Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

Rix kirjutas:
julki kirjutas:Frier võiks küll tulla.
See aitaks kõvasti Eesti koondist.
Ahah. Pärast nn madalamasse liigasse vajumist käidi ringi, ka siin foorumis, sildiga, et oleks vaja jõulist noorenduskuuri. Paneme nn uue vundamendi ja värki. Nüüd tuleb üha rohkem hääli, et ei, siiski mängimise järgi. No mis siis ikka: Kriisa-Frier-Tein-Doronin-Talts-Kangur-Allingu-Müürsepp-Keerles-Arbet. Tulevikulootused ju! Kuigi ma pole päris kindel, kas me selle meeskonnaga kohe uuesti A liigasse tõuseks. Arvatavalt mitte.
Et siis välja jätame Sokud-Veidemann-Toome-Eichfuss...
Kuulge, võiks ikka natuke mõelda enne, mis pikem eesmärk on koondisel ning alles siis nimesid loopima hakata.
Nunuh, Doronin-Talts-Kangur-Keerles-Arbet pensionile :)
Mehed pole veel 30 isegi. Siis võiks ju kohe noortekoondise peale saata, selle mis jäi Eesti esiliigas viimaseks. :D
Võiks ikka nagu oskuste järgi koondiste komplekteerimine käia ja noortel on piisavalt võimalusiomaealistega maadelda.
Allingu puhu pole ma eriti kindel, kas talle koondises mänguaega jaguks, ilmselt pannakse paremate puudusel Talts ja Toome tsentrit mängima. Pole erilist mõtet vanainimest niisama loksutada, las puhkab end parem suvel välja. :)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas zero0 »

Mina olen Toome suhtes skeptiline, põles eelmine aasta täielikult läbi, kes ei ütle, et see ka praegu nii juhtu ei juhtu? Samas aasta aega kogemust ja vanust juures, ehk läheb paremini seekord!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Alex »

zero0 kirjutas:Mina olen Toome suhtes skeptiline, põles eelmine aasta täielikult läbi, kes ei ütle, et see ka praegu nii juhtu ei juhtu? Samas aasta aega kogemust ja vanust juures, ehk läheb paremini seekord!
Küsimärgid jäävad ülesse küll. Loodetavasti saab ikkagi hakkama. Näiteks Hollandi vastu läheb kindlalt lauas raskeks. Nel seal pikki jalaga segada. Austria suht meie taoline sats.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas TDK »

Mina samuti pessimistlik Toome suhtes, kuid minu meelest vähemalt sel aastal TTÜ eest mängides, tundus et mees kogus väheke nahaalsust küll, just seda on koondise mängudes vaja, mitte et lähed korvi alt lay-upile, vaid ikka jõuga ülevalt alla. Loodan väga, et Toomest saab veel asja, sest ilmselge on see, et Veskist ei saa koondise tasemel vähemalt asja ja Talts ja Kangur ei saa jääda igavesti C kohta mängima.
Talts saab sellega veel hakkama, aga Kangur pole kohe mitte seda laadi mängija.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas julki »

Rix kirjutas:
julki kirjutas:Frier võiks küll tulla.
See aitaks kõvasti Eesti koondist.
Ahah. Pärast nn madalamasse liigasse vajumist käidi ringi, ka siin foorumis, sildiga, et oleks vaja jõulist noorenduskuuri. Paneme nn uue vundamendi ja värki. Nüüd tuleb üha rohkem hääli, et ei, siiski mängimise järgi. No mis siis ikka: Kriisa-Frier-Tein-Doronin-Talts-Kangur-Allingu-Müürsepp-Keerles-Arbet. Tulevikulootused ju! Kuigi ma pole päris kindel, kas me selle meeskonnaga kohe uuesti A liigasse tõuseks. Arvatavalt mitte.
Et siis välja jätame Sokud-Veidemann-Toome-Eichfuss...
Kuulge, võiks ikka natuke mõelda enne, mis pikem eesmärk on koondisel ning alles siis nimesid loopima hakata.
Mul pole midagi noorte vastu.Ja vanad võiks just välja jätta.Aga Frierit võiks proovida.
Kas tema toomine muudab koondist nõrgemaks et sa mu väitega nõus polnud ?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Egert »

vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

TDK kirjutas:Mina samuti pessimistlik Toome suhtes, kuid minu meelest vähemalt sel aastal TTÜ eest mängides, tundus et mees kogus väheke nahaalsust küll, just seda on koondise mängudes vaja, mitte et lähed korvi alt lay-upile, vaid ikka jõuga ülevalt alla. Loodan väga, et Toomest saab veel asja, sest ilmselge on see, et Veskist ei saa koondise tasemel vähemalt asja ja Talts ja Kangur ei saa jääda igavesti C kohta mängima.
Talts saab sellega veel hakkama, aga Kangur pole kohe mitte seda laadi mängija.
Üldiselt pole mõtet pidevalt üle korrutada - ei saa asja, ei saa asja - ega sellest midagi paremaks ei lähe. Eks elu näitab, kas saab või saa. Probleem on seda tõsisem, et Eestis lihtsalt pole korralikku tsentrit ja pole seda ammuilma olnud, Lipso aegadest saadik. See paneb juba mõtlema, et midagi on kapitaalselt viltu ja ei osata meil pikki ette valmistada, küsimus pole enam ainult ühes või teises mehes. Toome on tegelikult rohkem PF-tüüpi mängija, nagu Talts, Müürsepp, Hallik, isegi Makkele sobiks see rohkem, lihtsalt olude sunnil peavad keskel mängima, kuna kedagi pole võtta
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

Frier ei muuda koondist nõrgemaks, aga tema parimad päevad hakkavad samuti läbi saama, maksimaalselt aasta-paar ehk mängib veel.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas nojah »

Kui juba näiteks Teini, kes on siiski parem korvpallur, kui Frier ei ole mõtet vanuse pärast koondisesse kutsuda, mis mõte siis veel Frierit kutsuda on? Võiks ikka nende meeste poole vaadata, kes võivad ka näiteks 3 või 5 aasta pärast koondisele vajalikud olla. Kui just ei ole tegemist mehega, kes oleks koondise kindel liider või täidaks positsiooni, kuhu praktiliselt kedagi panna pole (a la keskmängija). Frieri puhul ei saa kumbagi öelda.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kalev4ever »

Tein lähiaastatel niikuinii lõpetab ka mängimise, nii et jah.
Saab veel oma paar aastat poolfinaalideks ennast kokku võtta, paneb kolmesed kotti ja siis saab pinge langusega teenitud puhkusele :)

Iseenesest ju võiks teda kutsuda koondisesse, aga kuidas ta seal hakkama saaks? Tal on rutiiniks just kui see, et põhihooajal väheke feilib, poolfinaalideks/finaaliks võtab ennast kokku ja siis koondises viskab ka nagu s*tta vastu laudaseina.
On aeg teha ruumi noorematele. Tein on teinud oma töö ära :)
Fear the prophet!
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vabakutseline »

Keskmängjiate suhtes on meil asi tõesti suht nutune. Veski tüüpi mängijat(mõtlen just kasvu poolest) pole meil vist tükil ajal peale kasvamas. Seega tuleb loota, et praegused keskmängijad parandavad aastate jooksul oma mängu tunuvalt ja paari aasta pärast saaks neist koondisele tõhus abi olema.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Asjaajaja »

Videolt tundub Jaan väga sümpaatne mees. Ei ole endale ega teistele loonud mingit hullu illusiooni ning paistab silma pigem tagasihoidlikusega, samas säilitades enesekindlust ning positiivsust tulevikku. Loodetavasti saab temast asja.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevRuus »

Jaaniga oli täna pikem intervjuu Ringvaates. Jutt oli selline ümmargune ja mittemidagiütlev nagu ameeriklastel ikka aga sümpaatne vend tundus ikka ja edu tallle. Kuigi ma olen üsna kindel, et sel aastal tal veel koondisse asja pole.
Mis Frierisse puutub, siis see ei tule muidugi kõne allagi, kuidas üldse saab selline mõte tulla?
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Asjaajaja »

Jõle jama, et tänast Ringvaadet ei näinud. Ega keegi ei tea, kas seda kuskilt ei ole võimalik juhuslikult vaadata?
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas plix18 »

Asjaajaja kirjutas:Jõle jama, et tänast Ringvaadet ei näinud. Ega keegi ei tea, kas seda kuskilt ei ole võimalik juhuslikult vaadata?
http://etv.err.ee/arhiiv.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Homse päeva jooksul pannakse sinna see saade üles!
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Vasta