Sa tuled siia ja üritad suurest halvast leida need väikesed head. Sa oled väga hea inimene, spartaklane.
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Hendrik. »

Kalev4ever kirjutas:Kusjuures, ongi hea, et suure sauna saime. Pole sellist suurt masekat vms. Oleks me viimaste sekunditega või rünnakutega kaotanud, ma usun, et ma oleks siis paar krõbedamat sõna öelnud ja enesetunne oleks kehvem olnud. Selles suhtes õnneks ei kordunud seda feelingut nagu eelmise hooaja BBL viimase mängu järel :)
Poolfinaalis kindlasti TTÜ kotti!
Sõbrake poolfinaalid on läbi ;)
Tartu Rock!
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Kalev4ever »

Hendrik. kirjutas:
Kalev4ever kirjutas:Kusjuures, ongi hea, et suure sauna saime. Pole sellist suurt masekat vms. Oleks me viimaste sekunditega või rünnakutega kaotanud, ma usun, et ma oleks siis paar krõbedamat sõna öelnud ja enesetunne oleks kehvem olnud. Selles suhtes õnneks ei kordunud seda feelingut nagu eelmise hooaja BBL viimase mängu järel :)
Poolfinaalis kindlasti TTÜ kotti!
Sõbrake poolfinaalid on läbi ;)
Deem, ma nagu Alan juba, ajasin sõnad segamini :D
Kolmanda koha mängus*
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas julki »

Asjaajaja kirjutas:
spartaklane kirjutas:Ka mina olen täna Kalev/Cramo toetajana pettunud ,kuid need märgid ,mis ma ennustasin olid suht kindlad ja kahjuks olin ise ka väga pettunud ,et nii läks ,ärge arvake ,et ma nüüd õnnelik olen.Kuid igal halval asjal on ka oma head küljed ,nimelt kaotasime ju ikkagi endast kõvemale meeskonnale ja mitte nulliga vaid napilt ühe mänguga,mis ei näita tegelikult ju mingidgi üleolekut,nii ,et pole midagi.Ja lõpude lõpuks ongi hea ,et see valus hooaeg meie jaoks nüüd lõppenud on ja kõik see ,mis täna juhtus on nüüd juba ajalugu ,mida Meie ,Kalev/Cramo fännid ei peagi mäletama,vaid mõelgem juba uue hooaja peale ja hoiame pöidlad pihus ,et nüüd juhtkond hakkab mõtlema tõsisemalt sellele ,et vaja on ikkagi komplekteerida võistkond juba hooaaja alguseks ja mitte ainult tagamängijatest nagu seda siiani tehti.
Sa oled tugev ja tubli inimene, spartaklane. Kogu hooaja vältel ei hoidnud sa silmaklappe peas ja tõdesid seda, mis oli kõige ilmselgem ja mida enamik Kalevi fänne ei tahtnud isegi mõelda. Sind tehti maha ja sa olid paljude jaoks naerualune. Nüüd, hooaja lõpus, kui kõik peavad lõpuks tõdema, et sul oli ikkagi õigus, tuled sa siia ning sa ei hõõru seda nende nina alla. Sa tuled siia ja üritad suurest halvast leida need väikesed head. Sa oled väga hea inimene, spartaklane.
Uskumatu kuidas kõik kirjutavad spartaklasest nüüd aint häid asju kuigi terve hooaeg on teda sõimatud.
Pakkus ära selle poolfinaalseeria tulemuse-nüüd oled tõeline prohvet ja kõik austavad sind.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Asjaajaja »

julki kirjutas:Uskumatu kuidas kõik kirjutavad spartaklasest nüüd aint häid asju kuigi terve hooaeg on teda sõimatud.
Pakkus ära selle poolfinaalseeria tulemuse-nüüd oled tõeline prohvet ja kõik austavad sind.
Mina olen teda alati toetanud. Kui aus olla, siis ei ole näha mingit austust tema vastu, vaid sarkastilisi kommentaare Kalevlastelt, kes ei suuda siiani tunnistada kaotust.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Kalev4ever »

Jälle sa jahud justkui KÕIK meie Kalevlased ei tunnistaks kaotust. Loe ennem kommentaare, kulla poiss :)

Kui sulle spartaklase 100-st 1 täppi läinud ennustus nii sümpatiseeris, siis telli endale fännisärk ja taha lase kirjutada Spartaklane :)

Kalev kaotas, Rock pääses edasi, pole vaja siin ikka provotseerida ja nina alla hõõruda seda fakti.

E: Doh doh ja veel kord DOH! Kirjutasin jälle et "poolfinaalis" tuleb kõva andmine Kalevi ja TTÜ vahel. Mõni inimene kohe ei õpi oma vigadest... Olgu jäägu see nii. Finaalis tuleb kõva andmine!! ...Loodetavasti... loodetavasti kirjutasin ka seekord õieti :)
Viimati muutis Kalev4ever, 29 Apr 2010, 21:58, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Egert »

Jälle poolfinaalis :D :D :D
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas marxx762 »

Tähelepanu kõik postitajad!

Seoses postitamisega, hoiatan ja teavitan kõiki kasutajaid, et sõimusõnu sisaldaid postitused kustutatakse, korduvate rikkumiste korral järgneb foorumist eemaldamaine!

Aitäh.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Kivipallur »

Asjaajaja kirjutas:
julki kirjutas:Uskumatu kuidas kõik kirjutavad spartaklasest nüüd aint häid asju kuigi terve hooaeg on teda sõimatud.
Pakkus ära selle poolfinaalseeria tulemuse-nüüd oled tõeline prohvet ja kõik austavad sind.
Mina olen teda alati toetanud. Kui aus olla, siis ei ole näha mingit austust tema vastu, vaid sarkastilisi kommentaare Kalevlastelt, kes ei suuda siiani tunnistada kaotust.
Miks sa üldistad ? Kes siis ei ole siin suutnud kaotust tunnistada? Minu arvates on enamus inimesi siin foorumis päris hästi suutnud tänase kaotuse vastu võtta.
Spartaklasest nii palju ,et ta kas ta pidi enne igat mängu siin Kalevi kaotust ennustama? Ma arvan ,et enamus said aru juba sügisel ,et ta peab Cramot kaotaja võistkonnaks. Ei usu ,et kellelgi midagi muud ta vastu oleks.
Pilt
Vasta